NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Satelitní přijímač GoSat GS7075 COMBOi HD

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Satelitní přijímač GoSat GS7075 COMBOi HD černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Satelitní přijímač GoSat GS7075 COMBOi HD černý Obsah českého návodu Satelitní přijímač GoSat GS7075 COMBOi HD
 • Zařazení produktu: Přijímače (receivery) GoSat
 • Značka: GoSat
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis GoSat Přijímače (receivery)

Satelitní přijímač GoSat GS7075 COMBOi HD černý Satelitní přijímač GoSat GS7075 COMBOi HD černý Satelitní přijímač GoSat GS7075 COMBOi HD černý Satelitní přijímač GoSat GS7075 COMBOi HD černý
Návod k obsluze Satelitní přijímač GoSat GS7075 COMBOi HD obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku GoSat a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální GoSat návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku GoSat výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Satelitní i pozemní vysílání – vybírejte si až ze 6000 kanálů

Kombinovaný Full HD přijímač GoSat GS7075 COMBOi HD kombinuje pozemní i satelitní příjem signálu použitím dvou tunerů DVB T2 a DVBS2, a to až do rozlišení Full HD 1080p. Díky integrované čtečce Irdeto přístroj dekóduje signál dvou poskytovatelů signálu – Skylink a FreeSat. Naladění programů je díky funkci FastScan velmi snadné.


Interaktivní služby

Díky podpoře HbbTV, tedy hybridních služeb, které kombinují televizní vysílání s širokopásmovým internetem, můžete své programy obohatit o řadu praktických a zajímavých aplikací. Může to být třeba teletext, databáze videí poskytovaných jednotlivými televizními stanicemi apod. Potřebujete k tomu pouze připojit LAN kabelem k internetu. Můžete využívat i OTT funkce (Youtube, RSS zprávy, počasí – závisí na podpoře poskytovatele).

Pro příjem digitálního pozemního vysílání používá nový standard DVB-T2, který umožňuje příjem volných stanic. Přístroj má paměť až na 6000 rádiových a TV kanálů. U naladěných kanálů si můžete upravit pořadí podle svých preferencí, samozřejmě je možné kombinovat satelitní i pozemní kanály. Ty si můžete rozdělit až do osmi skupin. Programy přijímané přes Skylink můžete aktualizovat díky funkci Skylink Aktualizace, aniž by se narušilo vaše nastavené pořadí kanálů.

Řada praktických funkcí

Přijímač GoSat GS7075 COMBOi HD má řadu praktických funkcí. Jednou z nich je funkce AD (Audio Description), což je zvukový popis pro nevidomé. Přístroj má funkci automatického vypnutí (spánku) a spoustu dalších, např. ZOOM, historie, hry, titulky (DVB / TXT), EPG (elektronický programový průvodce), EPG časovač, nastavení časovače přes chytrý telefon. Praktickou funkcí pro rodiny s dětmi je rodičovský zámek. Můžete tak zajistit ochranu svých dětí před nevhodným obsahem, aniž byste vše museli stále kontrolovat.

Nahrávání a multimédia

V televizi dávají nový film, který jste chtěli vidět, ale děti žadoní o pohádku? Žádný problém. Přístroj má dvě USB rozhraní. Zadní USB konektor slouží k připojení k hard-disku, kam můžete nahrávat až 2 HD programy současně, zatímco díky bočnímu USB flash portu sledujete s dětmi pohádku z flash disku, posloucháte hudbu nebo si prohlížíte fotky. I navzdory všem funkcím, kterými přístroj disponuje, je ovládání snadné. Slouží k němu uživatelsky přívětivé, snadné a vícejazyčné OSD menu. Součástí balení je i dálkový ovladač s bateriemi.

Nejprodávanější značka GoSAT, která se pyšní nejlepší podporou na trhu, přichází s další novinkou – kombinovaným satelitním / pozemním DVBT2 přijímačem GS7075COMBOi, který patří k nejvybavenějším FullHD Skylink ready přijímačům na našem trhu, kde nemá konkurenci. Přijímač má jeden satelitní a jeden pozemní tuner – lze tedy nahrávat a sledovat programy ze satelitu anebo z pozemní antény.

» Přijímač získal certifikaci Skylink Ready a také certifikát Českých radiokomunikací DVBT2 ověřeno.

Hlavní funkce:
 • První kombinovaný Irdeto přijímač s certifikátem Skylink ready na trhu
 • Nezávislé nahrávání ze SAT a DVB-T
 • Podpora HBB TV
 • Aktualizace přes OTA a internet
 • FastScan Skylink a Freesat
 • Podopora mulitmediálních souborů

Přijímač má paměť na 6000 programů. O dekódování programů satelitního vysílání se postará integrovaná čtečka Irdeto, která spolupracuje s kartami Skylink a Freesat, kterou však nelze použít pro pozemní kanály. Snadné naladění programů obou těchto poskytovatelů zajistí FastScan včetně vyhledávání Home TP na Astře 23,5st. Naladěné programy lze roztřídit do osmi favoritních skupin, kde lze upravit pořadí kanálů dle požadavku uživatele. Samozřejmě lze kombinovat satelitní a pozemní programy. Pro Skylink je zde připravená ještě Skylink Aktualizace, která umožní zachování vlastního pořadí kanálů.

Přijímač podporuje také HBBTV v 1.5. a umožní tak sledovat další zajímavý obsah, jež některé TV stanice poskytují přes internet. K tomu se přijímač připojí pomocí LAN kabelu. Díky internetu lze používat také OTT funkce (YouTube, Počasí, RSS – záleží na podpoře poskytovatele a může být změněno).

Snadné ovládání TV zajistí funkce HDMI-CEC, která dokáže TV s podporou této funkce nejen zapnout, ale také přepnout na požadovaný vstup signálu, nebo dokonce vypnout.
USB konektor na zadním panelu přijímače slouží k připojení harddisku, který lze použít nejen k nahrávání TV programů, ale taktéž k přehrávání multimediálních souborů (video, hudba, foto). Jak už bývá u GoSAT přijímačů standardem, GS7075HDi umožňuje nahrávat až 2 HD programy. Současně lze sledovat třetí program, nebo záznam z HDD, popřípadě multimediální soubor. Na boku přijímače je další USB port, kde lze připojit USB flash s filmy, hudbou, nebo fotkami. Na USB FLASH však NELZE z důvodu rychlosti nahrávat.

Rozšířené možnosti rodičovského zámků Vám umožní široké nastavení dle vašich potřeb a ochrání tak vaše děti před nevhodným obsahem. Mnoho pokročilých funkcí usnadní používání - automatické vypnutí po nahrávání, automatická aktualizace, automatické nastavení letního času, vytvoření záložek nejen v PVR souborech ale také v multimediálních souborech, nastavení časovače přímo z infořádku atd.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

 • Combo HD přijímač s čtečkou karet Irdeto (pouze pro SAT)
 • 1xDVB T2 a 1xDVBS2 tuner
 • 1x LNB vstup a 1x LNB výstup (F-type), DiSEqC 1.2, USALS
 • MPEG-2 MP@ML, MPEG-2 MP@HL H.264 MP@L3, H.264 MP@L4, H.264 HP@L4, H.265
 • Vstupní frekvence :
 • SAT: 950MHz ~ 2150 MHz
 • DVBT/T2: 104MHz ~ 862MHz
 • Video rozlišení 1080p, 1080i, 720p, 576p, 576i
 • 6000 TV a rádiových kanálů
 • Podpora HbbTV 1.5
 • Skylink FastScan včetně automatického hledání FastScan TP & Skylink Aktualizace
 • HDMI EDID, HDMI CEC
 • Aktualizace přes USB, OTA a Internet
 • Automatické vypnutí - spánek
 • Dálkový ovládač
 • Funkce AD (zvukový popis pro nevidomé)
 • Uživatelsky přívětivé, snadné a vícejazyčné OSD menu
 • 2x USB (2.0) rozhraní s PVR funkcí
 • Podpora multimediálních souborů
 • EPG (elektronický programový průvodce), EPG časovač, nastavení časovače přes chytrý telefon
 • Teletext (vkládání pomocí VBI, Paměť 400 stran)
 • Titulky (DVB / TXT), Rodičovský zámek
 • ZOOM, historie, hry
 • OTT funkce (Youtube, RSS zprávy, počasí – závisí na podpoře poskytovatele)
 • S/PDIF & RCA (1xVideo, 2xAudio), HDMI, Ethernet, 2x USB
 • Návod k použití uvnitř balení.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Satelitní přijímač GoSat GS7075 COMBOi HD černý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Satelitní přijímač GoSat GS7075 COMBOi HD

Záruka 24 měsíců
Partnumber GS7075
Tuner
HD tuner Ano
Další vlastnosti
PVR (záznam na USB/HDD)
Televize s PVR umožňují nahrávat vysílání na připojený flashdisk nebo externí harddisk, abyste si mohli pustit záznam později. Mimo televizi si však nahrávku nepustíte - PVR (záznam na USB/HDD)
Ano
EPG
Programový průvodce satelitního přijímače je grafické rozhraní zobrazované na televizní obrazovce, ve kterém můžeme přepínat mezi požadovanými kanály, případně nám toto rozhraní poskytuje informace o kanálu či právě vysílaném pořadu - EPG
Ano
DiSEqC 1.2, 1.3 (USALS), 1.0, 1.1
CI slot
CI (Common Interface) je slot pro vložení dekódovací karty potřebné pro kabelové nebo satelitní vysílání - CI slot
Ne
RF modulátor Ne
Certifikát IRDETO Ano
Vstupy
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
">USB
Ano
Anténní vstup Ano
Výstupy
HDMI
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel - HDMI
Ano
Scart Ne
Cinch audio výstup Ano
Cinch video výstup Ano
Koaxiální digitální výstup Ne
Digitální optický výstup Ano
Anténní výstup Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 27.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 19.0 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.0 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 35.0 cm
Hmotnost balení 1.2 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 61 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Satelitní přijímač GoSat GS7075 COMBOi HD černý

Předmět: Obsluha v nastavení osd menu + multimédia
Datum: 19.09.2020 15:07:16Autor: Moldrzyk Milan
Dobrý den mám dvě prosby,jakmile přístroj vypnu tak se mi osd menu vrátí k angličtině ,chtěl bych tam mít pořád češtinu,druhá otázka sleduji na usb film musim ho přerušit a chci se vrátit kde sem to přerušil a to se mi nedaří.Předem moc děkuji
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 18.06.2019 11:01:57Autor: Josef Unčovský
Dobrý den.Po nahrání filmu který jsem nahrál a po otevření PVR bylo vše v pořádku.Druhý den jsem se chtěl na film poívat a překvapení.Ne jenom že celý HDD 1 tera byl prázdný ale i paměť vykazovala 100 procent plný.Tak jsem musel znovu HDD naformátovat.To se ale stále opakuje a nevím si rady kde je problém.Mám ještě GO sat 7055 a tam se tento problém nevyskytuje.Děkuji a byl by velice rád kdyby jste mě poradil.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Sušička prádla Zanussi ZTE 285C...
Návod k použití Mobilní telefon ALIGATOR R4O podrobný návod v češtině...
televize LG 55UN71003LB...
TP link, Archer C20...
C- tech spk 07...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: Marie Plevová
Tlakový hrnec Tescoma Ultima 6 l
Plevová zdravím. nevyskakuje mi pojistka. Hrnec mám jeden rok. Ještě v záruce. Jinak velká spokojenost. Děkuji....
software
Autor: David
Myš C-Tech Anax GM-21 černá
Najdu nekde na teto strance software k teto mysi? Predem dik. ...
Dotaz
Autor: Martina Bartošová
Kuchyňský robot Sencor STM 6350WH bílý
Dobrý den, po spuštění robotu kolečkem se jen rozsvítí ale nepracuje...čím to prosím může být? Děkuji...
Nefunkční přenosný reproduktor
Autor: Petra
Přenosný reproduktor JBL CLIP 3 černý
Dobrý den, máme stejný problém jako pan René Volkmer z 28.8.2020, můžete nám prosím poradit. Děkuji...
Ovladač reaguje pouze po zmáčknuti dvou tlačítek
Autor: Ivana Kozelková
Set-top box EMOS EM190-S HD černý
Dobrý den, ovladač k reaguje pouze na stlačení kombinace tlačítka modrého zapnuti a pak třeba přepnutí programu, nebo hlasitosti. Jak to mohu opravit? Děkuji za odpověď...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Sklokeramický sporák Mora C 611 BW
https://www.mora.cz/ elektricky-sporak-c-611-bw/ #dokumenty
Detail - Mobilní telefon ALCATEL 2003D černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-alcatel-2003d-cerny-24364-cesky-navod.pdf
Detail - Televize Samsung UE43TU7172 stříbrná
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-samsung-ue43tu7172-stribrna-48539-cesky-navod.pdf
Detail - Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sluchatka-xiaomi-mi-true-wireless-earphones-bila-36583-cesky-navod.pdf
Detail - Gamepad iPega Ninja, iOS Android, BT
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gamepad-ipega-ninja-ios-android-bt-cerny-35862-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020