|
Český návod k obsluze Senzor Sonoff Zigbee SNZB-02 s funkcí měření teploty a vlhkosti Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Senzor Sonoff Zigbee SNZB-02 s funkcí
- Zařazení produktu: Zabezpečení a monitoring Sonoff
- Značka: Sonoff
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Sonoff Zabezpečení a monitoring
|
Návod k obsluze Senzor Sonoff Zigbee SNZB-02 s funkcí obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Sonoff a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Sonoff návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sonoff výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuSonoff SNZB-02 je ZigBee čidlo teploty a vlhkosti, které může bez problémů spolupracovat s můstkem SONOFF ZigBee Bridge a sledovat změny teploty a vlhkosti ve vaší domácnosti, přičemž všechny naměřené hodnoty lze kontrolovat v reálném čase na eWeLink. Zvyšte úroveň komfortu ve svém bytě Pro zajištění ideální teploty a vlhkosti v bytě stačí zapnout čidlo, které spustí ventilátor při teplotě v místnosti 28 °C, čistička začne automaticky pracovat, když je vlhkost vzduchu nižší než 45 %RH. Bezproblémová instalace Montážní páska na zadní straně čidla je pevná a pružná, což umožňuje snadnou a rychlou instalaci na jakýkoli povrch v místnosti. Indikátor slabé baterie Aplikace odesílá oznámení o nízkém stavu baterie senzoru (10 %). Nemusíte si dělat starosti s nízkým stavem baterie zařízení - díky aplikaci budete mít vždy aktuální informace. Funkce sdílení Snímač lze sdílet s rodinou, takže mohou na svých telefonech kontrolovat teplotu a vlhkost v místnosti bez nutnosti párování zařízení. Specifikace Model SNZB-02 Baterie 3V (CR2450) WiFi IEEE 802.15.4 Materiál PC V0 Rozměry 43 mm x 43 mm x 14 mm Rozsah provozních teplot -10 °C ~40 °C - Sonoff Zigbee SNZB-02 CZ (Návod k použití CZ, 2.27 MB)
|
Návod k obsluze Senzor Sonoff Zigbee SNZB-02 s funkcí měření teploty a vlhkosti
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 7 stránek, formát PDF, velikost souboru 2.38 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Senzor Sonoff Zigbee SNZB-02 s funkcí měření teploty a vlhkostiPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Senzor Sonoff Zigbee SNZB-02 s funkcí měření teploty a vlhkosti
Technické parametry Senzor Sonoff Zigbee SNZB-02 s funkcí| Záruka | 24 měsíců | | Partnumber | 23531 | | SMART Integrace do systému | Amazon Alexa Amazon Alexa je virtuální asistentka s umělou inteligencí, která reaguje na vaše hlasové povely a tak ovládá např. chytré spotřebiče - Amazon Alexa | Ne | Apple HomeKit Jednotný systém, který vám třeba pomocí hlasových příkazů umožní ovládat chytrá zařízení v domácnosti - Apple HomeKit | Ne | Google Home Virtuální asistent, který naslouchá vašim hlasovým povelům a tak ovládá přístroje a spotřebiče ve vaší domácnosti - Google Home | Ne | Tuya SMART systém pro chytrou domácnost, díky němuž můžete ovládat spotřebiče a zařízení ve vašem domově - Tuya | Ne | Vlastní systém Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém | Ne | | Další parametry | | Komunikační technologie | Wi-Fi, ZigBee | | Typ zařízení | senzor | | Funkce (Typ) | senzor | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 5.5 cm | | Výška balení | 2.0 cm | | Hloubka balení | 4.6 cm | | Hmotnost balení | 0.0 kg |
Hodnocení70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 58 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Bobbin lizard 4228... COW 4644TWM6 1-S PRAČKA SE SUŠIČ.CANDY
... COW 4644TWM6 1-S PRAČKA SE SUŠIČ.CANDY
... Dobrý den,hledám návod k obsluze pračky BOSCH ANTIXX 8 VARIO PERFEKT
WAQ2447KBY/01
Děkuji za zprávu.
J. Borecký... Klimatizace Qlima P 534... ADM MODEL:SR-006-7002...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Bez důvěry k výrobku Autor: neznámý Žehlicí systém Braun CareStyle 7 IS7144BK Máme již druhý kus a pokaždé přestane fungovat. ... Restart bojeru Autor: Pavel Ohřívač vody Mora EOMKS 120 PHSM Dobrý den,
bojler - mora eomks 30-120 phsm
večera nám vysadili pojistky a po nahození se na ukazateli teploty jen prohání červené světlo on zdola nahoru. Nedokážu nastavit teplotu. Ani vypnutí a vypojení ze sítě na pár minut nepomáhá.
Lze nějak jinak restar... Jak dát DEo provozu tablet HUAWEI AGS-L09. Autor: Vaclav Dotykový tablet Huawei MediaPad T3 10 Tablet se sám resetoval a chce na mě čislo co bylo v krabici. To ale už nemám co stim mám tam vše.Poradte Dekuji.... Trouba Mora k5657 Autor: Terezie Kombinovaný sporák Mora K 5657 BW Dobrý den nejde mi nastavit trouba na pečení je zamčena a nejde nijak odemknout prosím o pomoc.dekuji... Vivax Autor: Pavel Televize VIVAX TV-40LE120T2S2SM černá Dobrý den, prosím o radu jak napravit vadu VIVAX TV-40LE120T2S2SM , která jde zapnout jak lokal tak remote ale booting se zastaví na nápisu VIVAX a barevném logu a dále nelze ničím ovládat.
... |
|