NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Set-top box Mascom MC820T2 HD

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Set-top box Mascom MC820T2 HD

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Set-top box Mascom MC820T2 HD Obsah českého návodu Set-top box Mascom MC820T2 HD
 • Zařazení produktu: Set-top boxy Mascom
 • Značka: Mascom
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Mascom Set-top boxy

Set-top box Mascom MC820T2 HD Set-top box Mascom MC820T2 HD
Návod k obsluze Set-top box Mascom MC820T2 HD obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Mascom a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Mascom návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Mascom výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

MC820T2HD TwinTuner přijímač DVB-T2 HEVC, ovladač TV CONTROL
 • Twit Tuner HD DVB-T2 HEVC přijímač s USB nahráváním a Multimedia přehrávačem
 • 2x USB, výstupy HDMI i SCART
 • Ovladač s funkcí TV CONTROL pro společné ovládání přijímače i televizoruTECHNICKÉ ÚDAJE:
Příjem DVB-T2 HEVC H.265 Ano Příjem televizního i rozhlasového vysílání Ano Příjem SD i HD vysílání Ano Výstupní rozlišení obrazu HDMI Full HD 1920x1080p Výstup SCART Ano 1x SCART (RGB, CVBS) Timer pro nahrávání v nepřítomnosti Ano s přímým zadáním z EPG Loop Out tuner s výstupem pro TV Ano - průchozí i ve StandBy Automatické vyhledání programů Ano USB PVR (nahrávání) Ano (USB FLASH i HDD), napájení HDD z USB 5VDC Připojení k internetové síti Ano, aplikace pro RSS a počasí Kompatibilita s adapterem WiFi N300 Ano Ovladač s funkcí TV CONTROL Ano Dva ovladače Ne Zjednodušený (senior) ovladač Ne (lze dokoupit) Automatické i ruční vyhledávání programů Ano USB instalace Ano Tvorba settingu / klonování seznamu programů Ano Samostatný seznam předvoleb pro TV Ano Samostatný seznam předvoleb pro RADIO Ano Editace seznamu programů - funkce Přesunutí / Vymazání / Zamknutí / Přejmenování / Favoritní České a slovenské OSD menu Ano, kompletní pro všechny funkce přijímače Česká a slovenská diakritika (EPG+Teletext) Ano Rodičovský zámek na programy Ano Hotelový zámek na vstup do OSD menu a ladění Ano (numerické heslo) Podpora multijazyčných verzí zvukového doprovodu Ano Podpora multijazyčných verzí DVB titulků Ano Podpora pro neslyšící Ano (titulky pro neslyšící) Podpora pro nevidomé Ano (funkce audio popis) Čelní displej Ano Ovládací tlačítka na čelním panelu Ano Video PAL RGB/CVBS Video výstupy HDMI, SCART Formáty obrazu 4:3 / 16:9 / AUTO Audio Stereo / Mono Audio výstupy Digitální SPDIF koaxiální, HDMI, analogový ze Scart konektoru USB Videorekordér Ano Nahrává 2 programy současně Ano (bez omezení - libovolná kombinace programů) Jeden program nahrává jiný sledujete Ano (bez omezení - libovolná kombinace programů) Nahrávání na USB FLASH i HDD (napájení) Ano, napájení HDD z USB 5V DC, 0.5A max. Nahrává / přehrává v originální kvalitě vysílání Ano Nahrávání s okamžitým startem nahrávky Ano Nahrávání v nepřítomnosti Ano - Timer s přímým zadáním pořadu z EPG Přehrávání nahrávek - funkce Zrychlené / zpomalené přehrávání, stop, skok po časové ose Timeshift - sledování s časovým posunem Ano Automatický Timeshift Ano - kdykoli je možno se vrátit v pořadu v Timeshiftu Zpětné nahrávání z Timeshiftu Ano - kdykoli je možno zpětně program nahrát z Timeshiftu Media Player Ano (Foto, Film, Hudba) z USB Počet vstupních tunerů 2 DVB-T2 HEVC H.265 Ano DVB-T/T2 MPEG2 Ano DVB-T/T2 MPEG4 Ano Vstupní kmitočtový rozsah VHF+UHF Vstupní úroveň VF signálu 25-78 dBmV Vysokofrekvenční impedance 75 ohm Šířka pásma 6 / 7 / 8 MHz Napájení antény 5V max., 120mA max. Přenosová rychlost 1 - 45 Msym/s SCPC, MCPC Rychlost vstupních dat 15Mbit/s max. Anténní vstup Typ IEC 169-24 Loop out výstup Typ IEC 169-24, průchozí ve StandBy pro zapojení TV HDMI Ano HDMI CEC Ano (dostupné po aktualizaci SW) A/V SD výstup Scart 1x LAN Ano LAN ETHERNET RJ45 Analogový videovýstup SCART Analogový audio výstup SCART Digitální audio výstup Ano koaxiální USB 2.0 2x Typ A, 5VDC, 0.5 Amax
 • MC820_navod (Návod k použití CZ, 3.23 MB)
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Set-top box Mascom MC820T2 HD v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme


Návod pro Set-top box Mascom MC820T2 HD je možné níže stáhnout, proto možnost nahrání není aktivní.


NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%

Návod pro Set-top box Mascom MC820T2 HD je možné níže stáhnout, proto možnost nahrání není aktivní.

Stažení návodu

Návod k obsluze pro Set-top box Mascom MC820T2 HD je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Set-top box Mascom MC820T2 HDStáhnout PDF návod - Set-top box Mascom MC820T2 HD
(PDF file, 3.39 MB)


Technické parametry

Set-top box Mascom MC820T2 HD

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
DVB-T tuner
Typy televizních tunerů:

- DVB-T - pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu)

- DVB-T2 - pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu) vychází z původního standardu DVB-T. Rozdíl je v tom, že se do stejného kanálu pustí více dat, což umožní zvýšení kvality obrazu. Většina programů bude vysílat v HD rozlišení, zvýší se i počet televizních stanic.
DVB-T tuner
DVB-T2 (H.265/HEVC)
Počet tunerů 2 tunery
Certifikace ČRa Ne
Přehrávání, nahrávání
Přehrávané formáty MPEG2, MPEG4, SMV, MPO, MTV, OGG, MPG, MPEG, PCM, Ogg Vorbis, TS, TIFF, RAW, PNG, TXT, VC-1, WMA, VOB, WAV, WMV, WMA9Pro, X.264, XviD, WMV9
PVR (záznam na USB/HDD)
Televize s PVR umožňují nahrávat vysílání na připojený flashdisk nebo externí harddisk, abyste si mohli pustit záznam později. Mimo televizi si však nahrávku nepustíte - PVR (záznam na USB/HDD)
Ano
HbbTV (červené tlačítko)
HbbTV (zkratka z anglického Hybrid broadcast broadband) kombinuje klasické televizní vysílání s obsahem získaným přes internet. Informace o tom, zda je pořad vysílán hybridně, poznáte podle červeného tlačítka v obraze. To signalizuje dostupnost dalších služeb a informací, které vyvoláte červeným tlačítkem na svém ovladači. Poté se objeví rozcestník a vy si již vyberete konkrétní akci. Tyto přidružené služby a informace můžete sledovat buď na celé obrazovce, nebo jen v jejím výřezu - HbbTV (červené tlačítko)
Ne
TimeShift
Time shift Timeshift je funkce umožňující nahrávání a přehrávání obrazu najednou. Díky tomu můžete od televize během pořadu kdykoli odejít a jeho zbytek si pustit později ze záznamu - TimeShift
Ano
Vstupy a výstupy
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ano
Anténní vstup Ano
HDMI
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel - HDMI
Ano
Scart Ano
Digitální optický výstup Ne
Koaxiální digitální výstup Ano
Anténní výstup Ne
Další parametry
Příkon 6 W
Specifické funkce Dva tunery
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 10.5 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.9 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 17.4 cm
Hmotnost balení 0.5 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 67 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Set-top box Mascom MC820T2 HD

Předmět: Mascom mc820t2 hd
Datum: 05.12.2021 08:57:53Autor: Jaroslav
Zapojil jsem přístroj k tel.a stále mi tel.píše není signál nebo nejsou nahrané žádné programy.Na tel.se ani logo septoboxu,tak nevím jak nahrát programy.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

iGET blackviev gbl6000 pro...
Zoom B1 Four/B1X Four (multi-effects processor)...
IMMAX COBRA LED stolní lampička s bezdrátovým nabíjením ...
Teploměr na maso Nedis kath 106 si...
Návod k použití jsem s telefonem obdržel, ale je příliš stručný. Nemohu nastavit, jakým způsobem se ukládají odeslané zprávy. Nastavil ...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: jakub
Monitor AOC C24G2AE BK
Zdravím, chci se zeptat jak se u monitoru AOC C24G2AE vypínají zadní reproduktory, díky ...
Kontrolka
Autor: Petra
Vysavač tyčový Bosch Readyy'y BBH218LTD hnědý
Dobry den Mam vysavac Bosh ready 2in1 no poslednej dobe mi pri vysavani blika kontrolka striedavo cervrna a modra . Chcem sa opytat co by to mohlo byt. Dakujem prkny den ...
Sáni
Autor: Jana
Víceúčelový vysavač Einhell TC-VC 1812 S
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,po výměně sáčku vysavač nevysava nečistoty. Tah má ale nevtahne to nečistoty...
Aplikace
Autor: Lukáš
Outdoorová kamera Niceboy VEGA X Play
Nejde zpustit v aplikaci...
Dolby atmos
Autor: Igor Hruška
Soundbar Hisense HS312 černý
Dobrý den, zakoupil jsem si soundbar Hisense Hs312 a momentálně se mi nedaří ho propojit s xiaomi mi smart projector přes hdmi kabel, abych mohl zprovoznit dolby atmos. Přes Bluetooth soundbar běží, ale potřeboval bych poradit, abych nastartoval právě dolby atmos, kv...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Notebook HP 255 G7 stříbrný
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ notebook-hp-255-g7-stribrny-48563-cesky-navod.pdf
Detail - Digitální fotoaparát Fujifilm X-E3 XF18-55 mm
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ digitalni-fotoaparat-fujifilm-x-e3-xf18-55-mm-stribrny-62953-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Nokia G20 modrý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-nokia-g20-modry-71383-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Mobvoi TicWatch Pro 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-mobvoi-ticwatch-pro-3-ultra-gps-cerne-79249-cesky-navod.pdf
Detail - Šicí stroj Toyota Necchi 215A
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sici-stroj-toyota-necchi-215a-6261-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2022