NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Set-top box Zircon ICE s DVB-T2

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Set-top box Zircon ICE s DVB-T2 s HEVC bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Set-top box Zircon ICE s DVB-T2 s HEVC bílý Obsah českého návodu Set-top box Zircon ICE s DVB-T2
 • Zařazení produktu: Nezařazeno Zircon
 • Značka: Zircon
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Zircon Nezařazeno

Set-top box Zircon ICE s DVB-T2 s HEVC bílý Set-top box Zircon ICE s DVB-T2 s HEVC bílý Set-top box Zircon ICE s DVB-T2 s HEVC bílý Set-top box Zircon ICE s DVB-T2 s HEVC bílý Set-top box Zircon ICE s DVB-T2 s HEVC bílý
Návod k obsluze Set-top box Zircon ICE s DVB-T2 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Zircon a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Zircon návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Zircon výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Přijímač s pochopením pro staré TV

Se stále modernější technologií se mění i podmínky pro příjem televizního vysílání. Zatímco u současných televizorů nemusíte prakticky nic řešit, ty starší je třeba dovybavit vhodným set-top boxem. Proč by měl být ideální volbou zrovna DVB-T přijímač Zircon ICE? Protože je unikátní hned ze dvou důvodů. Jde o první přijímač s certifikátem DVB-T2 od Českých radiokomunikací stvrzující bezproblémový provoz s novým standardem DVB-T2 HEVC a schopností spolupracovat i se staršími televizory, které nedisponují SCART konektorem.


Na cestě za vašimi oblíbenými programy

DVB-T přijímač Zircon ICE reprezentuje malé zařízení s rozměry 18 x 4 x 14 cm (š x v x h) s potenciálem stát se velkým pomocníkem pro ty, kteří chtějí mít rychlý a snadný přístup ke svým TV programům bez zbytečných investic. Vše začíná od snadného automatického ladění (s možností manuálního režimu) a pokračuje přes praktickou výbavu až k jednoduchému digitálnímu LED displeji. Menu je kompletně v češtině, tudíž se nemusíte obávat, že byste něčemu nerozuměli.

Certifikovaná prvotřídní kvalita

Měli jste občas problémy s příjmem pozemního vysílání? Zircon ICE se svou pokročilou technologií DVB-T2 zaručuje, že se vám již nic podobného nestane. Naopak. Slibuje vyšší propustnost dat, vyšší kvalitu zobrazení a více zachytitelných programů ve vynikajícím Full HD rozlišení (1920 x 1080 bodů). Nemá váš „dědeček“ televizor SCART konektor? RF modulátor zajistí připojení k TV pomocí standardního anténního kabelu, tudíž nemusíte řešit koupi nového přístroje. Vše je navíc přednastaveno a optimalizováno.

Alternativa k televiznímu programu

Ať již jste na něj byli zvyklí, či ne, již není třeba používat klasický tištěný televizní program. Zircon ICE podporuje Elektronického programového průvodce (EPG), díky němuž zjistíte například čas začátku pořadu, dobu jeho trvání, stručnou anotaci, typ pořadu, jeho (ne)vhodnost pro děti a podobně. Pokud jde o TV kanál s nevhodným obsahem pro děti, funkce dětský zámek kanál znepřístupní po zadání vámi zvoleného hesla. O programové nabídce máte přehled s týdenním předstihem.

Alternativa k DVD rekordéru

Chtěli-li byste si nahrát film, ale nemáte DVD rekordér? Zircon ICE je vybaven USB konektorem, který vám pořad zaznamená na přenosný USB disk. Pohodlně si můžete soubory uložené na USB přehrávat, a to ve formátech AVI, MOV, MP3, DivX4 a 5, MKV či MPG. Přijímač podporuje JPG soubory, zvládne na obrazovce televizoru zobrazovat i fotografie, nebo upgradovat svůj software pomocí aktualizačního souboru.

Sledujete svůj oblíbený pořad a potřebujete si na okamžik odskočit do kuchyně? Využijte tlačítka TimeShift, po jehož stisknutí obraz pozastavíte. Po svém návratu pokračujete od bodu přerušení, aniž byste o cokoliv přišli. Součástí konektivity je rozhraní pro přenos nekomprimované obrazového a zvukového signálu HDMI a SCART konektor. V balení naleznete dálkový ovladač, napájecí zdroj a návod k použití.Vráceno - Použito

DVB-T/T2 HEVC přijímač ZIRCON ICE s příjmem vysokého i standardního rozlišení

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

 • První přijímač s certifikátem DVB-T2 ověřeno Českých radiokomunikací pro bezproblémový provoz s novým standardem DVB-T2 HEVC v České republice
 • Podpora DVB-T/DVB-T2 MPEG2/MPEG4/HEVC
 • RF modulátor pro připojení TV bez scartu či distribuci přes koaxiální kabel do jiné místnosti
 • Free to Air
 • Snadná instalace
 • Podpora USB 2.0
 • Podpora TimeShift
 • Podpora formátů MKV, AVI, MPG, MP4, MOV, MP3, JPEG
 • Podpora a záznam událostí z EPG
 • Podpora více jazyků
 • Podpora LCN
 • Full HD 1080p
 • Aktualizace SW přes USB
 • RF modulátor pevně nastaven na 9. kanálu
 • Kovové šasi

OBSAH BALENÍ:

 • Ovladač
 • Přijímač
 • Napájecí zdroj
 • Návod
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Set-top box Zircon ICE s DVB-T2 s HEVC bílý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Set-top box Zircon ICE s DVB-T2 s HEVC bílý je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Set-top box Zircon ICE s DVB-T2 s HEVC bílýhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ set-top-box-zircon-ice-s-dvb-t2-s-hevc-bily-4780-cesky-navod.pdf
(PDF file, 3.84 MB)


Technické parametry

Set-top box Zircon ICE s DVB-T2

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
DVB-T tuner
Typy televizních tunerů:
- DVB-T - pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu)
- DVB-T2 - pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu) vychází z původního standardu DVB-T. Rozdíl je v tom, že se do stejného kanálu pustí více dat, což umožní zvýšení kvality obrazu. Většina programů bude vysílat v HD rozlišení, zvýší se i počet televizních stanic.
">DVB-T tuner
DVB-T2 (H.265)
Počet tunerů 1 tuner
Certifikace ČRa Ano
Přehrávání, nahrávání
Přehrávané formáty DivX 4, AVI, DivX 5, JPG, MPG, MOV, MP3, MKV
PVR (záznam na USB/HDD)
Televize s PVR umožňují nahrávat vysílání na připojený flashdisk nebo externí harddisk, abyste si mohli pustit záznam později. Mimo televizi si však nahrávku nepustíte - PVR (záznam na USB/HDD)
Ano
TimeShift
Time shift Timeshift je funkce umožňující nahrávání a přehrávání obrazu najednou. Díky tomu můžete od televize během pořadu kdykoli odejít a jeho zbytek si pustit později ze záznamu - TimeShift
Ano
Vstupy a výstupy
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
">USB
Ano
Anténní vstup Ano
HDMI
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel - HDMI
Ano
Scart Ano
Digitální optický výstup Ne
Koaxiální digitální výstup Ne
Anténní výstup Ano
Další parametry
Příkon 8 W
RF modulátor Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.0 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 14.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.5 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 19.0 cm
Hmotnost balení 0.5 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 80 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Set-top box Zircon ICE s DVB-T2 s HEVC bílý

Předmět: Set-top box Zircon ICE s DVB-T2 bíly.
Datum: 30.03.2020 18:19:06Autor: Jozef Dvorský
Dobrý deň
Má ten samí pristroj na obrázku cez dva roky. Prestal pracovť. Keď dám inštalovať sa nič nenaištaluje. Ukazuje že databáza je prázdná. Len čo na ňom ide je Media center. Môžem sa z usb pozerať na filmy. nepomohl dať ani továrenské nastavenie. poradte mi čo mám urobiť. To samé urobilo po roku aj kamarátovi. Poslali mu preto že to jeho bol v záruke druhé. Inak som bol veľmi spokojný.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

návod na obsluhu kavovaru Delonghi magnifica s cappuccino. Ďakujem za vybavenie Ján Miško...
DOOGEE X90...
Automat.pračka LG inverter Direct Drive 7 kg F1068QD...
Mraznička Calex scv 130 český návod...
Outdoor Smart Wi-Fi Camera C3W (ezGuard)...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Luboš
Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD
Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD Dobrý den, prosím o informaci, zda mohu u tohoto telefonu blokovat jednotlivá - nevyžadaná čísla, která se poslední dobou opravdu "množí". Několikrát jsem pátral v telefonu i na manuálech, ale bez výsledku. (Tento telefon vlastn...
Nejde zapnout svítí zamek
Autor: Jaroslav Doležel
Sušička prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H457WC
Dobry den susicka nejde zapnout svítí zamek jen to propipa a blika tlacitko play ...
Černá obrazovka
Autor: Pavlisová Iveta
Mobilní telefon Doogee Y7 modrý
Dobrý den, chci se zeptat nacetla se mi hra v telefonu doogee Y7 a najednou zhasla obrazovka a už nejde nahodit. Akekdyz mi mamča volala, me to nezvoni, ani se nerozsviti obrazovka, ale mamce to v telefonu vyzváni. Můžete mi poradit, co s tím mam dělat? Dekuji...
kolaps kamery C2C mini
Autor: Vladimír Rašín
IP kamera EZVIZ C2C bílá
Po zhruba 6ti měsících bezchybného provozu se tato kamera dostala do stavu OFF LINE a nedaří se mi ji zprovoznit. Nevládnu angličtinou, takže nevím co mi kamera povídá. Původní nastavení mi prováděl technik IT. Můžete poradit? Děkuji, Rašín...
HP Laser MFP 135w
Autor: lubos
Tiskárna multifunkční HP LaserJet MFP 135w
Dobrý den. Píše my,že není zapojený sítový kabel,ale je.Stejně to nekomunikuje a netiskne.Děkuji za odpověd....

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Meteorologická stanice GARNI 570 EASY černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ meteorologicka-stanice-garni-570-easy-cerna-stribrna-336-cesky-navod.pdf
Detail - Detektor kouře König SAS-SA100 bílý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ detektor-koure-konig-sas-sa100-bily-19735-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Motorola One Macro fialový
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-motorola-one-macro-fialovy-40766-cesky-navod.pdf
Detail - Fitness náramek Huawei Band 4 bílý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-huawei-band-4-bily-ruzovy-38220-cesky-navod.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční HP Ink Advantage 2130
http://h10032.www1.hp.com/ ctg/ Manual/ c04722861


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020