NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY Obsah českého návodu Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY
 • Zařazení produktu: Sety pračka sušička Bosch
 • Značka: Bosch
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Bosch Sety pračka sušička

Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY
Návod k obsluze Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Bosch a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Bosch návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Bosch výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Co všechno umí nové chytré pračky Bosch Serie 8 se dočtete zde.

Bosch WGB244A0BY


Inovativní design pračky Bosch WGB244A0BY přináší spoustu užitečných funkcí a moderních vychytávek. Díky integrovaným zásobníkům na prací gel a aviváž je pračka se systémem i-DOS schopna automaticky dávkovat detergent podle množství prádla a míry jeho znečištění. Program Iron Assist dokáže pomocí páry snížit pomačkání již suchého oblečení. Se systémem 4D Wash prací gel účinně pronikne do tkaniny a prádlo je dokonale čisté. Hravě odstraní až 6 základních typů skvrn, dalších 10 pak skrze aplikaci Home Connect. Pračka patří mezi chytré spotřebiče, které můžete ovládat i kontrolovat na dálku pomocí mobilního telefonu.

Moderní vzhled a užitečné funkce


Pračka Bosch zaujme na první pohled zkoseným předním panelem, na kterém máte přehled o zvolených programech a přídavných funkcích. Ovládání je díky LED prstenci rychlé a intuitivní. Díky systému Reload doplníte během praní i zapomenuté kousky, program Mini Load pomůže úsporně vyprat jednotlivé kusy prádla. O bezpečné a zdravé praní se stará program Hygiena Plus. Pračka Bosch WGB244A0BY s doživotní zárukou AquaStop proti všem škodám způsobeným vodou má energetickou třídu A se superdeklarací – 20 %, co představuje o 20 % nižší spotřebu oproti energetické třídě A.  

Klíčové vlastnosti:


 • Systém i-DOS: automaticky dávkuje prací gel pro optimální spotřebu a dokonalý výsledek
 • Program Iron Assist pomocí páry sníží pomačkání již suchého prádla
 • Ovládejte svou pračku i na dálku díky aplikaci Home Connect
 • Doživotní záruka AquaStop proti všem škodám způsobeným vodou
 • Dokonale odstraní až 16 typů skvrn (6 typů stisknutím tlačítka, dalších 10 přes aplikaci Home Connect)

Nadčasový design pračky Bosch WGB244A0BY vás dostane na první pohled! 

 


Moderní a intuitivní displej


Nový design pračky Bosch s nakloněným panelem přináší moderní ovládání chytrého spotřebiče. Program navolíte jednoduše pouhým dotykem na zvýrazněném LED prstenci. Zvolený program svítí jasně. Na panelu si snadno zvolíte i další doplňkové programy.
Pro ještě větší komfort využijte automatické programy. Naplňte buben prádlem a stiskněte tlačítko „Start“. O vše ostatní se postará pračka. Pro vaše prádlo nastaví ideální program, který je potřeba. Výsledek praní bude vždy výborný. 

Šetřete prací prostředek i vaše prádlo


Využijte automatické dávkování pracího prostředku – technologii i-DOS. Naplňte komory pracím gelem a aviváží, potřebné množství nadávkuje pračka. Stačí vhodit prádlo do bubnu. Poté si pračka prádlo zváží. Podle tvrdosti vody a míry znečištění přesně odměří prací prostředek i aviváž. Na oblečení po vyprání nebudou zůstávat zbytky pracího gelu. Praní je šetrné k oblečení i k vaší peněžence. 

 Zjednodušte si život s moderní technologií


Pomocí technologie Home Connect nastavíte dokonalý program přesně pro vaše prádlo. Program řídí a monitoruje pračku za vás. Stiskem jediného tlačítka spustíte program, i když jste mimo dům. Aplikace Home Connect vám také zašle oznámení, jakmile je prádlo vyprané. 
Pokud máte pračku i sušičku Serie 8propojte je mezi sebou pouze díky připojení Wi-Fi. Sušicí program se poté automaticky nastaví na základě informací o posledním pracím programu (množství prádla, jeho zbytková vlhkost, zvolený program). 

Parní program Iron Assist


Velkou pomoc nabízí funkce Iron Assist. Tento program ošetří suché prádlo extra porcí páry. Ta vyhlazuje pomačkání až o 50 %. Vy si tak výrazně ulehčíte žehlení, případně ho zcela vypustíte. Program nepere, pouze napařuje již suché oblečení.
 

Perte úsporně i malé množství


 Využijte program Mini Load, kdy rychle a úsporně vyperete jednotlivé kusy oblečení. Pračka automaticky upraví množství vody pro menší objem prádla.
Díky funkci Reload přidáte do pračky zapomenuté kousky i během praní. Indikátor vás upozorní, kdy je hladina a teplota vody bezpečná pro otevření dvířek. Na displeji máte o všem přehled. 

*Rozdíl mezi dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C a dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C v kombinaci s volitelnou funkcí SpeedPerfect.


 

Nejúčinnější energetická třída


Pračky Bosch z řady Serie 8 jsou energeticky velmi úsporné a díky tomu se můžou pyšnit tou nejlepší energetickou třídou A. 


Zrychlete praní


S funkcí SpeedPerfect urychlíte praní. Prádlo vyperete až o 65 % rychleji než při standardním režimu zvoleného programu. Tuhle funkci můžete použít pro různou náplň pračky, druhy materiálů nebo většinu programů. Když spěcháte, jednoduše navolíte program zároveň s funkcí SpeedPerfect a vyperete až 4 kg namíchané náplně přibližně za 40 minut.  

Prací programy


 
Eco 40–60 Praní textilií z bavlny, lnu a směsových tkanin. Teplota praní se automaticky přizpůsobí.
Bavlna Pro praní odolných textilií z bavlny, lnu a směsových tkanin.
Snadno udržovatelné Vhodné pro prádlo ze syntetiky a směsových tkanin.
Rychlý/mix Vhodný pro mírně zašpiněné prádlo z bavlny, lnu, syntetiky a směsových tkanin.
Jemné/hedvábí Pro praní jemných textilií z hedvábí, viskózy a syntetiky.
Vlna Praní textilií z vlny nebo s podílem vlny, které lze prát ručně a v pračce.
Další programy Další programy zvolte přímo přes aplikaci Home Connect.
Máchání Máchání s následným odstřeďováním a odčerpáním vody.
Odstřeďování Odstřeďování a odčerpání vody.
Sport/fitness Praní sportovních a volnočasových textilií ze syntetiky, mikrovláken a flísu.
Rychlý 15/30 Krátký program pro mírně zašpiněné textilie z bavlny, syntetiky a směsových tkanin.
Hygiena Plus Vhodný pro alergiky: praní odolných textilií z bavlny, lnu a směsových tkanin.
Auto 40 °C Praní odolných textilií z bavlny, syntetiky a směsových tkanin.
Iron Assist Program pro ohřátí a napaření suchých textilií pomocí páry.

 


 
Co všechno umí nové chytré sušičky Bosch Serie 8 se dočtete zde.

Bosch WQB245B0BY


Nádherný design sušičky Bosch WQB245B0BY zaujme na první pohled. Černý ergonomicky nakloněný panel s dotykovým ovládáním poskytuje snadný a rychlý výběr programů. S kapacitou náplně 9 kg spadá do nejúspornější energetické třídy A+++. Díky systému SensitiveDrying se prádlo šetrně suší ze všech stran proudícím vzduchem. Díky technologii Auto Dry je prádlo automaticky sušeno na požadovaný stupeň suchosti.

Chytrý spotřebič


Sušička patří mezi chytré spotřebiče a jde ji kontrolovat a ovládat na dálku přes aplikaci Home Connect, kterou si jednoduše nainstalujete do svého mobilu či tabletu. Díky této aplikaci ji můžete propojit s pračkou a pomocí funkce Smart Dry vybere sušička nejlepší program pro oprané prádlo. Má spoustu dalších užitečných programů, jako poloviční náplň nebo ložní prádlo, kdy se buben otáčí oběma směry. Díky tomu se velké kusy do sebe nezamotají. Sušička Bosch WQB245B0BY má samočisticí kondenzátor, který ji udržuje bez nečistot. Klíčové vlastnosti:


 • Samočisticí kondenzátor
 • Možnost nastavení automatického stupně sušení: AutoDry
 • Aplikace Home Connect pro flexibilní ovládání sušičky
 • Možnost chytrého propojení pračky a sušičky: Smart Dry
 • Buben otáčející se oběma směry

Sušičky Bosch mají senzory, které neustále měří teplotu a zbytkovou vlhkost. Díky tomu prádlo usuší přesně tak, jak potřebujete. Navíc ho chrání před příliš vysokými teplotami, přesušením a sražením. 

 


Home Connect: mějte své spotřebiče pod kontrolou


Pro efektivní využití času je zde technologie Home Connect. Sušičku lze na dálku propojit s vaším chytrým telefonem. Můžete ji ovládat či zjistit aktuální stav. Stačí si pouze nainstalovat aplikaci Home Connect a budete mít úplnou kontrolu nad sušením kdykoliv a odkudkoliv. 

Samočistící kondenzátor


Sušička disponuje tepelným čerpadlem a se samočisticím kondenzátorem SelfCleaning Condenser chrání vaše oblečení a zároveň zůstávají vysoce energeticky účinné. Díky této technologii se kondenzátor čistí automaticky, a to až čtyřikrát během procesu sušení, a je tak zachován vždy špičkový energetický výkon, sušení za sušením. 

Šetrná k životnímu prostředí   


Sušičky s tepelným čerpadlem jsou nyní vybaveny ekologickým chladicím médiem R290. Jedná se o přírodní chladivo, které je v celosvětovém měřítku nejšetrnější přírodní chladivo dostupné na trhu.  


Šetrné sušení prádla


Speciální design bubnu v sušičkách Bosch má jedinečnou strukturu a tvarované unašeče. Vaše prádlo bude během sušení jemně načechráváno a sníží se množství záhybů. Funkce SensitiveDrying System zajistí šetrné sušení a buben bude k vašemu prádlu ještě ohleduplnější. S jemně vysušeným prádlem se budete cítit jako v bavlnce.  


Více stability, méně hluku a vibrací


Boční design sušiček je zkonstruován tak, aby omezil vibrace a zajistil sušičce větší stabilitu. Tím se také reguluje hladina hluku a díky tomu jsou sušičky Bosch velmi tiché. Mimo jiné je boční design sušičky velmi poutavý na pohled.  

Různé oblečení si žádá různý program


Proto má sušička Bosch na výběr velkou škálu programů. Např. pro peří, vlnu, ručníky, sportovní a fitness oblečení. Program pro ložní prádlo bezpečně vysuší i velké kousky prádla, buben se totiž točí oběma směry a povlečení nezamotá. Vašemu oblečení tak bude poskytnuta ta nejlepší péče. 


Rychle, rychle!


Pro sušičku Bosch to není žádný problém. 40minutový program pro rychlé sušení je vhodný pro menší množství oblečení ze syntetického materiálu a tenkých tkanin. Přesný systém kontroly pohlídá teplotu a sleduje stupeň vlhkosti oblečení v reálném čase. Oblečení si tak můžete obléknout ihned po vytažení ze sušičky. 

Více místa, více pohodlí


Úspora času i místa, se sušičkami budete mít obojí. Že vám doma překáží sušák? S tím je konec. Sušička vám ulehčí život a ušetří místo v domácnosti. Navíc bude vaše prádlo jemné, příjemné, zdravé a váš život tak bude snazší. 

 Pračka Bosch Serie 8 WGB244A0BY i-DOS bílá
Pračka Bosch WGB244A0BYVyspělá automatická pračka s technologií i-DOS, která šetří vodu a prací prostředek. Maximalizujte svou úsporu energie s energetickou třídou A -20 %**** a snižte hromadu žehlení zásluhou parního programu Iron Assist.
 • i-DOS automaticky odměřuje přesné množství pracího prostředku a vody.
 • Iron Assist: vyhlazuje pomačkání až o 50 %.
 • Mini Load – praní jednotlivých kusů prádla.
 • Home Connect: domácí spotřebiče s inteligentním připojením pro snadnější každodenní život.
 • Využívejte technologii Home Connect ke vzdálenému ovládání vaší pračky na mobilním zařízení.
Výkon a spotřeba
 • třída energetické účinnosti: A
 • A -20 %: o 20 % účinnější než mezní hodnota třídy energetické účinnosti A****
 • energie / voda: 40 kWh / 50 l
 • kapacita náplně: 1 - 9 kg
 • doba trvání programu: 3:48 h:min
 • třída účinnosti odstředění: B
 • rychlost odstřeďování**: 400 - 1400 ot./min
 • hladina hluku: 70 dB (A) re 1 pW
 • třída hlučnosti: A
Programy
 • standardní programy: bavlna, snadno udržovatelné, jemné/hedvábí, vlna/ruční praní
 • automatický program: praní a dávkování řízené senzorem
 • Iron Assist: parní program, který redukuje pomačkání suchého oblečení
 • speciální programy: další programy přes aplikaci, automatický program, Iron Assist, Hygiena Plus, odstřeďování/odčerpání, rychlý/mix, sport/fitness, máchání, super rychlý 15'/30'
 • programy dostupné přes aplikaci: peří, džíny/tmavé prádlo, košile, čištění bubnu s připomenutím, outdoorové oblečení, automatický jemný
Speciální funkce a nastavení
 • Home Connect: vzdálená kontrola a ovládání, správa energie, vzdálená diagnostika, další programy ke stažení. Udržujte prosím váš spotřebič vždy aktuální prostřednictvím aktualizace firmwaru.
 • i-DOS: inteligentní systém automatického dávkování tekutého pracího prostředku a aviváže
 • automatické odstraňování skvrn - 6 typů stisknutím tlačítka, 10 dalších pak přes aplikaci Home Connect
 • TouchControl tlačítka: základní nastavení, zap./vyp., odložení konce programu, volba skvrn, i-DOS 1, i-DOS 2, dětská pojistka, paměť, více možností, vzdálený start, Mini Load - praní jednotlivých kusů prádla, start/pauza s reload funkcí (možnost doplnění prádla), teplota, SpeedPerfect, předpírka, nastavení počtu otáček, silné máchání/stop máchání
Komfort a bezpečnost
 • funkce Reload: máte možnost přidat prádlo dokonce i po začátku pracího cyklu
 • elegantní a ergonomicky nakloněný ovládací panel pro snadné používání
 • 4D Wash System: vysoce účinné proniknutí vody a pracího prostředku do tkaniny pro bezchybné výsledky
 • program Hygiena Plus: praní prádla a zároveň účinné ničení choroboplodných zárodků
 • Mini Load: perte efektivně jednotlivé kusy prádla a malé náplně
 • XXL objem bubnu: 65 l
 • vnitřní LED osvětlení bubnu
 • Vario Drum nerezový buben: šetrné a intenzivní praní
 • plnicí otvor o průměru 32 cm, barva dvířek chrom-černošedá s úhlem otevírání 182°
 • funkce Reload / pauza
 • Eco Silence Drive: tichý asynchronní motor s dlouhou životností
 • AntiVibration Design: zaručuje vyšší stabilitu a tišší chod
 • Active Water Plus: pro vysoce efektivní využití vody i při menším množství prádla díky automatické detekci naplnění.
 • protihluková izolace ve spodní částí pračky
 • AquaSensor pro optimální výsledky máchání
 • AquaStop: záruka značky Bosch v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče
 • dotykový volič programů s dotykovými tlačítky
 • systém rozpoznání pěny k jejímu odstranění při nadměrném pěnění
 • indikace vysokého dávkování pracího prostředku
 • kontrola nevyváženosti
 • dětský zámek ovládání
 • akustický signál ukončení programu
 • jednoduše čistitelná přihrádka na prací prostředky
 • počítadlo používání: zaznamenává počet dokončených programů
Technické informace
 • možnost zasunutí pod pracovní desku ve výšce 85 cm
 • rozměry (V x Š): 84.5 cm x 59.8 cm
 • hloubka spotřebiče: 59.0 cm
 • hloubka spotřebiče vč. dvířek: 64.8 cm
 • hloubka spotřebiče s otevřenými dvířky: 109.0 cm
Sušička prádla Bosch Serie 8 WQB245B0BY selfCleaning Condenser bílá
Sušička prádla Bosch WQB245B0BYNadmíru schopná sušička prádla s tepelným čerpadlem s funkcí Smart Dry poháněná technologií Home Connect. Šetří energii díky energetické třídě A+++ a samočisticímu kondenzátoru. Navíc chrání vaše oblečení pomocí funkce Auto Dry.
 • Auto Dry: Automaticky suší přesně na požadovaný stupeň suchosti.
 • Self Cleaning Condenser: Udržuje kondenzátor bez nečistot a tím zachovává špičkovou energetickou účinnost A+++.
 • Smart Dry: Díky vzájemnému propojení vám vaše sušička a pračka doporučí správný program sušení.
 • Home Connect: Domácí spotřebiče s inteligentním připojením pro snadnější každodenní život.
 • Možnost polovičního naplnění sušičky: Optimalizujte nastavení sušení (míra naplnění a doba trvání) pro malé množství prádla.
Výkon a spotřeba
 • třída energetické účinnosti: A+++
 • energie: 193 kWh
 • kapacita náplně: 1 - 9 kg
 • doba trvání programu: 195 min
 • hladina hluku: 61 dB (A) re 1 pW
 • třída účinnosti kondenzace: B
 • účinnost kondenzace: 88 %
Programy
 • standardní programy: bavlna, snadno udržovatelné
 • program ložní prádlo: snižuje zamotávání velkých kusů prádla díky obousměrnému otáčení bubnu
 • programy dostupné přes aplikaci: časový program studený, vlna závěr
 • speciální programy: další programy přes aplikaci, bavlna, ložní prádlo, košile/halenky, bavlna eco, peří, jemné, ručníky, Hygiena Plus, mix, rychlý 40', sport/fitness, snadno udržovatelné, časový program teplý
Speciální funkce a nastavení
 • Home Connect: vzdálená kontrola a ovládání, správa energie, vzdálená diagnostika, SmartDry, další programy ke stažení. Udržujte prosím váš spotřebič vždy aktuální prostřednictvím aktualizace firmwaru.
 • SmartDry: perfektní program sušení vycházející z posledního pracího cyklu
 • funkce poloviční náplň: optimalizuje sušení menších náplní
 • cyklus načechrávání: 120 min na konci programu (lze kdykoliv během sušení přerušit a prádlo vyjmout)
 • TouchControl tlačítka: základní nastavení, suché k žehlení, suché do skříně, extra suché do skříně, odložení konce programu, poloviční náplň, dětská pojistka, snadné žehlení, moje oblíbené, zapnutí/vypnutí, vzdálený start, šetrný, SmartDry: perfektní program sušení vycházející z posledního pracího cyklu, start/reload/pauza, odložení startu až o 24 hod.
Komfort a bezpečnost
 • samočisticí kondenzátor
 • elegantní a ergonomicky nakloněný ovládací panel pro snadné používání
 • Eco Silence Drive: tichý motor s dlouhou životností
 • ukazatel doporučeného množství prádla
 • indikace možnosti přidání prádla do běžícího programu (reload funkce)
 • technologie Auto Dry
 • dotykový volič programů s dotykovými tlačítky
 • systém šetrného sušení SensitiveDrying: velký nerezový buben se speciální strukturou a unašeči s měkkým povrchem pro jemnou péči o prádlo
 • AntiVibration Design: zaručuje vyšší stabilitu a tišší chod
 • vnitřní LED osvětlení bubnu
 • vypouštěcí sada pro odvod kondenzátu
 • dětský zámek ovládání
 • signál na konci programu
 • počítadlo používání: zaznamenává počet dokončených programů
 • dvířka otvíraná do strany, závěs dveří vpravo, závěs dveří volitelný
 • dvířka s ochranným sklem v barvě chrom-černošedá
 • kovový háček zavírání dvířek
Technické informace
 • možnost zasunutí pod pracovní desku ve výšce 85 cm
 • rozměry (V x Š): 84.2 cm x 59.8 cm
 • hloubka spotřebiče: 61.3 cm
 • hloubka spotřebiče vč. dvířek: 66.2 cm
 • hloubka spotřebiče s otevřenými dvířky: 110.5 cm
 • technologie tepelného čerpadla s chladivem R290 šetrným k životnímu prostředí


Návod k obsluze Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 68 stránek, formát PDF, velikost souboru 5.12 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY

Technické parametry

Set výrobků Bosch WGB244A0BY WQB245B0BY

Záruka 24 měsíců
Praní/sušení
Kapacita prádla pro praní
Max. kapacita bavlněného prádla, které lze prát v jedné náplni. Při překročení povoleného množství hrozí poškození bubnu - Kapacita prádla pro praní
9 kg
Energetická třída 2021
Slouží pro zjištění energetických vlastností výrobku. Značí se písmeny A–G, nejúspornější je třída A - Energetická třída 2021
A
Hlučnost při odstřeďování
Je měřena při použití 60° programu (bavlna). Udává se v decibelech a měří logaritmicky (každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý). Tzn. že 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB, zatímco 30 dB už je stokrát silnější než 10 dB - Hlučnost při odstřeďování
70 dB
Funkce pračky rozšířená záruka značky, smart funkce, program pro alergiky, systém automatického dávkování
Max. počet otáček za minutu
Počet otáček ovlivňuje zbytkovou vlhkost prádla, při vyšším počtu je prádlo lépe vyždímané. U některých materiálů je však nutné použít nižší otáčky, proto oceníte možnost jejich nastavení - Max. počet otáček za minutu
1400 ot./min.
Výška pračky 84.5 cm
Šířka pračky 59.8 cm
Hloubka pračky 59 cm
Kapacita prádla pro sušení
Max. kapacita bavlněného prádla, které lze sušit v jedné náplni. U pračky se sušičkou se kapacita praní a sušení může lišit, dbejte proto doporučení výrobce - Kapacita prádla pro sušení
9 kg
Energetická třída
Slouží pro zjištění energetických vlastností výrobku. Značí se písmeny A–G, nejúspornější je třída A (A+/A++/A+++) - Energetická třída
A+++
Provedení sušičky kondenzační
Hlučnost při sušení
Udává se v decibelech a měří logaritmicky (každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý). Tzn. že 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB, zatímco 30 dB už je stokrát silnější než 10 dB - Hlučnost při sušení
61 dB
Funkce sušičky smart funkce, program pro alergiky, samočisticí kondenzátor
Výška sušičky 84.2 cm
Šířka sušičky 59.8 cm
Hloubka sušičky 61.3 cm
Úzká
Hloubka spotřebiče do 50 cm - Úzká
Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 90.0 cm
Výška balení 60.0 cm
Hloubka balení 65.0 cm
Hmotnost balení 145.0 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 43 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Pračka Candy Holiday 80 formula inox ...
Alarm Tesla SecureQ i7...
HUAWEI Y6p...
Kamera do auta Lamax T10...
Gritzner 4222...
Huawei AF30-1...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Funkčnost Bluetooth - spárování se sluchátky Audio-Technica ATH-CKS50TW
Autor: Josef
Přenosný digitální přehrávač Shanling M6 černý
Zdravím, bojuji s přehrávačem Shanling M6 PRO, nedaří se mi zprovoznit shora uvedená sluchátka. Mám je v Shanlingu vyhledané a následně spárované (ale trvalo to docela dlouho, opakovaně spouštěno), bohužel zvuk "0". Na telefonu vše proběhlo OK a spárování v...
Napájení
Autor: neznámý
Vysílačky Cobra AM 1035
Určitě se používají k napájení články typu AAA? Řekl bych, že AA....
Hue hdmi sync box
Autor: Lukáš
Philips Hue HDMI Sync Box
Dobrý den, nedaří se mi propojit přes Bluetooth hdmi sync box. V nastavení telefonu ho vyhledám a dokážu spárovat, ale když spustím vyhledávání přes aplikaci hue, tak to nenajde žádné zařízení přitom postupuju dle instrukcí aplikace. Děkuji za odpověď. ...
o meu pece nao tem imagem.
Autor: neznámý
PC mini Umax U-Box N41
tentei por um outro sistema linux, fui na activaçao do chipset tirei a opçao windows e coloquei linux de seguida apertei no F4 salvou e saiu quando ligou ficou sem imagem na tela. ...
Prepojenie do MESH
Autor: neznámý
Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G
Dobrý deň, pre vytvorenie MESH siete sa jednotlivé boxy pripájajú výlučne prostredníctvom WiFi, alebo je možné pre vyššiu stabilitu siete každý box pripojiť ETH káblom priamo do portov routera ISP?...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou