NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Set výrobků Haier HW90-B14959U1-S HD90-A3959-S

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Set výrobků Haier HW90-B14959U1-S HD90-A3959-S

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Set výrobků Haier HW90-B14959U1-S HD90-A3959-S Obsah českého návodu Set výrobků Haier HW90-B14959U1-S HD90-A3959-S
 • Zařazení produktu: Sety pračka sušička Haier
 • Značka: Haier
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Haier Sety pračka sušička

Návod k obsluze Set výrobků Haier HW90-B14959U1-S HD90-A3959-S obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Haier a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Haier návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Haier výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Haier HW90-B14959U1-S


Předem plněná pračka Haier HW90-B14959U1-S patří do energetické třídy B, její spotřeba energie na 100 cyklů je pouze 49 kWh, vážená spotřeba vody za cyklus činí 48 l. Pračka má Direct Motion motor se zárukou 12 let. Motor je umístěný přímo na bubnu bez použití řemenu, díky čemuž zajišťuje velmi tichý chod s hlučností 70 dB. Šetrný nerezový buben Pillow Drum s polštářkovými výstupky disponuje úsporným vnitřním osvětlením.

Praktické funkce


Mezi hlavní výhody pračky patří antibakteriální ošetření ABT zásuvky na prací prášek a gumového těsnění dvířek, dvojité sprchování prádla Smart Dual Spray s funkcí MEMO, ošetření párou Steam a regulace doby praní dle potřeby I-time. Pomocí digitálního dotykového displeje si můžete zvolit 11 programů, nastavit teplotu praní či počet otáček odstřeďování i odložený start. Bezpečnost provozu zajišťuje ochrana proti úniku vody Antioverflow, bezpečnostní zámek dveří a dětský zámek.
Klíčové vlastnosti:


 • Předem plněná pračka s kapacitou 9 kg
 • Energetická třída A
 • 1 330 ot./min.
 • 12 let záruka na motor Direct Motion
 • Wi-Fi + Bluetooth připojení
 • Dvojité sprchování prádla Smart Dual Spray
 • 11 programů
 • Odložený start
 • Ochrana proti úniku vody Antioverflow

 
Možnost bezdotykového připojení k Wi-Fi!

 

12letá záruka


Výrobce poskytuje na motor Direct Motion záruku 12 let. Pro uplatnění záruky je třeba výrobek registrovat do 14 dnů od zakoupení.
 
  
 
 
 

Nepostradatelný pomocník


Předem plněnou pračku Haier si zamilujete během prvního praní. Model HW90-B14959U1-S disponuje funkcí odloženého startunastavením teploty praní i otáček odstřeďování a programem pro přídavné máchání. Maximální bezpečnost zajišťuje dětský zámek, bezpečnostní zámek dveří a ochrana proti úniku vody Antioverflow.
 
 

 
 
 
 

Wi-Fi připojení


Užívejte si pohodlného bezdotykového připojení Wi-Fi a ovládání pračky přes aplikaci hOn s více než 60 dalšími programy a funkcemi. Aplikace vždy navrhne nejvhodnější program pro dokonalou péči o vaše oděvy. Pračka Haier je kompatibilní s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon) a Google (v ENG).
 
 
 

 
 
 

11 programů


Pračka Haier nabízí svým uživatelům až 11 programů –  Smart, Mix, Syntetika, Expres 15‘, Osvěžení, Bavlna 20 °C, Dálkové ovládání, Bavlna, Antialergenní péče, Vlna, Odstřeďování a Eco 40–60 °C. Mezi speciální programy patří program Refresh vytvářející jemnou a teplou volní mlhu, která proniká do vláken, zbavuje je zápachu, desinfikuje a sterilizuje prádlo.
 
 

 
 
 
 

Prostorný buben Pillow Drum


Pohodlné praní zajišťuje nerezový buben s průměrem 52,5 cm, objemem 63 l a kapacitou prádla 9 kg. Buben Pillow Drum disponuje polštářkovými výstupky a je maximálně šetrný k vašemu prádlu.
 
 
 

 
 
 

Motor Direct Motion


Direct Motion motor s hlučností pouhých 70 dB je jedním z nejtišších motorů na trhu. Motor bez řemene je přímo připojen k bubnu, díky čemuž je výrazně snížen hluk a vibrace, prodlužuje se jeho životnost a zároveň je snížena spotřeba vody a energie.
 
 
 
 

 
  

Antibakteriální ošetření ABT


Vnitřní prostor pračky je dokonale chráněn před tvorbou plísní a bakterií v zásuvce na prací prostředek i na těsnění dveří. Exkluzivní antibakteriální ošetření ABT ochrání citlivá místa pračky a významně přispívá ke kvalitnímu praní vašeho oblečení.
 
 

 
 

Parní funkce Steam Plus


Přídavná parní funkce Steam Plus spolehlivě odstraní nečistoty i skvrny na oblečení a  zajistí snadné žehlení. Parní funkce rozptyluje páru a čisticí prostředek uvnitř bubnu pro uvolnění vláken textilií a lepší odstranění skvrn.
 
 

 
 
 

Vnitřní osvětlení


Vnitřní prostor pračky je vybaven praktickým a úsporným osvětlením. Díky inovativním diodám vyjmete z pračky i ty nejmenší kousky oblečení a na žádné nezapomenete.
 
 

 
 

Čisticí program Smart Dual Spray


Smart Dual Spray je automatický čisticí program, který ocení ocení především rodiny s domácími mazlíčky, malými dětmi či alergici. Aktivuje se vždy po skončení každého cyklu a dochází během něj ke vstříknutí vody na těsnění a sklo dvířek a k odstranění všech nečistot z praní.
 

 
 

Digitální váha


Během provozu využívá pračka vnitřní digitální váhu pro přesné vážení prádla ještě před tím, než se spustí program. Pračka s váhou automaticky upraví spotřebu vody a délku cyklu a zajistí vynikající výsledky praní s nízkou spotřebou vody.
 
 

 
 

Funkce I-time


Zkraťte nebo prodlužte čas praní tak, jak zrovna potřebujete. Funkce I-time umožňuje upravit délku pracího cyklu podle vašich aktuálních časových potřeb a maximálně se vám přizpůsobit.
 
 
 Haier HD90-A3959-S, bílá


Seznamte se sušičkou Haier HD90-A3959-S, dokonale se postará o vaše prádlo s profesionálním výsledkem. Sušička I-PRO SERIES 5 nabízí skvělé technologie a funkce. Vybírat můžete z 11 programů + další pomocí Wi-Fi, bluetooth a aplikace hOn. Ovládání na přehledném digitálním dotykovém panelu. Velmi prostorný buben s objemem 112 litrů, do kterého snadno dáte 9 kg prádla. Technologie PillowDrum zajistí maximální péči a šetrné zacházení s oděvy díky polštářkovým výstupkům.
Na výběr jsou 3 úrovně sušení – do skříně, extra suché a k žehlení. Rychle si zvyknete na skvělé a funkce jako i-time, která reguluje dobu sušení dle potřeby, odložený start, I-Refresh prádlo skvěle osvěží a hygienická funkce pro maximální hygienu prádla. Sušička má hloubku 60 cm a s přesahem 65 cm. Otevírání dveří je pravéInvertorový kompresor zaručuje tichý chodnízkou spotřebu energie a hlučnost pouze 66dB.Klíčové vlastnosti:


 • Sušička s kapacitou 9 kg a tepelným čerpadlem
 • Záruka 12 let na motor a invertorový kompresor pro nízkou spotřebu energie a tichý chod 66dB
 • 11+1 programů pomocí dálkového ovládání s Wi-Fi a Bluetooth s aplikace hOn 
 • Skvělé funkce včetně osvěžení prádla I-Refresh a i-time pro ideální regulaci doby sušení
 • Perfektní ovládání s dotykovým displejem


 Profesionální pomocník v péči o vaše prádlo!

 

12letá záruka


Výrobce poskytuje na motor Direct Motion záruku 12 let. Pro uplatnění záruky je třeba výrobek registrovat do 14 dnů od zakoupení.
 
 


 

Programy


Na výběr je 11+1 programů – bavlna, syntetika, mix, časované sušení, rychlé sušení, jemné, sport, dálkové ovládání pomocí aplikace, vlna, přikrývky, ručníky a  i-Refresh. 

Funkce


Kondenzační volně stojící sušička nabízí perfektní funkce, které si oblíbíte – 3 stupně nastavení sušení + studený vzduch, funkce proti pomačkání, odložený start, dětský zámek, hygienická, i-time, kontrolka čištění filtru a vyprázdnění nádrže na vodu. Možnost vypnout zvukovou signalizaci kontrolky. Hygienická funkce automaticky nastaví nejvyšší stupeň sušení, a po ukončení programu pokračuje v sušení další 1 hod 

Aplikace


Snadné ovládání a další možnosti díky Wi-Fi a Bluetooth vám otevře dveře do světa aplikace hOn, která zvládne ovládat sušičku dálkově a je kompatibilní s hlasovými aplikacemi Google a Alexa
 
 
 


 

Chytrá funkce I-time


I-time pro úpravu délky cyklu dle vašich potřeb. Čas rychle a snadno prodloužíte nebo zkrátíte. Odložení cyklu


Odložení o 24 hodin je skvělá funkce, která vám připraví prádlo přesně na chvíli, kdy ho potřebujete mít nachystané. Vy určujete ukončení cyklu sušení a pohodlně si tak nastavíte čas předem.
 
 
 


 

Inovativní technologie úpravy bubnu PillowDrum


PillowDrum je špičková technologie úpravy nerezového bubnu s polštářkovými výstupky. Ideální pro dokonalou péči o prádlo, které tak déle vydrží jako nové. Prádlo se při otáčení bubnu po povrchu lehce sklouzne a nikde se nezachytí. I ty nejjemnější tkaniny budou mít precizní péči. 

Funkce I-Refresh


I-refresh je přídavná funkce ošetření prádla párou. Odstraní bakteriealergenyosvěží prádlo a sníží pomačkání. Působením teplého vzduchu a zpětného chodu bubnu budou odneseny i hluboko usazené nečistoty. Studený vzduch na konci oděv skvěle osvěží. Funkce je vhodná i pro košile, obleky, hedvábí nebo kožešinu. Prádlo zbaví nepříjemných pachůpomačkání a prachu. Se sušičkou Haier zvládnete každý materiál s péčí jako od profesionálů.


 

Efektivní tepelné čerpadlo


Sušička s tepelným čerpadlem ušetří energii díky efektivnímu opětovnému použití horkého vzduchu. Díky této technologii se sušičky s tepelným čerpadlem řadí k těm nejefektivnějším. Nízká spotřeba a úspora času.
Pračka Haier HW90-B14959U1-S bílá
Pračka Haier HW90-B14959U1-SHlavní vlastnosti:
 • Třída energetické účinnosti: A
 • Jmenovitá kapacita (kg) 9
 • Spotřeba energie na 1 cyklus programu Eco 40-60 (kWh) 0,491
 • Spotřeba energie na 100 cyklů programu Eco 40-60 (kWh) 49
 • Spotřeba vody na 1 cyklus v programu Eco 40-60 (l) 48
 • Otáčky při odstřeďování (ot./min) 1330
 • Třída účinnosti sušení odstřeďováním B
 • Trvání programu Eco 40-60 (h:min) 3:48
 • Úroveň emisí hluku ve fázi odstřeďování (dB(A) re 1 pW) 70
 • Emisní třída hluku šířeného vzduchem při odstřeďování A
Technologie
 • Wifi + Bluetooth připojení - možnost bezdotykového připojení k Wifi a ovládání pračky přes aplikaci hOn s více než 60 dalšími programy a funkcemi Aplikace hOn navrhne nejlepší program pro péči o vaše oděvy
 • Kompatibilní s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon) a Google (v ENG)
 • Direct Motion Motor – motor umístěný přímo na bubnu bez použití řemenu, tichý chod pouhých 70 dB(A) při odstřeďování
 • Záruka na motor 12 let
 • ABT – antibakt. ošetření zásuvky na detergent a gumového těsnění dvířek
 • SmartDualSpray – dvojité sprchování prádla, MEMO funkce
 • Steam – ošetření párou (přídavná funkce)
 • PillowDrum – šetrný buben s polštářkovými výstupky, Osvětlení bubnu
 • i-time – regulace doby praní dle potřeby
 • Program „Refresh“- Osvěžení - vytváří jemnou a teplou vodní mlhu, která proniká do vláken; zbavuje zápachu, desinfikuje a sterilizuje prádlo
Programy
 • 11 programů + Wifi (dálkové ovládání):
 • Smart, Mix, Syntetika, Expres 15‘, Osvěžení, Bavlna 20°C, Dálkové ovládání, Bavlna, Antialergenní péče, Vlna, Odstřeďování, Eco 40°C – 60°C
Funkce
 • Odložený konec programu, Pára, Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, Přídavné máchání, i-time, Dětský zámek
Bezpečnost
 • Bezpečnostní zámek dveří; Ochrana proti úniku vody Antioverflow
Konstrukce
 • Digitální dotykový displej; Direct Motion motor;
 • XL Buben - průměr (výška) bubnu 52,5 cm; Objem bubnu 63 l; Plnicí tvor 36 cm;
 • Materiál bubnu Nerez/ vany Silitech
Sušička prádla Haier HD90-A3959-S bílá
Sušička prádla Haier HD90-A3959-S
 • Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem I-PRO SERIES 5
 • Wifi, Tepelné čerpadlo, Invertorový kompresor, i-time, i-Refresh, digitální dotykový displej, rychlé sušení, funkce Hygienické
Wifi + Bluetooth
 • připojení s možností ovládání přes aplikaci hOn
i-time
 • regulace doby praní dle potřeby
I-Refresh
 • uvolňuje vlákna, změkčuje je a odstraňuje pachy, pomačkání a prach
Tepelné čerpadlo
 • pro energeticky úsporné a pro prádlo šetrné sušení
Pilow Drum
 • šetrný buben s polštářkovými výstupky pro jemné sušení
Tichý chod
 • pouhých 66 dB(A)
Hlavní vlastnosti
 • Kapacita bavlna (kg) 9
 • Energetická třída A+++
 • Spotř. en. Program bavlna plná náplň (kWh) 1,58
 • Spotř. en. Program bavlna částečná náplň (kWh) 0,93
 • Roční spotř. energie (kWh/rok) 193
 • Doba sušení Program bavlna Do skříně plná náplň (min) 298
 • Hlučnost sušení (dB(A)) 66
Technologie
 • Wifi + Bluetooth připojení - možnost bezdotykového připojení k Wifi a ovládání sušičky přes aplikaci hOn s více než 20 dalšími programy a funkcemi
 • Aplikace hOn navrhne nejlepší program pro péči o vaše oděvy
 • Kompatibilní s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon) a Google (v ENG)
 • Tepelné čerpadlo
 • Invertorový kompresor – nízká spotřeba energie a hlučnost
 • Záruka na kompresor 12 let
 • Hygienická funkce - automaticky nastaví teplotu sušení na nejvyšší možnou úroveň a po ukončení programu sušení automaticky pokračuje další 1 hodinu v sušení pro větší hygienu prádla.
 • Pillow Drum – šetrný buben s polštářkovými výstupky
 • i-time – možnost prodloužit dobu sušení dle potřeby
 • Program „i-Refresh“- Osvěžení – horký vlhký vzduch uvolňuje vlákna, změkčuje je, odstraňuje pachy, pomačkání a jemný prach
 • 3 úrovně senzorového sušení – Extra suché, Do skříně, K žehlení
Programy
 • 11 programů + Wifi (dálkové ovládání):
 • Bavlna, Mix, Syntetika, Rychlé sušení, Časované sušení, Jemné, Dálkové ovládání (Wifi), Vlna, Ručníky, Přikrývky, Sport, i-Refresh
Funkce
 • Odložený start programu, Dětský zámek, Nastavení teploty sušení (3 teploty + studený vzduch), Nastavení úrovně sušení (3 úrovně), Proti pomačkání, Hygienické, i-time, Kontrolka zvuková signalizace (možnost vypnout), Kontrolka čištění filtru, Kontrolka vyprázdnění nádrže na vodu,
Bezpečnost
 • Digitální dotykový displej; Invertorový kompresor;
 • Objem bubnu 112 l
 • Materiál bubnu Nerez
 • Vypouštěcí hadička součástí
 • Nastavitelné nožičky
 • Chladivo R134a
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Set výrobků Haier HW90-B14959U1-S HD90-A3959-S v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Set výrobků Haier HW90-B14959U1-S HD90-A3959-S

Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 65.3 cm
Výška balení 89.0 cm
Hloubka balení 64.6 cm
Hmotnost balení 82.0 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 36 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Chytrý náramek Xiaomi Mi6...
zahradní traktor sekačka yard man RE 7125 transmatic...
Dobrý večer, touto cestou sa Vám chcem poďakovať za Vašu maximalnu pomoc a ochotu mi vyhovieť.A tak Vás chcem poprosím o úplný IBAN k posl...
Prosím o návod k použití pro automatickou pračku Indesit Innex BWSA61253. Děkuji....
Mobilní telefon UleFone Armor 11T 5G (ULE000421) černý...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Jedno sluchátko nejde zapnout
Autor: Martina
Sluchátka Niceboy HIVE Pods 2 černá
Dobrý den, cca po týdnu používání sluchátek přestalo jedno úplně fungovat. Nejde pustit, neblika ani se nenabíjí. Budu ráda pokud mi poradíte co udělat nebo jestli mám poslat na reklamaci. Děkuji ...
dotaz-problém s připojováním a zvukem
Autor: Magda
Reproduktory Fenda F&D A111X černý
Dobrý den, reproduktory dosud perfektně fungovaly, nicméně už několik dnů se automaticky nepřipojí k počítači, musím je odpojit ze zařízení a znovu zapojit, zvuk se automaticky nastaví na 100% i když dám třeba 30%. Dnes už mi nehrají reproduktory. I když se...
s62 pro
Autor: Jiří Souček
Mobilní telefon Caterpillar S62 PRO černý
no to je krypl telefon, to v te americe asi zaspali dobu. telefon se sam vypina a nejde zapnout,teda jde ale musi se vzdy strcit do nabijecky a tu ne vzdy mate po ruce,psani zprav nefunguje jak ma obcas si pise co chce a to jsou teda hovadiny..no suma sumarum vyhozenych 15tis kc...
num10629342tetcher
Autor: num10629342tetcher
Žehlička Tefal FV4950E0
mes10629342ngkyt 9OF4sT2 qPcZ ua0jP5o...
jak rozeběhnout exter.disk
Autor: Luděk Dvořák
Externí pevný disk 2,5" Lacie Rugged
Dobrý den, děkuji Vám za informace o exter.disku Lacie Rugged USB-C 1T. Bohužel tam není postup, jak ho na mém notebooku HP 250 G4 rozeběhnout. Vím, že muj notebook nemá USB-C konektor. Mohu použít redukci, případně jakou, aby byla vhodná a pro přenos dat. M...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Mobilní telefon Samsung Galaxy A52 256
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-samsung-galaxy-a52-256-gb-modry-65813-cesky-navod.pdf
Detail - Notebook HP 255 G7 stříbrný
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ notebook-hp-255-g7-stribrny-48563-cesky-navod.pdf
Detail - Digitální fotoaparát Fujifilm X-E3 XF18-55 mm
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ digitalni-fotoaparat-fujifilm-x-e3-xf18-55-mm-stribrny-62953-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Nokia G20 modrý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-nokia-g20-modry-71383-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Mobvoi TicWatch Pro 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-mobvoi-ticwatch-pro-3-ultra-gps-cerne-79249-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2022