NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Set výrobků Samsung WW80T534DAW S7 DV80T5220AW

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Set výrobků Samsung WW80T534DAW S7 DV80T5220AW S7

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Set výrobků Samsung WW80T534DAW S7 DV80T5220AW S7 Obsah českého návodu Set výrobků Samsung WW80T534DAW S7 DV80T5220AW
 • Zařazení produktu: Sety pračka sušička Samsung
 • Značka: Samsung
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Samsung Sety pračka sušička

Návod k obsluze Set výrobků Samsung WW80T534DAW S7 DV80T5220AW obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Samsung a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Samsung návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Samsung výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Samsung WW80T534DAW/S7


Volně stojící parní pračka Samsung WW80T534DAW/S7 vás nadchne technologií Eco Bubble, která vytvoří z pracího prostředku aktivní pěnu a postará se o dokonalý výsledek i při nízkých teplotách praní. Předem plněný spotřebič s rozměry 60 × 85 × 55 cm pojme až 8 kg prádla. Díky invertorovému motoru se pyšně řadí do úsporné energetické třídy A+++ s roční spotřebou energie 116 kWh a 8 100 l vody. Pračka je navíc při svém chodu mimořádně tichá. Při maximálních 1 400 otáčkách za minutu dosahuje hlučnosti 74 dB, při samotném praní pouhých 53 dB.
Nabídka zahrnuje celou řadu programů pro různé druhy textilií. Cyklus Hygiene Steam pomocí páry zbaví prádlo až 99,9 % bakterií a alergenů a zanechá jej hygienicky čisté. Dávkování pracího prostředku probíhá automaticky díky technologii Auto Dispense. Pro ještě pohodlnější ovládání lze pračku ovládat na dálku přes mobilní aplikaci SmartThings.


Klíčové vlastnosti:


 • Maximálně úsporná pračka třídy A+++
 • Funkce Bubble Soak pro důkladné odstranění veškerých skvrn
 • Šetrné a úsporné praní díky technologii Eco Bubble
 • Inteligentní ovládání s AI Control
 • Automatické dávkování pracího prostředku pomocí Auto Dispense
 • Cyklus Hygiene Steam z prádla spolehlivě odstraní bakterie, alergeny a další nečistoty
 • Tichý a spolehlivý invertor motor se zárukou 10 let

 
Pračka Samsung je vybavena parním programem Hygiene Steam, který spolehlivě odstraní až 99,9 % bakterií a alergenů.

 


Důkladné čištění bublinami


Nechte výkonné bubliny proniknout do vašeho prádla a zbavit ho všech nečistot. Speciální technologie Eco Bubble se postará o dokonalé vyprání i při nízkých teplotách a navíc šetří energii a chrání látku. 

Praní hravě pod kontrolou


Lehké, a přitom účinné praní zajistí inteligentní funkce AI Control, díky které budete mít parametry praní lehce pod kontrolou. Pamatuje si vaše návyky a sama vám navrhne nejvhodnější prací cykly. V zájmu ještě praktičtějšího používání pračky můžete využít i praktickou aplikaci SmartThings. 

Dávkování pracího prostředku


Ušetří vám námahu i peníze. Řeč je o technologii Auto Dispense, která dokáže automaticky dávkovat vhodné množství pracího prostředku a aviváže při každém praní. Rovněž vám ušetří čas, protože nádobku na prací prostředek nemusíte každou chvíli doplňovat – zásoba vydrží až měsíc. 

Perte pomocí páry


O dokonalou čistotu vašeho prádla se nyní postará pára. Přesněji cyklus Hygiene Steam, který výrazně zvýší kvalitu praní tím, že vypustí ze dna bubnu páru, která následně projde vaším oblečením a odstraní z něj bakterie, alergeny a další nečistoty. 

Výkon, na který se můžete spolehnout


Tišší chod, vyšší výkon a menší spotřeba. To vše zajistí technologie digitálního invertoru pomocí silných magnetů. O její spolehlivosti svědčí i to, že je na ni poskytována záruka 10 let. 

Poradí si se silnými skvrnami


Ani odolné nečistoty už nemají šanci. Funkce Bubble Soak vypere i oblečení ušpiněné od čaje, krve či trávy. Látku namočí v aktivních bublinách, které výrazně pomohou v odstraňování skvrn. 

Samsung DV80T5220AW/S7, bílá


Sušička prádla Samsung DV80T5220AW/S7 AI umělou inteligencí svědomitě pečuje o vaše prádlo. Volně stojící spotřebič s předním plněním dosahuje rozměru 60 × 85 × 60 cm a používá pro sušení oděvů energeticky efektivní technologii tepelného čerpadla. Díky tomu se může hrdě řadit do energetické třídy A+++ roční spotřebou energie 176 kWh a nízkou hladinou hluku 63 dBDiamantový buben nabízí sušicí kapacitu až 8 kg prádla a je vybaven vnitřním osvětlením. Obsluha probíhá pomocí otočného knoflíku a displeje AI Control, případně prostřednictvím Wi-Fi a aplikace SmartThings.

Snadná údržba filtru


Ten pravý program vyberete z nabídky až 14 cyklů pro sušení různých druhů tkanin. Vedle klasických sušicích programů pro Bavlnu, Košile, Syntetiku, Smíšené prádlo, Ručníky, Lůžkoviny jsou k dispozici také speciální programy pro Outdoorové oblečení, Vlnu či Jemné prádlo. Nutnosti žehlení vás zbaví praktická funkce Wrinkle Prevent, která zamezí tvorbě záhybů na vysušeném oblečení. Usušit 1 kg oblečení během 35 minut je brnkačka díky cyklu Quick Dry 35Dvouvrstvý síťový filtr přináší snadné čištění a optimální výkon spotřebiče. Praktické funkce dětská pojistka a odložený konec jsou samozřejmostí. 

Klíčové vlastnosti:


 • Vybavena AI umělou inteligencí pro snadné ovládání a sušení
 • Umožňuje dálkové ovládání pomocí aplikace Smart Things
 • Filtr 2 v 1 představuje snadné čištění a dlouhodobý výkon
 • Technologie 3 senzorů Optimal Dry upravuje dobu sušení
 • Výrazně ušetřit čas pomůže 35minutový cyklus Quick Dry
 • Umožňuje oboustranné otvírání dvířek

 
Sušička Samsung je vybavena technologií Smart Control pro snadné ovládání pomocí aplikace Smart Things prostřednictvím Wi-Fi.
 

Energetická účinnost A+++


Sušička Samsung je vybavena technologií tepelného čerpadla, která šetří finance a současně životní prostředí nižší spotřebou energie. Zároveň přináší šetrný způsob sušení používající pro ohřev vzduchu „chladivo“ místo elektřiny. Teplý vzduch také recykluje. 

Oboustranné otevírání


Spotřebič dovoluje vybrat směr otevírání dvířek tak, aby co nejlépe vyhovoval vnitřnímu uspořádání místnosti a jeho umístění. Průhledná dvířka navíc dovolují letmým pohledem kontrolovat vnitřní obsah. 

Už žádné žehlení


Praktická funkce Wrinkle Prevent zanechá vaše oblečení bez záhybů a zbaví vás nutnosti žehlení. Jakmile dojde k ukončení sušicího cyklu, začne přerušovaně otáčet buben bez zahřívání, a to po dobu až 180 minut. Oblečení tak nezůstává dlouhou dobu ladem při vysoké teplotě a žádné záhyby se netvoří. 

Vskutku inteligentní sušení


Sušicí výkon je optimalizován pomocí senzorů. Technologie Optimal Dry využívá 3 senzorů pro monitorování vlhkosti a úpravu času sušení. Výsledkem je nejenom použití minimálního množství energie pro sušení, ale také zabránění poškození oblečení. 

Jednoduchá údržba filtru


Inovativní dvouvrstvý síťový filtr 2 v 1 umožňuje udržovat sušičku bez námahy a přináší optimální výkon a bezpečnost sušení. Filtr výměníku tepla již není zapotřebí. Potřebu vyčistit filtr a výměník tepla oznámí signalizace. 

Rychle usuší menší objem


Již během 35 minut můžete mít připraveno jakékoliv oblečení k nošení s rychlým programem Quick Dry 35.
Pračka Samsung WW80T534DAW/S7 bílá
Výkonné bubliny
Technologie Eco Bubble™ zajišťuje výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách. *Prací prostředek se promění na aktivní pěnu, která rychle proniká do prádla a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž chrání tkaninu a šetří energii.**

Chytré praní
Ovládání AI Control
Perte snadno a efektivně díky chytrému ovládání AI Control. Upravuje parametry praní vám na míru tím, že si pamatuje vaše návyky, navrhuje vhodné prací cykly a zobrazuje aktuální informace. Aplikace SmartThings nabízí rady ohledně cyklů, plánování a řešení problémů. Navíc automaticky vybírá dokonalý program sušení.**

Optimální dávka pracího prostředku
Technologie Auto Dispense
Získejte ty nejlepší výsledky praní*, a to při menší námaze a úsporněji. Technologie Auto Dispense automaticky dávkuje vhodné množství pracího prostředku a aviváže pro každou várku prádla. Zároveň nabízí dost prostoru na až měsíční zásobu prostředků**, takže nádržku nemusíte doplňovat po každém praní.

Hygienická čistota
Cyklus Hygiene Steam
Dopřejte svému oblečení důkladnou a hygienickou čistotu díky páře. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu praní, a to bez předpírky. Vypouští ze dna bubnu páru, která prostoupí každý kousek oblečení a odstraňuje uchycené nečistoty, 99,9 % bakterií* a alergenů**.

Odolný výkon
Technologie digitálního invertoru využívá silné magnety, jež zajišťují tišší* chod a vyšší výkon, ale zároveň spotřebovává méně energie než univerzální motor. Díky tomu, že nevyužívá kartáče, nabízí vynikající odolnost** – kterou navíc kryje 10letá záruka.

Hygienická čistota
Funkce Drum Clean
Udržujte vnitřek své pračky hygienicky čistý. Funkce Drum Clean odstraňuje z bubnu 99,9 % bakterií* způsobujících zápach. Využívá kombinaci namáčení, pulzování a vysokorychlostního odstřeďování – nepotřebujete agresivní ani drahé čisticí prostředky. Navíc vás automaticky upozorní, když je čištění potřeba.**

Vyčistí zbylé nečistoty
Zásuvka StayClean Drawer
Přestaňte plýtvat prací prostředek a vyhněte se otravné nutnosti čistit zásuvku na něj. Zásuvka StayClean Drawer díky speciálně navrženému vodnímu oplachovému systému zajistí, že se spláchne větší množství pracího prostředku. Zbyde tak méně nevzhledných mýdlových nečistot a zásuvka zůstane čistší a hygieničtější.

Intenzivní čištění
Funkce Bubble Soak
Vyperte oblečení úplně dočista, i když je silně znečištěné. Funkce Bubble Soak pomáhá odstranit celou řadu odolných skvrn, jako jsou krev, čaj, víno, make-up či tráva. Oblečení se důkladně namočí v aktivních bublinkách, takže se špína a skvrny uvolní a mohou být účinněji odstraněny*.

8 kg parní pračka WW80T534DAW/S7 Série WW5000T
 • AI - umělá inteligence usnadní ovládání a praní
 • Auto Dispense - automatické dávkování ušetří prášek a perfektně vypere
 • Hygiene Steam - pára odstraní 99.9% bakterií a alergenů
 • předem plněná pračka
 • energetická třída A+++
 • kapacita 8 kg
 • hlučnost 53 dB při praní, 74 dB při odstřeďování
 • 1 400 ot/min
 • parní programy
 • Automatické dávkování prášku
 • Aktivní pěna EcoBubble
 • invertorový motor s 10ti letou zárukou
 • wifi ovládání přes aplikaci
 • samočištění bubnu a zásobníku na prášek
 • dětská pojistka
 • CZ displej
 • Rozměry spotřebiče (Š x V x H) 600 × 850 × 550 mm
 • Čistá hmotnost 67 kg
 • Rozměry brutto (Š x V x H) 670 × 890 × 660 mm
 • Hmotnost brutto 69 kg
 • Plná hloubka včetně vyčnívající části 635 mm
Sušička prádla Samsung DV80T5220AW/S7 bílá
8 kg sušička DV80T5220AW/S7 Série DV5000T DV80T5220AW/S7

 • AI - umělá inteligence usnadní ovládání a sušení
 • 3 senzory pro dokonalé sušení
 • Filtr 2v1 - snadné čištění pro dlouhodobý výkon

Účinnost A+++
Energetická účinnost A+++ s technologií tepelného čerpadla*
Ušetřete peníze a chraňte životní prostředí menší spotřebou elektřiny*. Technologie tepelných čerpadel nabízí energeticky efektivní, šetrný a jemný způsob sušení oděvů. Vyznačuje se energetickou účinností A+++, která na ohřev vzduchu používá místo elektřiny „chladivo“ a recykluje teplý vzduch, aby nedocházelo k plýtvání energií.

Otevírá se podle vás
Oboustranná dvířka
Vyberte směr, kterým se budou otevírat otočná dvířka*, tak, aby vyhovoval uspořádání vašeho domu. Stačí si zvolit, která strana se otevírá, aby odpovídala umístění a vašim preferencím. Stěny vám tak už nebudou překážet! Dvířka jsou navíc průhledná*, takže můžete jediným pohledem zkontrolovat, co je uvnitř.

Oblečení bez záhybů
Wrinkle Prevent
Udržujte sušené oblečení bez záhybů a bez nutnosti žehlení. Jednoduše zvolte funkci Wrinkle Prevent, která po ukončení cyklu sušení přerušovaně otáčí buben bez zahřátí až po dobu 180 minut. Zabraňuje tak příliš dlouhému setrvání oblečení na jednom místě při vysoké teplotě, takže se v látce nevytvářejí záhyby.

Vysuší skutečně inteligentně
OptimalDry
Optimalizujte svůj sušicí výkon bez námahy! Řešení OptimalDry používá 3 senzory k dosažení nejlepších výsledků. Monitoruje vlhkost a upravuje čas sušení, takže prádlo je připravené rychle a s použitím minima energie. Zabrání také poškození oblečení a připomene vám, abyste vyčistili výměník tepla.

Snadná údržba
Filtr 2 v 1
Udržujte sušičku bez námahy a optimalizujte výkon a bezpečnost sušení. Inovativní filtr 2 v1 má dvouvrstvý síťový filtr. Není tedy zapotřebí filtr výměníku tepla, což usnadňuje údržbu. Dva alarmy vám také připomenou, když je třeba vyčistit filtr a výměník tepla.

Rychlé sušení menších objemů
Quick Dry 35'
Mějte rychle přioravené jakékoli oblečení, které právě potřebujete, například pracovní košili nebo školní top. Cyklus Quick Dry 35' vysuší 1 kg oblečení, které bude připraveno k nošení za 35 minut*. Pomocí vysokého tepla můžete bezpečně vysušit hned několik věcí, čímž výrazně ušetříte čas. Oblečení, které právě potřebujete, prostě okamžitě vysušte.

 • Sušicí kapacita (kg) 9 kg
 • Barva Bílá
 • Barva dvířek Černá tvarovaná dvířka
 • Displej Al Control
 • Výkon
 • Typ sušičky S tepelným čerpadlem
 • Průměrný čas cyklu (min.) 200 min
 • Třída energetické účinnosti A+++
 • Průměrná roční spotřeba elektřiny (kWh) 176
 • Účinnost sušení B
 • Úroveň hlučnosti (při sušení) 63 dB
 • Chladivo (typ) R134a (fluorované skleníkové plyny, GWP = 1,430)
 • Chladivo (náplň, kg) 0,43
 • Refrigerant (Charging, t CO2e, Hermetically sealed) 0,6149

Funkce

 • Al Control Ano
 • Vnitřní osvětlení bubnu Ano
 • Smart Control - ovládání pračky pomoci smart applikace Ano
 • Oboustranné otvírání Ano
 • Dětská pojistka Ano
 • Odložený konec Ano
 • Typ bubnu Diamantový buben
 • Stupně sušení 3 stupně
 • Sušicí nástavec Ano
 • Odložený start Ano
 • Smíšené sušení / Damp Alert (Upoz. k žehlení) Ano
 • Ochrana proti pomačkání Ano
 • OptimalDry System Ano
 • Smart Things Ano

Programy

 • Studený vzduch Ano
 • Suché k žehlení Ano
 • Outdoor Ano
 • Časové sušení Ano
 • Ručníky Ano
 • Teplý vzduch Ano
 • Vlna Ano
 • Seznam voleb

Odložený konec, vypnutí upozornění, ochrana proti pomačkání, stupeň sušení, čas sušení, upozornění na vlhkost, Smart ovládání, dětská pojistka

 • Lůžkoviny Ano
 • Rychlé sušení 35' Ano
 • Bavlna Ano
 • Jemné prádlo Ano
 • Smíšené Ano
 • Košile Ano
 • Syntetika Ano

Fyzické rozměry

 • Rozměry spotřebiče (Š x V x H) 600 × 850 × 600 mm
 • Čistá hmotnost 50 kg
 • Plná hloubka včetně vyčnívající části 650 mm
 • Materiál bubnu Nerezový

Smart

 • Zabudovaná WiFi Ano
 • Podpora aplikace SmartThings Ano
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Set výrobků Samsung WW80T534DAW S7 DV80T5220AW S7 v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Set výrobků Samsung WW80T534DAW S7 DV80T5220AW

Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 90.0 cm
Výška balení 65.0 cm
Hloubka balení 80.0 cm
Hmotnost balení 145.0 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 32 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Doplňuji můj předchozí dotaz, vloudila se chybička do názvu značky. Správně je Xiaomi Mijia STYTJO2YM 2in1...
Prosím o český návod na cleaner Zn. Xiaomi Jiná STYTJO2YM 2 in 1. K přístroji přišel jen v čínštině. Děkuji...
Siemens Type: HT 5HBP7...
Samsung Galaxy Tab S7+, SM-T976B, 12,4", 128 GB, 5G....
Měl bych zájem o manuál subwooferu Dynavoice Challenger dm10. Prodejce nedodal a nemá. Zvláště pasáž připojení subwooferu k zesilovači vyb...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Mulčovanie a zadné vyhadzovanie, štartovacie lanko - dotaz?
Autor: Miroslav Segeč
Sekačka Riwall RPM 4235
Dobrý deň, zakúpil som si od Vás RIWALL RPM 4235 Pro Kosačka 3v1 - zber, mulčovanie a zadné vyhadzovanie ale v priloženom návode sa uvedené funkcie vôbec nespomínajú, nie je mi jasné čo mám urobiť aby stroj vykonával mulčovanie alebo mal polohu zadného vyhad...
Uzavření otvoru pro hadici
Autor: Vladimír Teplý
Vysavač podlahový Electrolux PowerForce EPF61RR červený
Dobrý den. Máme vysavač Electrolux EPF61RR a v poslední době jsme si všimli, že se z vysavače práší z otvoru pro nasazení hadice. Nemůžeme si vzpomenout, jestli někdy byl otvor pro hadici uzavřen nějakou klapkou (o kterou jsme nedopatřením přišli) nebo bylo ...
Problém se sítí 2,4 Ghz
Autor: Petr
Router TP-Link Archer C80 černý
Dobrý den, pokud router večer vypnu a ráno opět zapnu, naskočí velice často pouze síť 5 Ghz, teprve po několikátém restartu naskočí sítě obě (2,4 Ghz i 5 Ghz). Co s tím ? ...
dotaz
Autor: Ludvík
AV Receiver AKAI AS110RA-320 černý
nepochopil jsem jestli je tam RADIO (tuner) nebo ne?...
NÁVOD
Autor: Jan Šmoldas
Radiobudík Sony ICF-C1PJ
PROSÍM SONY ICF-C1PJ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Čistička vzduchu Concept Perfect air CA1000
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ cisticka-vzduchu-concept-perfect-air-ca1000-bila-21381-cesky-navod.pdf
Detail - Cyklopočítač Sigma Rox 11.0 GPS Set
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ cyklopocitac-sigma-rox-11-0-gps-set-bily-15895-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Huawei Watch GT 2e
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-huawei-watch-gt-2e-graphite-black-48076-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Poco M3 64
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-poco-m3-64-gb-zluty-60726-cesky-navod.pdf
Detail - USB Flash Sandisk Ultra Flair 64GB
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ usb-flash-sandisk-ultra-flair-64gb-stribrny-modry-38324-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021