NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS Obsah českého návodu Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS
 • Zařazení produktu: Sety pračka sušička Siemens
 • Značka: Siemens
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Siemens Sety pračka sušička

Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS
Návod k obsluze Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Siemens a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Siemens návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Siemens výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Chcete se dozvědět více o technologii Home Connect? Přečtěte si náš článek zde.

Siemens WG54B2A0CS


Inovativní pračka Siemens WG54B2A0CS z řady iQ700 s novým designem zaujme na první pohled. Nakloněný moderní panel v českém jazyce přehledně poskytuje potřebné informace a obsluha je intuitivní. Velký buben pomůže vyprat až 10 kg prádla při otáčkách 1 400 za minutu. Systém i-Dos automaticky dávkuje prací gel podle váhy, materiálu a míry zašpinění. Inteligentní funkce stainRemoval odstraní až 16 typů skvrn. Pokud máte suché prádlo, které je zmačkané, povolejte na pomoc funkci smartFinish. Když spěcháte, s technologií SpeedPack XL operete již za 15 minut.

Chytrý spotřebič


Díky aplikaci Home Connect ve vašem mobilu zjistíte, co vaše pračka potřebuje a snadno ji můžete ovládat na dálku. S reload funkcí rychle doplníte i zapomenuté prádlo během praní. Senzorový systém waterPefect Plus detekuje množství, typ a stupeň znečištění prádla. Díky tomu nastaví potřebné množství vody. Vše bude dokonale vyprané s optimální spotřebou. Navíc má buben LED osvětlení a na vše krásně uvidíte. Pračka Siemens WG54B2A0CS poskytuje 10letou záruku na iQdrive motor a doživotní záruku aquaStop proti všem škodám způsobeným vodou. 

Klíčové vlastnosti:


 • Inteligentní systém dávkování pracího prostředku i-DOS
 • Kapacita 10 kg je vhodná i pro početnější domácnosti
 • Systém stainRemoval odstraní až 16 druhů skvrn
 • Aplikace Home Connect vám zajistí flexibilitu ve využívání pračky
 • Moderní nakloněný LED displej v českém jazyce


 
Nový design praček Siemens s nakloněným českým panelem a skvělými funkcemi.
  

Ovládejte pračku na dálku


Je to tak snadné. Pračky s připojením Wi-Fi a aplikací na dálku můžete kontrolovat a ovládat z práce, z dětského hřiště nebo doma ze zahrady. S touto inovativní funkcí získáte větší flexibilitu při praní prádla. V aplikaci také najdete doporučení vhodného pracího cyklu nebo návod ke spotřebiči. 


 Maximální využití pracího prostředku


Automatický systém dávkování i-Dos dokáže na milimetr přesně určit správné množství pracího prostředku a aviváže. Pomocí senzorů zjistí typ a množství prádla, detekuje jeho znečištění a podle toho vypočítá, kolik je potřeba vody a pracího prostředku. Vaše prádlo bude perfektně vypráno s optimální spotřebou vody a pracího gelu. 


Pára proti pomačkání


Zkraťte čas potřebný k žehlení a využijte jemné páry, která sníží pomačkání oblečení. Díky programu smartFinish dokáže pára zjemnit i silné pomačkání a záhyby před žehlením. Navíc je pára šetrná k vašemu prádlu a žehlení se stává hračkou. 


 Velmi výkonný a spolehlivý motor


Efektivní motor iQdrive zajistí klidný a příjemný chod. Vyberte stejný výkon s nižší spotřebu energie, krátký program s perfektními výsledky nebo maximální otáčky při odstřeďování. Bezuhlíkový motor si se vším poradí a jistě oceníte jeho tichý a spolehlivý chod. Minimálně se opotřebovává a 10letá záruka je toho důkazem. 


Přidat prádlo během praní už není problém


Když náhodou zapomenete přidat tričko nebo ponožku, funkce reload umožní přerušit spuštěný prací cyklus a otevřít pračku. Přidáte zapomenuté prádlo a následně pokračujete v praní. 


 Rychle a dokonale čisté prádlo


Funkce varioSpeed pomocí chytrých senzorů zjistí objem náplně a druh materiálu a podle toho přizpůsobí proces praní. Dokáže zrychlit prací cyklus až o 65 %. Teď už budete prát efektivně a ušetříte spoustu času. 


Skvrny nemají šanci


Vaše oblečení odteď bude zářit jako nové. Ať už je znečištění malé nebo velké, inteligentní systém stainRemoval si s nimi poradí. Nastaví teplotu vody, rychlost otáčení bubnu a dobu namáčení. Skvrny tak nebudou mít šanci. Volbu pro odstraňování skvrn můžete používat s většinou programů. 


Už žádné plýtvání vodou


Inteligentní systém senzorů zajistí maximální účinnost při distribuci vody. Detekuje typ a množství prádla v 256 úrovních. Podle zjištěných informací si pračka automaticky nastaví přesné množství vody. S waterPerfect Plus bude výsledkem dokonale čisté prádlo s optimální spotřebou vody.   


Prací programy


 
Eco 40–60 Praní textilií z bavlny, lnu a směsových tkanin. Teplota praní se automaticky přizpůsobí.
Bavlna Pro praní odolných textilií z bavlny, lnu a směsových tkanin.
Snadno udržovatelné Vhodné pro prádlo ze syntetiky a směsových tkanin.
Rychlý/mix Vhodný pro mírně zašpiněné prádlo z bavlny, lnu, syntetiky a směsových tkanin.
Jemné/hedvábí Pro praní jemných textilií z hedvábí, viskózy a syntetiky.
Vlna Praní textilií z vlny nebo s podílem vlny, které lze prát ručně a v pračce.
Další programy Další programy zvolte přímo přes aplikaci Home Connect.
Máchání Máchání s následným odstřeďováním a odčerpáním vody.
Odstřeďování Odstřeďování a odčerpání vody.
Outdoor/impregnace Praní sportovních a volnočasových textilií ze syntetiky, mikrovláken a flísu.
Auto 40 °C Praní odolných textilií z bavlny, syntetiky a směsových tkanin.
Super 15/30 Krátký program pro mírně zašpiněné textilie z bavlny, syntetiky a směsových tkanin.
PowerSpeed 59´ Rychlé praní do hodiny.
SmartFinish Program pro ohřátí a napaření suchých textilií pomocí páry. 

Siemens WQ45B2A1CS


Nádherný design a spoustu užitečných technologií přináší sušička prádla Siemens WQ45B2A1CS z řady iQ700. Až 9 kg prádla je šetrně vysušeno díky senzorové technologii autoDry, která neustále monitoruje zbývající vlhkost. Nedochází tak se srážení prádla. Pro redukci záhybů a pomačkání využijte program smartFinish s jemnou párou. Nakloněný ovládací panel v českém jazyce je přehledný a ovládání je intuitivní. Samočisticí kondenzátor vám usnadní práci, protože odstraňuje vlákna již během sušení a filtr je pravidelně proplachován vodou.

Chytrý spotřebič


Sušička Siemens WQ45B2A1CS patří mezi chytré spotřebiče. Díky aplikaci Home Connect ji snadno ovládejte a kontrolujte pomocí vašeho telefonu či tabletu na dálku. Na sušičku můžete také promluvit pomocí hlasového ovládání se službou Amazon Alexa a Google Assistant. Sušička může přes Home Connect komunikovat s pračkou. Ta jí na dálku pošle potřebné informace o typu materiálu, míře naplnění nebo zbývající vlhkosti – intelligenDry 


Klíčové vlastnosti:


 • Jemná vodní pára proti záhybům a pomačkání: smartFinish
 • Moderní nakloněný displej v českém jazyce
 • Díky samočisticímu kondenzátoru zůstane spotřeba energie konstantně nízká
 • Senzoricky ovládaná technologie autoDry zabraňuje srážení prádla během sušení
 • Home Connect: kontrola na dálku, možnost propojení s pračkou a ovládání hlasem

 
Samočisticí kondenzátor čistí nečistoty již v průběhu sušení.
 

Ovládání na dálku pomocí Home Connect 


Nyní můžete mít nad svou sušičkou přehled odkudkoli. Můžete ji ovládat, zapínat či dostávat notifikace. A to vše díky technologii Home Connect. Sušičky vybavené touto technologií dokáží doporučit i vhodný program přímo pro vaše oblečení. Díky funkci intelligenDry si sušička sama vše nastaví na základě posledního pracího cyklu.
 


 


Samočisticí kondenzátor pro vaše pohodlí


Zajistit čistou sušičku a ubránit ji před ucpáním je ještě snadnější. Samočisticí automatický systém během sušení několikrát vyčistí kondenzátor sám a ochrání tak sušičku před nečistotami a volnými zbytky látky. Výkon spotřebiče tak zůstává vysoký s nízkou spotřebou energie po celou dobu své životnosti.  

Parní program smartFinish 


Díky jemné páře, která dokáže snížit i silné pomačkání a záhyby, vám ubyde práce s žehlením. Ze tří parních programů si vyberte ten nejvhodnější. Ideální pro košile a formální oblečení. Pára je velmi účinná a zároveň šetrná k vašemu oblečení.  


Obzvlášť šetrný k vašemu prádlu


Náš softDry buben má unikátní design. Ten bubnu zajišťuje stálý proud vzduchu a konstantní teplotu. Prohnuté unášeče rozvádějí rovnoměrně teplý vzduch a přehazují prádlo šetrněji a účinněji, než dosud. Díky nové struktuře povrchu klouže prádlo v sušicím bubnu jako na vzduchovém polštáři. Je o něj postaráno s maximální jemností. 

Super rychlý program pomůže, když spěcháte


S programem super 40´ bude prádlo dokonale suché za pouhých 40 minut, a to díky optimalizované regulaci teploty a přizpůsobené ochlazovací fázi. 

Senzorová technologie pro bezchybný výsledek


Senzory v sušičce Siemens SIEWQ45B2A1CS zajistí dokonalé usušení prádla. Díky systému autoDry brání teplotní senzory přehřátí prádla a senzory vlhkosti měří zbytkovou vlhkost. Tím zamezí přesušení oblečení. Prádlo bude vysušeno rovnoměrné a perfektně.  

Programy, které potřebujete


Sušičky Siemens nabízí širokou škálu programů. Kromě těch běžných si nemusíte dělat starosti ani se sušením např. vlny, outdorového oblečení, či spodního prádla. 
Pračka Siemens iQ700 WG54B2A0CS I-DOS bílá
Pračka Siemens WG54B2A0CSInteligentní automatická pračka, která je o 20 % energeticky účinnější než třída A, se systémem odstraňování skvrn stainRemoval a technologií speedPack XL.
 • speedPack XL – zrychlete programy, nastavte dobu praní nebo perte jen 15 minut.
 • Přistupujte a ovládejte vaší automatickou pračku bez ohledu na to, kde jste - pomocí snadno použitelné aplikace Home Connect (dostupné pro iOS a Android).
 • Automatická oznámení - aplikace Home Connect vám dá vědět, co spotřebič potřebuje.
 • stainRemoval systém – spolehlivě odstraňuje 16 nejodolnějších typů skvrn.
 • Nové 10kg pračky poskytují větší kapacitu pro vaše individuální potřeby při praní.
Výkon a spotřeba
 • třída energetické účinnosti: A
 • A -20 %: o 20 % účinnější než mezní hodnota třídy energetické účinnosti A****
 • energie / voda: 41 kWh / 49 l
 • kapacita náplně: 1 - 10 kg
 • doba trvání programu⁴: 3:50 h:min
 • třída účinnosti odstředění: B
 • rychlost odstřeďování**: 400 - 1400 ot./min
 • hladina hluku: 71 dB (A) re 1 pW
 • třída hlučnosti: A
Programy
 • standardní programy: bavlna, snadno udržovatelné, jemné/hedvábí, vlna/ruční praní
 • smartFinish: parní program, který redukuje pomačkání suchého oblečení
 • speciální programy: další programy přes aplikaci, hygiena, outdoor/impregnace, odstřeďování/odčerpání, powerSpeed 59', rychlý/mix, máchání, super 15'/30', smartFinish
 • programy dostupné přes aplikaci: peří, džíny/tmavé prádlo, košile, sport/fitness, ručníky, čištění bubnu s připomenutím
Speciální funkce a nastavení
 • Home Connect: vzdálená kontrola a ovládání, správa energie, vzdálená diagnostika, další programy ke stažení. Udržujte prosím váš spotřebič vždy aktuální prostřednictvím aktualizace firmwaru.
 • automatické odstraňování skvrn - 6 typů stisknutím tlačítka, 10 dalších pak přes aplikaci Home Connect
 • touchControl tlačítka: odložení konce programu, zap./vyp., namáčení, základní nastavení, volba skvrn, dětská pojistka, paměť, malá náplň, varioSpeed, více možností, extra máchání, vzdálený start, start/pauza s reload funkcí (možností doplnění prádla), teplota, předpírka, voda plus, regulace počtu otáček/bez odstřeďování
Komfort a bezpečnost
 • funkce reload: přerušte již běžící program, abyste do bubnu přidali jakékoli zapomenuté prádlo
 • directTouch Plus: elegantně navržený nakloněný panel pro intuitivní ovládání
 • powerSpeed systém: lepší výsledky praní za kratší dobu
 • program Hygiena Plus: praní prádla a zároveň účinné ničení choroboplodných zárodků
 • malá náplň: perte rychle a efektivně jednotlivé kusy prádla a malé várky prádla
 • XXL objem bubnu: 70 l
 • vnitřní LED osvětlení bubnu
 • inovativní a nerezový prací buben waveDrum: vysoce efektivní a velmi šetrná péče o prádlo
 • plnicí otvor o průměru 32 cm, barva dvířek matně chromová-černá s úhlem otevírání 188°
 • funkce reload / pauza
 • motor iQdrive: významně šetří energii a je znatelně tišší
 • antiVibration design: zaručuje větší stabilitu a tišší chod
 • waterPerfect Plus: efektivní využití vody i při menším množství prádla díky chytré technologii senzorů.
 • protihluková izolace ve spodní částí pračky
 • aquaStop®: záruka značky Siemens domácí spotřebiče v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*
 • otočný volič programů s integrovaným tlačítkem zap./vyp.
 • systém rozpoznání pěny k jejímu odstranění při nadměrném pěnění
 • ukazatel nadměrného dávkování
 • kontrola nevyváženosti
 • dětský zámek ovládání
 • akustický signál ukončení programu
 • jednoduše čistitelná přihrádka na prací prostředky
 • počítadlo používání: zaznamenává počet dokončených programů
Technické informace
 • možnost zasunutí pod pracovní desku ve výšce 85 cm
 • rozměry (V x Š): 84.5 cm x 59.8 cm
 • hloubka spotřebiče: 59.0 cm
 • hloubka spotřebiče vč. dvířek: 63.8 cm
 • hloubka spotřebiče s otevřenými dvířky: 109.0 cm
Sušička prádla Siemens iQ700 WQ45B2A1CS selfCleaning Condenser bílá
Sušička prádla Siemens WQ45B2A1CSInteligentní sušička prádla pro rychlé a šetrné sušení s úsporou energie díky třídě A+++ a funkcím varioSpeed, smartFinish a intelligentDry s technologií Home Connect.
 • Samočisticí kondenzátor – technologie, která odstraňuje žmolky a šetří tak váš čas a energii.
 • Home Connect – pomocí Home Connect se můžete připojit k sušičce a ovládat ji, ať jste kdekoli.
 • Vzdálené monitorování – mějte svou sušičku pod kontrolou.
 • Dálkové ovládání – spravujte praní prádla pomocí svého mobilního zařízení.
 • Hlasové ovládání – vaše sušička udělá přesně to, co jí řeknete.
Výkon a spotřeba
 • třída energetické účinnosti: A+++
 • energie: 193 kWh
 • kapacita náplně: 1 - 9 kg
 • doba trvání programu: 195 min
 • hladina hluku: 61 dB (A) re 1 pW
 • třída účinnosti kondenzace: B
 • účinnost kondenzace: 88 %
Programy
 • standardní programy: bavlna, snadno udržovatelné
 • smartFinish: parní program, který redukuje pomačkání suchého oblečení
 • program ložní prádlo: snižuje zamotávání velkých kusů prádla díky obousměrnému otáčení bubnu
 • programy dostupné přes aplikaci: časový program studený, vlna závěr
 • speciální programy: další programy přes aplikaci, bavlna, ložní prádlo, košile/halenky, bavlna eco, spodní prádlo, ručníky, hygiena, smartFinish: parní program, který redukuje pomačkání suchého oblečení, mix, outdoor, super 40', nemačkavé prádlo, časový program teplý
Speciální funkce a nastavení
 • Home Connect: vzdálená kontrola a ovládání, správa energie, vzdálená diagnostika, intelligentDry, další programy ke stažení. Udržujte prosím váš spotřebič vždy aktuální prostřednictvím aktualizace firmwaru.
 • intelligentDry: perfektní program sušení vycházející z posledního pracího cyklu
 • funkce poloviční náplň: optimalizuje sušení menších náplní
 • cyklus načechrávání: 120 min na konci programu (lze kdykoliv během sušení přerušit a prádlo vyjmout)
 • touchControl tlačítka: 1 košile, 5 košil, základní nastavení, suché k žehlení, formální oděv, suché do skříně, extra suché do skříně, nastavení konce sušení, poloviční náplň, dětská pojistka, ochrana proti zmačkání, oblíbený, tlačítko power, vzdálený start, šetrný, intelligentDry: perfektní program sušení vycházející z posledního pracího cyklu, start/reload/pauza, odložení startu až o 24 hod.
Komfort a bezpečnost
 • selfCleaning Condenser - samočisticí kondenzátor
 • directTouch Plus: elegantně navržený nakloněný panel pro intuitivní ovládání
 • iQdrive: nejvíce energeticky úsporná a nejtišší technologie motoru
 • ukazatel doporučeného množství prádla
 • indikace možnosti přidání prádla do běžícího programu (reload funkce)
 • autoDry technologie
 • otočný volič programů s integrovaným tlačítkem zap./vyp.
 • systém sušení softDry: velký nerezový buben se speciální strukturou a unašeči s měkkým povrchem pro jemnou péči o prádlo
 • antiVibration design: zaručuje větší stabilitu a tišší chod
 • vnitřní LED osvětlení bubnu
 • vypouštěcí sada pro odvod kondenzátu
 • dětský zámek ovládání
 • signál na konci programu
 • počítadlo používání: zaznamenává počet dokončených programů
 • závěs dveří vpravo, závěs dveří volitelný
 • dvířka s ochranným sklem v barvě chromově černá-černá
 • kovový háček zavírání dvířek
 • možnost zasunutí pod pracovní desku ve výšce 85 cm
 • rozměry (V x Š): 84.2 cm x 59.8 cm
 • hloubka spotřebiče: 61.3 cm
 • hloubka spotřebiče vč. dvířek: 65.1 cm
 • hloubka spotřebiče s otevřenými dvířky: 110.5 cm
 • technologie tepelného čerpadla s chladivem R290 šetrným k životnímu prostředí


Návod k obsluze Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 68 stránek, formát PDF, velikost souboru 5.87 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS

Technické parametry

Set výrobků Siemens WG54B2A0CS WQ45B2A1CS

Záruka 24 měsíců
Praní/sušení
Kapacita prádla pro praní
Max. kapacita bavlněného prádla, které lze prát v jedné náplni. Při překročení povoleného množství hrozí poškození bubnu - Kapacita prádla pro praní
10 kg
Energetická třída 2021
Slouží pro zjištění energetických vlastností výrobku. Značí se písmeny A–G, nejúspornější je třída A - Energetická třída 2021
A
Hlučnost při odstřeďování
Je měřena při použití 60° programu (bavlna). Udává se v decibelech a měří logaritmicky (každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý). Tzn. že 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB, zatímco 30 dB už je stokrát silnější než 10 dB - Hlučnost při odstřeďování
71 dB
Funkce pračky český panel, program pro alergiky, systém automatického dávkování, smart funkce, rozšířená záruka značky
Max. počet otáček za minutu
Počet otáček ovlivňuje zbytkovou vlhkost prádla, při vyšším počtu je prádlo lépe vyždímané. U některých materiálů je však nutné použít nižší otáčky, proto oceníte možnost jejich nastavení - Max. počet otáček za minutu
1400 ot./min.
Výška pračky 84.5 cm
Šířka pračky 59.8 cm
Hloubka pračky 59 cm
Kapacita prádla pro sušení
Max. kapacita bavlněného prádla, které lze sušit v jedné náplni. U pračky se sušičkou se kapacita praní a sušení může lišit, dbejte proto doporučení výrobce - Kapacita prádla pro sušení
9 kg
Energetická třída
Slouží pro zjištění energetických vlastností výrobku. Značí se písmeny A–G, nejúspornější je třída A (A+/A++/A+++) - Energetická třída
A+++
Provedení sušičky kondenzační
Hlučnost při sušení
Udává se v decibelech a měří logaritmicky (každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý). Tzn. že 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB, zatímco 30 dB už je stokrát silnější než 10 dB - Hlučnost při sušení
61 dB
Funkce sušičky smart funkce, český panel, samočisticí kondenzátor, program pro alergiky, pára
Výška sušičky 84.2 cm
Šířka sušičky 59.8 cm
Hloubka sušičky 61.3 cm
Úzká
Hloubka spotřebiče do 50 cm - Úzká
Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 90.0 cm
Výška balení 60.0 cm
Hloubka balení 80.0 cm
Hmotnost balení 145.0 kg

Hodnocení

60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5

Tento produkt už hodnotilo 39 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den hledám návod na sluchátka bluetooth x-site bly8...
MPman t600 cd Asi jsem návod "prošvihla", prosím znovu o zaslání. Ce....
MPman T600 cd Dobrý den, prosím o návod k výše uvedenému produktu. Nemohu ho spárovat s mobilem pomocí "blú tú". Děkuji, Cejpová. ...
Malotraktor Farmtrac 26 2WD/4WD...
Oneplus nord 3 ...
Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Další fotky (1) Toshiba 32LV733...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Změna programu na tabletu 3v1
Autor: Pavel
Myčka nádobí Gorenje Advanced GI661C60X
Dobrý den, jak nastavit změnu programu na tabletu 3v1? Ano najedu do menu na hodnotu 3:00, ale vůbec to nejde přepnout na 3:01. Ví to někdo jak na to? Děkuji...
Dotaz
Autor: Zdeňka
Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds
Dobrý den chtěla bych se zeptat najednou mi přestalo hrát prave sluchátko a vůbec nevím proč levé hraje normálně děkuji za informaci a přeji hezký zbytek dne Frýbová ...
návod k obsluze CTK-601
Autor: Pavel
Klávesy Casio CTK-601 (EN)
nemohu najít návod k obsluze varhan CTK-601...
datum a čas na fotografii
Autor: Miloslav
Mobilní telefon Samsung Galaxy A40 Dual
lze nastavit vkládání data a času na fotografii?...
nejde mi nabít koloběžku
Autor: Petr
Elektrická koloběžka Sencor SCOOTER ONE 2020
Nabíječka po připojení ke koloběžce rovnou začne svítit zeleně i když nenabíjí. Mohl by mi prosím někdo poradit jak závadu v nabíjení opravit?...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou