NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sklokeramická varná deska Candy CH 64

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sklokeramická varná deska Candy CH 64 XB

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sklokeramická varná deska Candy CH 64 XB Obsah českého návodu Sklokeramická varná deska Candy CH 64
 • Zařazení produktu: Sklokeramické varné desky Candy
 • Značka: Candy
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Candy Sklokeramické varné desky

Sklokeramická varná deska Candy CH 64 XB Sklokeramická varná deska Candy CH 64 XB
Návod k obsluze Sklokeramická varná deska Candy CH 64 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Candy a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Candy návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Candy výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Candy CH 64 XB


Sklokeramická varná deska ve svěžím designu s nerezovým rámem na přední straně je vybavena 4 rychlovarnými zónami. Na desce s šířkou 60 cm a příkonem 6 500 W najdete 2 Highlight zóny s průměrřem 155 mm, 1 Highlight zónu 200 mm a 1 Highlight zónu 190 mm. Deska nabízí možnost připojení na 220 V. 

Ovládání jemným dotykem


Dotykovým ovládáním Touch zvolíte snadno potřebný výkon a nastavení. Stačí jemný dotek, abyste nastavili jednu z 10 úrovní výkonu. K dispozici je také funkce udržování tepla a časovač. Na každý dotek varná deska reaguje akustickým signálem, který vám signalizuje činnost desky a změnu nastavení.

Bezpečné používání


Pro bezpečnost vašich dětí nechybí ve výbavě desky dětská pojistka, která umožní uzamknutí ovládacích prvků. Dalším bezpečnostním prvkem je automatické vypnutí při dlouhodobé nečinnosti. Jakmile sejmete nádobí z varné desky, deska přestane hřát a do dvou minut se automaticky vypne. Pro vaši bezpečnost ukazatel zbytkového tepla signalizuje, že je deska stále horká. Navíc zbytkové teplo můžete využít k dovaření nebo ohřátí jídla.Vestavná sklokeramická deska CH 64 XB šíře 60 cm

 • Nový model Candy s kompletně osvěženým designem, novými flexibilními zónami, uživatelskými rozhraními, ve kterých jsou speciální zóny zvýrazněny různými barvami. V neposlední řadě jsou vybaveny systémem řízení spotřeby, což je funkce, která umožňuje automatické omezení výkonu varné desky a zabránění přetížení. Sklokeramická deska Candy nabízí intuitivní uživatelské rozhraní pro každodenní použití, flexibilní konfiguraci a inteligentní řešení. Je vyrobena ze speciálních materiálů za použití moderních technologií, díky nimž je varná deska Candy výjimečná uživatelsky přívětivá, spolehlivá a bezpečná.
 • Čelní rám
 • Přední strana varné desky je zakryta nerezovým kovovým rámem.

Funkce a vlastnosti

 • Jednoduché ovládání Touch pro 4 varné zóny, snadno ovladatelný jen pomocí lehkých doteků. Ovladače reagují na jemný dotek, proto nemusíte používat tlak. Stačí použít bříško prstu, nikoliv špičku. Po každém zaregistrování doteku uslyšíte akustický signál, který Vás upozorní na činnost desky. Vždy se ujistěte, zda jsou ovladače čisté, suché a zda je nepřekrývá žádný předmět (např. náčiní nebo utěrky). I tenká vrstva vody může stěžit obsluhu dotekových ovladačů. Usnadnění přístupu k ovládacím panelům a centrálním ovladačům.
 • Můžete ti vybrat z 10 úrovní výkonu, zvolit funkci udržování tepla či časovače. Celkový příkon varné desky je 6500(W) a jištění (A) 32.

Technické specifikace:

 • Počet varných zón 4
 • Celkový příkon (W) 6500
 • Jištění (A) 32
 • Nerez lišta vpředu

Varné zóny

 • 2x Highlight průměr 155 mm, 1200 W
 • 1x Highlight průměr 200 mm, 2300 W
 • 1x Highlight průměr 190 mm, 1800 kW

Funkce

 • Dotykové ovládání
 • 10 úrovní výkonu
 • Ukazatel zbytkového tepla

Bezpečnost

 • Dětská pojistka
 • Bezpečnostní automatické vypnutí v případě dlouhodobé nečinnosti

Rozměry výrobku v x š x h 5 x 59 x 52 cm

Bezpečnostní automatické vypnutí v případě dlouhodobé nečinnosti
Další bezpečnostní funkcí varné desky je automatické vypnutí. To nastane, kdykoliv zapomenete vypnout varnou zónu. Po sejmutí nádobí varná deska ihned přestane hřát a automaticky se vypne po 2 minutách.
Dětská pojistka
Můžete uzamknout ovládací prvky vůči nežádoucímu použití (například nechtěné zapnutí dětmi). Když jsou ovladače uzamčené, všechny ovladače kromě tlačítka zapnutí/vypnutí jsou zablokované. Pokud je varná deska v uzamčeném režimu, všechny ovladače jsou neaktivní kromě zapnutí/vypnutí, vždy můžete pomocí tohoto ovladače v nouzovém případě varnou desku vypnout, ale před další obsluhou ji musíte odemknout.

NÁDOBÍ
Nerezová ocel se doporučujeme. Zejména dobré s vrstveným dnem. Vrstvené dno kombinuje výhody nerezavějící oceli (vzhled, stálost a stabilitu) s výhodami hliníku nebo médi (vedení tepla, stejnoměrná distribuce tepla).
Hliník je také doporučený, neboť je velmi dobře vodivý. Zbytky hliníku se někdy objevují jako škrábance na desce, ale je možné je ihned odstranit čištěním. Z důvodu nízkého bodu tavení nepoužívejte tenký hliník.
Slitina je použitelná, ale nedoporučujeme ji. Špatná účinnost a může poškrábat povrch.
Porcelán/smalt á sice dobrou účinnost, ale pouze u nádobí s tenkým, hladkým, plochým dnem.
Sklokeramika se nedoporučujeme, neboť má špatnou účinnost a může poškrábat povrch desky.

Tipy k vaření
Když začne jídlo vřít, snižte nastavení výkonu. Použití pokličky zkracuje dobu vaření a šetří spotřebu energie. Minimalizujte množství tuku a tekutiny pro zkrácení doby vaření. Začněte vařit na vysokém výkonu, a když je pokrm dostatečně ohřátý, snižte teplotu.
Dušení, vaření rýže
Dušení nastává pod bodem varu, kolem 85°C, když se bublinky příležitostně objevují na povrchu vařené tekutiny. Je to klíčem chutných polévek a dušených pokrmů, neboť chuť se vyvíjí bez převaření pokrmu. Pod bodem varu můžete vařit také pokrmy s vajíčky a moukou zahuštěné omáčky. Některé úkoly, včetně vaření rýže absorpční metodou, může vyžadovat vyšší než nejnižší nastavení k zajištění správného uvaření v doporučené době.
Pečení steaku
Pečení šťavnatých aromatických steaků: Před pečením nechte maso odpočívat při pokojové teplotě přibližně 20 minut. Rozehřejte pánev se silným dnem. Potřete obě strany steaku olejem. Kápněte trochu oleje na rozehřátou pánev a pak položte maso na pánev. Během pečení steak jednou otočte. Přesná doba pečení závisí od tloušťky steaku, a jak jej chcete připravit. Doba může být od 2 do 8 minut na jednu stranu. Zatlačením na steak zjistíte stav upečení – čím je tužší, tím více je propečený. Po dopečení nechte steak jednu minutu odpočívat na teplém místě.
Smažení
Zvolte wok nebo velkou pánev na smažení vhodnou pro sklokeramickou varnou desku. Připravte si ingredience. Smažení bude rychlé. Pokud připravujete velké množství, připravujte pokrm ve více menších porcích. Pánev krátce předehřejte a přidejte dvě polévkové lžíce oleje. Nejdříve připravujte maso, odložte stranou a udržujte teplé.
Osmahněte zeleninu. Když je horká ale stále křupavá, snižte teplotu varné zóny, do pánve vraťte maso a přidejte omáčku. Ingredience jemně smíchejte a důkladně prohřejte. Ihned servírujte.

Před provedením jakékoli údržby nechejte varnou desku ochladit.
Používejte pouze speciální výrobky určené pro čištění keramických povrchů (krémy, škrabky), všechny tyto výrobky jsou běžně dostupné na trhu. Vyhýbejte se přetečení, nečistoty, které protečou na varný povrch, se rychle spálí a pak se velmi obtížně odstraňují. Doporučujeme udržovat v dostatečné vzdálenosti od desky všechny materiály, které se snadno taví, jako jsou plastové obaly, cukr, nebo produkty na bázi cukru.

Údržba
Kápněte několik kapek speciálního čisticího prostředku na povrch desky. Odstraňte hrubé nečistoty pomocí jemné tkaniny, nebo navlhčené kuchyňské papírové utěrky. Utřete jemnou tkaninou nebo kuchyňskou utěrkou, dokud není povrch čistý.

V případě odolných skvrn
Nakapejte více kapek speciálního čistícího roztoku na povrch. Odstraňte pomocí škrabky, držením v úhlu 30° od desky, dokud obtížné stopy nezmizí. Utřete jemnou tkaninou nebo kuchyňskou utěrkou, dokud není povrch čistý. Opakujte postup v případě potřeby.

NĚKOLIK RAD:
Pravidelné čištění zanechává ochrannou vrstvu, která zabraňuje před poškrábáním a opotřebením. Ujistěte se, zda je povrch čistý před dalším použitím desky. Pro odstranění stop vody, použijte několik kapek bílého octa nebo citrónovou šťávu. Pak utřete savým papírem a použijte několik kapek speciálního čistícího roztoku. Ovládací prvky můžete složit pro kompletní čištění. Dbejte na to, aby tekutina nevnikla do otevřených zón a poté nasaďte ovladače pevně na místo. Sklokeramický povrch snáší tření varného nádobí s plochým dnem, ale přesto doporučujeme, abyste ho raději místo přesouvání po povrchu zvedli.


Návod k obsluze Sklokeramická varná deska Candy CH 64 XB

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 9 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.22 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Sklokeramická varná deska Candy CH 64 XB

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Sklokeramická varná deska Candy CH 64 XB

Technické parametry

Sklokeramická varná deska Candy CH 64

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Typ varné desky
Určuje druh sporáku:
- indukční
- sklokeramický
- litinový">Typ varné desky
Sklokeramika
Provedení
Ovládání
Typ ovládání
Typ ovládání určuje způsob, jakým se zařízením budete manipulovat. Elektronické ovládání spoléhá na tlačítka a elektroniku, mechanické na ruční spínače, otočné regulátory a páky - Ovládání
dotykové
Provedení desky sklokeramika
Umístění ovládání vpředu
Provedení hrany VD bez rámečku
Zóny
Počet varných zón 4
Funkce
Časovač/minutka ano
Dětská pojistka Ano
Signalizace zbytkového tepla
Kontrolka na varné desce signalizuje stav vysoké teploty varné zóny, tedy teplotu, která je nebezpečná na dotyk. Po zhasnutí této kontrolky je již zóna ochlazena na bezpečnou teplotu - Signalizace zbytkového tepla
Ano
Další parametry
Celkový příkon 6500 kW
Rozšířená záruka
Prodloužená záruka je bezplatný servis a to i po skončení zákonné záruční lhůty. Její rozsah je přesně definován v záručních podmínkách. Záruku lze v případě potřeby uplatnit na základě klasického nebo speciálního záručního listu, který je přiložen v každém balení nebo po registraci výrobku na stránkách výrobce (záleží na konkrétní značce) - Rozšířená záruka
-
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Šířka 59 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ano
Značka kvality dTest Ne
Připojení 400 V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 59.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 52.6 cm
Hmotnost výrobku 12.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 65.0 cm
Výška balení 11.0 cm
Hloubka balení 57.5 cm
Hmotnost balení 13.0 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 34 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Sklokeramická varná deska Candy CH 64 XB

Předmět: na displeji svítí L
Datum: 05.12.2022 00:55:25Autor: Dana
Dobrý den, mladá paní, poradil Vám někdo s problémem? Děkuji, Horčíková
Odpovědět

Předmět: na displeji svítí L
Datum: 05.12.2022 00:53:45Autor: Dana
Dobrý den, koukám že nejsem jediná a mám ten samý problém jako dámy přede mnou.
Poradíte, mi?
Děkuji, Horčíková
Odpovědět

Předmět: na displeji svítí L
Datum: 26.11.2022 19:58:02Autor: Lenka
Dobrý den, mám od včera ten samý problém jako paní Vacková - na všech 4 ploténkách svítí velké L a nejdou zapnout. prosím o radu, jak varnou desku znovu zprovoznit.
Děkuji Lenka Mončeková
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 23.10.2022 09:27:14Autor: Monika
Dobrý den, mám od včera ten samý problém jako paní Vacková - na všech 4 ploténkách svítí velké L a nejdou zapnout. Desku mám necelé 3 roky. Prosím o radu, co s tím.
Děkuji za odpověď Monika Svobodová
Odpovědět

Předmět: Sklokeramická deska Candy PVD 640
Datum: 26.09.2022 12:13:23Autor: Vacková
Na desce svítí displey a u všech 4 plotýnek mi to píše velké L,nelze se zmačknutím displeje dostat na nulu a plotýnku nastartovat,nikde v návodu jsem to nevyčetla,mám ji málo používanou nejvíce používam 1 dole vpravo ty 3 ostatní téměř ne, i když mám desku cca 7 let vařím na ní minimálně.
Děkuji za vysvětlení problému
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Logitech Wireless Keyboard K350...
Střešní nosič,příčníky Octavia 3 hatchback originál ŠKODA. Děkuji....
Pouliční osvětlení shark light ly3...
Poloprofesionální meteostanice viking 02047...
Samsung Galaxy A13 3GB/32GB...
Šicí stroj TOYOTA SLR4D...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: neznámý
Televize Sony XR-55A83J černá
Dobrý den. Mám dotaz ohledně připojení TV k domácímu kinu. Rád bych využil TV jako centrální reproduktor. Na TV mám zdířku S-CENTER SPEAKER IN, nicméně na domácím kinu též od Sony mi chybí zdířka S-CENTER SPEAKER OUT. Můžete pomoci jak TV připojit jak...
Vypnuti kamery
Autor: neznámý
IP kamera Reolink RLC-842A
Dobry dwn. Jak mohu kamwru vypnout napriklad na vikend. Dekuji Iva S....
Dotaz
Autor: Markéta
Meteorologická stanice Hyundai WS 2331 stříbrná
Dobrý den objednala jsem si tuto meteostanici, protože se mi líbila u našich,ale vůbec nevím jestli v rohu musí být stále k vidění signál nebo občas zmizí.,nebo není delší dobu vidět.Venkovni i vnitřní teplota tam je ale jen ten signál, jestli je to v pořád...
Microwear Watch 7
Autor: neznámý
Chytré hodinky SMART WATCH series 7
Prosím,prečo nemám v ponuke slovenský jazyk? Ďakujem za odpoveď ...
televizor sony xr-65x93j
Autor: neznámý
Televize Sony XR-65X93J černá
kostickuje vice na na hd.pripojen na kabel vodafone.na hd kanaly se neda divat.zarizeni je v zaruce.hezky den a dekuji.petr ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou