NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá Obsah českého návodu Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá
 • Zařazení produktu: Sluchátka Anker
 • Značka: Anker
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Anker Sluchátka

Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá
Návod k obsluze Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Anker a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Anker návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Anker výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Anker Liberty Air, bílá


Bezdrátová sluchátka Anker Liberty Air můžete použít pro poslech hudby i telefonování. Jsou vybavena moderní technologií Bluetooth 5.0 a anténou FPC. Díky tomu vzniká spolehlivé spojení, které zajistí přenos písniček bez zbytečného přeskakování. Jistě také oceníte, že se příslušenství po spárování bude automaticky připojovat k vašemu telefonu.

Praktické mikrofony


Anker Liberty Air jsou vybavena 2 vestavěnými mikrofony. Ty v sobě mají zabudovanou funkci potlačení šumu a rozpoznávání hlasu. Díky tomu bude zvuk vždy dokonale čistý, i když se zrovna budete nacházet na hlučné ulici. Ještě vyšší kvalitu hovoru pak zajistí technologie stereo volání, která vám umožní slyšet druhou osobu v obou sluchátkách.

Dejte sbohem šumu při poslouchání hudby. Odteď si můžete užívat dokonale čistý zvuk.

 


Dlouhá výdrž


Společnost Anker vybavila tento model technologiemi, které optimalizují spotřebu energie. Díky tomu vydrží přehrávat až 5 hodin v kuse. Jistě ale oceníte nabíjecí pouzdro, které tuto dobu prodlouží až na 20 hodin. 


Skvělý hudební zážitek


Ovladače jsou potažené grafeny a přesně oscilují, čímž vzniká zvuk, který je perfektně čistý a bez zkreslení. Ať už upřednostňujete hluboké basy, nebo jasné výšky, vše odteď uslyšíte s dokonalou přesností.

 


Snadné ovládání


V obou sluchátkách je skrytý ovladač, který vám umožní přijímat hovory, posouvat písničky a upravovat jejich hlasitost. Dosah Bluetooth je až 10 metrů. Telefon můžete klidně nechat v kapse.Nahlas a čistě
Dva vestavěné mikrofony s potlačením šumu vzestupně zvyšují čistotu rozpoznáváním hlasu a filtrováním okolních zvuků, aby bylo zajištěno, že zvuk bude křišťálově čistý i v hlučných prostorách. Stereo volání dále zvyšuje kvalitu hovoru tím, že umožňuje slyšet hlas druhé osoby v obou sluchátkách.

Výrazný zvuk
Ovladače potažené grafeny přesně oscilují a umožňují Liberty Air reprodukovat vysoce přesný zvuk. Každý detail hudby, od nejhlubších basů až po nejjasnější středy a svěží výšky, je doplňopváno s mimořádnou čistotou a bez zkreslení.

Bezkontaktní připojení
Nejnovější technologie Bluetooth 5.0 a anténa FPC vytvářejí pevné spojení pro hudbu bez přeskakování. Jednostupňové párování zajišťuje, že po dokončení počátečního nastavení se zařízení Liberty Air automaticky připojí k vašemu zařízení v okamžiku, kdy je vyjmuto z nabíjecího pouzdra.

Ovládání dotykem
Bezproblémově skrytý senzor v obou sluchátkách umožňuje snadno přijímat hovory nebo upravovat hudbu, aniž byste se museli dotknout telefonu.

Jak používat:

 • Chcete-li pozastavit nebo přehrávat hudbu, poklepejte dvakrát na pravé sluchátka .
 • Chcete-li přehrát následující skladbu, klepněte a podržte prst na pravém sluchátku, nebo si stejným dotekem na levé sluchátko pro předcházejcí skladbu.
 • Chcete-li hovor přijmout nebo ukončit, poklepejte dvakrát na pravé sluchátko .Dlouhá výdrž přehrávání
Baterie s certifikací Anker a čipová sada nové generace Bluetooth zajišťují velmi efektivní spotřebu energie, baterie vydrží až 5 hodin přehrávání na jednoho nabití.

Zvýšení výkonu
Přiložené nabíjecí pouzdro zvyšuje dobu přehrávání až na 20 hodin. Jednoduše umístěte sluchátka do pouzdra a nabíjejte, ať jste kdekoli.

Technické specifikace:

 • Vstup: 5 V 0,5 A
 • Doba nabíjení: 2 hodiny
 • Doba přehrávání: cca 5 hodin
 • Hmotnost: 55 g
 • Impedance:16 Ohm
 • Membrána (celý rozsah): 6 mm × 2
 • Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
 • Verze Bluetooth: V 5.0
 • Dosah: 10 m

Obsah balení:

 • Sluchátka Liberty Air
 • Nabíjecí pouzdro
 • XS / S / M / L velikosti silikonových špuntů
 • Micro USB kabel
 • Uživatelská příručka
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bíláStáhnout PDF návod - Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá
(PDF file, 13.37 MB)


Technické parametry

Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ konektoru
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ konektoru
bluetooth
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkách
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ne
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Impedance
Impedance je hodnota, která je proměnlivá v závislosti na kmitočtu reproduktoru. U reproduktorů je důležité použít stejnou impedanci, jakou má zesilovač (nebo vyšší). Také je vhodné mít stejnou impedanci u všech reporduktorů v dané jedné zvukové soustavě.

Udává se v jednotce Ohm (Ω) a obvykle se pohybuje v rozmezí 2-16 Ohm, u sluchátek i více.
Impedance
16 ohm
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 5 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 20 hod.
Odnímatelný kabel Ne
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
bílá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 20.2 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 12.1 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 21 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Sluchátka Anker SoundCore Liberty Air bílá

Předmět: Volani
Datum: 18.10.2020 19:48:25Autor: Lukáš
Dobrý den mám telefon xiomi redmi note 9 pro a přes sluchátka mi nejde volat? Jak to nastavit aby fungovali. Děkuji
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Český návod k obsluze Televize Samsung UE55TU7072 černá......Problém co se týče zvuku,každý kanál jiná hlasitost.Děkují....
grafický tablet Wacom Intuos S černý...
Meteostanice sencor Sws 101...
chladnička Bosch KGN49XLEA/04...
Fossil gen5 Julianna HR 44 mm smartwatches, model DW10F1 ...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Mobilní telefon Samsung Galaxy A41 Dual
Autor: Bohumil Bartoněk
Mobilní telefon Samsung Galaxy A41 Dual
prosím o český návod...
Kontrolky
Autor: Stanislav Pořízek
Router TP-Link Archer C1200 černý
Dobrý den, nikde jsem nenašel popis kontrolek na čelním panelu. Router mě vypadl a po restartu se rozsvítila červeně kontrolka čtvrtá zleva. Nevím co to znamená....
Předmět: Budík Sencor SRC 330
Autor: Pavel Szymonik
Radiobudík Sencor SRC 330 GN černý
Mám úplně stejný problém.Displey budíku zhasl,po stisknutí tlačítka naskočí a po chvilce (asi 5 sec.) opět zhasne. V čem je problém? Děkuji za pomoc. Pavel Szymonik...
SMS
Autor: Honza
Mobilní telefon CUBOT King Kong Mini
Podařilo se vám to nějak vyřešit?...
uložení radiostanic
Autor: Marie Valná
Mikrosystém Sharp XL-B510BK černý
mám stejný problém. Nevím, jak uložit radiostanice: naladím stanici, stisknu Save a číslo a stanice se neuloží. Co nahrazuje na ovladači funkci OK. Nebo, jak tedy stanici uložím, abych si je mohla ovladačem přepínat? Děkuji...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Gamepad iPega Ninja, iOS Android, BT
http://www.bakr.cz/ img.asp?attid=3190073
Detail - Sušička ovoce Sencor SFD 4235WH bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ susicka-ovoce-sencor-sfd-4235wh-bila-4112-cesky-navod.pdf
Detail - Nabíječka autobaterií Compass 6 12V, 120
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ nabijecka-autobaterii-compass-6-12v-120-ah-07145-10301-cesky-navod.pdf
Detail - Elektrická koloběžka Denver SCK-5300
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ elektricka-kolobezka-denver-sck-5300-34775-cesky-navod.pdf
Detail - Myš Canyon vertikální černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mys-canyon-vertikalni-cerna-37326-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020