NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Beats Studio Buds béžová

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Beats Studio Buds béžová

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Beats Studio Buds béžová Obsah českého návodu Sluchátka Beats Studio Buds béžová
 • Zařazení produktu: Sluchátka Beats
 • Značka: Beats
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Beats Sluchátka

Sluchátka Beats Studio Buds béžová Sluchátka Beats Studio Buds béžová Sluchátka Beats Studio Buds béžová Sluchátka Beats Studio Buds béžová Sluchátka Beats Studio Buds béžová Sluchátka Beats Studio Buds béžová
Návod k obsluze Sluchátka Beats Studio Buds béžová obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Beats a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Beats návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Beats výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Beats Studio Buds+, béžová


Perfektní sluchátka Beats Studio Buds+ přinášejí nekompromisní kvalitu zvuku s minimálním zkreslením a zároveň nabízejí komfort a pohodlí při poslechu. Díky svému ergonomickému designu se skvěle přizpůsobí vašim uším a dopřejí vám výjimečný poslechový zážitek. Navíc jsou vybavena ochranou IPX4, takže je můžete nosit při dešti a poslouchat hudbu třeba při sportu.
Beats Studio Buds+ poskytují bohatý, čistý a rozsáhlý zvuk díky vyspělé akustické platformě. S funkcí aktivního potlačení okolního hluku se můžete ponořit do hudby bez rušivých vnějších zvuků. Navíc sluchátka nabízejí i režim propustnosti, který vám umožní vnímat okolní zvuky. Mikrofony jsou namířené ven a zároveň přimíchávají zvuky z okolí k hudbě. Výsledkem je zcela přirozený zvuk, který působí otevřeným dojmem.Klíčové vlastnosti:


 • Bezdrátová sluchátka s mikrofonem poskytují dynamický zvuk
 • Bluetooth technologie pro bezdrátové připojení ke smartphonu
 • Aktivní potlačení okolního hluku pro nezaměnitelný poslech
 • Ochrana IPX4 pro bezstarostné používání i při dešti či sportu
 • Až 36 hodin poslechu díky dlouhé výdrži baterie
 • Kompatibilita s Apple i Android zařízeními
 • Dvojice mikrofonů pro vysoce kvalitní snímání hlasu
 • Měkké špunty ve 4 velikostech pro vaše pohodlí

 
Špičková sluchátka, která vydrží hrát celý den. Užijte si bezdrátovou svobodu a nenechte se ničím rušit.

 


Stabilní připojení přes Bluetooth a volnost pohybu


Sluchátka jsou vybavena spolehlivým připojením přes Bluetooth, které zajišťuje stabilní a bezproblémové spojení s vaším zařízením (Android a iOS). S dosahem až 10 metrů si můžete pohodlně položit smartphone a volně se pohybovat po bytě, aniž byste ztratili signál. To vám umožní svobodně si užívat hudbu bez omezení. 


Komfortní nošení po celý den


Beats Studio Buds+ jsou navržena s důrazem na pohodlí, aby vyhovovala celodennímu nošení. S dodávanými 4 různými velikostmi koncovek do uší (XS, S, M a L) se snadno přizpůsobí vašim uším a zajistí pohodlné a bezpečné utěsnění. Bez ohledu na velikost nebo tvar vašich uší vám sluchátka perfektně padnou a zůstanou na místě, ať už se věnujete jakékoliv činnosti. 


Vydrží hrát celý den


Baterie umožňuje nepřetržité přehrávání až 8 hodin. A k tomu lze navíc přidat další dvě nabití pomocí kapesního nabíjecího pouzdra. Celková doba přehrávání těchto sluchátek dosahuje až 36 hodin. S aktivovanou funkcí aktivního potlačení hluku (ANC) nebo režimem propustnosti zvuku získáte až 5 hodin poslechu, a pokud využijete nabíjecí pouzdro, můžete poslouchat až 15 hodin. Navíc, když je baterie téměř vybitá, rychlým 5minutovým dobíjením pomocí technologie Fast Fuel získáte další 1 hodinu poslechu. Užijte si skutečnou bezdrátovou svobodu.
 


Obsah balení:


 • Sluchátka Beats Studio Buds+
 • USB-C/USB-C nabíjecí kabel
 • Špunty tří velikostí – XS/S/M/L (sluchátka se dodávají s nasazenými špunty střední velikosti)
 • Stručná příručka
 • Nálepka s logem „b“
 • Záruční list
Špičkový zvuk
Značka Beats vznikla proto, aby lidé mohli poslouchat hudbu přesně tak, jak si její autor představoval. Beats Studio Buds používají jedinečnou akustickou platformu a jsou konstruovaná jako kompaktní sluchátka s dynamickým, vyváženým zvukem. Proprietární budič s dvoučlennou membránou v dvoukomorovém pouzdře dosahuje čistého zvuku s vynikající separací sterea. Vyspělý digitální procesor optimalizuje zvukové podání pro hlasitost a čitelnost a zároveň zajišťuje průzračné potlačování hluku. Výsledkem je přesvědčivý zvuk, který vystihuje původní hudební náboj ze studia a vydrží inspirovat celý den.

Hluk pod kontrolou
Se dvěma různými režimy poslechu máš zvuk dokonale pod kontrolou. Aktivní potlačování hluku (ANC) nepřetržitě blokuje nežádoucí okolní hluk jemně vyladěným filtrem, který se dynamicky přizpůsobuje tvému okolí. A když potřebuješ vnímat svět kolem sebe, stisknutím tlačítka přepneš do režimu propustnosti. Mikrofony namířené ven přimíchávají zvuky z okolí k hudbě, kterou posloucháš. Poslech je tak naprosto přirozený a působí otevřeným dojmem.

Energie na celý den
Špuntová sluchátka vydrží hrát až 8 hodin, kapesní nabíjecí pouzdro má kapacitu na dvě další nabití. To znamená, že celková výdrž sluchátek Beats Studio Buds je až 24 hodin přehrávání. Se zapnutým ANC nebo režimem propustnosti získáš až 5 hodin poslechu, ve spojení s pouzdrem až 15 hodin. A když je baterie skoro vybitá, 5minutovým dobitím Fast Fuel získáš další 1 hodinu poslechu. Takhle zní bezdrátová volnost.

Vyber si, co ti sedí
Ze tří velikostí měkkých silikonových špuntů (malých, středních a velkých) si vyber ty, které ti přesně sedí a výborně akusticky těsní, aby tě poslechový zážitek dokonale pohltil. Výběrem správné velikosti špuntů zajistíš, že ti sluchátka budou celou dobu pohodlně a stabilně sedět. Elegantní, kompaktní sluchátka Beats Studio Buds do uší krásně zapadnou do tvého životního stylu. Jejich zaoblené, tenké nabíjecí pouzdro ve sladěné barvě se ti bezvadně vejde do kapsy nebo kabelky. A samotné pecky jsou odolné proti potu a vodě podle specifikace IPX4.

Buď ve spojení
Díky Bluetooth třídy 1 mají Beats Studio Buds delší bezdrátový dosah s minimem výpadků. Dvojice mikrofonů s technologií formování paprsku dokáže zaměřit tvůj hlas a odfiltrovat šum větru i okolní hluk pro kvalitnější a srozumitelnější snímání hlasu při hovorech. Pomocí ovládacích prvků na sluchátkách můžeš vyřizovat hovory a ovládat přehrávání hudby. Kromě toho si můžeš přizpůsobit gesto podržení a zapínat jím buď aktivní potlačování hluku, nebo hlasového asistenta.

Kompatibilní s produkty Apple i s Androidem
Beats Studio Buds se jedním klepnutím snadno spárují se zařízeními Apple i s Androidem a snadno se připojují přes Bluetooth. Přes aplikaci Beats pro Android máš přístup k zabudovaným ovládacím prvkům, informacím o stavu zařízení (třeba úrovni nabití baterie) a aktualizacím firmwaru. U zařízení Apple nepotřebuješ žádnou extra aplikaci, protože všechny potřebné funkce jsou už v iOS zabudované. Navíc můžeš aktivovat Siri hlasem pomocí „Hey Siri“. Nabíjecí konektor USB-C navíc funguje jako univerzální řešení nabíjení ve spojení s platformami Apple i Android.

Hlavní vlastnosti:
Jedinečná akustická platforma podává dynamický, vyvážený zvuk
Aktivní potlačování hluku (ANC) blokuje okolní hluk, takže se můžeš do poslechu ponořit
Když potřebuješ vnímat svět kolem sebe, snadno přepneš do režimu propustnosti
Jednoduché spárování jedním klepnutím se zařízeními Apple i Android
Dvojice mikrofonů se zaměřováním metodou formování paprsku na vysoce kvalitní snímání hlasu při telefonování a interakci s hlasovým asistentem
Bezdrátové pecky odolné proti potu a vodě podle specifikace IPX4
Měkké špunty ve třech velikostech pro pohodlí, pevné dolehnutí a optimální akustické utěsnění
Až 8 hodin poslechu (až 24 hodin ve spojení s nabíjecím pouzdrem do kapsy)
Aktivace Siri hlasem pomocí „Hey Siri“
Nejkvalitnější připojení přes Bluetooth třídy 1 zaručuje větší dosah s minimem výpadků
Univerzální nabíjení přes USB-C

Technické specifikace:
Výška: pouzdro 2,55 cm, pecka 1,5 cm
Délka: pouzdro 7,2 cm, pecka 2,05 cm
Šířka: pouzdro 5,1 cm, pecka 1,85 cm
Hmotnost: pouzdro 48 g, pecka 5 g, celek 58 g
Ostatní funkce: Aktivní potlačování hluku, Bluetooth, Odolné proti pocení, Bezdrátové připojení
Provedení: do uší
Připojení: Bluetooth, Bezdrátové připojení
Zdroj energie: Energie z baterií
Baterie: Dobíjecí lithium-iontová

Obsah krabice:
Beats Studio Buds
USB-C/USB-C nabíjecí kabel
Špunty tří velikostí – S/M/L (sluchátka se dodávají s nasazenými špunty střední velikosti)
Stručná příručka
Nálepka s logem „b“
Záruční list


Návod k obsluze Sluchátka Beats Studio Buds béžová

Stažení PDF návodu k obsluze pro Sluchátka Beats Studio Buds béžová není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Sluchátka Beats Studio Buds béžová

Záruka 24 měsíců
Partnumber MQLJ3EE/A
Další parametry
Provedení sluchátek špunty
Typ sluchátek do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru pro připojení zařízení - Typ připojení
Bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům, nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači apod - Ovládání hlasitosti
nemá ovládání hlasitosti
Mikrofon
Zařízení lze využít i pro hlasovou komunikaci - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnily svou polohu ani při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu apod.) - Vhodné pro sport
Ano
Stupeň krytí
Určuje odolnost zařízení proti vniknutí prachu a vody. Označuje se zkratkou „IP″ plus dvouciferné číslo. První číslice označuje ochranu před vniknutím cizích předmětů, druhá slouží na stupeň proti vniknutí vody. Zjednodušeně platí, že čím vyšší číslo, tím vyšší odolnost.
Stupeň krytí
IP44
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Funkce ANC snižuje nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu vám tak umožní poslech hudby bez rušení či zvyšování hlasitosti - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
Ambientní zvuk
Ambientní zvuk označuje přirozené zvukové prostředí okolí, jako jsou například zvuky přírody, města nebo jiných okolních aktivit - Ambientní zvuk
Ano
True wireless
True wireless sluchátka jsou kompletně bezdrátová. Z přehrávaného zdroje nevede ke sluchátkům žádný kabel a ani samotná sluchátka nejsou propojena kabelem - True wireless
Ano
Výdrž sluchátek
Udává kapacitu, jaké dosáhnou sluchátka na jedno nabití - Výdrž sluchátek
8 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem
Plně nabité pouzdro má často kapacitu na několik nabití sluchátek, proto může být tato hodnota oproti výdrži sluchátek třeba trojnásobná - Výdrž s nabíjecím pouzdrem
24 hod.
Dětská sluchátka
Označení pro sluchátka s hravým designem, která mají omezenou hlasitost, aby nepoškodila dětský sluch - Dětská sluchátka
Ne
Akustický systém
Akustický systém udává konstrukci náušníků. Čím uzavřenější konstrukce, tím méně zvuku propustí ven do okolí - Akustický systém
uzavřený
Měření tepu
Zařízení má v sobě integrovaný snímač srdečního tepu, díky kterému můžete trénink přizpůsobit rytmu svého srdce. Upozorní vás, kdy je čas na odpočinek i na prostor pro vyšší výkon - Měření tepu
Ne
Barva béžová
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 9.9 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 8.6 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5

Tento produkt už hodnotilo 19 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Yamaha PSR 740...
VERBATIN 43886 CD/DVD SLIMLINE ...
Prosím návod k tiskárně DeskJet 3750, děkuji moc J.L....
tiskárna HP 3750DeskJet...
Dron 988 Pro...
philips HC9420...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

jaký Software Logitech pro MX KEYS S
Autor: neznámý
Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou
Dobrý večer, mam nainstalovaný na nojbuku linux - ubuntu 22 a co mam nainstalovt ke klávesnici MX KEYS S předem děkuji můj meil: vaclavpm@seznam.cz...
Nastavení
Autor: neznámý
WiFi extender TP-Link RE200 AC750 bílý
Potřebuji extender nově nastavit. Zřejmě jsem před x lety změnil heslo, není tam admin. Dá se extender nějak resetovat do výrobního nastavení? Je stále nastaven na starou wifi. Děkuji předem za radu...
Dotaz
Autor: neznámý
Mobilní telefon Xiaomi 11 Lite 5G
Dobrý den, telefon nenačítá Ve slotu 1 SIM kartu. Co s tím? Děkuji....
Čistící tableta
Autor: neznámý
Čisticí tablety pro espressa Krups XS300010
Originál tableta se během cyklu čištění kávového okruhu nerozpustí a na konci čištění propadne do zásobníku na sedlinu. Děkuji za odpověď. KRUPS EA875E10 INTUITION PREFERENCE+...
Manuál - návod TR4650
Autor: Rudolf
Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TR4650 černá
Prosím o zaslanie manuálu- návodu v sk alebo cz k tlačiareňni Canon TR4650...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou