NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Bowers & Wilkins PI4 stříbrná

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Bowers & Wilkins PI4 stříbrná

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Bowers & Wilkins PI4 stříbrná Obsah českého návodu Sluchátka Bowers & Wilkins PI4 stříbrná
 • Zařazení produktu: Sluchátka Bowers & Wilkins
 • Značka: Bowers & Wilkins
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Bowers & Wilkins Sluchátka

Sluchátka Bowers & Wilkins PI4 stříbrná Sluchátka Bowers & Wilkins PI4 stříbrná Sluchátka Bowers & Wilkins PI4 stříbrná
Návod k obsluze Sluchátka Bowers & Wilkins PI4 stříbrná obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Bowers & Wilkins a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Bowers & Wilkins návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Bowers & Wilkins výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Bowers & Wilkins PI4, stříbrná


Bezdrátová sluchátka Bowers & Wilkins PI4 jsou jako stvořená pro všechny milovníky pohybu a aktivního životního stylu. Fungují bezdrátově, nemusíte se proto nijak omezovat nedostatečně dlouhými a překážejícími kabely. Nabijte si sluchátka a připojte je ke svému smartphonu přes Bluetooth, abyste si vychutnali až 12 hodin poslechu na jedno nabití.

Podpora hlasových asistentů


Velké 14,2mm měniče s frekvenčním rozsahem 10 až 30 000 Hz zajistí kvalitní reprodukci každého tónu. Díky vestavěným magnetům zvládnou sluchátka automaticky pozastavit přehrávání, kdykoliv je sundáte z uší, aby vám neutekla oblíbená část písničky. Kromě tlačítkového ovládání na propojovacím kabelu můžete sluchátka ovládat také pomocí hlasových asistentů. Vestavěný mikrofon s redukcí šumu vám umožní také handsfree telefonování.


 

Klíčové vlastnosti


 • kompaktní design
 • pohodlné nošení po dlouhé hodiny
 • uzavřená konstrukce pro nerušený poslech
 • dlouhá výdrž baterie
 • podpora hlasového ovládání

 
Bezdrátová sluchátka zvládnou hudbu přehrávat až 12 hodin na jediné nabití.
 

Stvořená k pohybu


Sluchátka vás nebudou při chůzi ani během sportování omezovat kabely. Fungují bezdrátově, ke svému smartphonu je připojíte prostřednictvím Bluetooth. Vychutnejte si neomezenost pohybu a vydejte se vstříc novému dobrodružství s hudbou v uších.
 


 


Špičková kvalita zvuku


Ať už posloucháte pop, rock, nebo třeba mluvené slovo, audio vždy vyzní naplno. K vašim uším ho přinesou velké 14,2mm měniče s vysokým frekvenčním rozsahem 10 až 30 000 Hz. Sluchátka zvládnou perfektně vykreslit zvuk na celé škále, od křišťálových výšek až po dunivé basové hloubky.
 


 


Rušení okolního hluku


Nenechte se při poslechu omezovat nikým a ničím ve svém okolí. S funkcí aktivního potlačení hluku se můžete naplno ponořit do poslouchané hudby.
 


 


Dlouhá výdrž baterie


Sluchátka budete mít dispozici od rána do večera. Na jedno nabití dokážou přehrávat hudbu až po dobu 12 hodin. Díky podpoře rychlého nabíjení navíc stačí pouze patnáct minut, abyste získali další tři hodiny k dobru.
 


 


Ovládání na propojovacím kabelu


Na propojovacím kabelu sluchátek najdete intuitivní tlačítkové ovládání. Jeho pomocí zvládnete upravovat hlasitost nebo přeskakovat mezi skladbami. Přímo v ovladači je také integrovaný mikrofon pro snadné handsfree volání.
 


 


Automatické pozastavení přehrávání


V obou sluchátkách jsou umístěné magnety. Ty dokáží poznat, když si sluchátka vytáhnete z uší. Poté automaticky pozastaví přehrávání, abyste nepřišli ani o jednu sloku nebo opakování refrénu.
Ponořte se do vaší oblíbené hudby s bezdrátovými in-ear sluchátky od firmy Bowers & Wilkins. Sluchátka jsou vybavena technologií noise-cancelling, která se postará o potlačení okolního hluku. Nová funkce aptX codec zajistí čistý bezkonkurenční zvuk, přitom nezáleží, jestli jste na cestách, pohodlně stojíte nebo se zrovna pohybujete. Sluchátka Bowers & Wilkins PI4 si budete moct užívat od rána do večera. Mají perfektní výdrž baterie až 12 hodin. Pokud by vám to nestačilo, 15 minut nabíjení vám zaručí další poslech až na 3 hodiny.

Vlastnosti:

 • Technologie noise-cancelling potlačí okolní hluk
 • Funkce aptX codec zajistí čistý a bezkonkurenční zvuk
 • Sluchátka Bowers & Wilkins PI4 vydrží hrát až 12 hodin
 • 15 minut nabíjení zaručí další 3 hodiny poslechu
 • Sluchátka Bowers & Wilkins PI4 jsou vyrobena z perfektního materiálu
 • Při sundání sluchátek z uší se přehrávání automaticky zastaví

Speciality sluchátek Bowers & Wilkins PI4
Sluchátka Bowers & Wilkins PI4 jsou designově vytvořená tak, že budou sedět úplně každému. Perfektní materiál z měkkého silikonu a gumy zajistí, že budou sluchátka odolná vůči poškrábání či rozbití. Sluchátka Bowers & Wilkins PI4 jsou vybavena speciálním magnetem, který pozná, když sluchátka zrovna sundáte z uší a automaticky hudbu pozastaví. Ve chvíli, kdy je vrátíte zpět do uší, hudba se znovu začne přehrávat.

Technické specifikace:

 • Provedení: Špunty
 • Konstrukce: Uzavřená
 • Mikrofon: S mikrofonem
 • Typ připojení: Bluetooth
 • Délka přívodního kabelu: 0,02 m
 • Vedení kabelu: Oboustranné (do obou mušlí)
 • Frekvence: od10 Hz do30 Hz
 • Vybavení: Výměnné náušníky, Ovládání hlasitosti
 • Velikost měniče: 14,2 mm
 • Konstrukce mikrofonu: Na kabelu
 • Směrová charaktreristika: Všesměrové snímání
 • Výdrž baterie (sluchátka)12 h
 • Funkce a vlastnosti: ANC (Potlačení okolního ruchu), Hlasový asistent, Podpora AAC/AptX, Redukce šumu, Výměnné náušníky součástí balení, Podpora zařízení Apple, Podpora zařízení Android, Mikrofon, Přepínání skladeb, Příjem hovorů
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Sluchátka Bowers & Wilkins PI4 stříbrná v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Sluchátka Bowers & Wilkins PI4 stříbrná

Záruka 24 měsíců
Partnumber BWPI4SILVER
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ konektoru
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ konektoru
USB-C, bluetooth
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkovém kabelu
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ne
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
True wireless Ne
Výdrž sluchátek 12 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém uzavřený
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
stříbrná
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 25.1 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 18.9 cm
Hmotnost balení 0.5 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 83 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

návod na obsluhu kavovaru Delonghi magnifica s cappuccino. Ďakujem za vybavenie Ján Miško...
DOOGEE X90...
Automat.pračka LG inverter Direct Drive 7 kg F1068QD...
Mraznička Calex scv 130 český návod...
Outdoor Smart Wi-Fi Camera C3W (ezGuard)...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Luboš
Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD
Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD Dobrý den, prosím o informaci, zda mohu u tohoto telefonu blokovat jednotlivá - nevyžadaná čísla, která se poslední dobou opravdu "množí". Několikrát jsem pátral v telefonu i na manuálech, ale bez výsledku. (Tento telefon vlastn...
Nejde zapnout svítí zamek
Autor: Jaroslav Doležel
Sušička prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H457WC
Dobry den susicka nejde zapnout svítí zamek jen to propipa a blika tlacitko play ...
Černá obrazovka
Autor: Pavlisová Iveta
Mobilní telefon Doogee Y7 modrý
Dobrý den, chci se zeptat nacetla se mi hra v telefonu doogee Y7 a najednou zhasla obrazovka a už nejde nahodit. Akekdyz mi mamča volala, me to nezvoni, ani se nerozsviti obrazovka, ale mamce to v telefonu vyzváni. Můžete mi poradit, co s tím mam dělat? Dekuji...
kolaps kamery C2C mini
Autor: Vladimír Rašín
IP kamera EZVIZ C2C bílá
Po zhruba 6ti měsících bezchybného provozu se tato kamera dostala do stavu OFF LINE a nedaří se mi ji zprovoznit. Nevládnu angličtinou, takže nevím co mi kamera povídá. Původní nastavení mi prováděl technik IT. Můžete poradit? Děkuji, Rašín...
HP Laser MFP 135w
Autor: lubos
Tiskárna multifunkční HP LaserJet MFP 135w
Dobrý den. Píše my,že není zapojený sítový kabel,ale je.Stejně to nekomunikuje a netiskne.Děkuji za odpověd....

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Meteorologická stanice GARNI 570 EASY černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ meteorologicka-stanice-garni-570-easy-cerna-stribrna-336-cesky-navod.pdf
Detail - Detektor kouře König SAS-SA100 bílý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ detektor-koure-konig-sas-sa100-bily-19735-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Motorola One Macro fialový
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-motorola-one-macro-fialovy-40766-cesky-navod.pdf
Detail - Fitness náramek Huawei Band 4 bílý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-huawei-band-4-bily-ruzovy-38220-cesky-navod.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční HP Ink Advantage 2130
http://h10032.www1.hp.com/ ctg/ Manual/ c04722861


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020