NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Bowers & Wilkins PX5 modrá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Bowers & Wilkins PX5 modrá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Bowers & Wilkins PX5 modrá Obsah českého návodu Sluchátka Bowers & Wilkins PX5 modrá
 • Zařazení produktu: Sluchátka Bowers & Wilkins
 • Značka: Bowers & Wilkins
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Bowers & Wilkins Sluchátka

Sluchátka Bowers & Wilkins PX5 modrá Sluchátka Bowers & Wilkins PX5 modrá
Návod k obsluze Sluchátka Bowers & Wilkins PX5 modrá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Bowers & Wilkins a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Bowers & Wilkins návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Bowers & Wilkins výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Bowers & Wilkins PX5, modrá


Pořiďte si moderní sluchátka Bowers & Wilkins PX5 a zažijte zcela svobodný poslech muziky! Tato bezdrátová sluchátka využívají technologii Bluetooth, takže je s MP3 přehrávačem, notebookem nebo chytrým mobilním telefonem spárujete bez jakéhokoliv kabelu. Písním, které si do nich pustíte, se tak poté můžete stoprocentně oddat. Protože navíc sluchátka efektivně potlačují nežádoucí ruchy z okolí, hudbu na sebe můžete nechat působit se vší parádou.
Vedle špičkového zvuku u těchto sluchátek oceníte i jejich hezky zpracovaný design. V této variantě vás přitom potěší i nevšední modrá povrchová úprava, díky níž se také sluchátka stanou vaším hezkým módním doplňkem.
Nasaďte si na hlavu sluchátka Bowers & Wilkins PX5 a oddejte se nerušenému poslechu.

Skvělá baterie s funkcí rychlého nabíjení


Sluchátka Bowers & Wilkins PX5 jsou vybavena špičkovou baterií, která na jedno nabití vydrží až neuvěřitelných 25 hodin. A protože navíc podporuje moderní funkci rychlého nabíjení, nemusíte na její novou energii nikdy dlouho čekat. Pouhých 15 minut nabíjení např. stačí na dalších 5 hodin poslechu. 

Vyladěný zvuk


Sluchátka Bowers & Wilkins PX5 vám přinesou špičkový zvuk každého reprodukovaného tónu. Postarají se o to jejich 35mm měniče, jejichž devízou je i široký frekvenční rozsah. Díky tomu vám sluchátka naservírují vyvážený zvuk s kvalitními basy, výškami i středovými tóny. 

Odolná i pohodlná


K přednostem bezdrátových sluchátek Bowers & Wilkins PX5 patří i jejich skvělá odolnost – držáky jejich mušlí jsou vyrobeny z rezistentního kompozitu uhlíkových vláken a hlavový oblouk i náušníky jsou opatřeny měkkým polstrováním. Díky tomu se navíc můžete spolehnout i na parádní uživatelský komfort. Sluchátka skvěle drží na uších a jejich nošení je opravdu pohodlné. 

Potlačí hluk z okolí


Určitě to znáte. Jdete po ulici a máte na uších sluchátka, ale poslech si tak docela neužijete – zvuky z okolí jsou tak hlučné, že vás zkrátka ruší. Se sluchátky Bowers & Wilkins PX5 se vám nic takového nestane. Toto moderní zařízení totiž využívá kodek aptX HD s technologií adaptivního potlačení zvuku z okolí. Ať už se zkrátka nacházíte kdekoliv, sluchátka vždy přesně odhadnou situaci v okolním prostředí a na základě toho přesně upraví zvuková nastavení. 

Zvedněte sluchátko a hudba přestane hrát


Pokud potřebujete během poslechu zjistit, co se děje ve vašem okolí, není nic snazšího – stačí nadzvednout jeden z náušníků sluchátek a hudba automaticky přestane hrát. Jakmile pak sluchátka opět nasadíte na uši, přehrávání zase pokračuje v místě, kde přestalo. Neunikne vám tak jediný tón.
Moderní zvuk
PX5 jsou lehká a kompaktní a zároveň poskytují kvalitu zvuku založenou na náročných standardech Bowers & Wilkins. Zakázkové 35mm ovladače navržené a vyladěné stejným týmem za našimi reproduktory 800 Diamond Series používané v Abbey Road Studios vám dávají hudbu v celé své kráse.

Adaptivní potlačení hluku
Od knihovny po Grand Central Station se adaptivní potlačení šumu automaticky nastaví tak, aby okolní hluk zůstal mimo sluchátka.

Až 25 hodin najednou
Jedno nabití baterie. A máte hudbu na celý den. Pokud potřebujete více energie, 15minutové rychlé nabíjení poskytuje pět hodin přehrávání hudby.

Sleduje vaše rozkazy
PX5 poslouchá každý váš pohyb. Zvedněte náušník, abyste slyšeli, co se děje kolem vás, a hudba se automaticky zastaví. Dejte ho zpět a hudba hraje dál.

Technické specifikace:

 • Velikost měničů: 35.6mm
 • Frekvence 10Hz - 30kHz
 • Typ baterie: Lithium Polymer
 • Výdrž baterie: 25 h Bluetooth s ANC, 5h za 15 minut nabíjení
 • Vstup: Bluetooth, 3.5mm stereo jack, USB-C
 • Hmotnost: 241 grams

Bluetooth kodeky:

 • aptX™ Adaptive
 • aptX™ HD
 • aptX™ Classic
 • AAC
 • SBC

Bluetooth profily

 • A2DP v1.3.1
 • AVRCP v1.6.1
 • HFP v1.7.1
 • HSP v1.2
 • BLE GATT (Generic Attribute Profile)

Obsah balení:

 • 1.2m stereo audio kabel
 • 1.2m USB-A / USB-C kabel
 • Pouzdro
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Sluchátka Bowers & Wilkins PX5 modrá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Sluchátka Bowers & Wilkins PX5 modrá

Záruka 24 měsíců
Partnumber BWPX5BLUE
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
s obroučkou přes hlavu
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
na ucho (supraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
kabelový, bezdrátový (Bluetooth)
Typ konektoru
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ konektoru
jack 3.5mm, bluetooth, USB-C
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkách
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ne
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
Kmitočtový rozsah od 10 Hz
Kmitočtový rozsah do 30000 Hz
True wireless Ne
Výdrž sluchátek 25 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém uzavřený
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
modrá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.6 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 19.2 cm
Hmotnost balení 1.0 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 10 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

návod na obsluhu kavovaru Delonghi magnifica s cappuccino. Ďakujem za vybavenie Ján Miško...
DOOGEE X90...
Automat.pračka LG inverter Direct Drive 7 kg F1068QD...
Mraznička Calex scv 130 český návod...
Outdoor Smart Wi-Fi Camera C3W (ezGuard)...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Luboš
Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD
Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD Dobrý den, prosím o informaci, zda mohu u tohoto telefonu blokovat jednotlivá - nevyžadaná čísla, která se poslední dobou opravdu "množí". Několikrát jsem pátral v telefonu i na manuálech, ale bez výsledku. (Tento telefon vlastn...
Nejde zapnout svítí zamek
Autor: Jaroslav Doležel
Sušička prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H457WC
Dobry den susicka nejde zapnout svítí zamek jen to propipa a blika tlacitko play ...
Černá obrazovka
Autor: Pavlisová Iveta
Mobilní telefon Doogee Y7 modrý
Dobrý den, chci se zeptat nacetla se mi hra v telefonu doogee Y7 a najednou zhasla obrazovka a už nejde nahodit. Akekdyz mi mamča volala, me to nezvoni, ani se nerozsviti obrazovka, ale mamce to v telefonu vyzváni. Můžete mi poradit, co s tím mam dělat? Dekuji...
kolaps kamery C2C mini
Autor: Vladimír Rašín
IP kamera EZVIZ C2C bílá
Po zhruba 6ti měsících bezchybného provozu se tato kamera dostala do stavu OFF LINE a nedaří se mi ji zprovoznit. Nevládnu angličtinou, takže nevím co mi kamera povídá. Původní nastavení mi prováděl technik IT. Můžete poradit? Děkuji, Rašín...
HP Laser MFP 135w
Autor: lubos
Tiskárna multifunkční HP LaserJet MFP 135w
Dobrý den. Píše my,že není zapojený sítový kabel,ale je.Stejně to nekomunikuje a netiskne.Děkuji za odpověd....

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Meteorologická stanice GARNI 570 EASY černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ meteorologicka-stanice-garni-570-easy-cerna-stribrna-336-cesky-navod.pdf
Detail - Detektor kouře König SAS-SA100 bílý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ detektor-koure-konig-sas-sa100-bily-19735-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Motorola One Macro fialový
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-motorola-one-macro-fialovy-40766-cesky-navod.pdf
Detail - Fitness náramek Huawei Band 4 bílý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-huawei-band-4-bily-ruzovy-38220-cesky-navod.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční HP Ink Advantage 2130
http://h10032.www1.hp.com/ ctg/ Manual/ c04722861


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020