NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka CellularLine Flag bílá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka CellularLine Flag bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka CellularLine Flag bílá Obsah českého návodu Sluchátka CellularLine Flag bílá
 • Zařazení produktu: Sluchátka CellularLine
 • Značka: CellularLine
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis CellularLine Sluchátka

Sluchátka CellularLine Flag bílá Sluchátka CellularLine Flag bílá Sluchátka CellularLine Flag bílá Sluchátka CellularLine Flag bílá
Návod k obsluze Sluchátka CellularLine Flag bílá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku CellularLine a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální CellularLine návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku CellularLine výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

CellularLine Flag, bílá


Milujete muziku a rádi si její poslech dopřáváte naprosto kdekoliv? V tom případě jsou tady sluchátka CellularLine Flag právě pro vás. Jde totiž o plně bezdrátové zařízení, díky němuž si můžete užít bezstarostný poslech, při němž vás neobtěžují žádné propojovací kabely. Spojení sluchátek s mobilním telefonem či jiným typem zvukového zdroje zajišťuje technologie Bluetooth 5.0. A díky systému True Wireless probíhá zcela bez drátů i komunikace pravého sluchátka s levým. Zkrátka a dobře: žádné kabely, jen vy a hudba.
Sluchátka od nás dostanete i s praktickým nabíjecím pouzdrem, které výrazně prodlužuje jejich výdrž. Díky funkci Double Master přitom můžete v případě potřeby používat i pouze jedno sluchátko – druhé může zůstat v bezpečí v pouzdře.

Kvalitní zvuk


Abyste si naplno vychutnali každičký tón, využívají tato bezdrátová sluchátka technologii STREAMING TOP SOUND. Její zásluhou zní skvěle basy i výšky.

Perfektní výdrž a nabíjecí pouzdro navíc


Sluchátka CellularLine Flag vám skvěle poslouží i na delší cestě. Na jedno nabití s nimi totiž můžete poslouchat hudbu či mluvené slovo až 4 hodiny v kuse a k tomu máte k dispozici i praktické dobíjecí pouzdro, s jehož energií se výdrž sluchátek vyšplhá až na neuvěřitelných 28 hodin.

Handsfree hovory


Protože tato bezdrátová sluchátka disponují i integrovaným mikrofonem, můžete s nimi uskutečňovat i bezpečné handsfree hovory. Jednoduše si tedy zavoláte i s telefonem v kapse či batohu.

Dokonalý uživatelský komfort


Používání bezdrátových sluchátek CellularLine Flag je za všech okolností velmi pohodlné. Posuďte sami. Vyjmete je z pouzdra a ona se sama spárují s vaším mobilem. K dispozici máte 3 velikosti ušních nástavců, takže si můžete zvolit ty, které vám nejlépe sedí. A hudební přehrávač i handsfree hovory můžete snadno obsluhovat pomocí dotykového ovládání, umístěného přímo na sluchátkách.


Klíčové vlastnosti


 • Bezdrátová svoboda poslechu (Bluetooth 5.0 a True Wireless)
 • Dlouhá výdrž (s nabíjecím pouzdrem až 28 hodin)
 • Technologie STREAMING TOP SOUND pro lepší zvuk
 • Integrovaný mikrofon pro snadné handsfree hovory
 • Automatické párování s telefonem (po vyjmutí z pouzdra)
 

Obsah balení


 • Bezdrátová sluchátka CellularLine Flag
 • Dobíjecí pouzdro
 • Nabíjecí kabel micro USB
 • 3 velikosti ušních nástavců
 • Dokumentace
Kompaktní true wireless sluchátka Cellularline Flag s praktickým dobíjecím pouzdrem s extra dlouhou výdrží baterie vám umožní celodenní poslech hudby bez otravných kabelů. Po vyjmutí z pouzdra se sluchátka připojí ke spárovanému telefonu pomocí Bluetooth technologie Díky minimálním rozměrům třem různým velikostem špuntů sedí sluchátka perfektně v uchu i při sportovních aktivitách. Při přehrávání hudby vydrží integrovaná baterie až 4 hodiny.

Praktickým doplňkem je dobíjecí pouzdro, které dokáže celkem 6x plně dobít sluchátka a poskytne dostatek energie na cestách. Celkem tak sluchátka poskytnou dostatek energie až na 25 hodin poslechu. Samotný dobíjecí box se pohodlně vejde do kapsy a můžete ho tak mít pěkně po ruce. S vestavěným mikrofonem poslouží Cellularline Flag i pro vyřízení telefonního hovoru. O veškeré ovládání hlasitosti, playlistu i příjem hovoru se postará dotykové ovládání přímo na těle sluchátek.

Vlastnosti:

 • bezdrátová Bluetooth sluchátka
 • True Wireless - plně bezdrátové provedení bez kabelů
 • automatické párování s telefonem po vyjmutí sluchátek z nabíjecího boxu
 • minimální rozměry a hmotnost
 • zabudovaný mikrofon pro příjem hovorů
 • dotykové ovládání
 • přenosné dobíjecí pouzdro (dokáže 6x plně dobít sluchátka)
 • celková výdrž s nabíjecím pouzdrem: 25 hodin
 • tři různé velikosti špuntů do uší

Technické parametry:

 • Bluetooth verze 5.0
 • podporované profily: Headset – Handsfree – A2DP - AVRCP
 • dosah: 10 m
 • kapacita baterie: 30 mAh x 2
 • kapacita nabíjecího pouzdra: 500 mAh
 • pohotovostní režim: 100 hodin
 • výdrž sluchátek: 4 hodiny
 • doba nabíjení sluchátek: 1 hodina


Návod k obsluze Sluchátka CellularLine Flag bílá

Stažení PDF návodu k obsluze pro Sluchátka CellularLine Flag bílá není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Sluchátka CellularLine Flag bílá

Záruka 24 měsíců
Partnumber BTFLAGTWSW
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ připojení
bluetooth
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkách
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ne
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 4 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 25 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Měření tepu Ne
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
bílá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 9.0 cm
Výška balení 19.5 cm
Hloubka balení 3.7 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 12 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Sluchátka CellularLine Flag bílá

Předmět: CellularLine flag
Datum: 10.07.2024 17:43:16Autor: neznámý
Dobrý den potřebovala bych poradit koupila jsem sluchátka CellularLine Flag ani po nabití a vyndaní sluchátek z pouzdra se nechtějí automaticky spojitmezi sebou už nevím jak dál
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

...
emos-kn-8501-54480...
Dobrý deň , potrebujem návod k mikrovlnej rúre STUDIO MD12434 . výrobca MEDION AG, 45307 Essen , najpelšie v slovenčine alebo češtine . Ďa...
Google pixel 8a...
Návod k obsluze vivo v 40 SE ...
...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Fritovací hrnec
Autor: neznámý
Fritéza Tefal Versalio De Luxe FR495070
Český návod a kuchařku na kolik stupňů a na jak dlouho fritovat...
Zapomenuté heslo
Autor: neznámý
Mobilní telefon HONOR 90 Lite 5G
Jak mám odblokovat telefon, když jsem zapomněl heslo. ...
Stopky
Autor: neznámý
Chytré hodinky Xiaomi Redmi Watch 3
Hezký den. Kdo prosím v redmi watch 3 stopky budik......
Pártybox JBL 310
Autor: neznámý
Party reproduktor JBL PARTYBOX 310 černý
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se může pártybox JBL 310 připojit k televizi a jak? Děkuji za odpověď....
Dotaz
Autor: Martin
Ochlazovač vzduchu ETA Frost 2568 90000
Dobrý den , chci se zeptat proč když zapnu ochlazovač vzduchu tak hned se po zapnutí vypne děkuji za informaci. ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou