NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Edifier W820NB Plus černá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Edifier W820NB Plus černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Edifier W820NB Plus černá Obsah českého návodu Sluchátka Edifier W820NB Plus černá
 • Zařazení produktu: Sluchátka Edifier
 • Značka: Edifier
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Edifier Sluchátka

Sluchátka Edifier W820NB Plus černá Sluchátka Edifier W820NB Plus černá Sluchátka Edifier W820NB Plus černá Sluchátka Edifier W820NB Plus černá Sluchátka Edifier W820NB Plus černá Sluchátka Edifier W820NB Plus černá
Návod k obsluze Sluchátka Edifier W820NB Plus černá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Edifier a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Edifier návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Edifier výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Edifier W820NB Plus, černá


Bezdrátová sluchátka Edifier W820NB Plus přichází se skutečně propracovanou výbavou, v níž najdeme jak technologii aktivního potlačeních okolních ruchů (ANC), tak i možnost poslechu přes kabel i bezdrátově. Dominují ale i v otázce výdrže na nabití až 49 hodin nebo vyváženým podáním prostřednictvím 40mm titanem potažených kompozitních membránových měničů. To vše ukazuje, že ve své třídě skutečně jedinečný poměr cena/výkon.
Navíc to potvrzují i v dalších ohledech – například skvělou aplikací Edifier Connect, která umožňuje přizpůsobit si sluchátka, jejich nastavení, zvuk atp. tomu, jak vám to vyhovuje.
 

Klíčové vlastnosti:


 • Pokročilá technologie ANC
 • Fenomenální výdrž 49 hodin
 • Kodek LDAC pro bezdrátový poslech nejvyšší úrovně
 • Skvělá aplikace Edifier Connect
 • Ergonomický design
 • Prvotřídní zvuk 40mm titanem potažených kompozitních membránových měničů
 • Možnost poslechu hudby i přes kabel

Umí vše, co kvalitní sluchátka mají – včetně ANC, poslechu bezdrátově i přes kabel nebo výdrže 49 hodin!
 

Technologie aktivního potlačení hluku 


Edifier nasadil hybridní technologii ANC, abyste se mohli i na nejrušnějších místech oddávat ničím nerušenému poslechu oblíbené hudby s potlačením o výkonu až 43 dB. Sluchátka tak zajistí perfektní ticho i na frekventovaných místech, jako jsou letiště, metro, autobusová a vlaková nádraží atd. a využít jej i pro hovory, jako byste s protistranou stáli přímo naproti sobě. 

Režim okolního zvuku


Abyste mohli interagovat s okolím, nemusíte si sundávat sluchátka z hlavy, neboť je k dispozici režim okolního zvuku, který oceníte například na letištích či nádražích, abyste nepromeškali klíčové informace o odjezdu/odletu atp. 

Výdrž 49 hodin


Edifier W820NB Plus naprosto dominují v otázce výdrže na nabití díky spojení velkokapacitní baterie a úsporného čipu Bluetooth. Výsledkem je tak 49 hodin nepřetržitého přehrávání, aniž byste museli hledat zásuvku. 

Kodek LDAC


Kodek LDAC s vysokým rozlišením a přenosovou šířkou pásma až 990 kbps představuje špičku mezi bezdrátovými protokoly poslechu hudby, abyste si audio užili v té nejčistší možné podobě. 

Aplikace Edifier Connect


Maximum z potenciálu sluchátek vyždímáte s aplikací Edifier Connect, která vám umožní plně je přizpůsobit vašim požadavkům. 

Herní režim


Edifier W820NB Plus jsou vybavena také speciálním herním režimem, v němž latence klesá na pouhých 0,08 s, takže je obraz i zvuk dokonale synchronizován. 

Hudba bezdrátově i přes kabel


Garancí nejlepšího zvuku bezdrátově i přes kabel (například, když vám dojde energie) jsou certifikace Hi-Res audio a Hi-Res Wireless audio pro zvuk ve vysokém rozlišení. 

40mm titanem potažené kompozitní membránové měniče


Prvotřídní zvuk přináší 40mm titanem potažené kompozitní membránové měniče s vynikající odezvu pro luxusní rozlišení vysokých frekvencí. Stejně tak ale doručí silné a dynamické basy i transparentní středy, aby skladby zněly přesně tak, jak to zamýšlel jejich autor. 

Ergonomický design


Edifier zdokonalil design, aby sluchátka příjemně sedla na hlavu. Pozitivně se na tom projevuje měkká čelenka a polstrované náušníky, stejně jako možnost sluchátka přizpůsobit tak, aby vyhověla každé velikosti hlavy, ale přitom nepříjemně netlačila. 

Komfortní náušníky pro dunivé basy


Komfort při poslechu oblíbené hudby zajistí příjemné náušníky, současně zintenzivní basy. Navíc skvěle přiléhají, takže přispívají k potlačení okolních hluků, aby vás nic nerušilo.
Bezdrátová sluchátka EDIFIER W820NB Plus

Jedinečná bezdrátová sluchátka EDIFIER W820NB Plus disponují zvukem s vysokým rozlišením (Hi-resolution audio), a to i při bezdrátovém připojení (HI-resolution audio wireless), proto si s těmito sluchátky užijete kvalitní poslech muziky. Sluchátka se též pyšní 40 mm dynamickými měniči s kompozitní membránou potaženou titanem a kodekem LDAC.
Sluchátka W820NB nabízí vylepšený systém potlačení hluku ANC až do hloubky –43dB s okolním režimem. Izoluje nežádoucí hluk a umožňuje vám slyšet okolní zvuk. Bluetooth V5.2 zaručuje rychlé a stabilní připojení, a dosah až 10 m.
Už nemusíte sáhnout po telefonu, abyste mohli skladbu změnit nebo hudbu zcela vypnout. Sluchátka jsou vybavena několika praktickými tlačítky, která poskytují pohodlný přístup k nejdůležitějším funkcím a nastavením. Můžete například upravit hlasitost, pozastavit a obnovit přehrávání, zpracovávat telefonní hovory, přepínat skladby nebo také aktivovat hlasového asistenta.
W820NB Plus jsou vybavena baterií s dlouhou životností, která jim umožňuje vydržet až 33 hodin při zapnutém ANC, a až 49 hodin při vypnutém ANC. Nabíjení sluchátek trvá přibližně 1,5 h, ale pouhých 10 minut nabíjení stačí pro dalších 7 hodin poslechu. Sluchátka lze jednoduše nabíjet pomocí přiloženého USB-C kabelu, nebo je lze také jednoduše připojit k PC jako kabelová sluchátka.
Sluchátka upoutají pozornost moderním minimalistickým designem, který osloví mnoho uživatelů. Nicméně, W820NB Plus jsou nejen stylové, ale také neuvěřitelně pohodlné. Váží pouze 221 g a mají extra měkké a komfortní náušní polštáře díky kterým můžete mít sluchátka na uších klidně i celý den.
Hráče určitě potěší herní režim s nízkou latencí 0,08s. Užijte si bezproblémový herní zážitek!
Pomocí aplikace EDIFIER Connect App je možné si nastavit EQ dle osobních preferencí, nabízí nově také uklidňující zvuky a další.

Specifikace: Model: W820NB Plus.
Technologie aktivního potlačení hluku.
Výdrž baterie: (Potlačení hluku (ANC) zapnuto): až 33 hodin.
Výdrž baterie: (Potlačení hluku (ANC) vypnuto): až 49 hodin.
Kapacita baterie: 400mAh.
Doba nabíjení: 1,5 hodiny.
Podpora rychlého nabíjení: 10 minut nabíjení = dalších 7 hodin poslechu.
Nabíjecí port: USB-C.
Vstup: 5 V/1 A.
Bluetooth: V5.2.
Profily Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP.
Dosah: až 10 m.
Impedance: 32 OHM.
40 mm dynamické měniče.
Hladina akustického tlaku: 91±3 dB SPL (A).
Frekvenční odezva: 20 Hz-40 KHz.
Mikrofony: 5.
Audio kodeky: LDAC, SBC.
Herní režim.
Nízká latence pro herní režim: 0,08s.
Technologie Hi-Res audio, Hi-Res audio Wireless.
Technologie potlačení hluku DNN.

Obsah balení: Sluchátka.
Nabíjecí kabel USB-C.
Uživatelská příručka.


Návod k obsluze Sluchátka Edifier W820NB Plus černá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Sluchátka Edifier W820NB Plus černá

Technické parametry

Sluchátka Edifier W820NB Plus černá

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Provedení sluchátek s obroučkou přes hlavu
Typ sluchátek okolo ucha (circumaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru pro připojení zařízení - Typ připojení
Bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům, nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkách
Mikrofon
Zařízení lze využít i pro hlasovou komunikaci - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodná pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnily svou polohu ani při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu apod.) - Vhodná pro sport
Ne
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Funkce ANC snižuje nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu vám tak umožní poslech hudby a hraní her bez rušení či zvyšování hlasitosti - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
Ambientní zvuk
Ambientní zvuk označuje přirozené zvukové prostředí okolí, jako jsou například zvuky přírody, města nebo jiných okolních aktivit. Zlepšuje tak zážitek ze sledování filmů, poslechu hudby a hraní her - Ambientní zvuk
Ne
Kmitočtový rozsah od
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah od
20 Hz
Kmitočtový rozsah do
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah do
40000 Hz
Citlivost
Určuje, jak citlivě zařízení přijímá signál ze zdroje – čím vyšší hodnota, tím vyšší hlasitost při menší spotřebě energie. Citlivost se uvádí v decibelech (dB) - Citlivost
91 dB
Impedance
Poměr mezi napětím a proudem. Zjednodušeně platí, že nižší impedance = vyšší možná hlasitost, ale při nižší kvalitě zvuku - Impedance
32 ohm
True wireless
True wireless sluchátka jsou kompletně bezdrátová. Z přehrávaného zdroje nevede ke sluchátkům žádný kabel a ani samotná sluchátka nejsou propojena kabelem - True wireless
Ne
Výdrž sluchátek
Udává kapacitu, jaké dosáhnou sluchátka na jedno nabití - Výdrž sluchátek
49 hod.
Dětská sluchátka
Označení pro sluchátka s hravým designem, která mají omezenou hlasitost, aby nepoškodila dětský sluch - Dětská sluchátka
Ne
Akustický systém
Akustický systém udává konstrukci náušníků. Čím uzavřenější konstrukce, tím méně zvuku propustí ven do okolí - Akustický systém
uzavřený
Další vlastnosti Hi-Res
Měření tepu
Zařízení má v sobě integrovaný snímač srdečního tepu, díky kterému můžete trénink přizpůsobit rytmu svého srdce. Upozorní vás, kdy je čas na odpočinek i na prostor pro vyšší výkon - Měření tepu
Ne
Barva černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 16.5 cm
Výška výrobku 19.1 cm
Hloubka výrobku 8.2 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 26.5 cm
Výška balení 10.5 cm
Hloubka balení 27.8 cm
Hmotnost balení 0.5 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Hledám celý návod v češtině na obsluhu YAESU FT-991A, ne jen na zapojení k PC co jsem si stáhl....
Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o návod k obsluze pračky Gorenje INVERTER POWER DRIWE. Moc děkuji. Michaela...
Al-ko db 35/35...
Headphones basic4tv with 3,5mm jack plug Prosím o návod jak zapojit do televize, děkuji Lenka. ...
Belineli Soft Ice Cream Maker model : SBL - 1802 Je to zmrzlinovač, prosím v češtině. Předem děkuji...
Návod k použití E 560 A Gigaset v českém jazyce ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Filtr
Autor: neznámý
Americká lednice Samsung RS50N3413SA EO
Dobry den máme americkou lednicku samsung s ledovacem a začal mě svítit filtr kde ho najdu abych ho mohla vycistit? Děkuji za odpověď ...
Snížení výkonu
Autor: Lucie
Tyčový vysavač ETA Sonar 2232 90000
Vysavač je nabitý na 100% a při zapnutí na vyšší výkon se během několika sekund sníží výkon na minimum a kontrolka bliká, přestože jsou filtr i nádobka na nečistoty perfektně vyčištěné. Kde je problém?? Děkuji za zprávu....
sériové číslo Kugoo S1
Autor: neznámý
Elektrická koloběžka Kugoo S1 PRO růžová
Dobrý den, prosím o info, radu, chci pojistit elektrokoloběžku Kugoo S1 a nemůžu najít sériové číslo. Je možné, že u těchto prvních elektrokoloběžek sériové (výrobní) číslo není?? Děkuji...
kuchyňský robot PROFICOOK PC-KM 1197
Autor: Jaroslava
Kuchyňský robot Profi Cook Vintage KM
prosím návod v češtině...
Kuchyňský robot PROFICOOK PC-KM 1197
Autor: neznámý
Kuchyňský robot Profi Cook Vintage KM
Prosím návod v češtině...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou