NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear zlatá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear zlatá Obsah českého návodu Sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus
 • Zařazení produktu: Sluchátka Happy Plugs
 • Značka: Happy Plugs
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Happy Plugs Sluchátka

Sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear zlatá Sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear zlatá Sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear zlatá
Návod k obsluze Sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Happy Plugs a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Happy Plugs návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Happy Plugs výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear, zlatá


Užijte si pohodlný poslech hudby, nebo sledujte svůj oblíbený film či seriál, ať už jste kdekoliv. Bezdrátová sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus se stanou vaším nepostradatelným pomocníkem. Nabídnou vám čistý zvuk, ať už používáte zařízení s Androidem, nebo iPhone. Garancí vysoké kvality zvuku jsou přitom kodeky AAC a aptX + technologie Qualcomm CVC 8.0 která kromě jiného vylepšuje i kvalitu handsfree hovorů.
Na jedno nabití vám sluchátka vydrží v provozu až 6,5 hodin, ale s využitím napájení z pouzdra s moderním USB-C budete moct hudbu poslouchat až 40 hodin! Ovládání je pak řešeno dotykově proto můžete jejich pomocí přepnout písničku nebo třeba přijmout/odmítnout hovor. Součástí balení je kromě sluchátek také nabíjecí pouzdro, dva silikonové nástavce, USB-C nabíjecí kabel a manuál.

Klíčové vlastnosti:


 • V kombinaci s pouzdrem výdrž až 40 hodin
 • Skvělý zvuk díky kodekům AAC a aptX
 • Integrované mikrofony s Qualcomm CVC 8.0 pro kvalitní hovory
 • Dotykové ovládání je snadné a pohodlné
 • Konstrukce odolná vůči potu pro použití během sportování 

Skvělý zvuk díky podpoře aptX a výdrž až 40 hodin. Co víc si přát?
 

Výdrž až 40 hodin


Sluchátka na nabití přináší 6,5hodinovou výdrž. Díky dobíjecímu pouzdru, které je dokáže dobít bez přístupu k zásuvce až 5krát, se pak můžete těšit na kombinovanou výdrž až 40 hodin! 

Lepší zvuk i hovory


O vylepšený přenos zvuku se starají kodeky AAC a aptX. Technologie Qualcom CVC 8.0 navíc vylepší váš hlas a zároveň redukuje okolní zvuky, díky čemuž se můžete těšit na kvalitní a srozumitelné hovory. 

Rychlé nabíjení


Pokud spěcháte a potřebujete sluchátka používat alespoň chvíli, stačí je nabíjet pouze 10 minut, což vám dá 90 minut poslechu. 

Dotykové ovládání


Velkou předností tohoto modelu je dotykové ovládání s 14 různými povely pro přehrávání / pozastavení hudby, přijímání / zavěšení hovorů a přístup k Siri nebo Google Asistentovi.
Severská krása
Happy Plugs vyznávají nejnovější trendy v oblasti designu a módy. Navrhovaná ve Švédku podle skandinávského stylu. Air 1 Plus jsou pravá bezdrátová sluchátka, které vám nabídnou čistý bezdrátový zvuk, ať už používáte iPhone nebo Android zařízení. Kodeky AAC and aptX™ významně vylepšují přenos zvuku, takže do vašich uší bude proudit ten nejkvalitnější zvuk.

Srozumitelné hovory
Určitě znáte, když venku fouká vítr a vy si musíte vyřídit hovor. Velmi těžko je slyšet vás i vy máte problém slyšet druhou stranu. To se snaží zlepšit nová generace Qualcomm® CVC 8.0 4, která vylepší hlas a redukuje okolní zvuky pro čistý a srozumitelný hlas při hovorech. Nehledejte tiché místo, zkuste to nechat na technologiích.

Baterie na celý víkend
Plně nabitá sluchátka vám zvládnout přehrávat hudbu po dobu až 6,5 hodiny. A to vše na jedno nabití z pouzdra. S nabíjením v pouzdře se dostanete až na 40 hodin kombinovaného poslechu. Takže na víkendový výlet nechte nabíječku klidně doma.

A pokud sluchátka zapomenete úplně nabít a vybijí se vám, nemusíte zoufat. Na cestu z práce nebo do práce vám bohatě stačí nabíjet sluchátka jen 10 minut, což vám dá až 90 minut poslechu.

Vlastnosti:

 • Bluetooth verze 5.0
 • kombinovaný čas přehrávání až 40 hodin
 • rychlé nabíjení (10 min nabíjení = 90 minut / 100 % = 1,5 hodiny)
 • váha: jedno sluchátko 3,75 g, pouzdro 47 g
 • dotykové ovládání
 • In-Air

Technické specifikace:

 • Bluetooth Version 5.0
 • Podporovaní bezdrátové profily: HSP, HFP, A2DP, and AVRCP
 • Podporované kodyky: SBC & AAC, Qualcomm® aptX™
 • Měniče: 12 mm
 • Citlovost: 95dB ± 3dB
 • Impedance: 16 ohm
 • Frekvence: 20-20k Hz
 • 30 mAh baterie v každém sluchátku
 • 400 mAh baterie v nabíjecím pouzdře
 • 6 hodin přehrávání a 40 hodin s nabíjecím pouzdrem
 • Pohotovostní doba: 120 h

Obsah balení
Air 1 plus sluchátka
nabíjecí pouzdro
2x silikonové nástavce
USB-C nabíjecí kabel
Manuál


Návod k obsluze Sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear zlatá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 6 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.13 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear zlatá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear zlatá

Technické parametry

Sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ připojení
bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkách
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ne
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Citlivost
Udává hladinu akustického tlaku vysílaného reproduktorem. Měřeno ve vzdálenosti 1m od zdroje, při napětí reproduktoru 2,83 V. Průměrná citlivost dnešních reprosoustav je 89 dB - Citlivost
95 dB
Impedance
Impedance je hodnota, která je proměnlivá v závislosti na kmitočtu reproduktoru. U reproduktorů je důležité použít stejnou impedanci, jakou má zesilovač (nebo vyšší). Také je vhodné mít stejnou impedanci u všech reporduktorů v dané jedné zvukové soustavě.

Udává se v jednotce Ohm (Ω) a obvykle se pohybuje v rozmezí 2-16 Ohm, u sluchátek i více.
Impedance
16 ohm
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 6 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 40 hod.
Odnímatelný kabel Ne
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Měření tepu Ne
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
zlatá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.5 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 12.0 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 12 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Sluchátka Happy Plugs Air 1 Plus In-Ear zlatá

Předmět: Sluchátka
Datum: 19.09.2023 20:45:28Autor: Lukaš
Dobrý den,
Nehrajemi jedno srluchatko. Rika neco s ''kering,, a vubec nevim co stim.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den hledám návod na sluchátka bluetooth x-site bly8...
MPman t600 cd Asi jsem návod "prošvihla", prosím znovu o zaslání. Ce....
MPman T600 cd Dobrý den, prosím o návod k výše uvedenému produktu. Nemohu ho spárovat s mobilem pomocí "blú tú". Děkuji, Cejpová. ...
Malotraktor Farmtrac 26 2WD/4WD...
Oneplus nord 3 ...
Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Další fotky (1) Toshiba 32LV733...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

nabijeni
Autor: martyn29
Dotykový tablet Lenovo Yoga Tab 11
dobrý den chtěl bych se zeptat jestli v nastavení jde změnit způsob nabíjení jednou to nabíjí pomalu jednou rychle chtěl bych aby to nabijelo rychle děkuji za odpoved...
Myčka BEKO DFN 26420 W
Autor: BITTNEROVÁ
Myčka nádobí Beko DFN 26420 W
Mám myčku asi 3 roky a nyní při sprchování nádobí se vyhazuje čistič, kdo opraví ? ...
Změna programu na tabletu 3v1
Autor: Pavel
Myčka nádobí Gorenje Advanced GI661C60X
Dobrý den, jak nastavit změnu programu na tabletu 3v1? Ano najedu do menu na hodnotu 3:00, ale vůbec to nejde přepnout na 3:01. Ví to někdo jak na to? Děkuji...
Dotaz
Autor: Zdeňka
Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds
Dobrý den chtěla bych se zeptat najednou mi přestalo hrát prave sluchátko a vůbec nevím proč levé hraje normálně děkuji za informaci a přeji hezký zbytek dne Frýbová ...
návod k obsluze CTK-601
Autor: Pavel
Klávesy Casio CTK-601 (EN)
nemohu najít návod k obsluze varhan CTK-601...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou