NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá Obsah českého návodu Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá
 • Zařazení produktu: Sluchátka Honor
 • Značka: Honor
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Honor Sluchátka

Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá
Návod k obsluze Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Honor a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Honor návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Honor výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Honor Choice TWS Earbuds, bílá


Zapomeňte na omezující kabely, které se neustále zamotávají a pletou – v kapse, při chůzi a o běhu ani nemluvě. Užívejte si oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli – bez jakýchkoli omezení se skutečně bezdrátovými sluchátky Honor Choice TWS Earbuds, která zaujmou skvělý zvukem a ještě lepší výdrží – kombinovaně s pouzdrem vybaveným USB-C totiž zvládnou hrát až 24 hodin!
Skvěle poslouží i při hovorech díky čtyřem zabudovaným mikrofonům a snadno se ovládají prostřednictvím dotykových plošek přímo na sluchátkách. Se smartphony se párují automaticky po otevření pouzdra a odolnost IP54 je pak ukázkou toho, že je využijí i ti, kreří žijí aktivně a rádi sportují.

Klíčové vlastnosti:


 • Skutečně bezdrátová
 • Kombinovaná výdrž až 24 hodin
 • Automatické párování se smartphony
 • Moderní Bluetooth 5.0 pro přenos zvuků bez zpoždění
 • Konstrukce odolná dle IP54 – vhodná i pro sport

 
Dráty patří do minulého století – budoucnost je bezdrátová.
 

Kombinovaná výdrž 24 hodin


Na jedno nabití zvládnou sluchátka přehrávat hudbu až 6 hodin. Tuto dobu navíc můžete výrazně prodloužit až o dalších 18 hodin díky dodávanému dobíjecímu pouzdru, z něhož se sluchátka nabíjí hned třikrát. 

Skvělý zvuk


Během poslechu hudby vynikne každý tón naplno. Starají se o to 7mm měniče. Výšky budou znít křišťálově čistě a basové hloubky budou ještě intenzivnější, aby vám rytmus proudil celým tělem. 

Duální mikrofony s potlačením šumu


Sluchátka jsou navržena tak, aby vám zprostředkovala dokonale čisté hovory i v rušném prostředí. Děje se tak zásluhou celkově čtyř mikrofonů (dvou na každém sluchátku), které účinně redukují okolní šum pro křišťálově čisté hovory i na rušné ulici. 

Bluetooth 5.0


Srdcem tohoto modelu je moderní technologie Bluetooth 5.0 minimalizující zpoždění s latencí jen 130 ms, abyste si i filmy a seriály užili bez opoždění zvuku oproti videu. 

Automatické párování


Sluchátka připojíte k telefonu prostřednictvím Bluetooth 5.0. Spárovat je stačí pouze jednou, následně se již automaticky propojí s vaším telefonem vždy, když otevřete jejich pouzdro. 

Intuitivní dotykové ovládání


Sluchátka se ovládají prostřednictvím dotykových plošek – intuitivně tak můžete například přijmout hovor i přeskočit skladbu. 

Mějte přehled


Dokonalý přehled o okolí můžete mít kdykoli – lze totiž používat obě sluchátka jak najednou, tak i samostatně. 

Odolnost proti stříkající vodě a prachu


Vzhledem ke konstrukci odolné dle IP54 jsou sluchátka vhodná i na sport – běh i do posilovny. Nevadí jim totiž ani lehké postříkání vodou nebo pot. 

Vynikající ergonomie


Díky ergonomickému designu perfektně padnou do uší. Ani při pohybu vás nebudou tlačit či vypadávat z uší a zajistí pohodlný poslech od rána do večera.
Kombinované přehrávání 24 hodin
HONOR CHOICE True Wireless Earbuds na jedno nabití vám umožní nepřetržitě streamovat až 6 hodin. V nabíjecím pouzdru jsou uloženy další tři plné nabití, což vám poskytuje dalších 18 hodin přehrávání. To znamená, že sluchátka mohou spolu s nabíjecím pouzdrem poskytnout až 24 hodin celkového přehrávání.

Špičková kvalita zvuku
Jemně vyladěná 7mm membrána vytváří čisté vokály s čistými hlubokými basy, zejména při středním a vysokém tónu, spolu s plným zvukem v celém frekvenčním rozsahu.

Dual-mic potlačení šumu pro hovory
Obě ušní sluchátka obsahují celkem 4 mikrofony, poháněné technologií digitálního zpracování signálů, které identifikují, co druhá strana říká, a oddělují ji od okolního rušení, takže můžete poslouchat konverzaci, nikoli hluk.

Nikdy nezmeškejte beat
HONOR CHOICE True Wireless Earbuds poskytují stabilnější a rychlejší připojení pro lepší poslech. Technologie simultánní synchronizace využívající technologii Bluetooth 5.0 může snížit latenci až na 130 ms. Takže ať už hrajete hry nebo sledujete videa, zažijete pohlcující a synchronizovaný zvuk.

Okamžité automatické spárování magnetického nabíjecího pouzdra
Otevřete nabíjecí pouzdro a okamžitě se připojte k smartphonu bez komplikací. Po dokončení poslechu vložte sluchátka zpět do nabíjecího pouzdra s uspokojivým zaklapnutím díky magnetickému designu interiéru.

Intuitivní dotykové ovladače
Nyní máte úplnou kontrolu nad tím, co posloucháte, přímo na dosah ruky, a to díky dotykovému senzoru na obou sluchátkách.

Buďte si vědomi toho, co se děje
Zůstaňte informovaní o svém okolí s děleným designem HONOR CHOICE True Wireless Earbuds. Můžete použít obojí nebo jedno ucho, to je vše podle vašich preferencí.

Certifikovaná ochrana proti stříkající vodě a prachu IP54
S hodnocením IP54 vás lehké postříkání nebo potu nezabrání zůstat v zóně s vašimi oblíbenými písněmi. Takže zůstaň klidní a můžete se potit dál.

Technické specifikace:

 • Čistá hmotnost: Asi 47,1 g
 • Bezdrátové připojení: Bluetooth 5.0
 • Protokol Bluetooth: BLE / HFP / A2DP / AVRCP
 • Audio kodek: SBC / AAC
 • Impedance reproduktoru: 16 ohmů
 • Kapacita baterie do uší: 55 mAh (typ.)
 • Kapacita baterie pro nabíjení: 500 mAh (typ.)
 • QC standard: Q / JH 2-2020
 • Nabíjecí port: USB Type-C
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bíláStáhnout PDF návod - Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá
(PDF file, 2.76 MB)


Technické parametry

Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá

Záruka 24 měsíců
Partnumber 1001022079B0201
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ připojení
bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
nemá ovládání hlasitosti
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ano
Stupeň krytí
IP x1Chráněno proti kapající vodě 1+0,5 mm za minutu.
IP x2Chráněno proti kapající vodě 3+0,5 mm za minutu.
IP x3Chráněno proti vodní tříšti.
IP x4Chráněno proti stříkající vodě.
IP x5Chráněno proti tryskající vodě.
IP x6Chráněno proti intenzivně tryskající vodě.
IP x7Chráněno proti ponoření do vody na 30 minut do hloubky 1 metr.
IP x8Chráněno proti potopení do vody.
IP x9Chráněno proti tryskající vysokotlaké teplé vodě.
Stupeň krytí
IP54
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
Impedance
Impedance je hodnota, která je proměnlivá v závislosti na kmitočtu reproduktoru. U reproduktorů je důležité použít stejnou impedanci, jakou má zesilovač (nebo vyšší). Také je vhodné mít stejnou impedanci u všech reporduktorů v dané jedné zvukové soustavě.

Udává se v jednotce Ohm (Ω) a obvykle se pohybuje v rozmezí 2-16 Ohm, u sluchátek i více.
Impedance
16 ohm
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 6 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 24 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Měření tepu Ne
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
bílá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 2.8 cm
Výška výrobku 6.1 cm
Hloubka výrobku 4.3 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 12.3 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 75 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Sluchátka Honor Choice TWS Earbuds bílá

Předmět: Odpověď a otázka
Datum: 03.07.2021 23:20:06Autor: Adam
Dobrý den omlouvám se ale nevím co s tím. Mě se děje zase to že když je nápoji nemůžou hrát dohromady jako by byly rozvoje a osobnost. Nevíte co stím?
Odpovědět

Předmět: Nehrají
Datum: 03.06.2021 08:55:40Autor: David sisr

Hledat sluchátka, telefon, pevný disk…
Špunty a Pecky
Honor Choice Earbuds, bílá
Honor Choice Earbuds, bílá
Honor Choice Earbuds, bílá
899 Kč
870 Kč
Diskuze k produktu:
Honor Choice Earbuds, bílá

Data posledního komentáře


DAV
Nehrají
DavidSisr25
před 59 minutami
upravit
Dobry den,
Včera mi dorazil balík, po rozbalení vse fungovalo jak má.
Po hodině užívání sluchátka začala blikat a nehrála, když jsem se podíval na bluetooth, sluchátka byla párována s mým zařízením. Koukal jsem se na internetu co delat, když nefungují a jen blikají. Nasel jsem konverzaci přímo na stránce se sluchátky, kde lidé psali ze maji stejný problem. Jeden vás nejspíše zaměstnanec nasel postup, jak závadu odstranit, ale bez úspěchu. Sluchátka nelze dat do továrního nastavení ani vypnout. Nejdříve jsem si myslel ze sluchatka jsou vybita, takže jsem je nechal nabít přes noc. Krabička od sluchátek svítí modré, jsou spárována, ale nehrají. Zvuk mi jde stále z telefonu. Před tímto problemem mi ukazovala sluchátka i stav nabití v telefonu, ale následně ten stav záhadné zmizel, a už nefungují.
Předem děkuji za odpověď
Odpovědět

Předmět: Funguje jen levé
Datum: 25.12.2020 10:08:13Autor: Hana
Dobrý den, funguje mi jen levé sluchátko, dokážete poradit co s tím?
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Práčka Bosch WLG20260BY, slim 5kg Prosim o návod na obsluhu...
Xiaomi redmi note 8 pro...
Projektor hitachi ed-x45n návod k obsluze ke stažení...
Foto Canon EOS 90D - tělo...
Nůžky na trávu FIELDMANN FZN 4101-A Prosím o návod k obsluze, koupeno před několika lety, návod ztracen, nejsem technický typ, vůbec tomu n...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Mikrofon
Autor: Pavel
Headset Razer Kraken X Lite černý
Dobrý den, koupil jsem si sluchátka s mikrofonem ( Razer X lite Kraken ) , vzhledem k tomu, že má jeden kontektor, jde mi pouze jedna varianta - zvuk / mikrofon, nejde obojí. Prosím o radu jak jedním konektorem zapojit obojí, nebo to řeší pouze rozdvojka ? předem děk...
MediaBox QX4
Autor: Zdenek
Multimediální centrum Tesla MediaBox QX4 černý
Dobrý den, lze přehrávat hudbu z ext. disku / 24bit/ 96 kHz / Flac ? Děkuji ...
používateľská príručka
Autor: Eva Maněnová
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9 32
Dobrý deň, mán ten istý problém, ako p. Schniererová, zakúpila som si mobilný telefón REDMI9 a chcem poprosiť o zaslanie Príručky na obsluhu.Dakujem...
Zhasl displey.Nelze rožnout.
Autor: Ryšavý Zdeněk
Elektrická koloběžka City Boss GV 4
Displej nelze rožnout,nelze vypnout pohon,koloběžka se rozjede i z úplného klidu-nemusím se odrazit.Světla svítí,tahá normálně, najeto 123km. Děkuji za radu. Ryšavý Zdeněk. ...
obraz
Autor: peter
Dron YUNEEC Mantis Q černý
dobry den. po sparovani nevidim na mobile v aplikacii video, ale v galerii ho mam...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Gril Sencor SBG 6031SS
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gril-sencor-sbg-6031ss-65034-cesky-navod.pdf
Detail - Televize LG 43UN8100 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-lg-43un8100-cerna-53144-cesky-navod.pdf
Detail - Anténa pokojová Meliconi AT 52 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ antena-pokojova-meliconi-at-52-cerna-54310-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 10
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-note-10-128-gb-zeleny-66077-cesky-navod.pdf
Detail - Pračka se sušičkou Hoover H3DS4464TAMCE-S bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ pracka-se-susickou-hoover-h3ds4464tamce-s-bila-59052-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021