NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá Obsah českého návodu Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá
 • Zařazení produktu: Sluchátka Honor
 • Značka: Honor
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Honor Sluchátka

Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá
Návod k obsluze Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Honor a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Honor návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Honor výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Honor Magic Earbuds, bílá


S bezdrátovými sluchátky Honor Magic Earbuds si užijete nejen hudbu, ale i filmy kdykoli a kdekoli. Nejenže se jedná o skutečně bezdrátové řešení bez otravných kabelů s výdrží 3,5 hod (pouzdro + dalších 13 hod), ale nabízí také stále více vyhledávanou funkci aktivního potlačení okolních ruchů (ANC), takže můžete naprosto vypnout okolní ruchy například v metru, vlaku nebo letadle.
rychlému automatickému párování využívají Bluetooth 5.0, ovládají se moderně dotykově a na pouzdře je USB-C pro dobíjení jako u moderních telefonů. Tři mikrofony zajišťují excelentní kvalitu handsfree hovorů, zatímco odolnost dle IP54 oceníte například v dešti či při sportu.

Klíčové vlastnosti:


 • Aktivní potlačení okolních ruchů
 • Tři mikrofony zajišťující čisté hovory
 • Intuitivní ovládání a automatické párování
 • Perfektní zvuk
 • Celková výdrž s dodávaným dobíjecím pouzdrem až 16,5 h

Skutečně bezdrátová a navíc s redukcí šumu!
 

Redukce šumu ANC


Už nikdy vás nebudou obtěžovat okolní hluky – v městské hromadné dopravě ani v letadle, a to zásluhou pokročilé redukce šumu (ANC), která díky mikrofonům a inteligentnímu algoritmu zajistí, že nebudete nikdy rušeni díky snížení okolní hlučnosti až o 32 dB. 

Tři mikrofony pro dokonale čisté hovory


Magic Earbuds jsou navržena tak, aby vám zprostředkovala dokonale čisté hovory i v rušném prostředí. Děje se tak zásluhou technologie akustického paprsku v kombinaci s dvěma externími a jedním interním mikrofonem. 

Intuitivní ovládání


Sluchátka se ovládají prostřednictvím dotykových plošek – intuitivně tak můžete například přijmout hovor, přeskočit skladbu nebo aktivovat/deaktivovat aktivní potlačení šumu (ANC). 

Skvělý zvuk


Během poslechu hudby vynikne každý tón naplno. Velké 10mm dynamické měniče se postarají o věrné vykreslení zvuku. Výšky budou znít křišťálově čistě a basové hloubky budou ještě intenzivnější, aby vám rytmus proudil celým tělem. 

Snadné párování


Při prvním párování se na displeji smartphonu objeví vyskakující okno. Stačí ho potvrdit a máte hotovo. Při dalším párování už je celý proces automatický, sluchátka se tedy připojí bez nutnosti potvrzení. 

Atraktivní výdrž


Na jedno nabití vám zvládnou přehrávat hudbu bezdrátově až 3,5 hodiny. Tuto dobu navíc můžete výrazně prodloužit až o dalších 13 hodin díky dodávanému dobíjecímu pouzdru, z něhož se sluchátka nabíjí hned několikrát. 

Dokonale padnou každému


Díky svému ergonomickému designu vám sluchátka perfektně padnou do uší, čemuž výrazně napomáhají také čtyři dodávané páry výměnných silikonových náušníků. Ani při pohybu vás nebudou tlačit či vypadávat z uší, zajistí pohodlný poslech od rána do večera.
HONOR Magic Earbuds

Automatická detekce sluchátek a rychlé spárování: Chytré telefony s EMUI 10.0 automaticky detekují
sluchátka a provádějí rychlé a snadné spárování při otevření pouzdra nabíjecí stanice

Inteligentní detekce nošení: Sluchátka jsou schopna zjistit, zda jsou nasazena a na základě těchto
informací se mohou automaticky zapnout. Při použití s chytrým telefonem se systémem EMUI 10.0 mohou také přehrávat a pozastavovat hudbu na základě nošení.

Pohodlné dotykové ovládání: Se zabudovanými kapacitními dotykovými senzory na obou sluchátkách můžete dvojitým klepnutím nebo stisknutím a přidržením sluchátek ovládat sluchátka/telefon. Nastavení operace dvojitého klepnutí lze nakonfigurovat v aplikaci AI Life.

Aktivní potlačení hluku
Na základě platformy 2300Y může hybridní řešení ANC dosáhnout průměrného potlačení hluku přes 24 dB (na základě kalibrace zvukovodu).

Potlačení šumu s trojitým mikrofonem: Každé sluchátko má tři silikonové mikrofony s mikro- elektromechanickým systémem (MEMS), které podporují potlačení šumu při hlasovém volání, účinně
snižují okolní hluk a umožňují vychutnat si vysoce kvalitní hlasové volání.

Vlastnosti:

 • Ergonomický design sluchátek
 • 3 různé velikosti koncovek do uší
 • Přizpůsobivý a pohodlný design

Technické specifikace:

 • Kapacita sluchátek: 37 mAh (minimální hodnota)
 • Kapacita nabíjecí stanice: 410 mAh (minimální hodnota)
 • Nabíjení USB Type-C port (5V/1A)
 • Doba přehrávání: 3,5 h + 13 h s nabíjecím pouzdrem
 • Doba nabíjení: Přibližně 1.5h nabíjení nabíjecí stanice pomocí kabelu
 • Hmotnost: 5.4g (sluchátko), 51g (nabíjecí stanice)
 • Rozměry: 41.8 mm x 23.7 mm x 19.8 mm (sluchátko), 80.7 mm x 35.4 mm x 29.2 mm (nabíjecí stanice)
 • Bluetooth 5.0
 • Podpora A2DP 1.3, HFP 1.6, AVRCP 1.5
 • Měnič: 10mm
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Sluchátka Honor Magic Earbuds bílá

Záruka 24 měsíců
Partnumber 55032516
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ konektoru
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ konektoru
USB-C, bluetooth
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
nemá ovládání hlasitosti
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ano
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 3.5 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 16.5 hod.
Akustický systém polouzavřený
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
bílá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.0 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 11.1 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 31 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Prosím o slovenský návod autokamery do auta Kenwood DRV-A601W .Dakujem...
BerlingerHaus: Pressure cooker: model: LP-KL-035...
Samsung UE43TU7172...
Tiskárna CANON PIXMA MP 282...
Prosím o návod k obsluze pro chytré hodinky XIAOMI AMAZFIT GTR 47mm Děkuji S...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Zvuk
Autor: Zlatka
Přenosný reproduktor Niceboy RAZE mini černé
Dobrý den, mám dotaz, reprák jsem úspěšně spárovala s telefonem ale nejde zvuk ani po zesílení. Vše v pořádku, spárovalo se, v mobilu vše funguje, ale zvuk v repráku nejde. V čem by mohl být problém?.. Děkuji...
Displey
Autor: Anna Válkyová
Elektrická koloběžka Eljet Track T2
Dobrý den,prosím o přesnější popis ukazatelů,kterými disponuje displey. Jak přepínat mezi možnostmi rychlosti,tempomat atd. Diky...
Problem se zasunutim toneru do mechanismu tiskarny HP LaserJet Pro MFP M28w
Autor: Jindřiška Závodná
Tiskárna multifunkční HP LaserJet Pro MFP
Dobrý den, vím, že je to težší radit v tomto případě na dálku, ale když se držím schématu v návodu, tak kazeta nezapdne. Nevím, co dělám špatně, nechci tlačit na pilu, ať toner nebo tiskárnu nepolámu. Je nová, takže nemám zkušenost. Ale se starou HP ...
Neman navod na obsluhu. Nevim jak ovladat ruzne ladeni. Nejde mi zesvetlit obrazovka. Kterym tlacitkem sa da tato vec ovladat?
Autor: Elias Blascak
Dálkový ovladač LG Magic Remote AN-MR19BA
Kde by jsem ziskal cely navod obsluhy ovladani. ...
Evolveo simka
Autor: Miroslav
Mobilní telefon Evolveo StrongPhone G7 černý
Zdravím,mám stejný problém.. už stě na to přišel?? ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Zubní kartáček Xiaomi Mi Smart Electric
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ zubni-kartacek-xiaomi-mi-smart-electric-toothbrush-t500-bily-47514-cesky-navod.pdf
Detail - Lapač hmyzu Cattara Table Indoor
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ lapac-hmyzu-cattara-table-indoor-42087-cesky-navod.pdf
Detail - Notebook Asus Zenbook 14 UX433FAC-A5122R modrý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ notebook-asus-zenbook-14-ux433fac-a5122r-modry-39677-cesky-navod.pdf
Detail - Fitness náramek Xiaomi Mi Band 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-xiaomi-mi-band-3-cerny-24363-cesky-navod.pdf
Detail - Router TP-Link Archer C80 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ router-tp-link-archer-c80-cerny-40694-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020