NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá Obsah českého návodu Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá
 • Zařazení produktu: Sluchátka Huawei
 • Značka: Huawei
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Huawei Sluchátka

Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá
Návod k obsluze Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Huawei a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Huawei návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Huawei výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Huawei FreeBuds 4, bílá


S FreeBuds 4 si kdykoli a kdekoli naplno užijete oblíbenou hudbu, filmy i hry. Přichází totiž s luxusním zvukem, který zajišťují 14,3mm měniče s rozsahem až 40 kHz, a také adaptivní technologií přizpůsobení se uším pro špičkové ANC. Na nabití přitom dokážou v kombinaci se stylovým a zároveň odolným pouzdrem hrát až 22 hodin.
Ovládají se navíc intuitivně gesty a zajistí špičkovou kvalitu hovorů stejně jako minimalizovanou latenci pro vylepšené zážitky z hraní a sledování filmů či seriálů. Huawei si dal záležet také na ergonomii, aby byl poslech maximálně komfortní i po hodinách a přináší oceňované funkce, jako je například automatické párování či povedená aplikace Huawei AI Life, s níž si můžete pohrát s podrobnými nastaveními. 

Klíčové vlastnosti:


 • Adaptivní technologie přizpůsobení se uším pro špičkové ANC
 • Luxusní zvuk se 14,3mm měniči a rozsahem až 40 kHz
 • Intuitivní ovládání dotykovými gesty
 • Výdrž na nabití až 22 hodin
 • Špičková kvalita hovorů
 • Odolné a stylové pouzdro
 • Minimalizovaná latence
 • Automatické párování a připojení ke dvěma zařízením současně

 
Přizpůsobí se přímo vašemu uchu!
 

Špičkové ANC


Protože je každé ucho jiné, využívají FreeBuds 4 adaptivní technologii přizpůsobení se uším k detekci vašeho jedinečného tvaru vašich uší a stylu, jakým nosíte sluchátka. Na základě toho inteligentně zvolí potlačení hluku pro jeho optimální úroveň. 

Ergonomický tvar


Huawei si vyhrál i s ergonomií – FreeBuds 4 navrhl tak, aby perfektně sedla do uší a zajistila komfort i po hodinách poslechu hudby. Váží jen 4,1 g, takže o nich budete sotva vědět, ale přesto si užijete intenzivní hudbu. 

Luxusní zvuk


Pro dosažení dunivých basů Huawei osadil každé sluchátko výkonovým motorem. Za vynikajícím zvukem ale stojí i 14,3mm dynamické měniče v obou sluchátkách, díky čemuž dokážou reprodukovat zvuky s rozsahem až 40 kHz. 

Dotykové ovládání


Intuitivní obsluhu zajišťuje ovládání prostřednictvím dotykových gest přímo na sluchátkách. Můžete tak ovládat hudbu i hovory. 

Automatické párování


Stačí otevřít pouzdro pro automatické spárování sluchátek s telefonem, tabletem nebo PC. Současně je přitom možné mít sluchátka spárována až se dvěma zařízeními. 

Aplikace Huawei AI Life


V aplikaci Huawei AI Life jsou k dispozici podrobná nastavení, která vám umožní plně si přizpůsobit sluchátka tak, jak potřebujete. 

Minimální zpoždění


Zásluhou špičkových technologií zvládají FreeBuds 4 minimalizovat latenci na nepostřehnutelných 90 ms u telefonů s HarmonyOS a na 150 ms u telefonů s nadstavbou EMUI. Výsledkem je, že si lépe užijete hry i filmy a další multimediální obsah. 

Dlouhá výdrž


Na nabití dokážou sluchátka v kombinaci s dobíjecím pouzdrem hrát až 22 hodin. Sama sluchátka nabízí výdrž 4 hodiny a jen 15minutové nabíjení zajistí výdrž 2,5 hodiny poslechu hudby či hovorů. 

Odolné a stylové pouzdro


Pouzdro je z vysoce kvalitního a krásně měkkého silikonu. Představuje perfektní ochranu před opotřebením sluchátek. Pouzdro je přitom krásně kompaktní a dodávané s kovovou karabinou pro snadné připevnění například k batohu.
HUAWEI FreeBuds 4 posouvají aktivní potlačení hluku do nového rozměru a obsahují zcela novou technologii přizpůsobení se uchu pro ještě větší zážitek z poslechu. Sluchátka jsou ergonomicky tvarována tak, aby přesně padla do tvého ucha, a zároveň vždy vypadala dobře. S váhou pouhých 4,1 g jsou lehká jako pírko a přirozeně padnou do uší. Otevřená konstrukce umožňuje, aby tlak vzduchu zůstal vyrovnaný a bylo stále možné slyšet důležité zvuky z okolního prostředí - získáš tak bezpečnější a pohodlnější nošení i při dlouhých hodinách používání. Velký 14,3 mm dynamický měnič uvnitř každého sluchátka je to, co pomáhá HUAWEI FreeBuds 4 dosáhnout mimořádné kvality zvuku. Sluchátka se mohou pochlubit frekvenčním rozsahem až 40 kHz a umožní Ti zažít bohaté tóny všech tvých oblíbených melodií. Nabíjecí pouzdro je navržené tak, aby se ti vešlo do dlaně, takže když je teď ještě menší a lehčí než kdy dříve, bez problémů vklouzne do kapsy a svou hudbu si tak snadno můžeš vzít kamkoliv.

Klíčové vlastnosti
Potlačení hluku přizpůsobené tvým uším
Sluchátka lehká jako pírko
High Resolution Sound
Připojení ke dvěma zařízením současně

Technické parametry
Typ sluchátek: TWS, Open-fit
Procesor: Kirin A1
Rozměry sluchátka: 41,4 x 16,8 x 18,5 mm
Hmotnost sluchátka: 4,1 g
Rozměry nabíjecího pouzdra: 58 x 21,2 mm
Hmotnost nabíjecího pouzdra: 38 g (bez sluchátek)
Barva: Ceramic White (bílá)
Dynamický měnič: 14,3 mm
Konektivita: BT 5.2
Podpora připojení dvou zařízení současně: Ano
Kodeky: AAC, SBC
Aktivní potlačení hluku (ANC): Ano (25db)
Kapacita baterie: sluchátko: 30 mAh, nabíjecí pouzdro: 410 mAh
Doba přehrávání na jedno nabití sluchátek: až 4 hodiny (ANC vypnuté)
Doba přehrávání na jedno nabití sluchátek: až 2,5 hodiny (ANC zapnuté)
Doba přehrávání s dobíjením v pouzdře: až 22 hodin (ANC vypnuté)
Doba přehrávání s dobíjením v pouzdře: až 14 hodin (ANC zapnuté)
Způsob nabíjení: Drátově (USB-C)
Doba nabíjení: cca 1h (sluchátko), cca 1h (nabíjecí pouzdro)
Fast charge: 15 minut nabíjení = cca 2,5 hodiny přehrávání (ANC vypnuté)
Pop-up & pair: Ano (vyžaduje na zdrojovém zařízení operační systém EMUI10 nebo novější)
Detekce nošení: Ano (IR + kapacitní senzor)
Odolnost vodě, prachu: IPX4 (sluchátka)

Obsah balení
Sluchátka
Nabíjecí pouzdro
Stručný návod k obsluze, Bezpečnostní informace, Záruční list
Certifikát záruky
USB-C kabel
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bíláStáhnout PDF návod - Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá
(PDF file, 2.26 MB)


Technické parametry

Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá

Záruka 24 měsíců
Partnumber 55034498
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ připojení
bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkách
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ano
Stupeň krytí
IP x1Chráněno proti kapající vodě 1+0,5 mm za minutu.
IP x2Chráněno proti kapající vodě 3+0,5 mm za minutu.
IP x3Chráněno proti vodní tříšti.
IP x4Chráněno proti stříkající vodě.
IP x5Chráněno proti tryskající vodě.
IP x6Chráněno proti intenzivně tryskající vodě.
IP x7Chráněno proti ponoření do vody na 30 minut do hloubky 1 metr.
IP x8Chráněno proti potopení do vody.
IP x9Chráněno proti tryskající vysokotlaké teplé vodě.
Stupeň krytí
IPX4
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 4 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 22 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Další vlastnosti Hi-Res
Měření tepu Ne
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
bílá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 1.7 cm
Výška výrobku 4.1 cm
Hloubka výrobku 1.9 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.5 cm
Výška balení 4.0 cm
Hloubka balení 10.2 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 92 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá

Předmět: huawei freebuds 4 - telefonování
Datum: 18.10.2021 21:08:11Autor: Petr V.
Dobrý den,
není mi jasná funkce při telefonování s jedním sluchátkem. Druhé je v dobíjecím pouzdru, které z něj vytáhnu a vložím do druhého ucha. To první sluchátko zase vyjmu z ucha a vložím do dobíjecího pouzdra. Zajímá mě zda se nepřeruší hovor a lze tímto způsobem využívat na delší telefonní hovory jako AirPody.

Děkuji za odpověď a upřesnění funkce.
Fanoušek Petr V.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Heyro Fit 21 - je jenom Německy. Potřebuji anglický nebo český nejlépe .PDF. I německý PDF by pomohl...
Dobry den,potrebovala bych navod k pouziti a navod na cisteni kombinovaneho sporaku INDESIT,dekuji Jana Hribová...
Dobrý den přeji, koupil jsem si Handsfree HOCO E56, ale u výrobku není ani slovo česky,je tam jen samý návod v různých nesmyslných jazycíc...
Přímotop Eurom model Aluterm Wi-fi...
Roborock S...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Samsung Galaxy A32 manuál
Autor: Helena Mikešová
Mobilní telefon Samsung Galaxy A32 5G
Dobrý večer, mohu poprosit o zaslání manuálu v češtině k telefonu Samsung Galaxy A32. Předem děkuji. Mikešová...
Chybi navod v cestine na sluchatka SE-E9TW
Autor: Jitka Slukova
Sluchátka Pioneer SE-E9TW-P růžová
Sluchatka prisla bez ceskeho navodu. Koupeno pres OKAY. Nenasla jsem to nikde, prosum o pomoc. Diky Jitka...
Dotaz.
Autor: Anděla Moulisová
Hra Nintendo SWITCH Pokémon Brilliant Diamond
Dobrý den prosím chtěla bych poradit omylem jsem si Chimchara dala do jakési krabice a chtěla jsem to tam najít a dát místo něho jiného pokémona ale vůbec to tam nikde není Chichar je z tich pokémonů nejsilnější a nechci hrát dokud ho nevrátím. Děkuji za odp...
výběr ze seznamu
Autor: Jitka Seidlová
Mobilní telefon ALCATEL 2019G šedý
Prosila bych radu, jakým způsobem jednoduše vybrat kontakt ze seznamu, pokud znám počáteční písmeno. Máme tento mobil jako pracovní a dost často voláme. Děkuji, Jitka...
Návod na přípravu Latte Macchiato
Autor: Lenka Černá
Kapsle pro espressa Nescafé Dolce Gusto
Prosím, můžete mi popsat přípravu výše uvedeného druhu kávy v kávovaru Dolce Gusto? U výrobku je postup přípravy 4 druhů kávy, ale tento druh tam není. Děkuji. Lenka Černá...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Radiopřijímač s DAB MUSE M-117 DBT
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ radioprijimac-s-dab-muse-m-117-dbt-cerny-65345-cesky-navod.pdf
Detail - Radiopřijímač s DAB MUSE M-117 DBT
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ radioprijimac-s-dab-muse-m-117-dbt-cerny-65345-cesky-navod.pdf
Detail - Espresso Bosch Tassimo VIVY II TAS1401
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ espresso-bosch-tassimo-vivy-ii-tas1401-ruzove-16091-cesky-navod.pdf
Detail - Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ roboticky-vysavac-xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-bily-49319-cesky-navod.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3150
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-multifunkcni-canon-pixma-ts3150-28519-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021