NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Huawei FreeLace CM70-C, USB-C zelená

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Huawei FreeLace CM70-C, USB-C zelená

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Huawei FreeLace CM70-C, USB-C zelená Obsah českého návodu Sluchátka Huawei FreeLace CM70-C, USB-C zelená
 • Zařazení produktu: Sluchátka Huawei
 • Značka: Huawei
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Huawei Sluchátka

Sluchátka Huawei FreeLace CM70-C, USB-C zelená Sluchátka Huawei FreeLace CM70-C, USB-C zelená Sluchátka Huawei FreeLace CM70-C, USB-C zelená
Návod k obsluze Sluchátka Huawei FreeLace CM70-C, USB-C zelená obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Huawei a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Huawei návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Huawei výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Huawei FreeLace CM70-C, zelená


Stylová sluchátka do uší Huawei FreeLace CM70-C vám zprostředkují soukromý koncert oblíbených interpretů. Užívejte si své milované písničky naplno a nechte hudbu ve vysoké kvalitě proudit celým svým tělem. Audio se line z velkých 9,2mm dynamických reproduktorů sluchátek, jež fungují bezdrátově. Pouze mezi nimi je umístěný silikonový propojovací kabel, který se pohodlně složí za krk. Na kabelu najdete dálkové ovládání pro úpravu hlasitosti, mikrofon i tlačítko pro příjem a ukončení telefonních hovorů.

Běhání v dešti


Uvnitř sluchátek se ukrývá dobíjecí baterie s kapacitou 120 mAh. Nabíjíte ji přes USB-C kabel a na 100 % ji máte připravenou za několik desítek minut. Po nabití pak sluchátka budou přehrávat písničky až po dobu 18 hodin. Díky funkci rychlého nabíjení dodáte již za pět minut nabíjení sluchátkům dostatek energie na další čtyři hodiny hraní. Krytí IPX5 zajistí odolnost proti kapkám vody, takže si sluchátka můžete vzít s sebou na běhání i do deště a neohrozí je ani pot. 
Mikrofon s funkcí potlačení šumu zaručí křišťálovou čistotu vašeho hlasu během handsfree volání.
 

Technologie HiPair


Sluchátka v sobě mají integrovaný rychlý port USB-C. Když je připojíte k telefonu, můžete nejen poslouchat hudbu, ale také je svým smartphonem během pouštění písniček nabíjet. Není potřeba žádných instalací, sluchátka se začnou nabíjet automaticky při zapojení.
 

Kvalitní zvuk


Uvnitř sluchátek jsou umístěné velké 9,2mm dynamické měniče, které zajišťují silný a mohutný zvuk. Ultratenká membrána se postará o hluboké dunivé basy, zatímco titanové pláty nabídnou křišťálově čisté výšky. Ve výsledku se tak k vašim uším dostane zvuk ve kvalitě, jež vás zcela pohltí a zajistí mimořádný zážitek z poslechu.
 

Rychlé nabíjení


Sluchátka dobijete rychle přes USB-C port. K plnému dobití stačí jen pár desítek minut; baterie následně zajistí až 18 hodin přehrávání, než budete muset sluchátkům znovu dodávat energii. V pohotovostním režimu pak vydrží dokonce až 12 dnů. Pokud nemáte moc času k nabíjení, již za pět minut v nabíječce získáte dost energie k dalším čtyřem hodinám poslechu.
 

Magnetický senzor


Uvnitř pravého i levého sluchátka se nachází magnetický senzor. Ten dokáže vždy rozpoznat, kdy sluchátka používáte. Kdykoliv je k sobě připojíte, dojde k automatickému pozastavení přehrávání a ke konci párování s telefonem, aby se šetřila baterie ve sluchátkách. Jakmile je oddělíte, znovu se spárují přes Bluetooth, abyste se ihned mohli vrátit k poslechu.
 

Mikrofon s redukcí šumu


Vychutnejte si oblíbené písničky naplno, nenechte se vyrušovat svým okolím. Sluchátka v sobě ukrývají dvě technologie k potlačení okolních ruchů. Najdete zde redukci Wind Noise a algoritmus u Bluetooth, který ruší okolní zvuky. Nejen poslech, ale i konverzaci přes handsfree s použitím mikrofonu si proto budete moci vychutnat ve špičkové kvalitě a bez rušivých elementů.Technologie HUAWEI HiPair
Díky vestavěnému konektoru USB-C a námi vyvinuté technologii HUAWEI HiPair stačí připojit HUAWEI FreeLace k telefonu a zařízení se samo spáruje a je také okamžitě připravené k reverznímu nabití pomocí telefonu během dlouhých tréninků.

Ohromující hudební zážitek
9,2 mm široké dynamické reproduktory nabízí široké spektrum zvuku. Ultratenké TPU blány poskytnou mohutné basy, zatímco titaniové pokovení zaručí melodické výšky.

Rychlé nabíjení, Dlouhá výdrž baterie
Díky vysoce efektivním 3C lithiovým bateriím se tvůj telefon promění v nabíječku skrze USB-C konektor. Rychlé dobití a hudební dobrodružství může pokračovat.

Pohodlný a flexibilní kabel
HUAWEI FreeLace jsou zabalené v nikl-titaniové slitině a tekutém silikonu, aby příjemně splývaly s tvým krkem. Navíc se dají jednoduše stočit pro snadné nošení a nikdy se nezamotají.

Připoj a odpoj, Vypni a zapni
Vestavěný Hallův magnetický snímač dokáže poznat, jestli sluchátka zrovna používáš. Když je spojíš k sobě, automaticky se odpojí od telefonu pro delší výdrž baterie. Jakmile je oddělíš, znovu se připojí a můžeš naskočit zpátky do poslechu.

Potlačení hluku větru pro krystalicky čisté hovory
Perfektní spolupráce mezi funkcí Dual-channel Wind Noise Reduction a Bluetooth algoritmy pro potlačení šumu zachrání tvoje konverzace od šumení větru a hluků okolí.

IPX5 Žádné starosti
HUAWEI FreeLace mají vodotěsný design. Nezáleží, jestli na ně spadnou kapky potu nebo deště, jejich univerzální ochrana ti dovolí nosit je po celý den.

Technické specifikace:

 • Reproduktory: 9,2 mm dynamické
 • Doba přehrávání: 18 hodin na jedno plné nabití
 • Ryychlé nabíjení: 4 hodiny přehrávání po 5 minutovém nabíjení
 • Celková doba nabíjení: cca 1 hodina
 • Baterie: 120 mAh

Obsah balení:
Sluchátka
UCB-C nabíjecí kabel
Příručka pro rychlý start
Špunty v 6 různých velikostech
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Sluchátka Huawei FreeLace CM70-C, USB-C zelená v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Sluchátka Huawei FreeLace CM70-C, USB-C zelená

Záruka 24 měsíců
Partnumber 55030985
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ konektoru
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ konektoru
USB-C, bluetooth
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkovém kabelu
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ano
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
True wireless Ne
Výdrž sluchátek 18 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
zelená
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 16.0 cm
Výška balení 5.0 cm
Hloubka balení 20.9 cm
Hmotnost balení 0.6 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 83 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Sluchátka Huawei FreeLace CM70-C, USB-C zelená

Předmět: Otazka
Datum: 12.07.2020 12:42:21Autor: Iv
Dobrý deň. Slúchadlá som používala bez problému k telefónu Samsung. Ked som chcela pripojiť slúchadlá na iný telefón tak mi ich v Bluetooth nenájde. Odpojila som sa aj cez Samsung no žiaľ nenájde uz ani na telefone kde boli pripojené
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, hledám návod k FUJIFIL X100V v ČJ. děkuji za reakci Pavel ...
IP kamera TP-Link Tapo C200...
Tiskárna Epson L805 Černobílý tisk na Print CD /stálese tiskne s nádechem zelené/...
Koupila jsem si novou televizi Samsung UE43TU7072 ale návod nikde, moc prosila bych návod, který by byl srozumitelný, velice děkuji za pomoc....
Koupila jsem si nový mobilní telefon XIAOMI Mi Note 10 lite 6GB. Bohužel chybí návod nebo nějaká příručka k nastavení. Bohužel se mi nepod...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Xiaomi Mi Airdots Basic, černá
Autor: Veronika Herzánová
Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds
Sluchátka mi nejdou připojit obě najednou, pouze zvlášť levé a zvlášť pravé/ nehrají za ráz, jen odděleně. Kamarád má stejný model sluchátek a vše má v pořádku. Děkuji za odpověď. ...
tiskárna Epson L805
Autor: F. Erben
Tiskárna inkoustová Epson L805 černá
Při potisku / Print DV/ DVD s měnícím podkladem od černé plynule po bílou se uprostřed / mezi černou a bílou/ tiskne zelená. Nenašel jsem možnost černobílého tisku. Děkuji....
Ovladaci tlacitko
Autor: Andrea
Zavařovací hrnec Sencor SPP 2100WH bílý
Dobry den, v prilozenem navodu je napsano: 1. Zapnete hrnec do pozice “zvonecek” 2. nastavte pozadovanou teplotu 3. A dejte casovac na min. 4. Po zahrati prepnete na “preskrtnuty zvonecek” Jenze na tlacitku neni symbol zvonecku, ale 0 - Co je co? 0= zvonecek? ...
Mlátí kavy
Autor: Milada Vokáčová
Espresso DeLonghi Magnifica S ECAM 22.360.W
Mám kavovar magnifica s a po použití mleté kávy mi nejde použit zrakovým Mlýnek jde velmi krátce a kavovar poté signalizuje závadu ( není káva) i když je zásobník naplněn Nevím zda se někde neprepina mléka/ zrno aby se umřelo potřebné množství ...
IP kamera Reolink E1 Pro - zabezpečení přenosu
Autor: Jan Kříž
IP kamera Reolink E1 Pro
Dobrý den, rád bych věděl, jestli a jak je zabezpečeno, abych se k obrázkm z kamery dostal jen já a pro ostatní byly nedostupné nebo zakódované ? Děkuji, JK...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Mobilní telefon ALCATEL 3088X modrý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-alcatel-3088x-modry-38097-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi 7A 32
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-7a-32-gb-dual-sim-matne-cerny-47633-cesky-navod.pdf
Detail - Přenosný digitální přehrávač FiiO M3K černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ prenosny-digitalni-prehravac-fiio-m3k-cerny-32491-cesky-navod.pdf
Detail - Myčka nádobí Bosch SMV46KX01E
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mycka-nadobi-bosch-smv46kx01e-14244-cesky-navod.pdf
Detail - Příslušenství k robotu Bosch MUM 5
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ prislusenstvi-k-robotu-bosch-mum-5-bosch-muz5eb2-888-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020