NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá Obsah českého návodu Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá
 • Zařazení produktu: Sluchátka JBL
 • Značka: JBL
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis JBL Sluchátka

Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá
Návod k obsluze Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku JBL a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální JBL návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku JBL výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

JBL Endurance Peak 3, černá


Vychutnávejte si svou oblíbenou hudbu naplno i v náročných situacích či vysokém sportovním nasazení bez otravných kabelů a mějte přehled o světě kolem vás. Pořiďte si bezdrátová sportovní sluchátka do uší JBL Endurance Peak 3, která vás nebudou omezovat v pohybu a navíc budou vždy skvěle držet v uchu s designem Powerhook. Stačí si je nasadit a přes technologii Bluetooth 5.2 spárovat s vaším chytrým telefonem či jinými zařízeními. Díky velkému frekvenčnímu rozsahu 20 až 20 000 Hz a vysoké citlivosti 102 dB vynikne každý tón naplno, ať už dáváte přednost jakémukoliv hudebnímu stylu – rocku, popu, nebo třeba opeře. O to se mimo jiné postarají i 10mm dynamické měniče s impedancí 16 ohmů a technologií Pure Bass Sound.

Svobodný poslech bez kabelů


Sluchátka jsou vybavena technologiemi Bluetooth 5.2 a True Wireless. To značí, že nedisponují vůbec žádnými kabely, a vy se tak při poslechu budete moci pohybovat zcela svobodně. Navíc se notně sníží možnost náhodného poškození způsobeného přerušením kontaktu či náhlým vytrhnutím kabelu.
Vestavěné mikrofony se zase postarají o možnost vyřizování telefonních hovorů. K dlouhému poslechu či hovorům přispěje výdrž 70mAh lithium-iontové baterie, která v základu činí 10 hodin a lze ji prodloužit na až 50 hodin díky několikanásobnému následnému dobití s pomocí dobíjecího pouzdra (kapacita 950 mAh). 


Klíčové vlastnosti:


 • Bezdrátová sluchátka do uší s technologiemi Bluetooth 5.2 a True Wireless
 • Výdrž na baterii až 10 hodin (50 hodin s nabíjecím USB-C pouzdrem)
 • Vylepšené basy s funkcí JBL Pure Bass Sound
 • Ergonomické uchycení v uchu s designem Powerhook
 • Čtveřice vestavěných mikrofonů s funkcí TalkThru pro vyřizování telefonních hovorů
 • Dosah signálu až 10 metrů od vysílacího zařízení v pásmu 2,4–2,4835 GHz
 • 10mm měniče s impedancí 16 ohmů 

 
Bezdrátová sportovní sluchátka do uší s kvalitním zvukem, krásným designem, čtveřicí vestavěných mikrofonů a ultra dlouhou výdrží až 50 hodin s pomocí nabíjecího pouzdra. Pro svobodný a ničím nerušený poslech vaší oblíbené hudby i v okamžicích náročného tréninku.
 

Vyřiďte vše podstatné – kdekoliv, kdykoliv


Ať už si půjdete zaběhat, nebo se budete oddávat náročnému tréninku v posilovně, funkce TalkThru zjednoduší příjem hovorů kdekoliv a kdekoliv. Ambient Aware pak přinese lepší přehled o zvucích ve vašem okolí, aniž byste si sluchátka museli vyndat z uší. Váš hlas bude navíc přenesen v nevšední čistotě díky 4 mikrofonům s technologií beamforming, umístěnou v každém sluchátku. 


Maximální pohodlí s ergonomickým designem


Sluchátka JBL Endurance Peak 3 se tvaru vašich uší maximálně přizpůsobí díky ohebnému háčku na ucho TwistLock, který zajistí, že vám sluchátka nevypadnou – a to ani při těch nejintenzivnějších sportovních aktivitách. A když si sluchátka sundáte z uší, automaticky se vypnou, i když je rovnou neuložíte do nabíjecího pouzdra. V balení se navíc nacházejí nástavce do uší ve 3 velikostech, které se postarají o dokonalé uchycení pro maximální pohodlí a čistotu zvuku. 


Výdrž až 50 hodin na jedno nabití


Nikdy nezmeškáte ani jediný tón svých oblíbených skladeb. Na to se můžete spolehnout díky skutečně dlouhé výdrži na jedno nabití. Zatímco samotná sluchátka zvládnou až 10 hodin nepřetržité zátěže, přiložené bezdrátové pouzdro jejich výdrž ještě prodlouží až na celkových 50 hodin na jediné nabití. Plně nabitá pak sluchátka budou již za 2 hodiny, rychlé nabíjení pak zvládne doplnit až 1 hodinu poslechu za pouhých 10 minut. 


Neohrožený společník do špatného počasí


Vydali jste se ven a začalo pršet, zpotili jste se, nebo si sluchátka chcete vzít k vodě? Nevadí, sportovní rutinu zvládnete s hudebním podkresem za každých okolností. Design sluchátek byl vytvořen tak, aby splňoval certifikaci IP68 odolnosti proti vodě a potu, takže se nebudete muset nijak omezovat, a sportovat budete moci přesně dle momentální nálady nebo požadavků. 


Parádní zvuk s prokreslenými basy


Dopřejte svému tréninku rytmickou vzpruhu díky parádnímu zvuku, zajištěnému 10mm dynamickými měniči, a lepší reprodukci spodních tónů s technologií Pure Bass Sound, která rozvibruje svaly ve vašem těle a přivede vás k vyšším výkonům.Obsah balení:


 • 1× sluchátka JBL Endurance Peak 3
 • 1× nabíjecí pouzdro
 • 1× nabíjecí kabel typu USB-C
 • 1× doplněk
 • 3× ušní nástavce (různých velikostí)
 • 1× záruční list / varování
 • 1× průvodce rychlým nastavením / bezpečnostní upozornění
Navržená tak, aby zvládla vaše osobní maxima
Váš životní styl je aktivní – a tak potřebujete bezdrátová sluchátka, která s vámi udrží krok. Sluchátka Endurance Peak 3 jsou vaším perfektním tréninkovým partnerem, který do vás napumpuje vaše oblíbené motivační playlisty plné bohatého zvuku JBL Pure Bass Sound, který ucítíte ve svalech, a to až 50 hodin na jedno nabití. Design s odolností vůči vodě i prachu třídy IP68 si poradí i s tou nejprašnější horskou cestou nebo tréninkem v posilovně, při kterém se opravdu zapotíte. Ohebný systém Powerhook™ spolu s nástavcem háčku na ucho TwistLock™ se zatím postarají o bezpečné a pohodlné uchycení v uchu, takže sluchátka budou držet na místě bez ohledu na to, jak se zrovna pohybujete. Sluchátka zajistí i krystalicky čisté hovory v jakémkoli prostředí a přehled o vašem okolí, takže budete ve spojení se světem, ať vás váš trénink zavede kamkoli.

Zvuk JBL Pure Bass Sound
Užijte si svůj oblíbený tréninkový playlist na maximum díky bohatým basům z 10mm dynamického měniče, který přináší odvážný zvuk, když to potřebujete nejvíc.

Celková výdrž až 50 hodin přehrávání a rychlé nabíjení
Nezáleží na tom, zda svůj výdej energie měříte v kilometrech, kilech nebo minutách – JBL Endurance Peak 3 s vámi budou držet krok tón za tónem, díky 10hodinové výdrži sluchátek a kapacitou pouzdra pro nabití dalších 40 hodin. A když potřebujete rychlou vzpruhu, získejte díky rychlému nabití další hodinu přehrávání už za 10 minut.

Odolnost vůči vodě i prachu IP68
Odolnost třídy IP68 znamená, že jsou sluchátka JBL Endurance Peak 3 připravena na všechna vaše dobrodružství, ať prší nebo svítí slunce. A vydrží až 30 minut v hloubce do 1,5 metru slané nebo sladké vody. Takže se svými sluchátky můžete klidně i surfovat, nebo je jednoduše opláchnout vodou po tréninku, a to vše, aniž byste přišli o jediný tón.

Ambient Aware & Talk Thru
Ať si jdete zaběhat ven nebo jste ve vaší zóně v posilovně, funkce TalkThru vám zjednoduší telefonování i příjem hovorů kdekoli. A díky Ambient Aware budete mít přehled o vašem okolí, aniž byste si museli vyndat sluchátka z uší.

Krystalicky čisté a jasné hovory se 4 mikrofony
Dokonce i na větrné cyklistické trase bude váš hlas slyšet díky dvěma mikrofonům s technologií beamforming v každém sluchátku, které pomáhají zajistit jasnou komunikaci. A funkce VoiceAware umožňuje ovládat množství zvuku z mikrofonu směrovaného zpět do sluchátek, takže si můžete vybrat si, kolik svého vlastního hlasu uslyšíte.

Powerhook™ design pro ergonomické uchycení v uchu
Sluchátka JBL Endurance Peak 3 se přizpůsobí tak, aby vám pohodlně seděla v uších, díky ohebnému háčku na ucho TwistLock™, který zajišťuje, že vám sluchátka nevypadnou – a to ani při těch nejintenzivnějších sportovních aktivitách. A když si sluchátka sundáte z uší, automaticky se vypnou, i když je rovnou neuložíte do nabíjecího pouzdra.

Aplikace JBL Headphones
Trénujte ve vašem stylu. Pomocí speciální aplikace JBL si sluchátka jednoduše přizpůsobíte tak, aby přesně vyhovovala vašim potřebám.

Specifikace:
Velikost měniče: 10 mm dynamický měnič
Napájení: 5 V, 1 A
Hmotnost sluchátek: 12,5 g každé (25 g dohromady)
Hmotnost nabíjecího pouzdra: 76 g
Rozměry sluchátek (V x Š x H): 51,92 mm x 40,65 mm x 29,34 mm
Rozměr nabíjecího pouzdra (V x Š x H): 90,93 mm x 57,94 mm x 35,57 mm
Typ baterie sluchátek: Lithium-ion polymerová (70 mAh/ 3.85 V)
Typ baterie nabíjecího pouzdra: Lithium-ion polymerová (950 mAh/ 3.7 V)
Čas nabíjení: 2 hod od úplného vybití
Čas telefonického hovoru: 5,5 hod
Čas přehrávání hudby se zapnutým BT: až 10 hod
Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz
Impedance: 16 ohm
Citlivost: 102 dB SPL@1 kHz
Maximální SPL: 93 dB
Citlivost mikrofonu: -38 dBV/Pa@1 kHz
Verze Bluetooth: 5.2
Verze Bluetooth profilu: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7
Frekvenční rozsah Bluetooth vysílače: 2.400 GHz - 2.4835 GHz
Výkon Bluetooth vysílače: < 14 dBm
Modulace Bluetooth vysílače: GFSK, π/4QPSK, 8DPSK
Maximální provozní teplota: 45 °C
IP třída: IP68

Obsah balení:
1 x sluchátka JBL Endurance Peak 3
1 x nabíjecí pouzdro
1 x nabíjecí kabel typu USB-C
1 x doplněk
1 x 3 velikosti nástavců do uší
1 x Záruka/ Varování
1 x Průvodce rychlým startem / Bezpečnostní upozornění


Návod k obsluze Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá

Stažení PDF návodu k obsluze pro Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Provedení sluchátek špunty, za uši
Typ sluchátek do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru pro připojení zařízení - Typ připojení
Bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům, nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkách
Mikrofon
Zařízení lze využít i pro hlasovou komunikaci - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnily svou polohu ani při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu apod.) - Vhodné pro sport
Ano
Stupeň krytí
Určuje odolnost zařízení proti vniknutí prachu a vody. Označuje se zkratkou „IP″ plus dvouciferné číslo. První číslice označuje ochranu před vniknutím cizích předmětů, druhá slouží na stupeň proti vniknutí vody. Zjednodušeně platí, že čím vyšší číslo, tím vyšší odolnost.
Stupeň krytí
IP68
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Funkce ANC snižuje nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu vám tak umožní poslech hudby bez rušení či zvyšování hlasitosti - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
Kmitočtový rozsah od
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah od
20 Hz
Kmitočtový rozsah do
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah do
20000 Hz
Citlivost
Určuje, jak citlivě zařízení přijímá signál ze zdroje – čím vyšší hodnota, tím vyšší hlasitost při menší spotřebě energie. Citlivost se uvádí v decibelech (dB) - Citlivost
102 dB
Impedance
Poměr mezi napětím a proudem. Zjednodušeně platí, že nižší impedance = vyšší možná hlasitost, ale při nižší kvalitě zvuku - Impedance
16 ohm
True wireless
True wireless sluchátka jsou kompletně bezdrátová. Z přehrávaného zdroje nevede ke sluchátkům žádný kabel a ani samotná sluchátka nejsou propojena kabelem - True wireless
Ano
Výdrž sluchátek
Udává kapacitu, jaké dosáhnou sluchátka na jedno nabití - Výdrž sluchátek
10 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem
Plně nabité pouzdro má často kapacitu na několik nabití sluchátek, proto může být tato hodnota oproti výdrži sluchátek třeba trojnásobná - Výdrž s nabíjecím pouzdrem
50 hod.
Odnímatelný kabel
Pokud mají Bluetooth sluchátka odnímatelný kabel, můžete je v případě vybití zapojit do zařízení a pokračovat v přehrávání. Navíc máte možnost kabel vyměnit v případě opotřebení či zlomení a není třeba kupovat nová sluchátka - Odnímatelný kabel
Ne
Dětská sluchátka
Označení pro sluchátka s hravým designem, která mají omezenou hlasitost, aby nepoškodila dětský sluch - Dětská sluchátka
Ne
Akustický systém
Akustický systém udává konstrukci náušníků. Čím uzavřenější konstrukce, tím méně zvuku propustí ven do okolí - Akustický systém
uzavřený
Měření tepu
Zařízení má v sobě integrovaný snímač srdečního tepu, díky kterému můžete trénink přizpůsobit rytmu svého srdce. Upozorní vás, kdy je čas na odpočinek i na prostor pro vyšší výkon - Měření tepu
Ne
Barva černá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.4 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 10.6 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 27 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Sluchátka JBL Endurance Peak 3 černá

Předmět: Kúpil som si bezdrôtové slúchadlá JBL ENDURANCE PEAK 3
Datum: 03.04.2024 19:42:20Autor: Miloš
Dobrý deň.
Kúpil som si bezdrôtové slúchadlá JBL ENDURANCE PEAK 3 a dostal som k tomu nečitateľný návod na použitie. Písmenká sú malé a nečitateľné aj s lupou. Pozeral som si na internete, že by som si stiahol SK alebo CZ návod a nič som nenašiel. K zakúpenému tovaru má byť priložený čitateľný návod na použitie.
Preto Vás žiadam o zaslanie SK, CZ návodu v elektronickej podobe, alebo link na stiahnutie návodu.
Odpovědět

Předmět: úprava hlasitosti
Datum: 17.12.2023 12:16:09Autor: neznámý
Dobrý den, koupil jsem si tato sluchátka před cca týdnem, ale nepřišel jsem na to, a ani nenašel v návodu, jak lze upravovat hlasitost. Jak tedy lze například při běhu ovládat hlasitost?
Odpovědět

Předmět: úprava hlasitosti
Datum: 17.12.2023 12:11:24Autor: neznámý
Dobrý den, koupil jsem si tato sluchátka před cca týdnem, ale nepřišel jsem na to, a ani nenašel v návodu, jak lze upravovat hlasitost. Jak tedy lze například při běhu ovládat hlasitost?
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Prosím o návod k vestavěné lednici Liebherr s mrazákem, mám zaplaceno, stále opakuji svoje telfonní číslo a stále to nejde. Poraďte, kde j...
Kávovar KRUPS EA 81 ...
Dobrý den, hledám návod k tiskárně Canon Pixma TS7451a. Děkuji. ...
Dobrý den, hledám návod k tiskárně Canon Pixma TS7451a. Děkuji. ...
slovenský,alebo ceský návod na obsluha klávesov Yamaha PSR 630...
Dobrý den, ztratil jsem návod na obsluhu Bigstren 16-line 360 degree laser level. Můžete mi pomoct? Děkuji...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Interphone u-com 8r navod ke stazení
Autor: Ebringer
Handsfree Interphone U-COM8R pro uzavřené a
Zdravim.Neviem sparovat s tft displejom na motorke.Ak je to mozno,poslite mi prosim navod.Vwlm8 pekne vam dakujem. ...
Šití s dvojjehlou
Autor: LENKA
Šicí stroj Veritas Famula
Dobry den mam sici stroj veritas famula 4691.Je mozne šít s dvojjehlou? STEJSKALOVÁ...
Výpadek klávesnice
Autor: neznámý
Klávesnice s myší Genius Smart KM-8100,
Klávesnice Genius, typ Smart KM-8100/ K v průběhu používání přestala reagovat. Vyměnil jsem baterii za novou. Po vložení baterie se rozsvítila červená kontrolka a klávesnice dál nefungovala. Nevím, jestli červená kontrolka znamená, že je potřeba klávesnici ...
OP 540 X nerez
Autor: neznámý
Odsavač par Mora Premium OP 540
prosím o informaci, zda je zpětná klapka součástí výrobku, případně jakou mám dokoupit. Děkuji Jan...
Dotaz
Autor: Eva
Fritéza Tefal Actifry Extra FZ720015 bílá
Dobrý den, u Tefal Actyfry se přestala točit lopatka. Jde opravit, cena?, nebo přístroj vyhodit? Díky za info...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou