NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka JBL Tune 670NC modrá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka JBL Tune 670NC modrá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka JBL Tune 670NC modrá Obsah českého návodu Sluchátka JBL Tune 670NC modrá
 • Zařazení produktu: Sluchátka JBL
 • Značka: JBL
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis JBL Sluchátka

Sluchátka JBL Tune 670NC modrá Sluchátka JBL Tune 670NC modrá Sluchátka JBL Tune 670NC modrá Sluchátka JBL Tune 670NC modrá Sluchátka JBL Tune 670NC modrá Sluchátka JBL Tune 670NC modrá Sluchátka JBL Tune 670NC modrá Sluchátka JBL Tune 670NC modrá Sluchátka JBL Tune 670NC modrá
Návod k obsluze Sluchátka JBL Tune 670NC modrá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku JBL a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální JBL návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku JBL výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

JBL Tune 670NC, modrá


Vítejte v dokonalém světě zvuku s bezdrátovými sluchátky JBL Tune 670NC. Tato sofistikovaná sluchátka nejenže poskytují vynikající zvukový zážitek, ale také se mohou pochlubit adaptivním potlačením hluku, které vyčistí váš prostor od rušivých zvuků okolního světa.
JBL Tune 670NC vás osloví svou lehkou konstrukcí a pohodlným nošením, které je důsledkem důkladného designu a přesného zpracování. Tato sluchátka jsou vybavena technologií Bluetooth 5.3 s LE Audio, což umožňuje bezproblémové a stabilní připojení k vašim chytrým zařízením. S výdrží baterie až 70 hodin poskytují nezastavitelnou energii pro vaše poslechové zážitky. A když baterie dosáhne svého konce, rychlé nabíjení vás vrátí zpět do hudebního světa během pouhých pěti minut. Připojit sluchátka můžete ke dvěma Bluetooth zařízením najednou, takže už nikdy nezmeškáte hovor, ani když sledujete film na tabletu.
Nyní si představte, že si můžete vyladit zvuk přesně podle svého stylu. S bezplatnou aplikací JBL Headphones je to možné. Přizpůsobte si zvukový profil, aby odpovídal vašemu hudebnímu vkusu, a vychutnejte si zvuk, jaký jste vždycky chtěli slyšet.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Adaptivní potlačení hluku pro čistý zvuk bez rušení
 • 70hodinová výdrž baterie a rychlé nabíjení pro nekonečný poslech
 • Možnost připojení k dvěma Bluetooth zařízením najednou
 • Personalizace zvukového profilu pomocí bezplatné aplikace JBL Headphones
 • Lehké a pohodlné nošení díky sofistikovanému design

Vaše hudba, bez hluku
Lehká konstrukce, pohodlí a skvělý zvuk. S bezdrátovými sluchátky s adaptivním potlačením hluku JBL Tune 670NC si užijete vše. Díky 70hodinové výdrži baterie vás JBL Tune 670NC provedou celým vaším týdnem, aniž byste je museli nabíjet. A když potřebujete rychle doplnit energii, už po 5 minutách nabíjení získáte další 3 hodiny poslechu. Nebo jednoduše připojte odpojitelný audio kabel a vraťte se do svého rytmu. Sluchátka JBL Tune 670NC mohou být připojená ke dvěma Bluetooth® zařízením najednou, takže nikdy nezmeškáte hovor, zatímco sledujete film na tabletu. Zvuk si můžete vyladit přesně podle vašeho stylu pomocí bezplatné aplikace JBL Headphones. Funkcemi sluchátek vás jednoduše provedou hlasové pokyny ve vašem jazyce. Ovládejte hovory a hlasové asistenty bez problému přímo ve vašem telefonu, a když chcete slyšet svůj hlas během hands-free hovorů, použijte funkci VoiceAware. Užijte si všechny tyto funkce a vyberte si barevnou variantu sluchátek, která se nejlépe hodí k vašemu stylu.

Funkce
Adaptivní potlačení hluku s funkcí Smart Ambient
Bluetooth 5.3 s LE Audio (*)
Zvuk JBL Pure Bass
Vylaďte si svůj zážitek z poslechu
Hands-free hovory s funkcí VoiceAware
Až 70h* výdrž baterie a rychlé nabíjení
Vícebodové připojení
Lehký, pohodlný a sklápěcí design

Adaptivní potlačení hluku s funkcí Smart Ambient
Adaptivní potlačení hluku zajistí nulové rušení, když se potřebujete soustředit na studium – nebo si naplno vychutnat hudbu. A když chcete slyšet svět kolem vás, i když máte sluchátka na uších, funkce Ambient Aware a TalkThru zvýrazní zvuky nebo hlasy z okolí. Tyto režimy propustnosti okolních zvuků jednoduše aktivujete v aplikaci JBl Headphones.

Bluetooth 5.3 s LE Audio
Přehrávejte bezdrátově zvuk JBL Pure Bass ve vysoké kvalitě z vašeho smartphonu díky nejnovější technologii Bluetooth. Výkon Bluetooth můžete optimalizovat pomocí funkce Smart Audio & Video v aplikaci JBL Headphones. Vyberte Audio pro ten nejlepší zvuk při poslechu hudby nebo Video pro optimální zvuk pro hraní her nebo přehrávání videa.

Zvuk JBL Pure Bass
Sluchátka JBL Tune 670NC přináší proslulý zvuk JBL Pure Bass – stejný zvuk, který můžete zažít na těch nejznámějších hudebních akcích po celém světě.

Vylaďte si svůj zážitek z poslechu
Stáhněte si bezplatnou aplikaci JBL Headphones a upravte si zvuk přesně podle vašeho stylu. Vyberte si jeden z přednastavených EQ režimů nebo si nastavte křivku EQ podle vašeho oblíbeného obsahu, vašeho stylu, vašeho vkusu. Hlasové pokyny ve vašem jazyce vás provedou dalšími funkcemi sluchátek JBL Tune 670NC.

Hands-free hovory s funkcí VoiceAware
Ovládejte jednoduše přehrávání a spravujte hovory přímo ze sluchátek pomocí pohodlných ovládacích tlačítek na náušnících. A pomocí funkce VoiceAware můžete slyšet váš vlastní hlas během vašich hovorů.

Až 70 h* výdrž baterie a rychlé nabíjení
Zažijte nekončící zábavu – poslouchejte bezdrátově až 44 hodin a dobijte baterii už během pouhých 2 hodin pomocí praktického kabelu typu USB-C. A rychlé 5minutové dobití vám zajistí další 3 hodiny poslechu. *Výdrž baterie až 70 hodin při zapnutém BT a vypnutém ANC.

Vícebodové připojení
Přecházejte jednoduše z jednoho Bluetooth® zařízení na druhé. Z videa, které sledujete na tabletu, přepněte rovnou na hovor na vašem telefonu – takže nikdy nic nezmeškáte.

Lehký, pohodlný a sklápěcí design
Díky lehkým materiálům a měkkým náušníkům spolu s polstrovaným hlavovým mostem jsou sluchátka pohodlná i při opravdu dlouhém používání. A sklápěcí design sluchátek přináší možnost nosit je pohodlně všude s sebou – kdykoli a kdekoli chcete poslouchat hudbu.

Technické specifikace:
Napájení: 5 V 1 A
Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz
Impedance: 32 ohm
Citlivost: 98 dB SPL@1 kHz
Maximální SPL: 95 dB
Citlivost mikrofonu: - 40 dBV/Pa@1 kHz
Maximální provozní teplota: 45 °C
Modulace Bluetooth vysílače: GFSK, π/4-DQPSK, 8DPSK
Verze Bluetooth: 5.3
Verze Bluetooth profilu: A2DP v1.4, AVRCP v1.6.2, HFP v1.8
Frekvenční rozsah Bluetooth vysílače: 2,4 GHz – 2,4835 GHz
Výkon Bluetooth vysílače: < 10 dBm (E.I.R.P) Velikost měniče: 32 mm dynamický měnič Hmotnost: 174 g Typ baterie: Lithium-ion baterie (690 mAh/ 3,7V) Čas nabíjení: 2 hod Čas přehrávání se zapnutým BT: až 70 hod Čas přehrávání se zapnutým BT a vypnutým ANC: až 70 hod Čas přehrávání se zapnutým BT a ANC: až 44 hod Čas přehrávání při připojení přes AUX kabel a zapnutým ANC: až 30 hod Čas hovoru se zapnutým ANC: až 30 hod Čas hovoru s vypnutým ANC: až 39 hod Obsah balení 1 x Sluchátka JBL Tune 670NC 1 x nabíjecí kabel typu USB-C 1 x odpojitelný audio kabel 1 x Záruční list/Varování 1 x Průvodce rychlým startem


Návod k obsluze Sluchátka JBL Tune 670NC modrá

Stažení PDF návodu k obsluze pro Sluchátka JBL Tune 670NC modrá není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Sluchátka JBL Tune 670NC modrá

Záruka 24 měsíců
Partnumber JBLT670NCBLU
Další parametry
Provedení sluchátek s obroučkou přes hlavu
Typ sluchátek na ucho (supraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth), kabelový
Typ připojení
Typ konektoru pro připojení zařízení - Typ připojení
Jack 3.5 mm, Bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům, nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkách
Mikrofon
Zařízení lze využít i pro hlasovou komunikaci - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnily svou polohu ani při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu apod.) - Vhodné pro sport
Ne
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Funkce ANC snižuje nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu vám tak umožní poslech hudby bez rušení či zvyšování hlasitosti - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
Ambientní zvuk
Ambientní zvuk označuje přirozené zvukové prostředí okolí, jako jsou například zvuky přírody, města nebo jiných okolních aktivit - Ambientní zvuk
Ano
Kmitočtový rozsah od
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah od
20 Hz
Kmitočtový rozsah do
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah do
20000 Hz
Citlivost
Určuje, jak citlivě zařízení přijímá signál ze zdroje – čím vyšší hodnota, tím vyšší hlasitost při menší spotřebě energie. Citlivost se uvádí v decibelech (dB) - Citlivost
98 dB
Impedance
Poměr mezi napětím a proudem. Zjednodušeně platí, že nižší impedance = vyšší možná hlasitost, ale při nižší kvalitě zvuku - Impedance
30 ohm
True wireless
True wireless sluchátka jsou kompletně bezdrátová. Z přehrávaného zdroje nevede ke sluchátkům žádný kabel a ani samotná sluchátka nejsou propojena kabelem - True wireless
Ne
Výdrž sluchátek
Udává kapacitu, jaké dosáhnou sluchátka na jedno nabití - Výdrž sluchátek
70 hod.
Odnímatelný kabel
Pokud mají Bluetooth sluchátka odnímatelný kabel, můžete je v případě vybití zapojit do zařízení a pokračovat v přehrávání. Navíc máte možnost kabel vyměnit v případě opotřebení či zlomení a není třeba kupovat nová sluchátka - Odnímatelný kabel
Ano
Dětská sluchátka
Označení pro sluchátka s hravým designem, která mají omezenou hlasitost, aby nepoškodila dětský sluch - Dětská sluchátka
Ne
Akustický systém
Akustický systém udává konstrukci náušníků. Čím uzavřenější konstrukce, tím méně zvuku propustí ven do okolí - Akustický systém
uzavřený
Měření tepu
Zařízení má v sobě integrovaný snímač srdečního tepu, díky kterému můžete trénink přizpůsobit rytmu svého srdce. Upozorní vás, kdy je čas na odpočinek i na prostor pro vyšší výkon - Měření tepu
Ne
Barva modrá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.4 cm
Výška balení 5.0 cm
Hloubka balení 20.9 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 60 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

USB mosquito Killer elktronický odpuzovač hmyzu 365 nanometer mosquito contr...
Klarstein Skyscraper Frost 10035819...
immax stříbrné 09034 chytré hodinky...
Český návod k obsluze. Krovinořez Hecht 145 ...
LG Direct Drive 8kg (Steam)...
Samsung UE50CU7092U...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Blikajíci senzor kohoutku na display?
Autor: neznámý
Americká lednice Gorenje Superior NRS9182VX1
Dobrý den, na displeji lednice problikává senzor kohoutku, co to prosím znamená? Dekuji...
Dotaz
Autor: Ladislav
Autokamera TrueCam A7S černá
Když nastartuji, tak se kamera zapne a nahrává. To ale trvá asi jen 1 minutu, potom mi obraz zmizí a kamera již nenahrává. Předpokládám, že bude chyba u mě v nastavení, ale nevím jak to vyřešit. děkuji za reakci...
Primární levé tlačítko
Autor: Barbora
Myš Marvo G942 černá
Dobrý den, omylem jsem nastavili levé tlačítko jako primární (na myši, v nastavení v pc je vše v pořádku), mohli byste nám poradit jak to nastavit zpět, aby pravé tlačítko bylo primární. Předem mnohokrát děkujeme za pomoc. ...
Zavady
Autor: Lenka
Indukční sporák Gorenje EIT6355XPD nerez
Dobrý den prosím o radu dnes mi přestala fungovat trouba u indukčního sporáku. Varné desky jdou ,ale trouba hlásí Loc..... Děkuji za odpověď....
senzor 2
Autor: neznámý
Dron DJI Mini 2 šedý
Zdravím, chci se zeptat co znamená, chyba senzoru 2....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou