NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá Obsah českého návodu Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá
 • Zařazení produktu: Sluchátka LAMAX
 • Značka: LAMAX
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis LAMAX Sluchátka

Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá
Návod k obsluze Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku LAMAX a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální LAMAX návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku LAMAX výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

LAMAX Dots2 Play, černá


S bezdrátovými sluchátka LAMAX Dots2 Play, která se pyšní výdrží na nabití až 37 hodin, si naplno vychutnáte oblíbenou hudbu, filmy i hry. K připojení využívají moderní technologii Bluetooth 5.1 a oceníte u nich praktické dotykové ovládání, stejně jako kvalitní mikrofon pro čisté hadsfree hovory.
Dunivé basy doručí technologie BeatBass a nechybí ani praktické vychytávky, jako je automatické párování či podpora hlasových asistentů. V uších pak stabilně drží například i při sportu díky tomu, že jsou k nim dodávané špunty hned ve třech různých velikostech. 


 

Klíčové vlastnosti:


 • Stabilní bezdrátový přenos zvuku pomocí technologie Bluetooth 5.1
 • Výdrž na nabití až 37 hodin
 • Technologie LAMAX BeatBass pro dokonalé vyznění basových linek
 • Integrovaný mikrofon pro čisté hovory
 • Minimalistické provedení
 • Intuitivní dotykové ovládání

Soustřeďte se jen na oblíbený obsah, a to ostatní vytěsněte!
 

Kvalitní zvuk + automatické párování


Díky kodekům špunty s AAC i SBC se můžete těšit na audio ve skvělé kvalitě. Oceníte i automatické párování s vaším smartphonem či jinými zařízeními. 

Výdrž až 37 hodin


LAMAX Dots2 Play se pyšní v kombinaci s dodávaným dobíjecím pouzdrem výdrží až 37 hodin! Potěší i rychlé nabíjení skrze USB-C. O stavu nabití pak získáte přehled prostřednictvím čtyř LED na pouzdře. 

Čistá komunikace


LAMAX Dots2 Play mají kvalitní mikrofon pro čisté hovory i v rušném prostředí. Stejně tak podporují hlasové asistenty. 

Bluetooth 5.1


Sluchátka fungují bezdrátově. Ke svému telefonu a dalším zařízením je připojíte pomocí technologie Bluetooth 5.1 s dosahem až 10 metrů. Párování je záležitostí okamžiku a následné streamování probíhá bez zpožďování či zkreslování tónů, takže skvělá kvalita je zaručena.
 

LAMAX BeatBass 


Ať už posloucháte nové album svého oblíbeného rockového zpěváka, nebo dramatizaci nějaké zajímavé knížky, tato sluchátka vás potěší perfektně podanými basovými linkami. Využívají totiž i moderní technologii LAMAX BeatBass, jejímž úkolem je posílit spodní frekvence zvuku.
 

Minimalistický design


Sluchátka zaujmou i minimalistickým designem a krásně kompaktním zpracováním, aby se snadno vešla i do malé kapsy.
 

Dotykové ovládání


Praktické je pak dotykové ovládání, díky němuž máte vše podstatné na dosah ruky, včetně přijímání hovorů, pauzování hudby či přeskakování skladeb.
 
 

3 velikosti špuntů v balení


Vzhledem k tomu, že jsou v balení tři velikosti gumových špuntů, padnou LAMAX Dots2 Play dokonale každému a drží v uších stabilně i při sportu.
 


 

Obsah balení


 • Sluchátka LAMAX Dots2 Play
 • Nabíjecí pouzdro
 • USB-C nabíjecí kabel
 • 3 velikosti špuntů
 • Manuál
Minimalismus pro tvoje uši
Potop se do svýho hudebního světa s LAMAX Dots2 Play, kdykoliv máš chuť. Tyhle bezdrátový špunty s Bluetooth 5.1 tě překvapí bohatým basovým přednesem díky LAMAX BeatBass® technologii. Ani se nemusíš nijak omezovat, protože na jedno nabití dokážou hrát až 7 hodin a nabíjecí pouzdro, které strčíš do kapsy, ti dodá dalších 30 hodin poslechu navíc. Sluchátka ti i přes svůj malý nenápadný design perfektně sednou do uší a zůstanou tam, ať děláš cokoliv – třeba přepínáš song přes mobilního asistenta. Tak co? Už máš svůj důvod, proč je chceš?

Neuvěříš vlastním uším
Fandíš rapu? Lyrics budou výbušný jak na koncertě. Jde ti o silný beaty? Sleduj, jak rychle si začneš podupávat. Postarají se o to kvalitní měniče, kterým asistujte naše technologie LAMAX BeatBass®, která zajistí parádně našlapaný basy. I bez drátů se ti všechny songy dostanou do uší v top kvalitě – špunty si rozumí s AAC i SBC kodekem a moderní Bluetooth 5.1 ti s dosahem 10 metrů dá bezdrátovou svobodu.

Fresh music v kapse. 24/7
Když ráno nevíš, co přinese večer, nabíjecí pouzdro je tvůj nejlepší kámoš. Na chvíli do něj sluchátka hodíš a můžeš mačkat play. S celkovou výdrží až 37 hodin tak můžeš bez starostí na víkendovou párty s kámošema. Samotné pouzdro má 4 LEDky, co ti dají vědět, kolik energie zbývá. A když už dojde na zásuvku, můžeš použít univerzální USB-C, který ti rychle dodá šťávu.

Ready na tvůj životní styl
LAMAX Dots2 Play s tebou zvládnou každý den – ať v kanclu nebo za městem. Díky ergonomický konstrukci s malými rozměry ti skvěle drží v uchu a pouzdro vydrží i tvrdší podmínky, takže se při sportu nemusíš bát. Navíc kdykoliv tě nahání kámoši nebo šéf, s kvalitním mikrofonem hovor ovládneš jedním stisknutím a ruce ti zůstanou volný. Při dalších úkonech můžeš aktivovat i hlasového asistenta – a na to se hodně rychle zvyká!

7 hodin na jeden zátah
Dots2 Play naráz zvládnou 7 hodin přehrávání. To je 420 minut, kdy nemusíš myslet na nic kromě oblíbených beatů.

Bluetooth 5.1
S dosahem 10 metrů může telefon ležet klidně ve vedlejší místnosti. Žádný sekání, žádný výpadky, jenom tvoje hudba.

Bohatý LAMAX BeatBass® sound
Sluchátka bez basů je jako auto bez motoru – prostě to nepojede. Díky technologii LAMAX BeatBass® ti tenhle sluchátkový motor pořádně rozkýve hlavu.

Minimalistický design
Kompaktní provedení a nekomplikovaný design pouzdra i sluchátek znamená, že se jednak vejdou do každé kapsy a také nebudí nežádoucí pozornost při poslechu.

Univerzální USB-C
USB-C – co dnes chtít jiného? Na všechna zařízení ti bude stačit jeden kabel. Výhodou také je, že se nemůžeš při zapojování splést.

Kvalitní mikrofon
Odteď už nemusíš vyndávat mobil z kapsy. Se zabudovaným mikrofonem stačí jedno stisknutí a jsi hned ve spojení se svým kámošem, ať už máš zrovna na práci cokoliv.

Ovládání na jeden klik
Jednodušší to být nemůže – jedno pogumovaný tlačítko stačí na přijímání hovorů, pauzování hudby i přepínání songů.

4 LEDky pro lepší přehled
Aby ti baterka už nikdy nedošla uprostřed rozjetýho dobrodružství, dali jsme na pouzdro 4 LED kontrolky, podle kterých na jeden pohled poznáš, kolik energie zbývá.

Podpora kodeků a instantní párování
Pokud si tvůj smartphone rozumí s AAC nebo SBC formátem, songy k tobě poletí v nejvyšší kvalitě. Díky automatickému párování jsou navíc ready na tvůj playlist hned, jak je vyndáš z pouzdra.

3 velikosti špuntů
Správná velikost gumových špuntů rozhoduje o kvalitě zvuku i o tom, že ti LAMAX Dots2 Play vydrží v uších i při sportu. V balení ti tak posíláme rovnou tři velikosti, ať máš na výběr!

Technické parametry
Typ sluchátek:True wireless špunty do uší
Ovládání:Tlačítkové
Bezdrátová technologie:Bluetooth 5.1
Podporované kodeky:AAC, SBC
Dosah Bluetooth:10 m
Frekvenční rozsah:115 Hz – 20 kHz
Kapacita baterie ve sluchátku:40 mAh
Kapacita baterie nabíjecí stanice:400 mAh
Doba přehrávání:Hlasitost 50 % - 7 h
Hlasitost: 80 % - 5 h
Celková doba poslechu:37 h
Doba nabíjení sluchátek z 0 % na 100 %:1 h
Doba nabíjení nabíjecí stanice z 0 % na 100 %:1,5 h
Konektivita:USB-C pro nabíjení
Funkce sluchátek:Podpora hlasových asistentů (Siri, Google Assistant, ovládání skladeb (přehrát/pozastavit, další/předchozí skladba), ovládání hlasitost, integrovaný mikrofon (ovládání telefonních hovorů - přijímání / odmítání a ukončení hovoru), 4 LED pro stav baterie, ergonomická konstrukce, odolné proti potu a vlhkosti.
Váha jednoho sluchátka:4 g
Váha spolu s nabíjecí stanicí:36 g
Rozměry nabíjecí stanice:35 × 40 × 40 mm

Obsah balení
Sluchátka LAMAX Dots2 Play
Nabíjecí pouzdro
USB-C nabíjecí kabel
3 velikosti špuntů
Manuál


Návod k obsluze Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 2 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.33 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá

Technické parametry

Sluchátka LAMAX Dots2 Play černá

Záruka 24 měsíců
Partnumber LXIHMDOTS2PBA
Další parametry
Provedení sluchátek špunty
Typ sluchátek do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru pro připojení zařízení - Typ připojení
Bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům, nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkách
Mikrofon
Zařízení lze využít i pro hlasovou komunikaci - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnily svou polohu ani při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu apod.) - Vhodné pro sport
Ne
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Funkce ANC snižuje nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu vám tak umožní poslech hudby bez rušení či zvyšování hlasitosti - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
Ambientní zvuk
Ambientní zvuk označuje přirozené zvukové prostředí okolí, jako jsou například zvuky přírody, města nebo jiných okolních aktivit - Ambientní zvuk
Ne
Kmitočtový rozsah od
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah od
115 Hz
Kmitočtový rozsah do
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah do
20000 Hz
True wireless
True wireless sluchátka jsou kompletně bezdrátová. Z přehrávaného zdroje nevede ke sluchátkům žádný kabel a ani samotná sluchátka nejsou propojena kabelem - True wireless
Ano
Výdrž sluchátek
Udává kapacitu, jaké dosáhnou sluchátka na jedno nabití - Výdrž sluchátek
7 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem
Plně nabité pouzdro má často kapacitu na několik nabití sluchátek, proto může být tato hodnota oproti výdrži sluchátek třeba trojnásobná - Výdrž s nabíjecím pouzdrem
37 hod.
Dětská sluchátka
Označení pro sluchátka s hravým designem, která mají omezenou hlasitost, aby nepoškodila dětský sluch - Dětská sluchátka
Ne
Akustický systém
Akustický systém udává konstrukci náušníků. Čím uzavřenější konstrukce, tím méně zvuku propustí ven do okolí - Akustický systém
polouzavřený
Měření tepu
Zařízení má v sobě integrovaný snímač srdečního tepu, díky kterému můžete trénink přizpůsobit rytmu svého srdce. Upozorní vás, kdy je čas na odpočinek i na prostor pro vyšší výkon - Měření tepu
Ne
Barva černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.0 cm
Výška výrobku 3.5 cm
Hloubka výrobku 4.0 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.5 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 10.3 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 33 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, pořidily jsme novou pračku, a nedokážu ji spustit na 1 prani. Děkují ...
Dobrý den, sháníme český návod na DVD Trevi PDX 1409 S2. Vůbec není nic v češtině a nejdou nám spustit hry. Jinak obraz, super pro na...
Vakuovačka Power XL DuoNutriSealer...
Zavárací hrniec SENCOR digital Preserving Boiler SPP 3200SS, potrebovala by som návod na zaváranie. Ďakujem, Štefancová...
horkovzdušná fritéza innsky is-af002 ...
Daewoo model no: KOR-8167...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: Jiřina
Dálkový ovladač Nedis kompatibilní se všemi
K nově zakoupené televizi Samsung jsme pořídilo ovladač NEDIS TVRC45SABK; manžel má sluchovou vadu, proto potřebujeme k programům titulky. Prosím o radu, jak je zapnout i vypnout. Moc děkuji...
Návod na tcl oné touch telefon
Autor: Ján
Mobilní telefon TCL Onetouch 4021 šedý
Neviem sa dostať do menu a nastaviť tak telefon...
Zpráva
Autor: Lenka
Party reproduktor Sony MHC-V72D černý
Dobrý den, měla bych na vás velkou prosbičku, máme bednu sony Mhc-v72d, a nejde nám to to připojit k Bluetoothu, děkuji vám moc za odpověď ...
mlynček na maso
Autor: neznámý
Mlýnek na maso KENWOOD Pro 2000
motor ide ale šnek sa neotača mlynček nemele.poradte čo stým...
Call of duty modern warfare ll
Autor: Petr
Hra Activision PlayStation 5 Call of
Dobrý den,nemůžu spustit hru... jsem přihlášený,ale stále to po mě chce nějaké maily a hesla...stále dokola,tak kdyby někdo poradil,diky...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou