NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Panasonic RP-NJ310BE-K černá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Panasonic RP-NJ310BE-K černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Panasonic RP-NJ310BE-K černá Obsah českého návodu Sluchátka Panasonic RP-NJ310BE-K černá
 • Zařazení produktu: Sluchátka Panasonic
 • Značka: Panasonic
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Panasonic Sluchátka

Sluchátka Panasonic RP-NJ310BE-K černá Sluchátka Panasonic RP-NJ310BE-K černá Sluchátka Panasonic RP-NJ310BE-K černá
Návod k obsluze Sluchátka Panasonic RP-NJ310BE-K černá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Panasonic a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Panasonic návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Panasonic výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Panasonic RP-NJ310B, černá


Užívejte si svou oblíbenou hudbu na každém kroku a nenechte se rušit svým okolím. Ponořte se do vlastního světa plného rytmických melodií se sluchátky Panasonic RP-NJ310B. Tato špuntová sluchátka do uší vám dokonale sednou a zajistí výbornou kvalitu zvuku, ať už dáváte přednost jakémukoliv žánru. Uvnitř špuntů se nachází velké 9mm neodymové měniče. Když k nim připočítáte velký frekvenční rozsah od 20 do 20 000 Hz, máte jistotu kvalitní audiostopy, jež potěší vaše uši.

Ovládání s mikrofonem


Sluchátka jsou propojena kabelem za krkem, na němž je umístěno ovládání s mikrofonem. Po připojení ke smartphonu pomocí Bluetooth 4.2 je můžete využít nejen k poslechu, ale i handsfree telefonování. Na jedno nabití sluchátka vydrží v provozu šest hodin. Bluetooth nabízí velký dosah až 10 metrů, takže nemusíte telefon, tablet či další připojené zařízení mít v těsné blízkosti sluchátek.
 
Svým kompaktním provedením se sluchátka hodí i pro sportovce!
 

XBS basový systém


Vychutnejte si naplno bohatý a výrazný zvuk, který s sebou přinášejí vaši oblíbení interpreti. Sluchátka se systémem XBS (Extra Bass System) automaticky zvýrazňují basy a zajišťují dynamické audio s minimálním zkreslením.
 


 


Stylové provedení


Sluchátka na první pohled zaujmou svými kompaktními rozměry. Po vložení do uší o nich téměř ani nebudete vědět. Skvěle padnou a zajistí úžasný zvuk až po dobu šesti hodin na jedno nabití.
 


 


Ergonomický design


Díky pečlivě vytvořenému ergonomickému tvaru Double-Hold máte zaručeno, že vám sluchátka z uší nevypadnou ani při rychlém pohybu či obecně při zvýšené aktivitě. Opírají se totiž o dvě chrupavky ušního kanálku, takže drží pevně, aniž by vás v uších tlačila.
 


 


Hlasové ovládání


Po bezdrátovém připojení ke smartphonu přes Bluetooth si můžete pomocí multifunkčního tlačítka aktivovat hlasové ovládání (např. Siri). Poté stačí říct svůj požadavek a počkat na jeho splnění. K tomu, abyste si upravili hlasitost, přeskakovali mezi skladbami nebo vytočili telefonní číslo, už nyní nemusíte hnout ani prstem.
Syté barvy, dokonalý zvuk
Bezdrátová sluchátka v jednoduchémkompaktním a stylovém provedení vám budou dobře sloužit každý den. Využívají 9 mm reproduktor, který přináší čistý a jasný zvuk a výrazné basy. Díky ergonomickému tvaru se snadno nosí a dobře drží.

Systém XBS s originálním provedení akustické podpory a obvodu
Reprodukotr o rozměru 9 mm dobře akusticky izoluje a přehrává čistý a jasný zvuk a hutné basy. Sytém XBS je kombinací portu, který optimalizuje průtok vzduchu, a akustického obvod ladění, který zlepšuje přehrávání zvuku v nízkém rozsahu

Stylové provedení
Athleisure je název nového trendu sezóny. Jde o elegantní a pohodlnou kombinaci sportovního stylu a barev stylem street. Stylové provedení a syté barvy zařízení NJ310B do tohoto trendu skvěle zapadjí, a budou tak dokonalým doplňkem vašeho stylu.

Pohodlná sluchátka, která pevně drží
Sluchátka jsou velmi pohodlná a dobře drží v uších. Díky nově vyvinutému ergonomickému tvaru sluchátka dobře drží na svou místech chrupavky u ušního kanálku, a dokonale vám tak sednou do uší.

Inteligentní hlasové ovládání
Multifunkčním tlačítkem můžete spustit hlasovou funkci na smartphonu, například Siri. Můžete tak vybírat hudbu, upravovat hlasitost i dokonce volat, aniž byste museli vytahovat smartphone.

Technické specifikace:

 • Reproduktor (mm): 9 mm
 • Magnetický typ: Neodym
 • Frekvenční pásmo (s technologií Bluetooth®): 20 Hz - 20 kHz
 • Ovládání / mikrofon: Ano / Ano
 • Doba přehrávání s baterií: Přibližně 6 hodin
 • Doba nabíjení: Přibližně 2 hodiny
 • Hmotnost (g) bez kabelu: Přibližně 14 g
 • Dodávaná položka: Nabíjecí kabel USB: Přibližně 0,1 m
 • Pokročilé funkce: Bluetooth® Wireless TechnologyVerze4.2
 • Podporované profily: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
 • Kodek: SBC
 • Provozní vzdálenost: Až 10 m
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Sluchátka Panasonic RP-NJ310BE-K černá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Sluchátka Panasonic RP-NJ310BE-K černá

Záruka 24 měsíců
Partnumber RP-NJ310BE-K
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ konektoru
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ konektoru
bluetooth
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkovém kabelu
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ne
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
True wireless Ne
Výdrž sluchátek 6 hod.
Odnímatelný kabel Ne
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.1 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 8.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 14 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Sluchátka Panasonic RP-NJ310BE-K černá

Předmět: Panasonic RP NJ 310B
Datum: 25.01.2021 23:51:20Autor: Tomáš Čermák
Mám už druhý Panasonic RP-NJ 310b a u obou se mi stalo že jsem je za žádnou cenu nepřipojil k mobilu když jsem je vymazal z bluetooth v mobilu a znovu
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Kuchynská váha Elektrolux GKS-1136-BT...
Güde Aku teleskopický odvetvovač AST 18-201-05...
Hotpoint-Ariston ENBGH 19423 FW...
Dobrý den. Mám mobilní telefon CUBOT X19 a podařílo se mi zablokovat SIM kartu. Mužete mi poradit? Děkuji ...
BTSX1Black...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

výměna fotoválce
Autor: Marcela
Tiskárna multifunkční Brother DCP-1623WE
Dobrý den. Mám tiskárnu DCP 1623 WE a nedaří se mi vyměnit fotoválec dle pokynu. Teda válec vyměním, ale nedaří se mi vynulovat číselník. Můžete mě, prosím, navést? Děkuji...
připojení k internetu o2
Autor: Jan kučera
Mobilní telefon Nokia 2.4 šedý
mohl by mi někdo poradit jak se připojit telefonem Nikia4.2 k internetu O2.telefon 8 měsíců fungoval spolehlvě,tedˇpíše že není připojen k internetu...
kuchyňská váha BAMBI
Autor: Martina
Kuchyňská váha ETA Bambi 9778 90000
Dobrý den, v prosinci jsem zakoupila kuchyňskou váhu Bambi, bohužel se mi nedaří ji vynulovat ani vypnout tlačítkem on/ off, jen se vypne když se déle počká. Nějaká rada prosím... ?? Mám nyní možnost zboží reklamovat? Kupovala jsem v Karviné v OC v prodejně E...
Reklamace
Autor: Renata Spilková
Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra
Dobrý den, máme tuto spršku rok a 3 měsíce a přestala stříkat.. vypouští pouze vzduch, ale tekutinu ne. Možná se ucpala? Prosím, v této době je složitá reklamace. Můžete mi poradit, kde nejblíže reklamovat? Jsem z Nového Města nad Metují Děkuji...
Dotaz
Autor: Karel Sláma
Pračka AEG ProSense™ L6FBG48SC bílá
Dobrý den, na pračce AEG ProSense™ L6FBG48SC bílá se mi rozbliká celý display. Pomůže zmáčknutí On/ Off ale pračka si toto po 2 dnech zopakuje znovu. Můžete mi s tímto poradit o co nebo jakou závadu se jedná? Dále bych se chtěl zeptat, jak lze nebo jakou komb...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Chladnička s mrazničkou Hotpoint-Ariston ENBGH 19423
ARIENBGH19423FW_návod_CZ_SK
Detail - MP3 přehrávač Hyundai MP 312 GB4
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mp3-prehravac-hyundai-mp-312-gb4-by-cerny-zluty-291-cesky-navod.pdf
Detail - Gril ROHNSON R-250
https://rohnson.cz/ wp-content/ uploads/ 2018/ 03/ R-250-CZ-MANUAL.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční Samsung SL-C480
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-multifunkcni-samsung-sl-c480-19491-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Aligator VS 900 Senior
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-aligator-vs-900-senior-dual-sim-cerny-stribrny-3873-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021