NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá Obsah českého návodu Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá
 • Zařazení produktu: Sluchátka Philips
 • Značka: Philips
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Philips Sluchátka

Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá
Návod k obsluze Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Philips a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Philips návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Philips výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Philips TAE8005BK/10, černá


Pokud vás trápí potíže se sluchem nebo hledáte sluchátka pro své rodiče, kteří si kvůli zhoršenému sluchu nemohou dostatečně užít všechny své oblíbené pořady, nepřehlédněte nová televizní sluchátka od společnosti Philips. Bezdrátové digitální připojení s automatickým výběrem kanálu pro ideální přenos zvukového signálu zajistí dostatek pohodlí při sledování oblíbených televizních pořadů. Lehký a pohodlný pásek na krk ve stetoskopovém stylu pevně obepne obě sluchátka a zároveň poskytuje pohodlné používání po dlouhé hodiny. Sady vyměnitelných gumových krytek sluchátek nabízí široké možnosti a sluchátka je tak možné použít se všemi velikostmi uší. V balení naleznete 2 vyměnitelné baterie, přičemž každá dokáže udržet sluchátka v provozu po dobu 6 hodin – celkem se tedy jedná o až 12 hodin přehrávání televizního zvuku.

Automatické nastavení a jednoduché používání


Sluchátka disponují velmi jednoduchým prvotním nastavením a téměř nulovými zkušenostmi nutnými pro jejich plnohodnotné používání. Po vyjmutí z napájecí kolébky se sluchátka automaticky zapnou a po aktivaci funkce automatické zapnutí/vypnutí se vypnou v momentě, kdy je sundáte z uší. Potěší i přítomnost přednastavených zvukových režimů: režim Extra Bass, Extra Treble a Voice umožňující vybrat zvuk, který je vám nejpříjemnější. Pokud chcete slyšet dění okolo sebe, režim Awareness vypne zvuk přicházející z televizoru a zesílí zvuky ve vašem prostředí. V případě potřeby můžete využít i možnosti zesílení hlasitosti pro určité sluchátko. Stačí otočit ovládacím knoflíkem pro pravolevé vyvážení a zvýšit tak hlasitost v odpovídajícím uchu. Klíčové vlastnosti:


 • Ideální pro lidi se zhoršeným sluchem
 • Bezdrátové připojení s automatickým výběrem kanálu a dosahem až 40 metrů
 • Frekvenční rozsah sluchátek 20 Hz až 20 kHZ
 • Výdrž sluchátek až 12 hodin (6 hodin na každou baterii)
 • Automatické zapnutí/vypnutí při vyjmutí z kolébky nebo vypnutí televize
 • Přednastavené zvukové režimy pro ideální zvukové podání
 • Možnost zesílení hlasitosti pro určité sluchátko

 
Dopřejte si pohodlí při sledování televizních pořadů jako za mlada.

Vždy ideální zvuk pro každý pořad


Využijte možnost úpravy zvuku pro každý váš oblíbený pořad zvlášť skrze přednastavené zvukové režimy nebo možnost úpravy hlasitosti každého ze sluchátek.Mějte přehled o dění okolo vás


Jednoduchým stiskem tlačítka můžete přepínat mezi zdrojem televizního zvuku nebo okolním zvukem. Snadno tak můžete díky integrovaným a citlivým mikrofonům zjistit, co se děje ve vašem okolí.

Univerzální připojení napříč všemi druhy televizorů


Optické a audio kabely uvnitř balení umožňují připojení sluchátek ke všem typům televizorů. Oceníte i možnost automatického zapnutí a vypnutí sluchátek po vyjmutí z napájecí kolébky.
 


 

Obsah balení:


 • Bezdrátová sluchátka Philips TAE8005BK/10
 • Sada vyměnitelných gumových krytek reproduktorů
 • 2 vyměnitelné baterie
 • Dobíjecí dokovací stanice
 • Sada kabelů pro připojení k televizi
 • Napájecí kabel
 • Uživatelský manuál
Vychutnejte si hlasitější a zřetelnější zvuk z televizoru, aniž byste rušili ostatní. Tato televizní sluchátka do uší automaticky vyberou bezdrátový kanál s tím nejlepším zvukem a umožňují nastavovat hlasitost v obou uších. Jejich používání vám navíc usnadní automatické zapínání a vypínání.

Každý film, každá show. Vždy ideální zvuk
Dvě nabíjecí baterie vám poskytnou 6 hodin přehrávání, celkem tedy 12 hodin. 14,8mm reproduktory poskytují čistý zvuk. Chcete-li hlasitost o něco zesílit, stačí otočit ovládací knoflík pro pravo-levé vyvážení v některém ze dvou směrů, a zvýšit tak hlasitost v odpovídajícím uchu.

Automaticky vyladěné digitální bezdrátové připojení. Vždy čistý zvuk
Tato bezdrátová sluchátka se mohou pochlubit zvukem bez rušení a bez latence. Automaticky se zapnou, když je nasadíte, a automaticky vyberou nejlepší dostupné připojení. Nebudete muset nic upravovat a vždy získáte ten nejlepší zvuk.

Přednastavené zvukové režimy: Extra Bass, Extra Treble a Voice
Režimy Extra Bass, Extra Treble a Voice umožňují vybrat zvuk, který je pro vás nejpříjemnější. Pokud chcete slyšet, co se děje kolem vás, režim Awareness vypne televizor nebo vstupní zvuk a zesílí zvuk v prostředí.

Lehký a pohodlný pásek na krk v stetoskopovém stylu
Tato bezdrátová televizní sluchátka vám pohodlně sedí v uších a jsou užitečná zejména v případě, že nosíte brýle. Tři styly vyměnitelných gumových krytek sluchátek vám umožní vybrat si ideální nastavení zajišťující vynikající pasivní izolaci hluku.

Jakýkoli televizor. Optické kabely a audio kabely 3,5 mm
Přiložené optické a audio kabely 3,5 mm umožňují připojení těchto sluchátek téměř k jakémukoli televizoru. Ať už vás baví cokoli, od seriálů po filmy, přibližte si hlasitější a čistší zvuk.

Bezdrátový dosah 40 m. Poslouchejte kdekoli doma
Doba nabíjení každé baterie sluchátek je pouhé 3 hodiny. Budete-li náhradní baterii uchovávat v nabíjecí základně, budete vždy připraveni na další epizodu. Automatické zapnutí/vypnutí znamená, že tato sluchátka se po sejmutí z ucha automaticky vypnou.

Technické specifikace:

 • Akustický systém: Uzavřený
 • Typ magnetu: Neodymový
 • Průměr reproduktoru: 14,8 mm
 • Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz
 • Výběr kanálu: automatický
 • Účinný dosah: 40 m
 • Automatické vypnutí: ano
 • Funkce základní stanice: Indikátor LED
 • Indikátor nabíjení baterií: ano
 • Dodávané příslušenství: Optický kabel, Nabíječka baterií, dobíjecí dokovací stanice
 • Baterie dodávány s přístrojem: nabíjecí
 • Počet baterií: 2
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černáStáhnout PDF návod - Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá
(PDF file, 0.98 MB)


Technické parametry

Sluchátka Philips TAE8005BK 10 černá

Záruka 24 měsíců
Partnumber TAE8005BK/10
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (IR/FM)
Typ připojení
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ připojení
optický, jack 3.5mm
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkách
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ne
Přijmutí hovoru Ne
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ne
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
True wireless Ne
Výdrž sluchátek 6 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém uzavřený
Měření tepu Ne
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 22.0 cm
Výška výrobku 15.6 cm
Hloubka výrobku 10.2 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 32.5 cm
Výška balení 24.0 cm
Hloubka balení 9.5 cm
Hmotnost balení 0.8 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 95 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Prosím o návod k obsluze telefonu NOKIA 2.4 děkuji....
Dobrý den, prosím o manuál, nejlépe český, k audio video tuneru ONKYO TX-SV525R a k dálkovému ovladači ONKYO RC 287S. Mć děkuju Milan Bure...
Dobry den ,pri koupi nove chytre televize JVC jsme nedostali navod k obsluze..dekuji za pomoc VALTEROVÁ ...
Dobrý den, potřebovala bych jednoduchý návod na obsluhu vědecké kalkulačky DELI D82ES PLUS. Děkuji za pomoc a zdravím Šáchová....
Dobrý den, potřebovala bych návod na šicí stroj SINGER 5805C. Mohu o něj poprosit? Děkuji Ticháková...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Stanislav Chrudimský
Teplovzdušný konvektor Stiebel Eltron CWM 2000
Dobrý den, mám dva tyto přístroje. Jeden funguje zcela bez problémů, ale v druhém se během provozu ozývají různé zvuky. Praskání a různé cvakání.... Dalším problémem je, že začne blikat symbol nahřívání ještě před dosažením nastavené teploty a př...
Notebook HP 17-ca0013nc.
Autor: Emil Mrvík
Notebook HP 17-ca0013nc stříbrný
Nefunguje slot pro čtení paměťových karet. Mohu ho nějak zaktivovat? Děkuji předem za radu. Emil Mrvík....
OTÁZKA
Autor: Dušan Krajči
Chytré hodinky realme Watch S černé
Mám hodinky Realme Watch S chcel by som sa spýtať či tieto hodinky majú A.GPS ako niektorí uvádzajú v popise. A ešte by som sa chcel spýtať ako presne ukazuje krokom. Ďakujem ...
OTÁZKA
Autor: Dušan Krajči
Chytré hodinky realme Watch S černé
Mám hodinky Realme Watch S chcel by som sa spýtať či tieto hodinky majú A.GPS ako niektorí uvádzajú v popise. A ešte by som sa chcel spýtať ako presne ukazuje krokom. Ďakujem ...
JBL Xtreme 3 nabíjení pře USB-C
Autor: Daniel Suk
Přenosný reproduktor JBL XTREME 3 černý
Dobrý den, pořídil jsem JBL Xtreme 3 a mám dotaz ohledně nabíjení. Mohu pro nabíjení použít externí powerbanku přes UB-C? Když s reproduktorem odjedu na víkend a budu chtít dobít reprodukotor? Jde to? na co si dát pozor? Děkuji...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Mobilní telefon Doogee S68 Pro oranžový
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-doogee-s68-pro-oranzovy-40318-cesky-navod.pdf
Detail - MP3 přehrávač Hyundai MP 312 GB4
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mp3-prehravac-hyundai-mp-312-gb4-by-cerny-zluty-291-cesky-navod.pdf
Detail - Gril ROHNSON R-250
https://rohnson.cz/ wp-content/ uploads/ 2018/ 03/ R-250-CZ-MANUAL.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční Samsung SL-C480
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-multifunkcni-samsung-sl-c480-19491-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Aligator VS 900 Senior
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-aligator-vs-900-senior-dual-sim-cerny-stribrny-3873-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021