NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Sennheiser HD660S2 černá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Sennheiser HD660S2 černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Sennheiser HD660S2 černá Obsah českého návodu Sluchátka Sennheiser HD660S2 černá
 • Zařazení produktu: Sluchátka Sennheiser
 • Značka: Sennheiser
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Sennheiser Sluchátka

Sluchátka Sennheiser HD660S2 černá Sluchátka Sennheiser HD660S2 černá Sluchátka Sennheiser HD660S2 černá Sluchátka Sennheiser HD660S2 černá Sluchátka Sennheiser HD660S2 černá
Návod k obsluze Sluchátka Sennheiser HD660S2 černá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Sennheiser a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Sennheiser návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sennheiser výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Sluchátka Sennheiser HD660S2 - černá


Prvotřídní přesnost zvuku, jednoznačné rozlišení tónů, detailů a jemných nuancí. To vše nabízí sluchátka Sennheiser HD660S2. Dokonalé a reálné zvuky hudebních nástrojů uslyšíte díky promyšlené úpravě proudění vzduchu kolem měniče, efektivnějším využitím vzduchové mezery magnetu a vylepšeného povrchu akustického okolí reproduktoru. Sluchátka poskytují i čistší impulzivní odezvu
Reproduktory jsou před instalací testovány, tříděny a párovány pro zajištění nejvyššího možného komfortu. Speciálně vyrobené kabely jsou vytvořeny z vysoce vodivé OFC mědi, s minimálním šumem a jejich konstrukce je zesílena para-aramidem.


Klíčové vlastnosti:


 • Sluchátka s obroučkou přes hlavu
 • Kabely z vysoce vodivé OFC mědi
 • Kmitočtový rozsah od 8 Hz do 41 500 Hz
 • Prvotřídní přesnost zvuku a jednoznačné rozlišení tónů
 • Bohatá škála tónů a realistické zvuky hudebních nástrojů

Bohatá škála přesně definovaných tónů dokreslovaná realistickými detaily zvuku hudebních nástrojů. 
 

Dokonalý zvuk


Sluchátka Sennheiser HD660S2 nabízí prvotřídní přesnost zvuku a jednoznačné rozlišení tónů, detailů a jemných nuancí jednotlivých nástrojů. A to díky promyšlené úpravě proudění vzduchu kolem měniče, efektivnějšímu využitím vzduchové mezery magnetu a vylepšení povrchu akustického okolí reproduktoru. Upravená cívka vykazuje vyšší magnetickou sílu a elektrické tlumení pro čistší impulzní odezvu. 

Vše pro komfort


Audiofilní sluchátka Sennheiser HD 660S2 jsou navržena pro maximální pohodlí posluchače. Speciálně vyrobené kabely byly vytvořeny z vysoce vodivé OFC mědi, s minimálním šumem a jejich konstrukce je zesílena para-aramidem 

Testovaná kvalita


Reproduktory jsou vysoce kvalitní a před instalací pečlivě testovány, tříděny a párovány. Svůj potenciál předvedou připojením k symetrickým výstupům komponentů či sluchátkových zesilovačů.Obsah balení:


 • Sluchátka HD 660S2
 • Asymetrický kabel s konektorem 6,35 mm jack (1,8 m)
 • Symetrický kabel s konektorem 4,4 mm (1,8 m)
 • Redukce 6,35 mm na 3,5 mm
 • Úložný vak
Předchůdce tohoto nového modelu, sluchátka HD 660 S, byla vyhlášena společností EISA za nejlepší evropská sluchátka 2018 - 2019. Tým Sennheiser si přesto předsevzal vycizelovat jejich reprodukci ještě blíže nárokům milovníků zcela autentického zvuku. Jedním z požadavků audiofilního poslechu je co nejširší frekvenční rozsah reprodukce. Například nejnižší klavírní A, tedy 27,5 Hz je velmi obtížně reprodukovatelné stejně jako dynamických 50 Hz velkého bubnu či tympánů v plné úrovni, živé plnosti a prokreslení. Proto byl vyvinut model dynamických otevřených sluchátek Sennheiser HD 660S2, který tato přání audiofilů plně uspokojí. Hřmotné crescendo tympánů, pulzování subbasového rytmu elektronické hudby nebo akusticky zhmotněné struny basy v jazzových skladbách vdechnou poslechu tu pravou atmosféru zcela autentického poslechu toho, co zvukoví mistři zaznamenali do nahrávky.

Získáte ještě větší dávky působivosti, potěšení a emocí. Nová verze oblíbených sluchátek staví na všech silných stránkách svého impozantního modelového předchůdce. Prvotřídní přesnost zvuku a jednoznačné rozlišení tónů, detailů a jemných nuancí jednotlivých nástrojů, které téměř vidíte ve svých uších. Zažijte nečekanou radost z objevování nových zvukových detailů v již naposlouchaných nahrávkách. To vše vzniká promyšlenou úpravou proudění vzduchu kolem měniče, efektivnějším využitím vzduchové mezery magnetu, vylepšení povrchu akustického okolí reproduktoru. Úpravou cívky v HD 660S2, která teď vykazuje mnohem vyšší magnetickou sílu a elektrické tlumení pro čistší impulzní odezvu. Zvyšuje také citlivost reprodukční soustavy v celém frekvenčním spektru. Tato vylepšení a další úsilí techniků se vyplatilo. Akustický tlak v nejnižších oktávách se zdvojnásobil. Jedinečná kombinace úderných basů v kombinaci s bezprostředními středy a jiskřivě autentickými výškami bude pro posluchače audiofilním zjevením. Zejména v této cenové kategorii.

Nový poslechový zážitek objevíte již v klasických CD nahrávkách, ale dokonalost HD 660S2 plně vychutnáte při poslechu Hi-Res nahrávek. Tato sluchátka je opravdu plně reprodukují díky přesnější kontrole pohybu membrány, mikroskopicky přesnému zpracování ocelových dílů a díky extrémně lehké aluminiové cívce dávající membráně schopnost vysoce rychlé impulzní odezvy.

Použité reproduktory jsou nejen vyráběny v pověstné německé kvalitě, ale před instalací pečlivě testovány, tříděny a párovány. HD 660 S2 předvedou svůj plný potenciál při symetrickém připojení k symetrickým výstupům komponentů či sluchátkových zesilovačů. Vzhledem k různým možnostem připojení sluchátek je v setu přikládán i nesymetrický kabel s konektorem 6,35 mm stejně jako symetrický s konektorem 4,4 mm. Speciálně vyrobené kabely jsou vytvořeny z vysoce vodivé OFC mědi, s minimálním šumem a jejich konstrukce je zesílena para-aramidem. Nový model audiofilních domácích sluchátek Sennheiser HD 660S2 je navržen i pro maximální pohodlí posluchače, zejména pro pohodu dlouhodobého poslechu, neboť očekávejte, že od této reprodukce se budete jen velmi těžko odtrhávat.

Klíčové vlastnosti a výhody:
Referenční úroveň reprodukce otevřených dynamických kabelových sluchátek
Inovovaný reproduktor s mimořádně nízkým harmonickým zkreslením
Bohatá škála přesně definovaných tónů, dokreslovaná realistickými detaily zvuku hudebních nástrojů
Nečekaně mohutná, ale realistická reprodukce nízkých a subbasových tónů
Ručně vybírané reproduktory s precizním souběhem tolerancí pravého i levého
Dodávané výměnné kabely jsou vyrobeny z vysoce vodivé OFC mědi, s velmi nízkým šumem, zesílené para-aramidovými vlákny
Obsahuje možnost výběru typu připojení - 6,35 mm jack nebo 4,4 mm symetrické
Redukce 6,35 mm na 3,5 mm je v setu
Frekvenční rozsah: 8 Hz – 41.500 Hz
Akustický tlak při 1 kHz, 1 Vrms: 104 dB
THD při 1 kHz, 100 dB: 0,04 %

Akustický tlak: 104 dB (1 V)
Barva: černá
Délka kabelu: 1,8 m
Frekvenční rozsah: 8 Hz - 41 500 Hz
Harmonické zkreslení (THD): < 0.04% (1 kHz, 100dB) Hmotnost: 260 g Jmenovitá impedance: 300 Ω Konektor: Malý 3,5 mm Konektor: Velký 6,3 mm Konektor: Pentaconn 4,4 mm Konektor sluchátek: 6,35 mm jack nebo 4,4 mm Konstrukce: otevřená, dynamická Typ: Hlavový most Typ: Kolem ucha (circumaural) Typ : Otevřená Obsah balení: HD 660S2 Propojovací asymetrický kabel s konektorem 6,35 mm jack (1,8 m) Propojovací symetrický kabel s konektorem 4,4 mm (1,8 m) Redukce 6,35 mm na 3,5 mm Úložný vak


Návod k obsluze Sluchátka Sennheiser HD660S2 černá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 8 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.22 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Sluchátka Sennheiser HD660S2 černá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Sluchátka Sennheiser HD660S2 černá

Technické parametry

Sluchátka Sennheiser HD660S2 černá

Záruka 24 měsíců
Partnumber 700240
Další parametry
Provedení sluchátek s obroučkou přes hlavu
Typ sluchátek okolo ucha (circumaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
kabelový
Typ připojení
Typ konektoru pro připojení zařízení - Typ připojení
Jack 3.5 mm, Jack 6.3 mm
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům, nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači apod - Ovládání hlasitosti
nemá ovládání hlasitosti
Mikrofon
Zařízení lze využít i pro hlasovou komunikaci - Mikrofon
Ne
Přijmutí hovoru Ne
Délka přívodního kabelu
Uvádí max. délku přívodního kabelu od zařízení až po koncovku / konektor - Délka přívodního kabelu
1.8 m
Vhodná pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnily svou polohu ani při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu apod.) - Vhodná pro sport
Ne
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Funkce ANC snižuje nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu vám tak umožní poslech hudby a hraní her bez rušení či zvyšování hlasitosti - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
Kmitočtový rozsah od
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah od
8 Hz
Kmitočtový rozsah do
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah do
41500 Hz
Citlivost
Určuje, jak citlivě zařízení přijímá signál ze zdroje – čím vyšší hodnota, tím vyšší hlasitost při menší spotřebě energie. Citlivost se uvádí v decibelech (dB) - Citlivost
104 dB
Impedance
Poměr mezi napětím a proudem. Zjednodušeně platí, že nižší impedance = vyšší možná hlasitost, ale při nižší kvalitě zvuku - Impedance
300 ohm
Odnímatelný kabel
Pokud mají Bluetooth sluchátka odnímatelný kabel, můžete je v případě vybití zapojit do zařízení a pokračovat v přehrávání. Navíc máte možnost kabel vyměnit v případě opotřebení či zlomení a není třeba kupovat nová sluchátka - Odnímatelný kabel
Ano
Dětská sluchátka
Označení pro sluchátka s hravým designem, která mají omezenou hlasitost, aby nepoškodila dětský sluch - Dětská sluchátka
Ne
Akustický systém
Akustický systém udává konstrukci náušníků. Čím uzavřenější konstrukce, tím méně zvuku propustí ven do okolí - Akustický systém
otevřený
Další vlastnosti Hi-Res
Měření tepu
Zařízení má v sobě integrovaný snímač srdečního tepu, díky kterému můžete trénink přizpůsobit rytmu svého srdce. Upozorní vás, kdy je čas na odpočinek i na prostor pro vyšší výkon - Měření tepu
Ne
Barva černá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.4 cm
Výška balení 11.5 cm
Hloubka balení 19.1 cm
Hmotnost balení 0.6 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Hledám celý návod v češtině na obsluhu YAESU FT-991A, ne jen na zapojení k PC co jsem si stáhl....
Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o návod k obsluze pračky Gorenje INVERTER POWER DRIWE. Moc děkuji. Michaela...
Al-ko db 35/35...
Headphones basic4tv with 3,5mm jack plug Prosím o návod jak zapojit do televize, děkuji Lenka. ...
Belineli Soft Ice Cream Maker model : SBL - 1802 Je to zmrzlinovač, prosím v češtině. Předem děkuji...
Návod k použití E 560 A Gigaset v českém jazyce ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Filtr
Autor: neznámý
Americká lednice Samsung RS50N3413SA EO
Dobry den máme americkou lednicku samsung s ledovacem a začal mě svítit filtr kde ho najdu abych ho mohla vycistit? Děkuji za odpověď ...
Snížení výkonu
Autor: Lucie
Tyčový vysavač ETA Sonar 2232 90000
Vysavač je nabitý na 100% a při zapnutí na vyšší výkon se během několika sekund sníží výkon na minimum a kontrolka bliká, přestože jsou filtr i nádobka na nečistoty perfektně vyčištěné. Kde je problém?? Děkuji za zprávu....
sériové číslo Kugoo S1
Autor: neznámý
Elektrická koloběžka Kugoo S1 PRO růžová
Dobrý den, prosím o info, radu, chci pojistit elektrokoloběžku Kugoo S1 a nemůžu najít sériové číslo. Je možné, že u těchto prvních elektrokoloběžek sériové (výrobní) číslo není?? Děkuji...
kuchyňský robot PROFICOOK PC-KM 1197
Autor: Jaroslava
Kuchyňský robot Profi Cook Vintage KM
prosím návod v češtině...
Kuchyňský robot PROFICOOK PC-KM 1197
Autor: neznámý
Kuchyňský robot Profi Cook Vintage KM
Prosím návod v češtině...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou