NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Sony WI-SP510W bílá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Sony WI-SP510W bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Sony WI-SP510W bílá Obsah českého návodu Sluchátka Sony WI-SP510W bílá
 • Zařazení produktu: Sluchátka Sony
 • Značka: Sony
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Sony Sluchátka

Sluchátka Sony WI-SP510W bílá Sluchátka Sony WI-SP510W bílá Sluchátka Sony WI-SP510W bílá Sluchátka Sony WI-SP510W bílá Sluchátka Sony WI-SP510W bílá Sluchátka Sony WI-SP510W bílá Sluchátka Sony WI-SP510W bílá Sluchátka Sony WI-SP510W bílá
Návod k obsluze Sluchátka Sony WI-SP510W bílá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Sony a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Sony návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sony výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Sony WI-SP510, bílá


Sportovní sluchátka Sony WI-SP510 jsou ideálním sparingpartnerem pro každého, kdo rád trénuje za doprovodu hudby. Díky silikonovým obloukům v uších a přizpůsobitelné pásce za krkem perfektně padnou, navíc jsou omyvatelná a odolají potu i dešti. K mobilu nebo MP3 přehrávači je připojíte bezdrátově prostřednictvím Bluetooth technologie.
Potřebujete přijmout hovor? Přeskočit skladbu? Zesílit hlasitost? Využijte integrovaná tlačítka nebo hlasové ovládání. Smartphone klidně nechejte v kapse. Díky vestavěnému mikrofonu můžete telefonovat v režimu handsfree. Na jedno nabití sluchátka vydrží až 15 hodin. 

Klíčové vlastnosti:


 • Bezdrátová technologie Bluetooth 5.0
 • Voděodolnost úrovně IPX5
 • Až 15 hodin na jedno nabití
 • Nabíjecí konektor USB-C
 • Sluchátka spojená tvarovatelným páskem
 • Integrovaná tlačítka a mikrofon
 • Funkce Extra Bass pro výrazné basové frekvence

 
S bezdrátovými sluchátky Sony WI-SP510 můžete sportovat venku za každého počasí!
 

Plně nabitá už za 2 hodiny


Připojte sluchátka k telefonu pomocí spolehlivého rozhraní Bluetooth a vyrazte do ulic nebo třeba do fitka. Dlouhá životnost baterie vás ohromí. Na jedno nabití se vám budou sluchátka starat o zábavu i motivaci ke cvičení až 15 hodin. Následně je dobijete prostřednictvím moderního USB-C konektoru. Za pouhé 2 hodiny budou zase připravené vám sloužit.
 

Déšť ani pot nejsou překážkou


Stupeň krytí IPX5 zaručuje odolnost proti postříkání vodou, a tak vás nezastaví ani prudký liják. Při intenzivní pohybové aktivitě se každý zpotí, ale ani pot nepředstavuje pro sportovní sluchátka žádný problém, nijak jim neuškodí. Po tréninku můžete celá sluchátka bez obav umýt pod proudem vody.
 

Ergonomický design pro celodenní nošení


Sluchátka Sony WI-SP510 se pohodlně nosí a bezpečně drží na svém místě. Kromě silikonových špuntů jsou opatřeny měkce polstrovanými závěsnými oblouky pro pevnější uchycení v ušním boltci. I kdyby vám sluchátko z ucha vypadlo, díky ohebné pásce za krkem ho neztratíte. Vestavěné magnety vám navíc pomohou přenášet a ukládat sluchátka, aniž byste se potýkali se zamotanými kabely.
 

Výrazný rytmus pro váš trénink


Malá sluchátka nemusí znamenat slabý výkon, přesvědčte se sami. Vyvážený zvuk v širokém frekvenčním spektru zajistí kvalitní 12mm měničeFunkce Extra Bass se postará o silné a působivé basy, aby vás rytmus hudby udržel v tempu.
 

Podporují handsfree a hlasové ovládání


Spusťte nebo zastavte přehrávání, procházejte skladby a upravujte hlasitost pomocí tlačítek přímo na sluchátkách. Díky integrovanému mikrofonu můžete ovládat spárovaný smartphone také hlasovými pokyny nebo telefonovat v režimu handsfree. K hlasovému ovládání se připojíte stiskem speciálního tlačítka. Pak můžete jednoduchými příkazy vytáčet a přijímat hovory nebo si vybírat hudbu.Nadopujte svůj trénink
Díky dlouhé výdrži baterie, odolnosti proti vodě na úrovni krytí IPX5 a celodennímu pohodlí při nošení jsou sportovní sluchátka do uší WI-SP510 vaším dokonalým tréninkovým partnerem.

Navržena pro aktivní životní styl
Trénink či cvičení se sluchátky WI-SP510 si nemusíte odpustit ani v hustém dešti. Díky odolnosti proti vodě na úrovni krytí IPX5 vaše sluchátka nezastaví stříkance vody ani pot – a po skončení je můžete dokonce umýt.

Odolné proti vodě
Sluchátka WI-SP510 jsou odolná proti postříkání vodou, potu a jsou omyvatelná2 – ideální pro aktivní životní styl.

Dlouhá životnost baterie
Sluchátka WI-SP510 vám díky až 15 hodinám přehrávání na jedno nabití budou oporou kilometr za kilometrem, set za setem.

Bezpečné upevnění
Měkké polstrování závěsných oblouků a trojrozměrný zakřivený design zaručují pohodlné a bezpečné nošení.

Maximalizujte svůj výkon s funkcí EXTRA BASS™
Zdůrazněte basové rytmy a posilte i svůj výkon. S funkcí EXTRA BASS dosáhnete silného, působivého basového zvuku, který vám pomůže udržet tempo.

Celodenní pohodlí a praktičnost
Měkká a ohebná páska na krk je tvarovaná tak, aby umožnila pohodlné celodenní nošení. Každé sluchátko má vestavěný magnet pro přenášení a ukládání bez zamotaných kabelů, takže vám nebudou překážet, až skončíte s poslechem.

Snadné ovládání pomocí tlačítek
Pomocí tlačítek na sluchátkách WI-SP510 můžete nejen spustit nebo zastavovat přehrávání, procházet skladby a měnit hlasitost – nabízí také snadný přístup k hlasovému ovládání vašeho smartphonu a telefonování i přijímání hovorů handsfree.

Technické specifikace:

 • Velikost vnitřního reproduktoru 12 mm.
 • Bluetooth ver. 5.0, dosah 10 m,
 • podpora profilů A2DP, AVRCP, HFP, HSP.
 • Podpora audio formátů AAC, SBC.
 • Podpora funkce Multi-Pairing a Multi-Point.
 • Výdrž sluchátek 15 hodin na jedno nabití, stand by režim až 200 hodin.
 • Nabíjení přes USB-C.
 • Zvýšený výkon basů díky integrované funkci Extra Bass.
 • Sluchátka díky vestavěnému vícesměrovému mikrofonu možno použít i jako bezdrátové hands-free. Na sluchátkách ovládání pro přehrávání hudby a hlasitosti.
 • Váha produktu bez kabelů cca 30 gramů
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Sluchátka Sony WI-SP510W bílá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Sluchátka Sony WI-SP510W bílá

Záruka 24 měsíců
Partnumber WISP510W.CE7
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ konektoru
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ konektoru
USB-C, bluetooth
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkovém kabelu
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ano
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
True wireless Ne
Výdrž sluchátek 15 hod.
Akustický systém polouzavřený
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
bílá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.1 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 14.2 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 10 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Prosím o slovenský návod autokamery do auta Kenwood DRV-A601W .Dakujem...
BerlingerHaus: Pressure cooker: model: LP-KL-035...
Samsung UE43TU7172...
Tiskárna CANON PIXMA MP 282...
Prosím o návod k obsluze pro chytré hodinky XIAOMI AMAZFIT GTR 47mm Děkuji S...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Zvuk
Autor: Zlatka
Přenosný reproduktor Niceboy RAZE mini černé
Dobrý den, mám dotaz, reprák jsem úspěšně spárovala s telefonem ale nejde zvuk ani po zesílení. Vše v pořádku, spárovalo se, v mobilu vše funguje, ale zvuk v repráku nejde. V čem by mohl být problém?.. Děkuji...
Displey
Autor: Anna Válkyová
Elektrická koloběžka Eljet Track T2
Dobrý den,prosím o přesnější popis ukazatelů,kterými disponuje displey. Jak přepínat mezi možnostmi rychlosti,tempomat atd. Diky...
Problem se zasunutim toneru do mechanismu tiskarny HP LaserJet Pro MFP M28w
Autor: Jindřiška Závodná
Tiskárna multifunkční HP LaserJet Pro MFP
Dobrý den, vím, že je to težší radit v tomto případě na dálku, ale když se držím schématu v návodu, tak kazeta nezapdne. Nevím, co dělám špatně, nechci tlačit na pilu, ať toner nebo tiskárnu nepolámu. Je nová, takže nemám zkušenost. Ale se starou HP ...
Neman navod na obsluhu. Nevim jak ovladat ruzne ladeni. Nejde mi zesvetlit obrazovka. Kterym tlacitkem sa da tato vec ovladat?
Autor: Elias Blascak
Dálkový ovladač LG Magic Remote AN-MR19BA
Kde by jsem ziskal cely navod obsluhy ovladani. ...
Evolveo simka
Autor: Miroslav
Mobilní telefon Evolveo StrongPhone G7 černý
Zdravím,mám stejný problém.. už stě na to přišel?? ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Zubní kartáček Xiaomi Mi Smart Electric
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ zubni-kartacek-xiaomi-mi-smart-electric-toothbrush-t500-bily-47514-cesky-navod.pdf
Detail - Lapač hmyzu Cattara Table Indoor
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ lapac-hmyzu-cattara-table-indoor-42087-cesky-navod.pdf
Detail - Notebook Asus Zenbook 14 UX433FAC-A5122R modrý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ notebook-asus-zenbook-14-ux433fac-a5122r-modry-39677-cesky-navod.pdf
Detail - Fitness náramek Xiaomi Mi Band 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-xiaomi-mi-band-3-cerny-24363-cesky-navod.pdf
Detail - Router TP-Link Archer C80 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ router-tp-link-archer-c80-cerny-40694-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020