NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá Obsah českého návodu Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá
 • Zařazení produktu: Sluchátka Technics
 • Značka: Technics
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Technics Sluchátka

Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá
Návod k obsluze Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Technics a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Technics návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Technics výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Technics EAH-AZ60M2EK, černá


Technics EAH-AZ60M2, to jsou bezdrátová sluchátka, s nimiž máte svoji oblíbenou hudbu či podcasty neustále po ruce. Ať už s nimi přitom posloucháte cokoliv kdekoliv, vždycky můžete počítat s vynikajícím zvukovým přednesem. Postarají se o něj 8mm reproduktory ve spolupráci se speciální akustickou konstrukcí a špičkovým potlačením šumu pomocí technologie ANC. K tomu všemu přidejte ještě 8 samostatných mikrofonů pro čisté handsfree telefonování a máte sluchátka, která si prostě nemůžete nezamilovat.
Aby vás při poslechu neomezovaly žádné kabely, jsou tato sluchátka plně bezdrátová (True Wireless). Se svým smartphonem je propojíte pomocí technologie Bluetooth, přičemž také můžete využívat chytrou aplikaci Technics Audio Connect – ta umožňuje změnu nastavení, kontrolu stavu baterie, práci se zvukovým ekvalizérem, nastavování úrovně potlačení šumu nebo přizpůsobení dotykových senzorů pro pohodlné ovládání. 

Klíčové vlastnosti:


 • 8mm reproduktory a speciální akustická konstrukce jako záruka skvělého zvuku
 • Pokročilé potlačení šumu (ANC)
 • 8 samostatných mikrofonů pro čisté handsfree telefonování
 • Pohodlné nošení a praktické chytré funkce
 • Výdrž až 25 hodin

 
 
Vsaďte na sluchátka, která vás za žádných okolností nezklamou.
 

Chytré funkce k vašim službám


S těmito sluchátky je komfortní poslech hudby a mluveného slova i handsfree telefonování. Při jejich používání totiž můžete počítat i s celou řadou chytrých funkcí, včetně plynulého přepínání mezi zařízeními (až třemi), křišťálově čistých hovorů, možnosti fungování s jedním sluchátkem i snadného dotykového ovládání zvuku. 

Pohodlí jako základ


O vaše pohodlí se při poslechu i hovorech stará vyvážená konstrukce a ergonomický design s nízkým profilem pro pohodlné a bezpečné nošení. Sluchátka zůstávají na svém místě, i když jste velmi aktivní, a navíc jsou odolná vůči vodě a potu (dle standardu IPX4), takže je můžete používat i při dešti či během intenzivního tréninku. 

Konec rušivého hluku


Sluchátka Technics EAH-AZ60M2 jsou vybavena duálním hybridním potlačením hluku, které využívá mikrofony s technologií feedforward & feedback a také analogové i digitální zpracování signálu. Díky tomu si můžete vybrat, kolik zvuku na pozadí chcete slyšet, nebo zvolit režim pozornosti a soustředit se na řeč. 

Hovory s křišťálově čistým zvukem


Díky osmičce samostatných mikrofonů se při handsfree telefonování můžete spolehnout na vynikající zvukovou kvalitu. Mikrofony totiž využívají i pokročilou redukci hluku větru, která izoluje a zesiluje řeč a minimalizuje hluk na pozadí. 

Vynikající výdrž


S bezdrátovými sluchátky Technics EAH-AZ60M2 můžete svůj oblíbený audio obsah poslouchat opravdu dlouho. Se zapnutou funkcí ANC (potlačení šumu) vám zařízení vydrží sloužit až 7 hodin v kuse a v případě využití nabíjecího pouzdra můžete počítat dokonce s 24hodinovou výdrží. Praktické je přitom i rychlé nabíjení, jehož zásluhou získáte za 15 minut dalších 70 minut přehrávání. Dobíjecí box je možné nabíjet bezdrátově (jednoduchým umístěním na kompatibilní nabíjecí jednotku, která se prodává zvlášť). 

Obsah balení:


 • Bezdrátová sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK
 • Nabíjecí kabel USB (délka cca 0,2 m; USB-C)
 • Sada sluchátek v různých velikostech (XS1, XS2, S1, S2, M, L, XL – velikost M přiložena)
Díky 8mm reproduktorům, speciální akustické konstrukci a špičkovému potlačení šumu vám sluchátka AZ60M2 poskytnou výhodu čistého zvuku, ať už vás náročný den zavede kamkoli. Díky pohodlnému designu, bezproblémovému přepínání zařízení a křišťálově čistému zvuku vám nic neunikne.

Čistý zvuk charakteristický pro Technics
Jedinečná akustická technologie poskytuje skvělý detailní a bohatý zvuk pro uspokojivý zážitek z poslechu.

Intuitivní Smart funkce
Plynulé přepínání zařízení, křišťálově čisté hovory, pohodlné použití s jedním sluchátkem, snadné ovládání zvuku a dlouhá výdrž baterie.

Pohodlný design pro celodenní používání
Design s nízkým profilem poskytuje celodenní pohodlí, zatímco vyvážená konstrukce se postará o to, že sluchátka zůstanou na svém místě, i když jste v pohybu.

Vychutnejte si hudbu
Jedinečná konstrukce akustické komory, harmonizéru a 8mm driverů Technics dodává čistý, bohatý a hluboký zvuk. Kompatibilita s LDAC™ bezdrátovým zvukem ve vysokém rozlišení* poskytuje vyšší úroveň poslechu.

Čistý poslech
Duální hybridní potlačení hluku využívá mikrofony s technologií feedforward & feedback, a také analogové i digitální zpracování signálu. To vše pro nepřerušovaný zvuk ve špičkové hi-fi kvalitě.

Vícebodové připojení ke 3 zařízením (Multipoint)
Plynulé přepínání mezi až 3 zařízeními - tzv. Multipoint (např. počítač, chytrý telefon a tablet).

Technologie JustMyVoice™
8 samostatných mikrofonů a pokročilá redukce hluku větru pro izolaci a zesílení řeči a minimalizaci hluku na pozadí.

Pohodlné použití jednoho sluchátka
Nechte jedno ucho poslouchat okolí nebo jedno sluchátko nabíjejte a druhé používejte. Přizpůsobte si dotykové senzory prostřednictvím aplikace Technics.

Ovládejte zvuky kolem sebe
V režimu přirozeného zvuku okolí si můžete vybrat, kolik zvuku na pozadí chcete slyšet, zatímco režim Pozornosti se soustředí na řeč.

Dlouhá výdrž baterie
Až 7 hodin poslechu se zapnutou funkcí ANC (potlačení šumu) a 24hodinovou zálohou s nabíjecím pouzdrem. Rychlé nabíjení po dobu 15 minut vám zajistí 70 minut přehrávání.


Návod k obsluze Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 38 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.49 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá

Technické parametry

Sluchátka Technics EAH-AZ60M2EK černá

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAH-AZ60M2EK
Další parametry
Provedení sluchátek špunty
Typ sluchátek do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru pro připojení zařízení - Typ připojení
Bluetooth
Typ nabíjení USB-C, bezdrátové
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům, nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači apod - Ovládání hlasitosti
nemá ovládání hlasitosti
Mikrofon
Zařízení lze využít i pro hlasovou komunikaci - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnily svou polohu ani při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu apod.) - Vhodné pro sport
Ano
Stupeň krytí
Určuje odolnost zařízení proti vniknutí prachu a vody. Označuje se zkratkou „IP″ plus dvouciferné číslo. První číslice označuje ochranu před vniknutím cizích předmětů, druhá slouží na stupeň proti vniknutí vody. Zjednodušeně platí, že čím vyšší číslo, tím vyšší odolnost.
Stupeň krytí
IPX4
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Funkce ANC snižuje nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu vám tak umožní poslech hudby bez rušení či zvyšování hlasitosti - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
Ambientní zvuk
Ambientní zvuk označuje přirozené zvukové prostředí okolí, jako jsou například zvuky přírody, města nebo jiných okolních aktivit - Ambientní zvuk
Ne
Kmitočtový rozsah od
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah od
20 Hz
Kmitočtový rozsah do
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah do
40000 Hz
True wireless
True wireless sluchátka jsou kompletně bezdrátová. Z přehrávaného zdroje nevede ke sluchátkům žádný kabel a ani samotná sluchátka nejsou propojena kabelem - True wireless
Ano
Výdrž sluchátek
Udává kapacitu, jaké dosáhnou sluchátka na jedno nabití - Výdrž sluchátek
7.5 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem
Plně nabité pouzdro má často kapacitu na několik nabití sluchátek, proto může být tato hodnota oproti výdrži sluchátek třeba trojnásobná - Výdrž s nabíjecím pouzdrem
25 hod.
Dětská sluchátka
Označení pro sluchátka s hravým designem, která mají omezenou hlasitost, aby nepoškodila dětský sluch - Dětská sluchátka
Ne
Akustický systém
Akustický systém udává konstrukci náušníků. Čím uzavřenější konstrukce, tím méně zvuku propustí ven do okolí - Akustický systém
uzavřený
Další vlastnosti Hi-Fi
Měření tepu
Zařízení má v sobě integrovaný snímač srdečního tepu, díky kterému můžete trénink přizpůsobit rytmu svého srdce. Upozorní vás, kdy je čas na odpočinek i na prostor pro vyšší výkon - Měření tepu
Ne
Barva černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 11.0 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 9.3 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5

Tento produkt už hodnotilo 29 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Zavážecí rybářská loď. - GPS loď D16B 500m RC. (KIK zavážecí rybářská loď KX6689)...
Dobrý deň. Nutne by som potreboval návod k obsluhe sušičky BEKO EDS 74251 CPS 1W, k výrobku bol priložený iba manuál v anglickom a madarskom ...
IPhone Apple 13 256GB ...
SILVERCREST® Kuchyňské rádio DAB+ prosím o návod děkují moc....
Tp link RE 330...
Pračka CANDY CW50-BP12307-S Prosím o český návod k obsluze a vysvětlení jednotlivých značek a zdali možné použít pouze ždímání bez m...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

JBL cinema sb170
Autor: Hana
Soundbar JBL SB 170 černý
Dobrý den. Mám stejný problém s blikající červenou kontrolkou a zvuk nejede. Děkuji....
Redmi A2 mobil modry 3 GB RAM 64 GB ROM
Autor: Ludmila
Mobilní telefon Xiaomi Redmi A2 3
Dobrý den zablokoval se mi mobil, nemohu najit PUK. Poslaly by jste mi číslo desetmístní kod. Děkuji Reiterová...
Zvuky
Autor: Eva
Pračka Samsung WW90TA046AE LE bílá
Dobry den, chtěla bych se zeptat, jak vypnout zvuky po doprani cyklu. Děkuji....
Tovární nastavení
Autor: Jana
Satelitní přijímač GoSat GS7010 HDi černý
Potřebovala bych poradit jak provést u satelitu gosat tovární nastavení u důvodu přeladění programů na Skylinku děkuji ...
Dotaz
Autor: Libuše
Espresso Sencor SES 7018BK
Ako sa nastavuje síla kávy ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou