NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Urbanears Alby zelená

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Urbanears Alby zelená

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Urbanears Alby zelená Obsah českého návodu Sluchátka Urbanears Alby zelená
 • Zařazení produktu: Sluchátka Urbanears
 • Značka: Urbanears
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Urbanears Sluchátka

Sluchátka Urbanears Alby zelená Sluchátka Urbanears Alby zelená Sluchátka Urbanears Alby zelená Sluchátka Urbanears Alby zelená
Návod k obsluze Sluchátka Urbanears Alby zelená obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Urbanears a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Urbanears návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Urbanears výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Urbanears Alby, zelená


bezdrátovými sluchátky Urbanears Alby vás bude hudba provázet na každém kroku. Vychutnejte si naprostou volnost pohybu s technologií True Wireless a poslouchejte oblíbené skladby až 15 hodin na jedno nabití. Sluchátka vám vždy přesně padnou – v balení najdete různé velikosti ušních koncovek, abyste si vybrali tu, která vám nejlépe sedne. Nastavení měníte jednoduše pomocí dotykového ovládání, případně můžete využít kompatibilitu s hlasovými asistenty. Integrovaný mikrofon se postará o bezproblémovou komunikaci při handsfree volání, během kterého se eliminuje okolní ruch, aby vás volající slyšeli vždy jasně a zřetelně. 

Klíčové vlastnosti:


 • Kompaktní provedení bez kabelů vám zajistí naprostou volnost pohybu
 • Výborná kvalita zvuku při poslechu i handsfree volání
 • Výdrž 3 hod a až 15 hod s pouzdrem
 • Možnost ovládání dotykem, nebo pomocí hlasových asistentů
 • Rychlé a snadné připojení přes Bluetooth 5.0

 
Bezdrátová sluchátka v provedení True Wireless vám zaručí pohodlné nošení a poslech hudby ve skvělé kvalitě.
 

Dlouhá výdrž baterie


True Wireless sluchátka vám zaručí maximální volnost, nejsou totiž spojená žádnými kabely. K telefonu je připojíte bezdrátově přes Bluetooth a hudbu budete streamovat na dálku. Uvnitř se nachází dobíjecí baterie, která sluchátkům zajišťuje až 15 hodin přehrávání na jedno nabití.
 


 


Pohodlné nošení


Vyberte si z nabídky tří různých velikostí ušních koncovek a mějte jistotu, že vám sluchátka vždy dokonale padnou. Ani po dlouhých hodinách nošení vás nebudou bolet uši, abyste si svou oblíbenou hudbu mohli vychutnat nerušeně a zcela bez kompromisů. 


Odolná proti kapkám vody


Hodí se k nošení za každého počasí. Stupeň krytí IPX4 jim zajistí odolnost proti kapkám vody i proti potu. Můžete si je vzít s sebou na běhání v dešti i do posilovny, aniž by hrozilo jejich poškození a ztráta funkčnosti.
Zažijte skutečnou svobodu bezdrátového připojení s celkovou dobou přehrávání až 15 hodin. Elegantní design do uší s přizpůsobitelnými silikonovými hroty zajišťují dokonalé uchycení a zároveň blokují hluk pro pohlcující zvukový zážitek.

Užijte si hudbu celý den s až 15 hodinami celkového času přehrávání. Tři hodiny nepřetržitého poslechu na jedno nabití plus 4x další on-the-go v nabíjecím pouzdře. S přiloženým kabelem USB-C se dobíjí rychle a minimální prostoje.

Přizpůsobitelné
Přizpůsobte si záchyt pomocí silikonových špiček do uší ve třech velikostech a zajistěte si pohodlný střih s pasivním potlačením šumu pro pohlcující zvukový zážitek.

Dotykové a hlasové ovládání.
Klepnutím nebo mluvením - zůstaňte pod kontrolou, aniž byste sáhli po zařízení. Pomocí dotykových ovládacích prvků můžete bez námahy procházet mezi skladbami a hovory nebo klepnutím aktivovat hlasového asistenta zařízení pro ovládání hands-free.

Odolný vůči stříkající vodě.
Díky designu odolnému proti stříkající vodě (IPX4), který byl vyvinut s cílem udržet krok s vámi, vaše počasí nezastaví žádné počasí ani cvičení.

Jasná kvalita hovoru.
Zůstaňte v kontaktu a mluvte snadno - mikrofon na každém uchu zajišťuje kvalitu ostrého hovoru, ať už používáte jeden nebo oba.

Technické specifikace:

 • Rozsah frekvencí: 20 Hz - 20 kHz
 • Maximální hladina akustického tlaku: 92 dB
 • USB výstup pro nabíjení: USB – C
 • Čas přehrávání: Až 15 hodin
 • Čas nabíjení: <2h
 • Mikrofon a dálkový ovladač: Počet mikrofonů: 2
 • Bezdrátové připojení: Bluetooth 5.0
 • Voděodolnost: Konstrukce odolná proti stříkající vodě (IPX4)
Obsah krabice
 • Sluchátka Alby True Wireless
 • Silikonové špičky do uší S, M, L
 • Nabíjecí pouzdro
 • Nabíjecí kabel USB-C
 • Rychlý návod


Návod k obsluze Sluchátka Urbanears Alby zelená

Stažení PDF návodu k obsluze pro Sluchátka Urbanears Alby zelená není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Sluchátka Urbanears Alby zelená

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ připojení
bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
nemá ovládání hlasitosti
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ano
Stupeň krytí
IP x1Chráněno proti kapající vodě 1+0,5 mm za minutu.
IP x2Chráněno proti kapající vodě 3+0,5 mm za minutu.
IP x3Chráněno proti vodní tříšti.
IP x4Chráněno proti stříkající vodě.
IP x5Chráněno proti tryskající vodě.
IP x6Chráněno proti intenzivně tryskající vodě.
IP x7Chráněno proti ponoření do vody na 30 minut do hloubky 1 metr.
IP x8Chráněno proti potopení do vody.
IP x9Chráněno proti tryskající vysokotlaké teplé vodě.
Stupeň krytí
IPX4
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
Citlivost
Udává hladinu akustického tlaku vysílaného reproduktorem. Měřeno ve vzdálenosti 1m od zdroje, při napětí reproduktoru 2,83 V. Průměrná citlivost dnešních reprosoustav je 89 dB - Citlivost
92 dB
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 3 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 15 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Měření tepu Ne
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
zelená
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 9.1 cm
Výška balení 13.4 cm
Hloubka balení 3.3 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5

Tento produkt už hodnotilo 59 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

ETA Twixer Typ 6011/00 220-240V~ 50/60Hz 1000 W seriál number: 1892306000959...
iRobot Roomba i3 (RVD-Y1)...
HK1T Xtendlan BOX MULTIMEDIÁLNÍ CENTRUM 64 GB...
HK1T Xtendlan BOX MULTIMEDIÁLNÍ CENTRUM 64 GB...
Vanová termobaterie Vittoria 72026...
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Přehrávání záznamu z kamery Mio MiVue 935W
Autor: JOSEF
Autokamera Mio MiVue 955W Dual černá
Dobrý den, poraďte mi prosím, jaký je nutný mít grafický program pro zobrazení tohoto videa z tímto vysokým rozlišením. Používám v počítači programy All Video Player a GOM Player. Záznam se přehrává skokově, trhavě, není plynulý. Diky. JOSEF ILL. ...
Zvonění
Autor: Vobornik
Mobilní telefon CPA Halo 11 černý
Mám cpa halo 21 jak ztlumit zvonění děkuji ...
Nabíjení z panelů
Autor: Jiří
Nabíjecí stanice EcoFlow DELTA Max
Dobrý den, vlastníme stanici delta max. Při nabíjení z panelu ukazuje nabíjecí hodnotu cca 300w po nějakém čase to přestane nabíjet touhle hodnotou a nabíjí jen cca 30-60w. Po odpojení a znovu zapojení panelu to zase nabíjí cca 300w, to trvá zase cca 3 hodiny a...
Návod k obsluze THINK PAD K NOTEBOOKU
Autor: Jaroslav
Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen 3
MANUÁL K NOTEBOOK THINK PAD...
Návod k obsluze THINK PAD K NOTEBOOKU
Autor: Jaroslav
Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen 3
MANUÁL K NOTEBOOK THINK TANK...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou