NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro černá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro černá Obsah českého návodu Sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro černá
 • Zařazení produktu: Sluchátka Xiaomi
 • Značka: Xiaomi
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Xiaomi Sluchátka

Sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro černá Sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro černá Sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro černá Sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro černá Sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro černá
Návod k obsluze Sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro černá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Xiaomi a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Xiaomi návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Xiaomi výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Xiaomi Buds 3T Pro, černá


Vychutnejte si oblíbené hudební melodie či mluvené slovo na každém kroku. Pořiďte si bezdrátová sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro, která připojíte ke smartphonu přes Bluetooth, aniž by vás jakkoliv omezovaly nějaké kabely. Sluchátka fungují bezdrátově. Uvnitř sebe mají dobíjecí baterii, která jim zajistí funkčnost až po dobu šesti hodin. Dodávané nabíjecí pouzdro pak tento čas výrazně navýší – až na 24 hodin – abyste mohli hudbu poslouchat od rána do večera, kdykoliv máte čas a chuť. Sluchátka nabízí mohutný prostorový zvuk. Během poslechu vás nebude vyrušovat vaše okolí, stačí si aktivovat potlačení hluku ANC. Pokud si však potřebujete zachovat povědomí o tom, co se kolem vás děje, zapněte si transparentní režim.


 

Klíčové vlastnosti:


 • aktivním potlačením hluku vás nebude v okolí nic vyrušovat
 • Ponořte se do oblíbené hudby intenzivněji díky prostorovému efektu
 • Přepínejte mezi dvěma připojenými zařízeními snadno a rychle
 • Nabíjecí pouzdro můžete dobíjet bezdrátově
 • Krytí IP55 zaručí bezchybnou funkčnost i při kontaktu s vodou

 
Funkce aktivního potlačení hluku vás odřízne od reality.
 

Dlouhá výdrž baterie a podpora bezdrátového nabíjení


V kombinaci s nabíjecím pouzdrem se na sluchátka můžete spolehnout až 24 hodin. Přehrávejte si hudbu po celý den a užívejte si svou oblíbenou zábavu beze strachu, že by se sluchátka mohla odpoledne vybít a vy jste museli jet z práce domů potichu. S podporou Qi technologie lze sluchátkům dodávat energii i bezdrátově pomocí kompatibilních bezdrátových nabíječek.
 


 


Připojení více zařízení


K jednomu páru sluchátek můžete současně připojit dvě zařízení. Poslouchejte hudbu spolu s přáteli nebo si propojte telefon a notebook a přepínejte mezi zdrojem zvuku snadno a rychle, jak se vám to zrovna hodí.
 


 


Technologie ANC


Sluchátka pracují s pokročilou technologií ANC, která vám zajistí naprostý klid a možnost maximálního soustředění nebo uvolnění při práci i relaxaci. ANC potlačuje okolní hluky, abyste si čistý kvalitní zvuk vychutnali naplno a bez kompromisů. Na výběr máte celkem čtyři režimy, a to lehký pro relax, vyvážený pro chůzi, hluboký pro veřejnou dopravu a adaptivní, který mapuje okolní hluk a automaticky vybere nejvhodnější úroveň.
Až 40 dB adaptivní ANC
Je vybaven výkonným nezávislým procesorem ANC, který přináší až 40 dB hybridní potlačení hluku. 3mikrofonové potlačení hluku pro hovory: čisté hovory i na hlučných místech.

3+1 ANC režimy
Lehký režim pro relaxaci v parku, vyvážený režim pro chůzi v kancelářské budově, hluboký režim pro hlučné dojíždění metrem. A v adaptivním režimu inteligentně detekuje úroveň okolního hluku a vybere pro vás nejvhodnější úroveň potlačení hluku.

Režimy duální průhlednosti
V transparentním režimu můžete zůstat pozorní na své okolí, aniž byste museli sundávat sluchátka. Podporuje také vylepšení hlasu, aby byly hlasové frekvence čisté, což usnadňuje chatování s přáteli v hlučném prostředí.

Luxusní dynamické měniče
10mm dynamický měnič se dvěma magnety potažený membránou DLC. Zvuková kvalita studiové úrovně navržená s luxusní jednotkou.

Prostorový zvuk
Prostorový zvuk dokáže umístit zvuk všude kolem vás a poskytnout skutečný zážitek z poslechu.

Možnost připojení dvou zařízení
Lze jej propojit se dvěma zařízeními současně, jako jsou chytré telefony, tablety, počítače a další chytrá zařízení.

Podporuje kodek LHDC 4.0
LHDC 4.0 umožňuje uživatelům zažít lepší kvalitu zvuku s více detaily. LHDC 4.0 podporuje streamování zvuku v prémiové kvalitě.

Sledujte pohyb hlavy
Přináší vám relativně pevný zvukový prostor. Když pohnete hlavou, každý detail zůstane tam, kde má být.

Odolnost proti prachu a vodě IP55
Je přísně navržena certifikován IP55 odolný proti prachu a vodě. Bezstarostný poslech při pocení v posilovně.

Pohodlné a bezpečné nošení
Každé sluchátko Xiaomi Buds 3T Pro váží pouze cca. 4,9 g. Design špuntů Focus kolemtragus, antitragus a cavum conchae pro pohodlné a bezpečné uchycení. Super velký design větracího otvoru vytváří proudění vzduchu a vyrovnává tlak kolem vašeho ucha.

Podporuje bezdrátové nabíjení
Je kompatibilní s nabíječkami s certifikací Qi.

Technická specifikace:

 • Kapacita baterie: 38 mAh (sluchátka), 480 mAh (nabíjecí pouzdro)
 • Max. délka přehrávání: cca 6h. (vypnuté ANC)
 • Celková životnost baterie (s nabíjecím poudrem): cca 24 hod. (vypnuté ANC)
 • Nabíjecí port: typ-C (pomocí kabelového nabíjení)
 • Nabíjecí čas: cca 70 min.
 • Bezdrátová konektivita: Bluetooth 5.2
 • Dosah BT: 10 m
 • Hmotnost: 4,9 g (sluchátko), 48 g (celkem)
 • Obsah balení: Sluchátka, Nabíjecí pouzdro, Manuál, kabel typu C, špunty "


Návod k obsluze Sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro černá

Stažení PDF návodu k obsluze pro Sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro černá není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro černá

Záruka 24 měsíců
Partnumber 35080
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ připojení
bluetooth
Typ nabíjení USB-C, Bezdrátové
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
nemá ovládání hlasitosti
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ano
Stupeň krytí
IP x1Chráněno proti kapající vodě 1+0,5 mm za minutu.
IP x2Chráněno proti kapající vodě 3+0,5 mm za minutu.
IP x3Chráněno proti vodní tříšti.
IP x4Chráněno proti stříkající vodě.
IP x5Chráněno proti tryskající vodě.
IP x6Chráněno proti intenzivně tryskající vodě.
IP x7Chráněno proti ponoření do vody na 30 minut do hloubky 1 metr.
IP x8Chráněno proti potopení do vody.
IP x9Chráněno proti tryskající vysokotlaké teplé vodě.
Stupeň krytí
IP55
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
Citlivost
Udává hladinu akustického tlaku vysílaného reproduktorem. Měřeno ve vzdálenosti 1m od zdroje, při napětí reproduktoru 2,83 V. Průměrná citlivost dnešních reprosoustav je 89 dB - Citlivost
40 dB
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 6 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 24 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém uzavřený
Měření tepu Ne
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 4.0 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 16.0 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 08 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro černá

Předmět: sluchátka Xiaomi Buds 3T
Datum: 21.11.2023 12:01:59Autor: neznámý
Nově koupené není pořádný návod na obsluhu sluchátek v uších ,jak přepínat na další skladbu,pozastavit hudbu .Kde je na nich ovládací tlačítko a jak ovládat ?
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Power pressure cooker xl model ppc770...
Dobrý den, sháním návod. Nabíječka Geti GDC4U...
Dobrý den scháním navod v češtině na UNI-T UT202BT - Klešťový multimetr Děkuji Petr...
Dobrý den, potřeboval bych český návod k brusce na pily Vollmer POR 40U nebo 41U výrobce VOLLMER WERKE Maschinenfabrik Gmbh, Germeny d...
Dobrý den, sháním návod k obsluze pro výrobek Adler Pneumatická kolíková úhlová bruska ADLER, AD-1143...
Dobrý den. Sháním návod k obsluze k pákovému kávovarů Moulinex duomo café q85. Děkuji za případné dodání. S pozdravem Oravec ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

navod na lenko kc 100wh
Autor: niznansky
Radiopřijímač Lenco KCR-100 bílý
ziadam navod na obsluhu...
navod na lenko kc 100wh
Autor: niznansky
Radiopřijímač Lenco KCR-100 bílý
ziadam navod na obsluhu...
oznámení v hodinkách
Autor: neznámý
Chytré hodinky Amazfit T-Rex Pro černé
Dobrý den . Mám problém s nastavením . Nezobrazují se mi v hodinkách oznámení a nevím co s tím. Hodinky by mely být spárovány správně ,jelikož co naměří , to se zobrazuje v aplikaci. Děkuji za odpověď. Aleš...
Docvaknout
Autor: Tadeáš
Kuchyňský robot Sencor STM 3750WH-EUE3 bílý
Dobrý den, měli jsme stejný problém pořádně docvaknete horní víčko na mixer aby byla šipka přímo proti zámečku a zároveň i musíte mít ochranný kryt na míse ...
Lednice ETA
Autor: Ema
Chladnička s mrazničkou ETA 136290010 nerez
Lednice hlásí EO,co to prosím znamená.Dekuji...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou