NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones bílá Obsah českého návodu Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones
 • Zařazení produktu: Sluchátka Xiaomi
 • Značka: Xiaomi
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Xiaomi Sluchátka

Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones bílá Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones bílá
Návod k obsluze Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Xiaomi a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Xiaomi návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Xiaomi výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Xiaomi Mi True Wireless Earphones, bílá


Seznamte se s moderními bezdrátovými sluchátky Xiaomi Mi True Wireless Earphones, s nimiž je poslech hudby příjemnější než kdy předtím. Jedná se o vyspělé zařízení, které se může pochlubit špičkovým vestavěným reproduktorem, prémiovým designem a také promyšleným ergonomickým zpracováním. Sluchátka jsou nesmírně lehounká a díky svému tvaru perfektně padnou do uší, takže o nich při poslechu téměř nevíte. Přinesou vám přitom zvuk nadstandardních kvalit, na němž vyniknou jak vysoké, tak hluboké tóny.
S chytrým mobilním telefonem, notebookem nebo třeba tabletem tato sluchátka propojíte za pomoci bezdrátové technologie Bluetooth 4.2, která dokáže přenášet zvuk ve stereo kvalitě (prostřednictvím profilu A2DP). Jednotlivá sluchátka k sobě navíc nejsou nijak připojena, takže si můžete při poslechu hudby vychutnat naprostou svobodu bez kabelů.
Pořiďte si sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones a poslouchejte muziku moderně, komfortně a svobodně.

Mohutné basy a krásně čisté výšky


Tato bezdrátová sluchátka jsou vybavena špičkovými reproduktorovými měniči, které jim zajišťují frekvenční rozsah 8 Hz až 25 kHz. Zařízení tak dokáže v parádní kvalitě reprodukovat mohutné basové linky i extrémně vysoké tóny. A aby toho nebylo málo, jakékoliv zvukové nedokonalosti efektivně potlačí aktivní redukce šumu ANC. Vaše oblíbená muzika bude zkrátka s těmito sluchátky znít vždy naprosto famózně.Snadné uskutečňování hovorů


Jakmile máte sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones spojena se svým smartphonem, můžete využívat i praktickou funkci handsfree. Ve chvíli, kdy vám někdo volá, stačí poklepat na dotykovou plošku sluchátek, čímž hovor přijmete. Jeho bezproblémové vyřízení vám pak umožní spolehlivý integrovaný mikrofon, díky němuž navíc můžete sluchátka ovládat prostřednictvím hlasových pokynů.Univerzální využití


Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones můžete využít se svým mobilním telefonem, tabletem i počítačem či notebookem. Zařízení je totiž kompatibilní s operačními systémy Android, iOS i Windows. S podporovanými přístroji se přitom dokáže spárovat zcela automaticky.Odolnost vůči stříkající vodě


Oficiální certifikace o stupni krytí IPX4 zaručuje tomuto zařízení odolnost vůči stříkající vodě. Sluchátka tak můžete bez obav používat i v drobném dešti, a protože jim nikterak neuškodí ani lidský pot, můžete si je s sebou brát i na běhání.Praktické nabíjecí pouzdro


Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones jsou dodávána s praktickým přepravním pouzdrem, které slouží zároveň i jako nabíječka. Sluchátka tak do něj jednoduše uložíte a ona se začnou automaticky nabíjet. Výdrž sluchátek na jedno nabití se pohybuje okolo 4 hodin, s nabíjecím pouzdrem pak můžete tuto dobu prodloužit až na 10 hodin. Pouzdro se nabíjí pomocí rozhraní USB-C.
Svoboda skutečné bezdrátové sítě
Bezdrátová sluchátka Mi True používají zcela bezdrátový design, který se odvíjí zleva zprava a při poslechu vytváří zcela nový, zcela osvobozený zážitek.

Přepněte režimy a sdílejte
Odtrhněte se od limitů kabelových sluchátek. Když přijde telefonní hovor, jednoduše odstraňte jedno sluchátko a automaticky přepněte do režimu jednostranného hovoru. Můžete dokonce předat jedno sluchátko kamarádovi, abyste si mohli společně poslechnout píseň a odrazit se do rytmu.

Odebrat pro pozastavení
Vestavěné infračervené senzory informují sluchátka, když je máte na sobě. Můžete vytáhnout některá ze sluchátek a hudba se automaticky pozastaví a vám nebude chybět ani vteřina vaší oblíbené písničky.

Pokročilá technologie pro nejlepší zvuk
Očekávejte plný, širokospektrální zvuk a přirozeně vyváženou frekvenci s 7 mm neodymovým magnetem + titanovou cívkovou reproduktorové jednotky. Zapněte režim potlačení šumu, abyste získali ještě čistší zvukový zážitek.

Skutečný zvuk s HD kvalitou
Sluchátka Mi True Wireless podporují kodek AAC, což znamená, že původní zvuk je kompletně obnoven a vokály se nebudou mísit s nástroji. Dobrá hudba si zaslouží zvuk ve vysokém rozlišení.

Stiskněte dvakrát pro inteligentní ovládání
Aktivujte hlasového asistenta poklepáním na sluchátka. Jsou podporovány různé systémy hlasového asistenta. Díky technologii ENC (environmentální potlačení hluku) váš hlasový asistent nebude mít v žádném prostředí potíže s nasloucháním.

Čisté hovory, méně hluku na pozadí
Obě sluchátka jsou vybavena vysoce citlivými mikrofony, které účinně potlačují šum v pozadí pomocí technologie tvarování paprsků + ENC, takže hovor je pro ně jasný a čistý.

Připojte se rychle a hned začněte poslouchat
Po prvním spárování se zařízením se sluchátka připojí automaticky, kdykoli je vyjmete z nabíjecího pouzdra. Pokud bude odpojen, automaticky se znovu připojí do 30 minut. Po 30 minutách bez interakce vstoupíte do režimu spánku, ale opětovné připojení je stejně snadné jako jejich umístění do uší.

Technické specifikace:

 • Hmotnost: 58 g
 • Impedance: 16 ohmů
 • Nabíjecí port: USB Type-C
 • Vstup: 5V = 1,1A
 • Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.2
 • Bezdrátový dosah: 10m
 • Čas nabíjení: 1h
 • Profily Bluetooth: Q / WMSX 002-2016
 • Profily Bluetooth: BLE / HFP / HSP / A2DP / AVRCP
 • Životnost baterií pro sluchátka (samostatný): 3 h (při 80% hlasitosi)
 • Celková životnost baterie (s nabíjecím pouzdrem): 10 h (při 80% hlasitosti)

Obsah balení:
Nabíjecí pouzdro
sluchátka
náhradní ušní nástavce
USB type-c
návod
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones bílá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones bílá je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones bíláhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sluchatka-xiaomi-mi-true-wireless-earphones-bila-36583-cesky-navod.pdf
(PDF file, 1.38 MB)


Technické parametry

Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones

Záruka 24 měsíců
Partnumber 24168
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ konektoru
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ konektoru
USB-C, bluetooth
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
nemá ovládání hlasitosti
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ne
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
Impedance
Impedance je hodnota, která je proměnlivá v závislosti na kmitočtu reproduktoru. U reproduktorů je důležité použít stejnou impedanci, jakou má zesilovač (nebo vyšší). Také je vhodné mít stejnou impedanci u všech reporduktorů v dané jedné zvukové soustavě.

Udává se v jednotce Ohm (Ω) a obvykle se pohybuje v rozmezí 2-16 Ohm, u sluchátek i více.
Impedance
16 ohm
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 4 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 10 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
bílá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.9 cm
Výška balení 4.0 cm
Hloubka balení 7.9 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 83 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones bílá

Předmět: xiaomi mi true wireless earphones lite
Datum: 07.10.2020 15:50:35Autor: alexandra schmiedová
Dobrý den,

pořídilala jsem si sluchátka xiaomi mi true wireless earphones lite . Tyto mají funkci přepínání písniček. Chci se prosím zeptat jak to provedu.

Moc děkuji
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobry den, prosim o zaslani navodu jak nastavit internet. Dekuji Bothova...
Zhiyun Weebill S...
Prosím o zaslání konkrétního českého návodu na obsluhu TELEVIZE SAMSUNG 50" UE50TU8502. Mockrát děkuji, zdraví Rebejová ...
KRUPS ANTIKALK KIT FO54 Spesne. Dekuji....
Prosím o zaslání návodu na obsluhu telefonu Xiaomi Redmi Note 8T 128GB modrý Předem děkuji S pozdravem Josef Lenner ...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Martina Veselá
Hoverboard Kolonožka Carbon Offroad APP
Dobrý den, haverboard se po zapnutí sám nakloní a nejde srovnat. Jak se dají nepumpovat kola?...
Chyba v popisu
Autor: Luděk Haškovec
Espresso Siemens EQ.300 TI353204RW
Dobrý den, popisu máte několik chyb. První je, že uvádíte možnost přípravy 2 káv najednou. Tento přístroj to neumožňuje, chybí tlačítka pro dvojitou kávu. Tryska na přípravu pěny je také jen jedna, takže dvě capuccina zaráz neuděláte. Tou druhou podsta...
Silikonová forma
Autor: Romana Černíková
Multifunkční hrnec Sencor SPR 7200SS
Dobrý den. S hrncem jsem velmi spokojena. Jen jsem nikde v návodu nenašla jak správně používat silikonovou formu na pečení. Můžete mi prosím poradit. Zda po vložení do hrnce ji mám podlít trochou vody nebo jak s ní mám zacházet. Děkuji moc za zpětné info....
prosba
Autor: Jiri Šoupal
Mobilní telefon Motorola Moto E7 Plus
koupil jsem u vás motorolu e7 plus a nemohu nalezt podrobný manual...
chyba
Autor: Marian
Fitness náramek Honor Band 5 černý
Dobry den, pri zapinani hodin Honor band 5 vyhodi i-E67 a dalej sa s nimi neda nic robit,mozete mi poradit s tymto problemom? Dakujem....

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sluchatka-xiaomi-mi-true-wireless-earbuds-basic-cerna-36920-cesky-navod.pdf
Detail - Outdoorová kamera GoPro HERO 9 Black
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ outdoorova-kamera-gopro-hero-9-black-57027-cesky-navod.pdf
Detail - Meteorologická stanice EMOS E5005 bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ meteorologicka-stanice-emos-e5005-bila-18692-cesky-navod.pdf
Detail - Autokamera LAMAX T6 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ autokamera-lamax-t6-cerna-36314-cesky-navod.pdf
Detail - Router TP-Link TL-WR840N bílý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ router-tp-link-tl-wr840n-bily-13467-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020