NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A Obsah českého návodu Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A
 • Zařazení produktu: Robotické hračky Aeroband
 • Značka: Aeroband
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Aeroband Robotické hračky

Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A
Návod k obsluze Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Aeroband a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Aeroband návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Aeroband výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Aeroband DL2004A&DL1902A, dřevo


PocketDrum 2 je chytrá a přenosná sestava bicích, abyste mohli pilovat vaši techniku i se zabavili skutečně kdekoli! Tyto chytré paličky mají Bluetooth pro propojení s vaším smartphonem (Android i iOS) a na nabití vydrží hrát až 20 hodin! V balení jsou navíc u tohoto setu i tzv. kopáky pro ovládání basového bubnu a hajtky nohama.
Díky pokročilé senzorové výbavě nemusíte nosit s sebou bicí, ale můžete bubnovat do vzduchu, přičemž vestavěná technologie přesně určuje směr a intenzitu bubnování, načež poskytuje zpětnou vazbu do sluchátek/reproduktorů i vibracemi. Ocení je tak hudebníci, kteří chtějí trénovat, stejně tak jsou ale díky třem různým režimům vhodné pro rozvoj pohybové koordinace, citu pro rytmus a hudebního sluchu.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Krásně kompaktní v porovnání s tradičními sestavami bicích
 • Set zahrnující i kopáky pro ovládání basového bubnu a hajtky nohama
 • Trénink bubnování bez obtěžování okolí hlukem s použitím sluchátek
 • Vyladěná aplikace pro Android i iOS
 • Bohatá knihovna písniček k tréninku i zábavě
 • Snadné pro použití začátečníky, ale dostatečně schopné pro pokročilé
 • Výdrž až 20 hodin na nabití a nabíjení přes USB-C (2 až 3 hodiny)

 
Pomohou vám hrát jako Ringo Starr!
 

Zpětná odezva


PocketDrum 2 mají 9osý inerciální navigační čip a BLE Bluetooth, aby bylo dosaženo minimální latence jen 6 ms a vy se mohli opřít o nejlepší zážitky z hraní. I kvůli tomu výrobce doporučuje kombinovat paličky se sluchátky/reproduktory připojenými k vašemu zařízení skrze kabel pro minimalizaci zpoždění bezdrátovým připojením. Zpětnou vazbu paličky přináší prostřednictvím zvuků bicí a vibrací s různou úrovní intenzity podle síly úderu a odrazu bubnu. 

Aplikace pro hraní


V mobilní aplikaci dostupné zdarma pro Android i iOS jsou tři režimy hraní, ale také další unikátní obsah, který vám zpříjemní používání PocketDrum 2. 

Speciální režimy


PocketDrum 2 disponují speciálními režimy, jako je Song, který například umožní bubnovat do rytmu skladeb, i když s hraním na bicí nemáte zkušenosti. K dispozici je ale také Free Demo k procvičování naučených sestav a Herní režim, kdy postupně procházíte od jednodušších skladeb ke složitějším. 

Kopáky v balení


Součástí tohoto setu jsou kopáky. Jde o samostatné senzory, jež můžete přichytit za tkaničky u bot, případně rovnou kolem chodidel pomocí dodávané gumičky. Pak lze ovládat basový buben a hajtky nohama jako u klasických sestav bicích.
Smart Bubnovací Paličky AeroBand PocketDrum 2 KIT barva dřevoNejkompaktnější souprava bicích všech dob!Trénujte hraní na bicí kdekoli a kdykoli
 • PocketDrum 2 je vaše osobní chytrá přenosná sestava bicích, kterou můžete mít vždy s sebou!
 • PocketDrum 2 jsou chytré paličky pro bubnování s technologií Bluetooth. Jsou dokonalým řešením pro začínající i pokročilé bubeníky a umožňují vám přinést rytmus do vašeho života, ať jste kdekoli. Na jejich použití totiž není potřebné sebou nosit bicí, stačí bubnovat „do vzduchu“ a chytrá elektronika uvnitř PocketDrum 2 dokáže přesně určit kam a jak silně jste udeřili a pošle do vašich sluchátek anebo reproduktorů ten správný zvuk.
 • Paličky PocketDrum 2 ale zdaleka nejsou určeny jen pro hudebníky. Jejich používání je v první řade zábava pro každého a slouží také jako výborný nástroj pro rozvoj pohybové koordinace, citu pro rytmus a hudebního sluchu.
 • Naučte se základy rytmu, volně jamujte nebo hrajte pomocí aplikace, a to vše bez potřeby prostorově náročné tradiční sestavy bicích.
Klíčové vlastnosti
 • Kompaktní rozměry oproti tradičním sestavám bicích
 • Umožňuje tréning a učení bez obtěžování okolí hlukem – použití sluchátek
 • Bezdrátové připojení k iOS i Android zařízením s extrémně nízkou latencí
 • Aplikace pro učení a trénink bubnování, výukové režimy
 • Bohatá knihovna písniček pro učení, trénink i zábavu
 • Jednoduché používaní pro začátečníky, pokročilé a všechny nadšence bubnování
 • Skvělý nástroj pro rozvoj pohybové koordinace a hudebního sluchu
 • 4 režimy rozložení bicích
 • 3 režimy hraní – Song (předvolené skladby), Free Demo (volné hraní) a Level (herní)
 • Až 20 hodin hraní na jedno nabití
 • Plné nabití přes USB-C port za 2-3 hodiny (závisí na výkonu nabíječky)
Realistický zvuk se zpětnou odezvou
 • Opoždění (latence) je klíčový faktor při hraní na technologických (smart) hudebních nástrojích. Díky 9-osému inerciálnímu navigačnímu čipu a BLE Bluetooth čipu disponuje PocketDrum 2 extrémně nízkou hodnotu latence - pouze 6 ms. Právě kvůli latenci je pro dosažení nejlepšího zážitku při používání PocketDrum2 doporučeno používání sluchátek anebo reproduktorů připojených k vašemu zařízení přes kabel. Bezdrátové připojení totiž do procesu vnese další opoždění, které není žádoucí. Paličky vydávají zvuky bicích a vibrují s každým úderem, přičemž úroveň vibrací závisí na odrazu bubnu a síle úderu. Díky tomu se můžete lépe soustředit na dynamiku vašeho bubnování.
Aplikace pro hraní
 • Aplikace nabízí 3 režimy hraní a je dostupná zdarma pro iOS i Android zařízení. Unikátní obsah aplikace AeroBand zahrnuje výuku, zábavu a další režimy, které plně uspokojí potřeby učení i hraní. S aplikací je velmi snadné hrát vaše oblíbené skladby, nebo si jen tak bubnovat podle sebe a zkoušet, jak bicí fungují. S PocketDrum2 se může každý snadno naučit hrát na bicí a užít si u toho spoustu zábavy!
Režim SONG
 • Můžete bubnovat do rytmu vašich oblíbených skladeb, i když s hraním na bicí nemáte vůbec žádné zkušenosti. Aplikace vás povede a ukáže vám, kde a kdy máte udeřit a nabídne vám možnost výběru písně podle náročnosti: lehké, střední a těžké. Každý může v tomto režimu hrát na bicí s PocketDrum 2 jako hudební hvězda, jednodušší už to být nemůže!
Režim FREE DEMO
 • Pro pokročilé bubeníky a studenty slouží k procvičování naučených sestav. Amatérští bubeníci nebo začátečníci si můžou bubnování „osahat“ a zjistit, jak bicí fungují a jak je správně používat.
Herní režim
 • Herní režim, ve kterém postupně přecházíte z nižších úrovní s jednoduššími skladbami a krok za krokem postupujete na vyšší úrovně se složitějšími skladbami v knihovně aplikace.
Možnosti rozložení sestavy
 • Podle preferencí si můžete vybrat šesti nebo sedmi dílné rozložení sestavy, a to v klasické variantě nebo ve variante s kopáky / šlapkami. Kopáky jsou samostatné senzory dodávané pouze v balení PocketDrum2 KIT, které se jednoduše přichytí za tkaničky u bot anebo kolem chodidel pomocí dodávané gumičky a umožňují ovládaní basového bubnu a hajtky (hi-hat) nohama – přesně jako u klasických sestav bicích. (Pro variantu s kopáky je nutné mít tyto senzory)
Balení
 • 2x bubnovací paličky PocketDrum2
 • Nabíjecí kabel


Návod k obsluze Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A

Stažení PDF návodu k obsluze pro Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Smart produkt Aeroband DL2004A&DL1902A

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Určení univerzální
Reakce na hlas Ne
Zvukové efekty Ano
Světelné efekty Ne
Mobilní aplikace
koloběžku snadno propojíte s mobilním telefonem pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Aplikace umožní nastavit jízdní režim, kontrolovat stav baterie, hodnotu aktuálního dojezdu, nastavení světel a mnoho dalšího - Mobilní aplikace
Ano
Typ baterie batterypack
Baterie součástí balení Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 1.7 cm
Výška výrobku 1.7 cm
Hloubka výrobku 31.5 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 34.0 cm
Hmotnost balení 1.8 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 32 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Návod k obsluze mobilního telefonu HONOR 20 Dual SIM modrý...
Návod k obsluze mobilního telefonu HONOR 20 Dual SIM modrý...
návod k obsluze GORENJE NRK61DAXL4...
Kávovar Gaggia Anima Prestige/Classic ...
Zdravím, zháňam návod na spoločenskú hru pre deti HROU DOBRÝM MOTORISTOU, myslím že to vydala TOFA, ďakujem ....
Dobrý den, poptávám český návod na otáčivou kameru Zintronic P5 DARK WiFI....

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2
Autor: neznámý
Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum
Dobrý den, chci se zeptat. V prosinci 2022 jsem si pořídila vysavač Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 celou dobu šlo všechno v pořádku, ale dneska jsem ho chtěla zapnout a vyjede mi z dokovací stanice max 1 metr a vysavač přestane vysávat a stojí. ...
Dotaz
Autor: Mgr.
Mobilní telefon Honor 20 Dual SIM
Dobrý den, poptávám kryt na mobilní telefon HONOR 20 + "něco" drsného, aby se nepoškodil kupř. při pádu na beton (nedokážu se přesněji vyjádřit). Děkuji za odpověď a srdečně zdravím. MS...
Dotaz: vypnutí
Autor: Josef
Holicí strojek Philips Série 5000 S5110
Dotaz : jak vypnout strojek pro transport a opětovné zapnutí. Diky ...
dávkování odvápňovač Electrolux universal descaler
Autor: pavel
Univerzální odvápňovač Electrolux 1l
dobrý den Zuzano, tak co, již jste zjistila jak na ten odvápňovač? především dávkování? díky za info. zdr. Pavel Abrahám...
dávkování odvápňovač Electrolux universal descaler
Autor: pavel
Univerzální odvápňovač Electrolux 1l
bohužel se k této informaci nemohu dostat!...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou