NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE černý stříbrný

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE černý stříbrný Obsah českého návodu Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE
 • Zařazení produktu: Soundbar Bang & Olufsen
 • Značka: Bang & Olufsen
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Bang & Olufsen Soundbar

Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE černý stříbrný Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE černý stříbrný Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE černý stříbrný Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE černý stříbrný Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE černý stříbrný Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE černý stříbrný Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE černý stříbrný Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE černý stříbrný Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE černý stříbrný
Návod k obsluze Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Bang & Olufsen a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Bang & Olufsen návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Bang & Olufsen výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Bang & Olufsen BeoSound STAGE


BeoSound STAGE je skutečně výkonný soundbar, s nímž se můžete těšit na revoluční kvalitu zvuku, která plně koresponduje s obrazem těch nejvybavenějších televizorů dneška i budoucnosti. Kromě minimalistického designu, který vás okouzlí, totiž zaujme také vysokým výkonem a špičkovými technologiemi, jako je Dolby Atmos. Ve výsledku to znamená, že vás dokonale obklopí zvukem, abyste si filmy i seriály užili stejně skvěle jako v těch nejlepších kinech.
Perfektně ale poslouží i pro streamování vaší hudby díky podpoře technologií, jako je Chromecast nebo Apple AirPlay 2.Klíčové vlastnosti:


 • Zvuk, který vás dokonale obklopí díky Dolby Atmos
 • Podpora technologie Chromecast i Apple AirPlay 2
 • Skandinávský minimalistický design
 • Prvotřídní zpracování
 • Aplikace Bang & Olufsen s optimalizovaným nastavením pro různé scénáře

 
Když toužíte nejen po nejlepším obraze, ale i zvuku!
 

Působivý prostorový zvuk


S Beosound Stage se můžete těšit na revoluční úroveň podání zvuku. Ve zkratce se dá říci, že jak skvěle vypadá, tak skvěle i hraje! To vše díky kombinaci špičkových technologií a zkušeností odborníků z Bang & Olufsen.
 

Skandinávská jednoduchost


Těšit se můžete na exkluzivní design vzhledem k využití pouze a jen prémiových materiálů, jak je pro tuto skandinávskou značku typické. Stejně tak se soundbar vyjímá minimalistickým designem, který se stane skvělým doplňkem každého moderního interiéru.
 

Dolby Atmos


Vychutnáte si přitom zvuk, který vás dokonale obklopí i díky technologii Dolby Atmos. Budete se tak cítit jako ve špičkovém kinosále, když si v komfortu domova budete užívat nejnovější filmy a seriály.
 

Intuitivní nastavení


Bang & Olufsen navrhl soundbar tak, aby bylo jeho úvodní zprovoznění maximálně snadné. Stačí jej prostřednictvím dodaného kabelu HDMI propojit s televizorem a následně jej zvolit jako primární zvukový výstup, abyste si mohli ihned užívat filmy, seriály, hry i hudbu v jeho bezkonkurenčním podání. 

Televize i hudba


Beosound Stage je nejen soundbar starající se o dokonalý zvuk při sledování filmů, seriálů nebo při hraní her. Díky integrovaným technologiím, jako je Chromecast, Apple AirPlay 2 a Bluetooth, vám umožní jej plně využívat i pro streamování hudby. 

Aplikace Bang & Olufsen


Aplikace Bang & Olufsen umožňuje vybírat mezi různými režimy s optimalizovaným nastavením důležitých parametrů podle toho, co právě posloucháte nebo sledujete v televizi.
SoundBar 3.0 klíčové vlastnosti:

 • Výkon 550 W
 • HDMI (1× vstup, 1× výstup), 3,5mm jack (1× vstup, 1× výstup), LAN
 • Bluetooth
 • Wi-Fi
 • Multiroom, AirPlay, Chromecast
 • ARC
 • 4K Video Pass, HDR
 • Hlasový asistent
 • Dolby Atmos, Dolby TrueHD
 • Ovládání přes zařízení s iOS nebo Androidem

Beosound Stage je exkluzivní soundbar s Dolby Atmos od společnosti Bang & Olufsen, s kterým získá poslech hudby či sledování televize zcela novou dimenzi. 11 reproduktorů a stejný počtem zesilovačů – jeho plný zvuk vyplní každou místnost zcela bez nutnosti zapojení přídavného subwooferu. Díky technologiím jako AirPlay 2 či QPlay 2.0 nechybí ani podpora multiroom, takže můžete vzájemně propojit několik reproduktorů a přehrávat tak obsah v celé vaší domácnosti.

Špičkový zvuk s Dolby Atmos
Díky tomuto soundbaru do společnosti Bang & Olufsen mohou všichni zažít skutečný zvuk této značky i doma. Stačí připojit váš televizor prostřednictvím HDMI ARC. A o zvuk se stará celkem 11 reproduktorů poháněných 11 zesilovači s celkovým výkonem 550 W. Pro nízké frekvence jsou k dispozici čtyři 4" basové měniče, které jsou napájeny čtyřmi 50W zesilovači. Pro střední pásmo jsou instalovány čtyři měniče s průměrem 1,5“, které jsou napájeny rovněž čtveřicí 50W zesilovačů. O nejvyšší frekvence se stará trojice 3/4" výškových měničů napájených trojicí 50W zesilovačů. Celkově Beosound Stage nabízí 3kanálový zvukový systém s optimalizovaným centrálním kanálem pro jasné dialogy. Zážitek ze sledování je ještě vylepšen díky dekodéru Dolby Atmos. Díky tomu se zvuk bude zdánlivě pohybovat kolem vás v trojrozměrném prostoru. Soundbar Beosound Stage tak efektivně zvyšuje zážitky ze sledování filmů a televize a je třeba rovněž poznamenat, že díky jeho výkonu není nutné přidávat ani samostatný subwoofer.

Nejmodernější technologie v elegantním hávu
Beosound Stage funguje jako samostatný zvukový systém, i když je televizor vypnutý. Integrované technologie streamování zvuku, jako je vestavěný Chromecast, Apple AirPlay 2 a Bluetooth, poskytují Beosound Stage jedinečné možnosti. Mezi ně patří i vytvoření systému multiroom s dalšími reproduktory, díky čemuž si vychutnáte nádhernou hudbu v každé místnosti vaší domácnosti. V aplikaci Bang & Olufsen si po registraci produktu můžete vybrat z různých "režimů poslechu" v závislosti na tom, co posloucháte nebo sledujete. Poslouchejte jasně každý hlas, každý detail písně a ponořte se do všech efektů filmu.

Neotřelý skandinávský design
U soundbaru Beosound Stage se setkáváme pouze s exkluzivními a funkčními materiály. Výsledkem je kombinace skandinávské designové jednoduchosti s nejnovější zvukovou technologií. Hliníkový rám dodává krásný kontrast k teplé tkanině na přední straně. Hlavní ovládací tlačítka Beosound Stage jsou integrována do konstrukce rámu a jsou z dálky téměř neviditelná. Beosound Stage přináší expresivní minimalismus do jakéhokoli interiéru a zároveň maximalizuje zážitek z televize.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Zesilovače:
4x 50W pro nízkotónové měniče
4x 50W pro středotónové měniče
3x 50 W pro vysokotónové měniče
Reproduktory:
4x 4" nízkotónový měnič
4x 1,5" středotónový měnič
3x 3/4" vysokotónový měnič
Frekvenční rozsah: 44 - 22 000 Hz

Možnosti připojení:
Chromecast built-in
AirPlay 2
Bluetooth 4.2
QPlay 2.0
Analogový Line-in

Multiroom:
Airplay 2
Chromecast built-in
BeoLink Multiroom

Vstupy:
HDMI 2.0, HDCP 2.2 s podporou 4K HDR 50/60 Hz
Line-in 3,5 mm stereo mini-jack
2x Ethernet 10/100Mb

Výstupy:
HDMI 2.0, HDCP 2.2 s podporou eARC a ARC

Rozměry přístroje:
Šířka 110 cm
Hloubka 7,7 cm
Výška 17 cm
Hmotnost: 8 kg


Návod k obsluze Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE černý stříbrný

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 28 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.35 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE černý stříbrný

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE černý stříbrný

Technické parametry

Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE

Záruka 24 měsíců
Technické specifikace
Celkový výkon RMS
Celkový výkon RMS - Tato veličina popisuje dlouhodobý hudební (také označován jako nominální, sinusový) výkon, tj. výkon který ani při dlouhodobém hraní reproduktor nepoškodí. V praxi bývá reproduktor testován růžovým šumem po dobu 2 hodin při tomto hudebním výkonu.
Jednoduše řečeno: je to je největší výkon, který do reproduktoru můžete dlouhodobě "pustit" aniž byste jej zničili - Celkový výkon RMS
550 W
Konfigurace reprosoustavy
Definuje strukturu repro soustavy, první číslice udává počet širkopásmových reproduktorů, druhá číslice je počet hlubokotónových (basových) reproduktorů - Konfigurace reprosoustavy
3.0
Subwoofer Bez subwooferu
Zvuk Dolby Atmos
Bezdrátové připojení
Umožňuje bezdrátové připojení zařízení ke zdroji zvuku (telefon, tablet, notebook atd.) Různé druhy přenosů umožňují různou variabilitu a vdálenost zařízení.
Některé režimy umožňují i propárovat více reproduktorů mezi sebou ve více místnostech, nebo podpořit produkci na vaší zahradě.
Bezdrátové připojení
Multiroom, Wi-Fi, Chromecast, Bluetooth, AirPlay
Tuner
Máme 2 základní typy tuneru. Televizní může být například DVB-T,S,C pro příjem televizního signálu. Rádiový tuner - dekóduje z rádiového signálu signál jedné stanice (modulovaný nejčastěji AM nebo FM) a ten převádí na nízkofrekvenční elektrický signál v akustickém pásmu">Tuner
Internetové rádio
Typ připojení 3,5mm Jack, HDMI
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ne
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě">LAN (Ethernet)
Ano
Dálkové ovládání v balení
Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál.
Dálkové ovládání v balení
Ne
Rozměr (cm) 110 cm
Specifické funkce Chromecast, AirPlay 2, Bluetooth, Bang & Olufsen App, EQ presety, integrované TuneIn internet rádio
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 110.0 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 7.7 cm
Hmotnost výrobku 8.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 124.0 cm
Výška balení 28.2 cm
Hloubka balení 18.5 cm
Hmotnost balení 12.5 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 02 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Soundbar Bang & Olufsen BeoSound STAGE černý stříbrný

Předmět: Bang & Olufsen BeoSound Stage Smoked Oak - propojení s televizorem
Datum: 23.01.2022 20:22:50Autor: Roman Urbánek
Nelze mi propojit lištu s televizí – při propojení kabelem nepřehrává zvuk z televize (Samsung LED65) do lišty, ani se neprojevuje v nabídce televize. Lze pouze propojit, jako sluchátka v rámci bluetooth, takto je zvuk opožděný.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, prosím o návod k obsluze ZHU-340, Huawei Band 6. Děkuji D.Čeilová...
Dobrý den prosím pošlete mi návod na Samsung Galaxy XCOVER 5 děkuji ...
Dobrý den, mám zájem o návod k mobilnímu telefonu samsung-galaxy-m52-5g-6gb-128-gb-cerny Děkuji...
autdorova kamera osmo pocket dik...
Dobrý deň, prosím o návod na : Fritéza TRISTAR FR-6964 4 v 1 Ďakujem moc Ján Juríček...
sněhová fréza husgvarna ST 121 E kompletní návod (obsluha a servis )...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Porucha
Autor: Jana
Chladnička s mrazničkou Hotpoint-Ariston ENBGH 19423
Dobrý den, lednice Hotpoint Ariston začala na displeji ukazovat F 07. Co s tím?...
scanování QR kódu
Autor: Dagmar Meisnerová
IP kamera Tenda CP3 bílá
Dobrý den, nevím, jak nascanovat QR kód,(v telefonu)píše se :přiložit ke kameře přístroje, ale jak a tím přihlásit v časovém limitu. Děkuji Meisnerová...
Dotaz.
Autor: Jaroslav Kolář
Přenosný reproduktor Niceboy RAZE 3 Titan
Prosím o radu,zdali a pokud ano jak se dá vypínat a zapínat funkce maxx Bass???nikde jsem to nedohledal. Pokud to lze prosím o sdělení. Děkuji mnohokrát..... Jarda.....
Sencor scooter one 2020
Autor: Franta
Elektrická koloběžka Sencor SCOOTER ONE 2020
Pro jizdu je nutné pokaždé zapnout koloběžku tlačítkem a pak stisknout plyn na doraz a současně zmáčknout krátce brzdu. Po zaparkování se koloběžka po určitém čase sama vypne. A je znovu třeba celý proces zopakovat pokud chcete jet. Pokud plyn zmáčknete je...
Strunová sekačka Bosch ART 23-18 Li
Autor: Pavel Šatný
Strunová sekačka Bosch ART 23-18 Li
Dobrý den, prosím o zaslání návodu. Jde mi zejména o manipulaci s akumulátorem a dobíjení. Zajímá mě také výměna nože. Děkuji PŠ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou