NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Soundbar Hisense HS312 černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Soundbar Hisense HS312 černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Soundbar Hisense HS312 černý Obsah českého návodu Soundbar Hisense HS312 černý
 • Zařazení produktu: Soundbar Hisense
 • Značka: Hisense
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Hisense Soundbar

Soundbar Hisense HS312 černý Soundbar Hisense HS312 černý Soundbar Hisense HS312 černý Soundbar Hisense HS312 černý Soundbar Hisense HS312 černý Soundbar Hisense HS312 černý
Návod k obsluze Soundbar Hisense HS312 černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Hisense a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Hisense návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Hisense výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Hisense HS312, černá


Pro vyšperkování audiovizuálního zážitku je důležité soustředit se nejen na co nejkvalitnější obraz, ale také stejně na skvělý zvuk. Ten samotné televize většinou nedokážou zprostředkovat, ale naštěstí je zde stylové řešení v podobě soundbarů. Právě model Hisense HS312 přitom pozvedne zvuk TV do jiné galaxie, když nabízí působivý výkon 300 W i technologii prostorového zvuku Dolby Atmos!
Navíc je vyzbrojen i Bluetooth, takže kromě obligátního spojení skrze HDMI můžete hudbu bezdrátově streamovat třeba z mobilů či tabletů atp. A že se je na co těšit, to potvrzuje i nasazením bezdrátového subwooferu pro omračující hloubky.
 

Klíčové vlastnosti:


 • Nahoru směřující reproduktory pro omračující zvuk
 • Technologie prostorového zvuku Dolby Atmos
 • Působivý výkon 300 W
 • Bezdrátový subwoofer pro podmanivé basy
 • HDMI pro snadné připojení k TV
 • Možnost streamovat obsah skrze Bluetooth

K prémiovému obrazu patří i stejně skvělý zvuk. A on se o něj postará!
 

Nahoru směřující reproduktory


Působivého zvuku dosáhlo Hisense i díky nahoru směřujícím reproduktorům, jejichž zásluhou se zvuk ještě lépe rozvine po celé místnosti. 

Dolby Atmos


Technologie Dolby Atmos znamená, že se můžete těšit na mimořádně bohatý zvuk, který vás naprosto obklopí, a ještě více zatáhne do děje. 

Výkon 300 W


Díky výkonu 300 W se zvuk dostane do každého koutu místnosti a šokuje vás procítěným projevem. 

Bezdrátový subwoofer


Intenzivní basovou složku zajišťuje dodávaný bezdrátový subwoofer. Nebude vás tak obtěžovat kabely, ale přitom dodá zvuku další rozměr s dunivými basy. 

Intuitivní obsluha


Soundbar vyniká i v oblasti intuitivního ovládání, se kterým se rychle sžijete a změníte hlasitost či zdroj zvuku během vteřiny. 

HDMI


Abyste si nyní naplno užili filmy, seriál nebo oblíbený koncert, stačí soundbar připojit k TV jediným kabelem skrze HDMI. 

Bluetooth


Díky Bluetooth můžete snadno streamovat oblíbenou hudbu z různých zařízení – telefonů, tabletů i PC – a užívat si ji v nejvyšší kvalitě. 

Speciální režimy


Hisense připravilo speciální režimy pro filmy, hudbu a zprávy, abyste si každý typ obsahu užili na maximum.
Soundbar s počtem kanálů 3.1 s celkem sedmi reproduktory podporuje audio technologií Dolby Atmos.Díky vestavěnému průchodu 4K a signálu s vysokým dynamickým rozsahem vám jednoduché připojení HDMI poskytne nejlepší zvukovou a vizuální kvalitu pro filmy a hudbu, užijte si plynulý zážitek v rozlišení 4K.Cítíte rytmus hudby s bohatými a silnými basy bezdrátového subwooferu. Pokud potřebujete více, jednoduše je získáte stisknutím tlačítek BASS na dálkovém ovladači.Hisense HS312 Soundbar obsahuje technologii Bluetooth pro snadné bezdrátové připojení k chytrým zařízením. Stačí se připojit, poslouchat a užívat si hudbu ze smartphonu, tabletu nebo notebooku.Podle různých zvukových požadavků v různých scénách jsme navrhli několik vylepšení zvuku, jako je například režim filmu, režim hudby, režim sportu, režim pozdní noci a režim zpráv, které můžete libovolně přepínat.


Návod k obsluze Soundbar Hisense HS312 černý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 98 stránek, formát PDF, velikost souboru 13.69 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Soundbar Hisense HS312 černý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Soundbar Hisense HS312 černý

Technické parametry

Soundbar Hisense HS312 černý

Záruka 24 měsíců
Technické specifikace
Celkový výkon RMS
Celkový výkon RMS - Tato veličina popisuje dlouhodobý hudební (také označován jako nominální, sinusový) výkon, tj. výkon který ani při dlouhodobém hraní reproduktor nepoškodí. V praxi bývá reproduktor testován růžovým šumem po dobu 2 hodin při tomto hudebním výkonu.
Jednoduše řečeno: je to je největší výkon, který do reproduktoru můžete dlouhodobě "pustit" aniž byste jej zničili - Celkový výkon RMS
300 W
Konfigurace reprosoustavy
Definuje strukturu repro soustavy, první číslice udává počet širkopásmových reproduktorů, druhá číslice je počet hlubokotónových (basových) reproduktorů - Konfigurace reprosoustavy
3.1
Subwoofer Bezdrátový
Zvuk Dolby Atmos
Bezdrátové připojení
Umožňuje bezdrátové připojení zařízení ke zdroji zvuku (telefon, tablet, notebook atd.) Různé druhy přenosů umožňují různou variabilitu a vdálenost zařízení.
Některé režimy umožňují i propárovat více reproduktorů mezi sebou ve více místnostech, nebo podpořit produkci na vaší zahradě.
Bezdrátové připojení
Bluetooth
Tuner
Máme 2 základní typy tuneru. Televizní může být například DVB-T,S,C pro příjem televizního signálu. Rádiový tuner - dekóduje z rádiového signálu signál jedné stanice (modulovaný nejčastěji AM nebo FM) a ten převádí na nízkofrekvenční elektrický signál v akustickém pásmu">Tuner
Bez tuneru
Přehrávané formáty MP3, WAV, WMA
Typ připojení HDMI, 3,5mm Jack, Digitální optické
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ano
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě">LAN (Ethernet)
Ne
Dálkové ovládání v balení
Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál.
Dálkové ovládání v balení
Ano
Rozměr (cm) 98 cm
SMART Funkce
Funkce SMART = komunikace přes chytrý telefon nebo tablet">SMART Funkce
Ne
Specifické funkce Dolby Atmos; HDMI eARC
Označení BT připojení Hisense HS312
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek Výrobce. Aplikace poskytuje všechny potřebné funkce pro ovládání osvětlení, rolet a spotřebičů, nastavení teplot a časů pro vytápění včetně vzdáleného dohledu nad domem nebo bytem. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Vlastní systém
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 98.0 cm
Výška výrobku 6.2 cm
Hloubka výrobku 9.0 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 121.5 cm
Výška balení 22.2 cm
Hloubka balení 22.2 cm
Hmotnost balení 10.4 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 15 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Soundbar Hisense HS312 černý

Předmět: Dolby atmos
Datum: 23.01.2022 13:38:05Autor: Igor Hruška
Dobrý den, zakoupil jsem si soundbar Hisense Hs312 a momentálně se mi nedaří ho propojit s xiaomi mi smart projector přes hdmi kabel, abych mohl zprovoznit dolby atmos. Přes Bluetooth soundbar běží, ale potřeboval bych poradit, abych nastartoval právě dolby atmos, kvůli kterému jsem soundbar kupoval.Mohli byste mi poradit, jak na to? Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Igor Hruška.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Televize LG 43UP77003LB NAVOD K OBSLUZE. DĚKUJU....
Český návod na Galaxy tab f7 FE...
Vestavěná myčka MORA IM685...
Inverter LG direct drive 5 kg wD- 10390NDK...
cpa halo 18...
...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Čištění bubnu
Autor: Christel Balková
Automatická pračka LG F72J7HY1W bílá
Dobrý den, Chci spustit čištění bubnu. Poradíte mi? Mám pračku LG F72J7HY1W. Děkuji Balková...
Guzzanti
Autor: Martin Telvák
Myčka nádobí Guzzanti GZ 8706
Dobrý den, prosím chtěl bych vás poprosit o radu co znamená kód E3 u myčky na nádobí značky Guzzanti.dekuji...
Dotaz
Autor: Filip
Sluchátka Niceboy HIVE 2 joy černá
Dobrý den chtěl bych se zeptat co mám dělat když se snažím zapnout sluchátka niceboy hive 2, a když je zapnu tak se my hned vypnou, i když je mám nabyté na 100%??!...
verdemax 9483
Autor: Tomáš Fiala
Zavlažovací hodiny Verdemax 9483
Bohužel jsem dostal váš výrobek bez českého návodu na nastavení.Je toto možné nějak vyřešit? Nenašel jsem na internetu tuto možnost. Děkuji...
čerpadlo 4700/2 nezapne
Autor: Lazar Siriški
Čerpadlo Gardena 4700 2 inox
Dobrý den, mám zapojené do systému nové čerpadlo Gardena 4700/ 2 a když zatlačím růžici na hadici abych zalíval zahradu - čerpadlo nezapne. Když potom odpojím el. kabel čerpadla ze zásuvky a znovu zapojím, čerpadlo zapne a jede. Prosím o info, v čem bude prob...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou