NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Soundbar JBL BAR 5.1 černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Soundbar JBL BAR 5.1 černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Soundbar JBL BAR 5.1 černý Obsah českého návodu Soundbar JBL BAR 5.1 černý
 • Zařazení produktu: Soundbar JBL
 • Značka: JBL
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis JBL Soundbar

Soundbar JBL BAR 5.1 černý Soundbar JBL BAR 5.1 černý Soundbar JBL BAR 5.1 černý Soundbar JBL BAR 5.1 černý Soundbar JBL BAR 5.1 černý Soundbar JBL BAR 5.1 černý Soundbar JBL BAR 5.1 černý Soundbar JBL BAR 5.1 černý
Návod k obsluze Soundbar JBL BAR 5.1 černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku JBL a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální JBL návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku JBL výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

JBL BAR 5.1, černá

Máte doma moderní televizi, která vám dokáže zprostředkovat špičkový obraz, ale s jejím zvukem stále nejste zcela spokojeni? V tom případě pro vás máme snadné řešení: doplňte svůj televizor o soundbar JBL BAR 5.1. Tento vyspělý audio systém vám může nabídnout jedinečný prostorový zvuk, který jste dosud znali jen z klasických kinosálů.

Sada sestává ze středového zvukového panelu, dvou prostorových reproduktorů a jednoho subwooferu (speciálního reproduktoru basových tónů). Všechny tři externí přístroje jsou bezdrátové, takže je s hlavním soundbarem spojíte bez použití jakýchkoliv nevzhledných kabelů. Využitím celé reprosoustavy přitom získáte prostorový zvuk s 5.1kanálovým rozložením.


3 bezdrátové reproduktory navíc

Hlavní jednotka soundbaru je doplněna o 2 odpojitelné bezdrátové reproduktory. Ty jsou vybaveny vlastními bateriemi, které vám na jedno nabití zprostředkují až 10 hodin zvukové reprodukce. Dále nechybí ani bezdrátový subwoofer s 250mm měničem, který se zase postará o dokonale vyladěný zvuk basových linek. Celá sestava dokáže pracovat s kmitočtovým rozsahem 35 Hz až 20 kHz a její maximální výkon činí parádních 510 W.


Až tři 4K přístroje najednou


Soundbar disponuje hned třemi HDMI vstupy, díky nimž k systému připojíte televizi, herní konzoli i třeba Blu-ray přehrávač.


Užijte si bezdrátový streaming hudby

Prostřednictvím tohoto soundbaru si plně vychutnáte nejen zvuk vycházející z televize, ale i hudbu, kterou máte uloženou v mobilu, tabletu či notebooku. Pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 4.2 totiž můžete přístroj jednoduše spárovat s celou řadou audio zdrojů a poté si své oblíbené skladby poslechnout v opravdu parádní kvalitě. Díky funkci JBL SoundShift přitom můžete mezi streamovanou hudbou a zvukem z TV jednoduše přepínat.


Jeden dálkový ovladač na vše

JBL BAR 5.1 byl vyvinut tak, aby dokázal komunikovat s většinou současných televizních ovladačů. S pohodlnou obsluhou zvuku si tak bez problému poradíte prostřednictvím svého stávajícího dálkového ovládání.


Možnost montáže na stěnu

Pokud máte svou televizi namontovanou na zdi, můžete hlavní jednotku soundbaru JBL BAR 5.1 umístit přímo pod ni. Součástí základního balení je totiž i speciální sada pro montáž na stěnu. Máte-li však televizor na TV stolku či v obývací stěně, můžete zařízení bez problému umístit i tam. Podlouhlá konstrukce a nízký profil totiž umožňují bezproblémové postavení soundbaru přímo před televizi.

Skvělý a zcela bezdrátový filmový zážitek.
JBL Bar 5.1 se mění ze Soundbar - zvukového panelu na skutečný bezdrátový 5.1 kanálový systém domácího kina pro impozantní filmový a hudební zážitek. Soundbar - zvukový panel je vybaven dvěma odpojitelnými baterií napájenými bezdrátovými prostorovými reproduktory s 10 hodinami přehrávání, celkovým výkonem 510 W, 10 "bezdrátovým subwooferem, třemi HDMI ™ vstupy pro připojení 4K zařízení a Bluetooth ™. Pomocí technologie Dolby® Digital, Dolby Pro Logic II a DTS, vaše filmy, hudba a videohry ještě nikdy nezněly úžasnější. Soundbar - zvukový panel je vybaven technologií JBL SoundShift®, která umožňuje okamžité přepínání mezi zvukem z televizoru a Bluetooth zvukem z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu. Soundbar - zvukový panel je naprogramován tak, aby reagoval na dálkový ovladač televizoru, takže budete moci ovládat vše pomocí dálkového ovladače vašeho současného televizoru. JBL Bar 5.1 nově vymezují zážitek Soundbar - zvukového panelu.

Funkce

 • JBL 5.1 prostorový zvuk s výkonem 510 W
 • Odpojitelné, bateriově napájené bezdrátové prostorové reproduktory
 • Vzrušující basy z bezdrátového subwooferu s 250 mm měničem
 • Skutečné 4K připojení pomocí 3 HDMI vstupů / HDMI výstupů (ARC)
 • Bezdrátové streamování hudby pomocí Bluetooth
 • Spolupráce s dálkovým ovladačem televizoru
 • JBL SoundShift®

JBL 5.1 prostorový zvuk s výkonem 510 W
Zaručuje vysokou kvalitu zvuku pro filmy a hudbu

Odpojitelné, bateriově napájené bezdrátové prostorové reproduktory
Vychutnejte si skutečný bezdrátový prostorový zvuk ve filmových 5.1 kanálech s 10 hodinami přehrávání.

Vzrušující basy z bezdrátového subwooferu s 250 mm měničem
Vychutnejte si bohaté a vzrušující basy, jakož i pohodlí flexibilního umístění bez problémů s kabely.

Skutečné 4K připojení pomocí 3 HDMI vstupů / HDMI výstupů (ARC)
Jednoduše připojte všechny své 4K zařízení a upgradujte svou domácí zábavu na Ultra HD.

Bezdrátové streamování hudby pomocí Bluetooth
Streamujte veškerou svou hudbu bezdrátově z jakéhokoli mobilního zařízení.

Spolupráce s dálkovým ovladačem televizoru
Tento soundbar - zvukový panel JBL je navržen tak, aby spolupracoval s dálkovými ovladači mnoha současných špičkových televizorů, takže můžete používat dálkový ovladač televizoru pro televizor i soundbar - zvukový panel.

JBL SoundShift®
Umožňuje okamžitě přepínat mezi zvukem z televizoru a zvukem telefonu nebo tabletu.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Celkový maximální výkon: 510 W
Velikost převodníku zvukového panelu: 6 x 2.25 "měniče, 3 x 1.25" tweeter
Velikost převodníku subwooferu: 10 "
Max. SPL: 104 db
Doba přehrávání prostorového reproduktoru: 10 hodin
Doba nabíjení baterie: <3 hodiny frekvenční odezva: 35 hz až 20 khz hdmi video vstupy: 3x výstup (s audio return channel): 1x hdcp verze: 2.2 analogový, optický, bluetooth, usb bluetooth 4.2 rozměry zvukového panelu (Š x v h): 1148 58 93 (mm) hmotnost panelu: 3,9 kg subwooferu 440 305 subwooferu: 13 prostorového reproduktoru 165 59 reproduktoru: 0,6 OBSAH BALENÍ: Zvukový panel - center Bezdrátový subwoofer 2x Bezdrátové prostorové reproduktory Dálkový ovladač s baterií Napájecí kabely (v závislosti na regionu užívání) HDMI kabel AUX kabel Optický kabel Kalibrační mikrofon Sada pro montáž na stěnu Průvodce rychlým startem Záruční list Bezpečnostní list
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Soundbar JBL BAR 5.1 černý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Soundbar JBL BAR 5.1 černý

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Konfigurace reprosoustavy
Definuje strukturu repro soustavy, první číslice udává počet širkopásmových reproduktorů, druhá číslice je počet hlubokotónových (basových) reproduktorů - Konfigurace reprosoustavy
5.1
Celkový výkon RMS
Celkový výkon RMS - Tato veličina popisuje dlouhodobý hudební (také označován jako nominální, sinusový) výkon, tj. výkon který ani při dlouhodobém hraní reproduktor nepoškodí. V praxi bývá reproduktor testován růžovým šumem po dobu 2 hodin při tomto hudebním výkonu.
Jednoduše řečeno: je to je největší výkon, který do reproduktoru můžete dlouhodobě "pustit" aniž byste jej zničili - Celkový výkon RMS
510 W
Tuner
Máme 2 základní typy tuneru. Televizní může být například DVB-T,S,C pro příjem televizního signálu. Rádiový tuner - dekóduje z rádiového signálu signál jedné stanice (modulovaný nejčastěji AM nebo FM) a ten převádí na nízkofrekvenční elektrický signál v akustickém pásmu">Tuner
bez tuneru
HDMI
High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel - HDMI
Ano
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
">USB
Ano
Optické vstupy
Tento vstup slouží pro připojení reproduktorové soustavy k multimedíálním zařízením sloužícím pro reprodukci zvuku. Oproti koaxiálnímu připojení nevyužívá pro přenos signálu dráty, ale optický kabel">Optické vstupy
1
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě">LAN (Ethernet)
Ne
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jestli je WiFI jako volitelné příslušenství.

Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech - Wi-Fi
Ne
NFC
NFC je technologie pro přenos informací dotekem. Používá se třeba pro rychlé spárování Bluetooth zařízení. Potom se stačí dotknout televize mobilem s NFC a rovnou můžete na obrazovce promítat fotky z telefonu - NFC
Ne
Zvuk (DolbyDigital, DolbyAtmos) Ano
Multiroom
Multiroom - je systém, který může být dálkové ovládán z jednotlivých místností vašeho bytu a slouží pro distribuování odlišných zvukových výstupů na různá místa po celém vašem domě - Multiroom
Ne
Subwoofer Bezdrátový
Dálkové ovládání v balení
Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál.
">Dálkové ovládání v balení
Ano
Specifické funkce JBL SoundShift™, prostorový zvuk JBL
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 114.8 cm
Výška výrobku 5.8 cm
Hloubka výrobku 9.3 cm
Hmotnost výrobku 3.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 45.0 cm
Výška balení 38.0 cm
Hloubka balení 100.5 cm
Hmotnost balení 21.5 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 71 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Soundbar JBL BAR 5.1 černý

Předmět: subwoofer Nový komentář
Datum: 21.07.2021 23:28:18Autor: Ilona
Dobrý den, jak jste prosím vyřešil tento problém? Je potřeba zařízení reklamovat? Děkuji.
Odpovědět

Předmět: Nefunkční propojení se subbuferem
Datum: 14.05.2021 14:44:44Autor: Jakub Šmejkal
Dobrý den, mám problém s propojením subbuferu, který se nedaří synchronizovat se soundbarem. Občas se povedlo, ale při výpadku elektřiny se spojení opět rozpadlo. Tlasčítko na dálkovém ovládání navíc nereaguje... Jak postupovat. Je v takovém případě nutná reklamace?
Děkuji
Odpovědět

Předmět: subwoofer
Datum: 19.07.2020 21:01:50Autor: Michal
Dobrý den, po cca 3 měsíčním užívání se nám přestal subwoofer automaticky párovat, resp. se nespáruje vůbec. Kontrolka na něm se po zapojení do sítě na 1 sekundu rozsvítí bíle, následně už začne svítit oranžově a nehraje. V návodě jsem našel že se páruje po zapnutí automaticky. Děkuji za tip co by mohlo být za problém, děkuji.
Odpovědět

Předmět: dotaz
Datum: 29.06.2020 17:14:15Autor: Jirka
Dobrý den, narazil jsem na poměrně zajímavý problém. Když zařízení vypnu pomocí dálkového ovladače, tak na displeji naskočí "STDBY". Dotud vše OK. Ale po chvíli se soundbar sám zapne.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Xiaomi redmi note 8 pro...
Projektor hitachi ed-x45n návod k obsluze ke stažení...
Foto Canon EOS 90D - tělo...
Nůžky na trávu FIELDMANN FZN 4101-A Prosím o návod k obsluze, koupeno před několika lety, návod ztracen, nejsem technický typ, vůbec tomu n...
Návod k obsluze Powerbank Swissten Black Core Slim 15000mAH...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Zhasl displey.Nelze rožnout.
Autor: Ryšavý Zdeněk
Elektrická koloběžka City Boss GV 4
Displej nelze rožnout,nelze vypnout pohon,koloběžka se rozjede i z úplného klidu-nemusím se odrazit.Světla svítí,tahá normálně, najeto 123km. Děkuji za radu. Ryšavý Zdeněk. ...
obraz
Autor: peter
Dron YUNEEC Mantis Q černý
dobry den. po sparovani nevidim na mobile v aplikacii video, ale v galerii ho mam...
Dotas na MC9130uhdc
Autor: Jaroslav Uchytil
Satelitní přijímač Mascom MC9130UHDCI černý
Po kliknuti na hdmi už nereaguje co stim ....
dotaz
Autor: miloslav
DVD přehrávač Hyundai DV-2-H 478 DU
tento přístrj mám již více než 2 roky,2x byl poslán do servisu/ nepřehrává přepalované DVD/ kde nám napsali,že přístroj je v pořádku!je to vada,nebo ošklivá vlastnost??? Děkuji za odpověď .MílaR....
Dotaz
Autor: Pavol
Projektor Philips NeoPix EASY 2
Zdravím dá sa pripojiť aj smartfón, projektor mám a nejde mi to pripojiť.Vdaka ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Gril Sencor SBG 6031SS
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gril-sencor-sbg-6031ss-65034-cesky-navod.pdf
Detail - Televize LG 43UN8100 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-lg-43un8100-cerna-53144-cesky-navod.pdf
Detail - Anténa pokojová Meliconi AT 52 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ antena-pokojova-meliconi-at-52-cerna-54310-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 10
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-note-10-128-gb-zeleny-66077-cesky-navod.pdf
Detail - Pračka se sušičkou Hoover H3DS4464TAMCE-S bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ pracka-se-susickou-hoover-h3ds4464tamce-s-bila-59052-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021