NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Soundbar Polk MagniFi 2 černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Soundbar Polk MagniFi 2 černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Soundbar Polk MagniFi 2 černý Obsah českého návodu Soundbar Polk MagniFi 2 černý
  • Zařazení produktu: Soundbar Polk
  • Značka: Polk
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Polk Soundbar

Soundbar Polk MagniFi 2 černý Soundbar Polk MagniFi 2 černý Soundbar Polk MagniFi 2 černý Soundbar Polk MagniFi 2 černý Soundbar Polk MagniFi 2 černý Soundbar Polk MagniFi 2 černý
Návod k obsluze Soundbar Polk MagniFi 2 černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Polk a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Polk návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Polk výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

» Výkonný Zvukový Projektor: Systém čítající celkem 6 měničů a samostatný bezdrátový subwoofer Vám nabídne nesrovnatelný zvukový zážitek vůči běžným zvukovým projektorům
» Technologie Stereo Dimensional Array (SDA) patentovaná Polk vytváří širokou, vícerozměrnou hudební scénu, věrohodnou prostorovost a pohlcující zážitek z prostorových efektů
» Technologie Voice Adjust patentovaná Polk: Uslyšíte každé slovo — upravte si úroveň hlasitosti dialogů přesně dle své potřeby, abyste maximalizovali srozumitelnost a čistotu dialogů
» Režim 3D Zvuku kombinuje věrohodnou prostorovost technologie Polk SDA s virtualizací výškově vrstvených efektů pro vytvoření zcela pohlcujícího zážitku z 3D prostorového zvuku

VÝKONNÝ ZVUKOVÝ PROJEKTOR A BEZDRÁTOVÝ SUBWOOFER PRO DOMÁCÍ KINO S FUNKCÍ CHROMECAST BUILT-IN

Polk MagniFi 2 je vysoce výkonný systém zvukového projektoru a bezdrátového subwooferu pro domácí kino, který nabízí větší, dynamičtější zvuk ve srovnání s tradičními zvukovými projektory a zároveň je plně optimalizovaný tak, aby oživil sledování filmů a televize, hraní videoher a poslech hudby na nečekanou úroveň. MagniFi 2 disponuje patentovanou technologií SDA pro prostorový zvuk, prostřednictvím které nabízí širší zvukovou scénu a více pohlcující zážitek při poslechu, plus má ve své výbavě i technologii Voice Adjust zajišťující křišťálově čisté dialogy. Pro snadnou a rychlou instalaci najdete v balení HDMI i optický kabel. Streamovat oblíbenou hudbu můžete pomocí funkce Chromecast built-in ze služeb Google Play Music, Amazon Music HD, Apple Music, Roon, Qobuz, Spotify, Tidal a dalších. Je kompatibilní s HD a 4K televizemi.

Bohatý a Podmanivý Zvuk Domácího Kina

Systém 6 měničů a přibalený bezdrátový subwoofer spolu dávají dohromady velmi pohlcující, vícerozměrný, virtuální prostorový zvuk. Magnifi 2 je kompatibilní s 5.1 Dolby Digital, DTS a exkluzivní prostorovou technologií Polk SDA pro dosažení zážitku z poslechu, který zaplní místnost zvukem do posledního místa.

PATENTOVANÁ PROSTOROVÁ TECHNOLOGIE SDA OD POLK

Patentovaná prostorová technologie Stereo Dimensional Array (SDA) od Polk zajišťuje širokou zvukovou scénu a detailní stereo podání. Zážitek z přirozeného všesměrového prostorového zvuku je zcela unikátní a charakteristický pro zvukové projektory Polk MagniFi.

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE VOICE ADJUST OD POLK

Uslyšíte každé slovo. Nastavte si na zvukovém projektoru úroveň hlasu (dialogů) přesně dle svých potřeb pro reprodukci čistých a jasných dialogů a už nikdy Vám neunikne jediné slovo oblíbeného filmu, seriálu nebo sportovního utkání.

3D ZVUKOVÝ REŽIM POLK S DEKÓDOVÁNÍM DOLBY DIGITAL A DTS

3D zvukový režim Polk umí vytvořit virtuální, výškově vrstvené zvukové efekty z jakékoli zvukové stopy. Když k němu přidáte ještě technologii Polk SDA, nabídne Vám opravdu pohlcující zážitek z 3D prostorového zvuku.

GOOGLE CHROMECAST BUILT-IN

Pro streamování hudby z oblíbených aplikací přes Wi-Fi včetně Google Play Music, YouTube Music, Amazon Music HD, Spotify, Tidal, internetových rádií TuneIn a dalších můžete použít Google Chromecast.

KOMPATIBILITA SE 4K

Funguje s 4K a HD televizemi — plus má tři HDMI 2.0 vstupy, které jsou garancí, že 4K HDR a Dolby Vision obsah budou vypadat skvěle.

MONTÁŽ NA ZEĎ

Dva otvory ve tvaru klíčové dírky na zadní straně zvukového projektoru umožní snadnou instalaci na jakýkoli plochý povrch.

FUNGUJE S GOOGLE ASSISTANT

Pro ovládání hudby můžete použít i vlastní hlas v kombinaci se službou Google Assistant - hudba se dá spustit, pozastavit nebo regulovat její hlasitost. Pokud si chcete pouštět hudbu napříč celým domem, použijete aplikace Google Home, ve které tento zvukový projektor spojíte do skupiny s dalšími reproduktory podporujícími Chromecast. Reproduktory Google Home se prodávají samostatně.

BLUETOOTH STREAMOVÁNÍ HUDBY

Stačí se připojit pomocí vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo jiného kompatibilního zařízení a hned můžete začít přehrávat hudbu přímo z těchto zařízení.

Technologie Hlubokých Basů a Bezdrátový Subwoofer

Zvukový projektor MagniFi 2 a 8“ bezdrátový subwoofer s bassreflexem, který najdete v balení také, nabízí masivní vylepšení hlubokých, rozechvívajících basů, které posunou vaše domácí kino i hudební poslech na zcela novou úroveň.

» REŽIMY FILM, HUDBA A SPORT
Jednotlačítkové předvolby nastavení ekvalizéru pro filmy, hudbu a sportovní přenosy, které optimalizují zvukový projektor a subwoofer tak, abyste dosáhli srozumitelné dialogy, pohlcující prostorový zvuk a hluboké basy. Užijte si nejlepší zvuk a zážitky v domácím kině ať už sledujete nebo posloucháte cokoli.
» NOČNÍ REŽIM
Uslyšíte vše, aniž byste rušili ostatní v domácnosti. Použitím Nočního Režimu snížíte úroveň basů a zvýšíte úroveň funkce Voice Adjust, která zajistí srozumitelnější dialogy, a to bez toho, aby zvedala celkovou úroveň hlasitosti zvuku.

JEDEN DÁLKOVÝ OVLADAČ PRO TV I ZVUKOVÝ PROJEKTOR

Ovládání hlasitosti MagniFi 2 funguje zcela automaticky s dálkovými ovladači všech předních výrobců televizí, jako i dálkovými ovladači od televizí podporujících CEC. Dálkovým ovladačem od MagniFi můžete regulovat hlasitost, basy, funkci Voice Adjust a další.

SNADNÉ ZAPOJENÍ

Funguje s Vaší TV - balení obsahuje jak HDMI, tak Optický kabel.

NÍZKY PROFIL

S výškou pouhých 5 cm nebude MagniFi 2 blokovat spodní hranu vaší televize, ani její senzor dálkového ovládání.

OBSAH BALENÍ:
zvukový projektor, subwoofer, 2x napájecí kabel, dálkové ovládání, baterie do dálkového ovládání, optický kabel, HDMI kabel, příručky

Soundbar:
Výška 53 mm
Šířka 1092 mm
Hloubka 96 mm
MĚNIČE
Výškové měniče: 2x 0.75” (19 mm)
Středové měniče: 4x 1”x3” (25x76 mm)

Subwoofer:
Výška 370 mm
Šířka 308 mm
Hloubka 371 mm


Návod k obsluze Soundbar Polk MagniFi 2 černý

Stažení PDF návodu k obsluze pro Soundbar Polk MagniFi 2 černý není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Soundbar Polk MagniFi 2 černý

Záruka 24 měsíců
Technické specifikace
Celkový výkon RMS
Celkový výkon RMS - Tato veličina popisuje dlouhodobý hudební (také označován jako nominální, sinusový) výkon, tj. výkon který ani při dlouhodobém hraní reproduktor nepoškodí. V praxi bývá reproduktor testován růžovým šumem po dobu 2 hodin při tomto hudebním výkonu.
Jednoduše řečeno: je to je největší výkon, který do reproduktoru můžete dlouhodobě "pustit" aniž byste jej zničili - Celkový výkon RMS
200 W
Konfigurace reprosoustavy
Definuje strukturu repro soustavy, první číslice udává počet širkopásmových reproduktorů, druhá číslice je počet hlubokotónových (basových) reproduktorů - Konfigurace reprosoustavy
2.1
Subwoofer Bez subwooferu
Bezdrátové připojení
Umožňuje bezdrátové připojení zařízení ke zdroji zvuku (telefon, tablet, notebook atd.) Různé druhy přenosů umožňují různou variabilitu a vdálenost zařízení.
Některé režimy umožňují i propárovat více reproduktorů mezi sebou ve více místnostech, nebo podpořit produkci na vaší zahradě.
Bezdrátové připojení
Chromecast, Bluetooth
Tuner
Máme 2 základní typy tuneru. Televizní může být například DVB-T,S,C pro příjem televizního signálu. Rádiový tuner - dekóduje z rádiového signálu signál jedné stanice (modulovaný nejčastěji AM nebo FM) a ten převádí na nízkofrekvenční elektrický signál v akustickém pásmu">Tuner
Internetové rádio
Typ připojení HDMI, Digitální optické
Rozměr (cm) 109 cm
Označení BT připojení Polk Magnifi 2
Smart Home Funkce Chytré AV
Funkce Smart Home
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích.
Google Home
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 109.2 cm
Výška výrobku 5.3 cm
Hloubka výrobku 9.6 cm
Hmotnost výrobku 8.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 100.0 cm
Výška balení 40.0 cm
Hloubka balení 50.0 cm
Hmotnost balení 11.0 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 67 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Soundbar Polk MagniFi 2 černý

Předmět: navod na obsluhu .. Polk MagniFi 2
Datum: 19.03.2023 11:24:16Autor: jaroslav
chcel by som vediet kedy sa dockame navodu na obsluhu ..Polk MagniFi 2
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

WiFi Security Camera Anran...
Redmi 12C...
ZnackaH3W437TXME/1-S český značky co znamebaji...
Osvěžovač vzduchu Laica...
Autorádio Dynavin n7 DCX 10,2" pro Fiat Ducato...
Prosím o zaslání manuálu pro tel.My Phone UP Smart LTE.Na prodejně Datart nám byl doporučen ke koupi.Zakoupili jsme jej/už jsme důchodci 84,8...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Omylem jsem vymazal z karty mapy
Autor: Peter
Navigační systém GPS Mio COMBO 5107
Jak je znovu obnovím? Viz Předmět. ...
Rádio nehraje
Autor: Stanislav
Autorádio Sencor SCT 5017BMR BT černé
Rádio se nezaplo když jsem se ho pokoušel zapnout a když jsem vypl a nastartoval auto tak začlo svítit ale nereagovalo.. zkoušel jsem ho i vytáhnout a nic. Budu rad za radu dekuji...
Přepínání zimní/ letí čas.
Autor: Josef
Autorádio s LCD KENWOOD DMX-5020BTS černé
Myslel jsem, že přepíná automaticky zimní/ letní čas a neděje se tak. Nejde nikde nastavit ani ručně. Zkoušel jsem tuto synchronizaci při více stanicích FM, bez úspěchu. Děkuji za radu....
Dotaz
Autor: Martina
Televize Sencor SLE 40FS600TCS černá
Dobrý den, proč nespustim na tv voyo když sama má Netflix a to je také aplikace ...
Sluchátka
Autor: neznámý
Sluchátka QCY T1C černá
Dobrý den, co mam dělat když jsem připojená na sluchátka ale vždy mi hraje jenom jedno buď levý nebo pravý ne hrajou prostě spolu co by měli ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou