NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Soundbar Polk MagniFi Max SR AX

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Soundbar Polk MagniFi Max SR AX černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Soundbar Polk MagniFi Max SR AX černý Obsah českého návodu Soundbar Polk MagniFi Max SR AX
 • Zařazení produktu: Soundbar Polk
 • Značka: Polk
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Polk Soundbar

Soundbar Polk MagniFi Max SR AX černý Soundbar Polk MagniFi Max SR AX černý Soundbar Polk MagniFi Max SR AX černý Soundbar Polk MagniFi Max SR AX černý Soundbar Polk MagniFi Max SR AX černý Soundbar Polk MagniFi Max SR AX černý Soundbar Polk MagniFi Max SR AX černý Soundbar Polk MagniFi Max SR AX černý Soundbar Polk MagniFi Max SR AX černý
Návod k obsluze Soundbar Polk MagniFi Max SR AX obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Polk a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Polk návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Polk výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Polk MagniFi Max AX SR, černá


Polk MagniFi Max AX SR přichází do vašeho obýváku, abyste si dosyta vychutnali sledování filmů, poslech hudby i hraní videoher. Jedná se o sestavu domácího kina, která vám přinese impozantní zvuk – jejím ústředním prvkem je soundbar, který je dále doplněn dvojicí bezdrátových prostorových reproduktorů a k tomu ještě 10" bezdrátovým subwooferem. Spolupráce těchto prvků zaplaví okolní prostor jedinečným 7.1.2kanálovým zvukem, od nějž se nebudete chtít odtrhnout.
Reprosoustava navíc podporuje i moderní technologie prostorového zvuku Dolby Atmos a DTS:X 3D. 

Klíčové vlastnosti:


 • Součástí sady je soundbar, 2 bezdrátové prostorové reproduktory a 10" bezdrátový subwoofer
 • Jedinečná 7.1.2kanálová reprodukce
 • Podpora prostorového zvuku Dolby Atmos a DTS:X 3D
 • Možnost streamování muziky pomocí technologií Apple AirPlay 2, Chromecast, Spotify Connect a Bluetooth
 • Patentovaná technologie VoiceAdjust pro zjasnění řeči
 • Speciální režimy pro hudbu, filmy a noční sledování

 
Zažijte v obýváku opravdovou zvukovou smršť. 
 

Užijte si hudbu podle svého gusta


Ať už máte rádi jakýkoliv hudební žánr, Polk MagniFi Max AX SR vám vaše oblíbené skladby naservíruje v perfektním podání. Streamovat je do přístroje můžete prostřednictvím technologií Wi-Fi (Apple AirPlay 2, Chromecast, Spotify Connect) i Bluetooth. 

Dokonale zřetelné dialogy


Potrpíte si na to, aby vám při sledování filmů neuteklo jediné slovo? V tom případě je tento soundbar určen právě vám. Využívá totiž patentovanou technologii VoiceAdjust, jejímž úkolem je zjasnění řeči – ve spolupráci s optimalizovaným reproduktorem středového kanálu zvyšuje hlasitost hlasů nad ostatní prvky zvukové stopy, takže jsou dialogy perfektně zřetelné. 

Vylaďte zvuk k obrazu svému


Nezáleží na tom, jestli zrovna koukáte na film, nebo posloucháte hudbu – Polk MagniFi Max AX SR vám dokonalý zvuk zajistí za všech okolností. Nabízí totiž i možnost optimalizace basů, čistoty a zvukových kulis podle přehrávaného obsahu. Vedle režimů FILM a HUDBA vám dá přitom k dispozici i mód NOC, který zesílí dialogy a ztiší basy, což je skvělá volba pro noční sledování bez rušení sousedů. 

Obsah balení:


 • Soundbar Polk MagniFi Max AX SR
 • Bezdrátový subwoofer
 • 2 bezdrátové prostorové reproduktory
 • Dálkové ovládání
 • Napájecí zdroj soundbaru
 • Napájení prostorových reproduktorů (2×)
 • Napájecí kabely (pro soundbar, subwoofer)
 • HDMI kabel
 • 2× AAA baterie
 • Rychlý návod k použití
 • Šablona pro montáž na stěnu a montážní rozpěrky
 • Registrační karta
 • Bezpečnostní dokument

Vlajkový soundbar Dolby Atmos/DTS:X s bezdrátovými prostorovými reproduktory a subwooferem • Vychutnejte si pohlcující prostorový zvuk 7.1.2 Dolby Atmos/DTS:X s SDA optimalizací
 • Streamování hudby přes Wi-Fi (Chromecast, AirPlay 2, Spotify Connect) nebo Bluetooth
 • Vychutnejte si hluboké basy, které ucítíte díky 10" bezdrátovému subwooferu, který je součástí balení.
 • Zjednodušte své nastavení díky přepínání 4K HDMI s 3 vstupy a 1 výstupem s eARC

Vylepšete zvuk televizoru díky opravdovému prostorovému zvuku Atmos a DTS:X


Vlajková loď společnosti Polk, soundbar a výkonný 10" bezdrátový subwoofer, oživí filmy, televizi, hudbu a hry skutečně pohlcujícím zvukem Dolby Atmos a DTS:X 3D díky soustavě jedenácti reproduktorů se vzhůru směřujícími reproduktory, která je optimalizována patentovanou technologií SDA. Streamujte své oblíbené skladby prostřednictvím Apple AirPlay 2, Chromecast, Spotify Connect a Bluetooth.

Dolby Atmos, Všude Kolem Vás


Soustava jedenácti měničů s vestavěnými výškovými měniči a dvěma bezdrátovými prostorovými měniči pracuje s patentovanou technologií SDA společnosti Polk a poskytuje pohlcující zvuk 7.1.2 Dolby Atmos a DTS:X 3D s realistickou, rozsáhlou zvukovou scénou.

Bezdrátové efektové reproduktory nabízí totální pohlcení


Vychutnejte si plné prostorové možnosti soundbar systému MagniFi Max AX 7.1.2 díky dodávaným bezdrátovým prostorovým reproduktorům.

Vaše Centrum Pro Streamování Hudby


Vychutnejte si vysoce kvalitní streamování hudby přes Wi-Fi z telefonu, tabletu nebo počítače pomocí Apple AirPlay 2, Google Chromecast, Spotify Connect nebo jakékoli hudební služby podporující Alexu*. Připojuje se i přes Bluetooth. *Spolupráce s Alexou vyžaduje k zahájení streamování aplikaci Amazon Alexa nebo zařízení Alexa Built-in.

Výkonný 10" bedzrátový subwoofer


10" subwoofer MagniFi Max AX s dolním vyzařováním - náš nejvýkonnější subwoofer v soundbaru - poskytuje hluboké basy bez námahy, kterými je společnost Polk proslulá. Bezdrátové připojení umožňuje pohodlné umístění. Pomocí funkce BassAdjust doladíte dokonalý zvuk.

Polk VoiceAdjust™


Už vás nebaví stále upravovat hlasitost? Už nikdy nezmeškáte ani slovo dialogu. Patentovaná technologie VoiceAdjust™ společnosti Polk pro zjasnění řeči spolupracuje s optimalizovaným reproduktorem středového kanálu MagniFi Max AX a zvyšuje hlasitost hlasů nad ostatní prvky zvukové stopy.

Režimy dostupné jedním kliknutím optimalizují zvuk pro jakýkoli poslechový scénář


Optimalizujte basy, čistotu a zvukovou kulisu pro filmy, televizi nebo hudbu. Režim NIGHT zesílí dialogy a ztiší basy pro noční sledování bez rušení sousedů.

Snadné nastavení a univerzální kompatibilita


Nastavení s jakýmkoli televizorem prostřednictvím rozhraní HDMI eARC nebo optického připojení. (Kabel HDMI je součástí dodávky.) Intuitivní displej OLED na předním panelu se při nepoužívání ztlumí. Umístí se na konzolu televizoru nebo se dá namontovat na zeď. Přiložený dálkový ovladač funguje s většinou televizorů hned po vybalení.


Návod k obsluze Soundbar Polk MagniFi Max SR AX černý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Soundbar Polk MagniFi Max SR AX černý

Technické parametry

Soundbar Polk MagniFi Max SR AX

Záruka 24 měsíců
Technické specifikace
Celkový výkon RMS
Udává dlouhodobý hudební (také označován jako nominální, sinusový) výkon, tj. výkon, který reproduktor nepoškodí ani při dlouhodobém hraní - Celkový výkon RMS
120 W
Konfigurace reprosoustavy
Definuje strukturu reprosoustavy, první číslice udává počet širokopásmových reproduktorů, druhá číslice je počet hlubokotónových (basových) reproduktorů - Konfigurace reprosoustavy
7.1.2
Subwoofer
Subwoofer, neboli sub-bassová jednotka, je reprosoustava určená pro reprodukci zvuku nízkých frekvencí. Jedná se o frekvence od spodního okraje akustického pásma, tedy od asi 20 Hz, do dělicí horní frekvence, která v praxi bývá nastavena v rozmezí přibližně od 50 Hz do 250 Hz - Subwoofer
bezdrátový
Zvuk Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital
Dolby Atmos
Oblíbená technologie třírozměrného prostorového zvuku, která rovnoměrně vyplní váš pokoj - Dolby Atmos
ano
Bezdrátové připojení Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay, Chromecast
Drátové připojení HDMI eARC, digitální optické
Smart funkce
Umožňuje komunikaci a ovládání zařízení přes chytrý telefon či tablet - Smart funkce
Ano
Streamovací služby
Streamovací platformy umožňují rozšíření audio nabídky pomocí (placeného) předplatného. K často využívané službě patří Apple Music, Spotify, Google Play Music nebo YouTube Premium - Streamovací služby
Google Play Music, Spotify, Tidal
Umělá inteligence
Označuje zařízení, které nějakým způsobem komunikuje s hlasovým asistentem (např. Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Home nebo vlastní systém značky) - Umělá inteligence
Ne
Soundbar (Š × V × H) 114,3 × 7,2 × 11,8 cm
Subwoofer (Š × V × H) 30,2 × 39,9 × 40,7 cm
Standardně dodávané příslušenství dálkový ovladač, baterie pro dálkový ovladač, HDMI kabel, napájecí adaptér s kabelem, návod / rychlý návod, síťový kabel
Rozměr (cm)
Jedná se o uvedenou šířku soundbaru (bez případného subwooferu, pokud jej soundbar má). Označuje nejdelší rozměr výrobku v cm - Rozměr (cm)
144.3 cm
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 114.3 cm
Výška výrobku 7.2 cm
Hloubka výrobku 11.8 cm
Hmotnost výrobku 17.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 121.0 cm
Výška balení 36.0 cm
Hloubka balení 57.0 cm
Hmotnost balení 23.4 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 54 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Mini trouba Berlinger 45L 45 l černá...
NAIPO MGF K68...
NAIPO MGF K68...
Rovus nano zvlhčovač vzduchu...
Kávovar DeLonghi EC685...
Prosím o návod ke strunové sekačce HECHT GT-PS3031. děkuji...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Offline zařízení
Autor: Valentina
Alarm iGET SECURITY M4 - WiFi
Dobrý den, mám problém s aplikací k alarmu igetM4 (píše, že příslušenství je offline a nejde se do ní dostat, alarm funguje, wifi také, ale nelze nic korigovat v mobilní aplikaci), na helpdesk se nejde dostat, protože jsem zapomněla heslo a při požádání o nov...
Dotaz
Autor: Lukáš
Mobilní klimatizace ETA Freezy 1578 90000
Dobrý den, přístroje je velice hlučný. Ze zadní části se ozývá hlučná rezonance z odvodní hadice na teplý vzduch. Nevím jak toto vyřešit. Děkuji za odpověď. Bárta ...
Dotaz
Autor: Lukáš
Mobilní klimatizace ETA Freezy 1578 90000
Dobrý den, přístroje je velice hlučný. Ze zadní části se ozývá hlučná rezonance z odvodní hadice na teplý vzduch. Nevím jak toto vyřešit. Děkuji za odpověď. Bárta ...
mop stříkací 1.2
Autor: Ilona
Mop sada Vileda 1.2 Spray Max
mop mi nejde zacvaknout ...
Vrchní díl
Autor: D.
Myčka nádobí Bosch Serie 2 SMS2HVW72E
Prosím proč mi nejde sundat vrchní díl myčky? Žádný ty klapky nejdou zmáčknout...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou