NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Soundbar Polk Signa S3 černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Soundbar Polk Signa S3 černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Soundbar Polk Signa S3 černý Obsah českého návodu Soundbar Polk Signa S3 černý
  • Zařazení produktu: Soundbar Polk
  • Značka: Polk
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Polk Soundbar

Soundbar Polk Signa S3 černý Soundbar Polk Signa S3 černý Soundbar Polk Signa S3 černý Soundbar Polk Signa S3 černý Soundbar Polk Signa S3 černý Soundbar Polk Signa S3 černý Soundbar Polk Signa S3 černý
Návod k obsluze Soundbar Polk Signa S3 černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Polk a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Polk návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Polk výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

» Zvládne vytvořit neskutečný zvuk z téměř jakéhokoli zvuku televize – funguje s prakticky každou televizí, včetně 8K a 4K televizí a jejich dálkovými ovladači.
» Prostorový zvuk zaměřený na výsledek – Výkonově orientované pole měničů a 5.1 dekódování Dolby Digital dokáží vytvořit neskutečný prostorový zvuk, který zaplní celou místnost.
» Uslyšíte každé slovo – Nastavte si vlastní úroveň hlasitosti zvukového projektoru pomocí technologie Polk Voice Adjust pro čisté a srozumitelné dialogy.
» Streamování hudby v Hi-Res – Využijte zvuk z Google Chromecast pro streamování hudby z oblíbených aplikací přes Wi-Fi.

UNIVERZÁLNÍ ZVUKOVÝ PROJEKTOR A BEZDRÁTOVÝ SUBWOOFER S PODPOROU CHROMECAST

Zvukový projektor Polk Signa S3 s nízkým profilem Vám nabídne neuvěřitelný zvukový zážitek z domácího kina se zvukem, který zcela zaplní místnost. Je navržen tak aby fungoval s jakoukoli HD, 4K i 8K televizí přes HDMI ARC, snadno se instaluje i nastavuje a lze jej ovládat pomocí jednoho dálkového ovladače. Je vybaven patentovanou technologií Polk Voice Adjust zajišťující srozumitelnost dialogů a dekódováním Dolby Digital pro pohlcující prostorový zvuk zaměřený na celkový výkon. Dodává se spolu s bezdrátovým subwooferem, který Vám zajistí dostatek hlubokých a pevných basů. Navíc, streamovat oblíbenou hudbu můžete pomocí Chromecast, například z Google Play Music, Amazon Music HD, Apple Music, Roon, Qobuz, Spotify, Tidal a mnoha dalších zdrojů.

Prostorový Zvuk Orientovaný Na Výkon

2.1 pole měničů zaměřené na výkon a 5.1 dekódování Dolby Digital dokáží spolu vytvořit neskutečný virtuální prostorový zvuk, který zaplní místnost, a to z kompaktního těla zvukového projektoru s nízkým profilem a jeho bezdrátového subwooferu.

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE POLK VOICE ADJUST

Uslyšíte každé slovo. Můžete si vybrat z třech přednastavených úrovní pro reprodukci zřetelných a srozumitelných dialogů díky kterým už Vám nikdy neunikne ani slovo z oblíbených filmů, seriálů nebo sportovních přenosů.

GOOGLE CHROMECAST

Použijte zvuk Google Chromecast pro streamování hudby z oblíbených aplikací včetně Google Play Music, YouTube Music, Amazon Music HD, Spotify, Tidal, Pandora, Deezer, Qobuz, iHeart Radio a dalších přes Wi-Fi. S pomocí reproduktoru Google Home.

FUNGUJE S GOOGLE ASSISTANT

Pro ovládání hudby můžete použít také vlastní hlas a službu Google Assistant — ovládat lze spuštění, zastavení a regulaci hlasitosti. Pokud si chcete pouštět hudbu napříč celou domácností, použijte aplikaci Google Home pro seskupení s dalšími reproduktory podporujícími Chromecast. Reproduktor Google Home se prodává samostatně.

UNIVERZÁLNÍ KOMPATIBILITA S TV

Funguje s jakoukoli značkou HD, 4K a 8K televize přes HDMI ARC — HDMI kabel je součástí balení.

JEDEN DÁLKOVÝ OVLADAČ PRO TV I ZVUKOVÝ PROJEKTOR

Signa S3 zcela automaticky funguje s dálkovými ovladači od televizí Samsung, LG, Vizio, TCL a Sony – lze s nimi regulovat hlasitost. Toto platí také pro většinu televizí umožňujících funkci CEC.

HODÍ SE TÉMĚŘ VŠUDE

Lze jej upevnit na zeď nebo postavit na pult. Signa S3 je dokonce tak úzký, že se vejde i na krbovou římsu.

» REŽIMY FILM, HUDBA A SPORT
Jednotlačítkové předvolby nastavení ekvalizéru pro filmy, hudbu a sportovní přenosy, které optimalizují zvukový projektor a subwoofer tak, abyste dosáhli srozumitelné dialogy, pohlcující prostorový zvuk a hluboké basy. Užijte si nejlepší zvuk a zážitky v domácím kině ať už sledujete nebo posloucháte cokoli.
» NOČNÍ REŽIM
Uslyšíte vše, aniž byste rušili ostatní v domácnosti. Použitím Nočního Režimu snížíte úroveň basů a zvýšíte úroveň funkce Voice Adjust, která zajistí srozumitelnější dialogy, a to bez toho, aby zvedala celkovou úroveň hlasitosti zvuku.

Snadné Zapojení
Balení obsahuje jak HDMI, tak optický kabel pro snadnou a rychlou instalaci.

Nízký Profil
S výškou pouhých 5 cm nebude Signa S3 blokovat jak spodní hranu vaší televize, tak ani její případný sensor dálkového ovládání.

Bluetooth Streamování Hudby
Hudbu si můžete pouštět přímo z telefonu, tabletu nebo jiného kompatibilního zařízení.

Bezdrátový Subwoofer
Spárovaný se zvukovým projektorem reprodukuje tento bezdrátový subwoofer, který je součástí balení, opravdu hluboké, úderné basy, které pocítíte s každým sledováním filmů v domácím kině nebo při poslechu živých koncertů.

OBSAH BALENÍ:
Standardní dálkové ovládání
Optický kabel
HDMI kabel
Dva napájecí kabely
Průvodce rychlým spuštěním (Quick Start Guide)
Registrační karta

Soundbar
Výška 56 mm
Šířka 898 mm
Hloubka 83 mm

Subwoofer
Výška 311 mm
Šířka 171 mm
Hloubka 343 mm
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Soundbar Polk Signa S3 černý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Soundbar Polk Signa S3 černý

Záruka 24 měsíců
Technické specifikace
Celkový výkon RMS
Celkový výkon RMS - Tato veličina popisuje dlouhodobý hudební (také označován jako nominální, sinusový) výkon, tj. výkon který ani při dlouhodobém hraní reproduktor nepoškodí. V praxi bývá reproduktor testován růžovým šumem po dobu 2 hodin při tomto hudebním výkonu.
Jednoduše řečeno: je to je největší výkon, který do reproduktoru můžete dlouhodobě "pustit" aniž byste jej zničili - Celkový výkon RMS
160 W
Konfigurace reprosoustavy
Definuje strukturu repro soustavy, první číslice udává počet širkopásmových reproduktorů, druhá číslice je počet hlubokotónových (basových) reproduktorů - Konfigurace reprosoustavy
2.1
Subwoofer Bezdrátový
Bezdrátové připojení
Umožňuje bezdrátové připojení zařízení ke zdroji zvuku (telefon, tablet, notebook atd.) Různé druhy přenosů umožňují různou variabilitu a vdálenost zařízení.
Některé režimy umožňují i propárovat více reproduktorů mezi sebou ve více místnostech, nebo podpořit produkci na vaší zahradě.
Bezdrátové připojení
Chromecast, Bluetooth
Tuner
Máme 2 základní typy tuneru. Televizní může být například DVB-T,S,C pro příjem televizního signálu. Rádiový tuner - dekóduje z rádiového signálu signál jedné stanice (modulovaný nejčastěji AM nebo FM) a ten převádí na nízkofrekvenční elektrický signál v akustickém pásmu">Tuner
Internetové rádio
Typ připojení HDMI, Digitální optické
Rozměr (cm) 90 cm
Označení BT připojení Polk Signa S3
Smart Home Funkce Chytré AV
Funkce Smart Home
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích.
Google Home
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 89.8 cm
Výška výrobku 5.6 cm
Hloubka výrobku 8.3 cm
Hmotnost výrobku 6.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 97.0 cm
Výška balení 24.0 cm
Hloubka balení 48.0 cm
Hmotnost balení 9.5 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 68 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Soundbar Polk Signa S3 černý

Předmět: Manuál Polk signa S3
Datum: 04.05.2021 07:38:19Autor: Pavol Ňuňuk
Hľadám manuál na Polk signa S3
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Niceboy star 6...
Návod k obsluze klávesnice Conect IT Biohazard cl-2018...
Prosím o návod X12 plus v českém jazyce a co to umí strašně moc děkuji pěkně...
Ring Spotlight Cam Wired White...
Kugoo Kirin M4 500w...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Televize Orava LT-848 prerušení obraz pri sledovaní TV
Autor: Jozef Pitkovjak
Televize Orava LT-848 černá
Dobrý deň chcel by som sa opýtať pri sledovaní tv Televize Orava LT-848 cez setobox Skylink vysielanie hd kanálov tv preruší obraz asi na 2-3 sekundy a potom naspäť naskočí je to chyba televízie alebo je tam niečo zle nastavené dosť často to robí a je to dosť n...
Truelife ohrivacka pro dve lahve
Autor: Lukas Bezvoda
Ohřívač kojeneckých lahví TrueLife Invio BW
Dobry den mam dotazek pti zapnuti sterilizace nam po cca 2min nabehne chyba e2 pete se chyba objevuje jeste tak 10minut a pristroj nenaskoči....
údržba sekačky
Autor: Robert Weis
Sekačka Vega 525 SXHE 7in1
Dobrý den, dotaz k čištění. Na sekačce je otvor pro upevnění hadice na čištění nože. Jen jsem se nedočetl, zda můžu pustit vodu a zapnout sekačku, aby to opláchlo i šasí zespodu. Jinak velká spokojenost se sekačkou. Děkuji a s pozdravem, Robert Weis...
potisk cd
Autor: JP
Tiskárna inkoustová Canon PIXMA iP7250 černá
Měl jsem stejný problem a navíc jsem si vymazal origoš program na potisk ale stáhnul jsem si CD-LabelPrint a v pohodě......
Sparovat koloběžku btx250 mobilem
Autor: Josef
Elektrická koloběžka Bluetouch BTX250
Jak zapnu bluetooth na koloběžce btx250 silver? Jak zbavím drncani zadního platniku? A jak zjistím rok výroby? Předem děkuji za odpověď. ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Gramofon Audio-technica AT-LP120XUSB černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gramofon-audio-technica-at-lp120xusb-cerny-53322-cesky-navod.pdf
Detail - Router Strong 4G LTE 300 bílý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ router-strong-4g-lte-300-bily-34960-cesky-navod.pdf
Detail - Gramofon Audio-technica AT-LP120XUSB černý
https://i00.eu/ file/ 536/ 126-at-lp120xbt-usb-cz.pdf
Detail - Fitness náramek Honor Watch ES černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-honor-watch-es-cerny-58212-cesky-navod.pdf
Detail - Gamepad iPega Ninja, iOS Android, BT
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gamepad-ipega-ninja-ios-android-bt-cerny-35862-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021