NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Obsah českého návodu Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný
 • Zařazení produktu: Soundbar Samsung
 • Značka: Samsung
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Samsung Soundbar

Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný
Návod k obsluze Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Samsung a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Samsung návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Samsung výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Samsung HW-S61A, stříbrná


Představte si přístroj, který by u vás doma zastřešil vše, co se točí kolem poslechu hudby, a k tomu ještě posunul o třídu výš zvuk vycházející z vaší televize. Tak to vše umí chytrý soundbar Samsung HW-S61A – zařízení, v jehož kompaktním podlouhlém těle se skrývá celkem 7 reproduktorů (2 woofery a 5 výškových reproduktorů), takže se s ním dočkáte skutečně impozantní zvukové kvality. Těšit se můžete na jedinečné 5.0kanálové audio s prostorovým efektem, které vás dočista pohltí.
Na soundbaru vás navíc zaručeně nadchne jeho prémiový textilní design, díky němuž se tento přístroj stane i výraznou ozdobou vašeho domova.

Jeho tóny vás obklopí


Díky dvěma bočním reproduktorům ve tvaru rohu a technologii Samsung Acoustic Beam vám tento soundbar naservíruje úžasný prostorový zvuk s širokým rozsahem. Vestavěný středový reproduktor se přitom postará o křišťálově čisté dialogy, a tak bude váš audio zážitek skutečně plnohodnotný.

Zvuk, který se přizpůsobí obsahu


Technologie adaptivního zvuku (Adaptive Sound) dokáže přesně přizpůsobit reprodukovaný zvuk obsahu, který právě sledujete nebo posloucháte. U filmu s tichými dialogy je tak vše dokonale zřetelné, takže vám neunikne ani slovíčko. Koncert vaší oblíbené kapely se zase ponese v duchu perfektního zvuku všech nástrojů. A živý přenos hokejového zápasu si užijete i s výrazným skandováním fanoušků, jako byste byli na stadionu.

To pravé pro milovníky muziky


Tento přístroj vám poslouží nejen jako pomůcka pro vylepšení zvuku vaší televize, ale také jako špičkové zařízení pro poslech hudby. Do soundbaru totiž můžete bezdrátově streamovat zvuk ze svého chytrého telefonu, přičemž jistě oceníte i speciální hudební režim, který optimalizuje audio nastavení podle právě poslouchaného žánru. Hudba k vám tedy doputuje v takové podobě, jakou si vysnili její autoři.

Pohodlné ovládání hlasem


V soundbaru Samsung HW-S61A je zabudován hlasový asistent Alexa. Přístroj tak můžete jednoduše ovládat prostřednictvím hlasových pokynů, které vám poslouží k pohodlnějšímu přehrávání hudby, získávání praktických informací i organizování všedního dne.


 

Klíčové vlastnosti:


 • 5.0kanálový soundbar se sedmi reproduktory (2 woofery a 5 výškových reproduktorů)
 • 2 boční reproduktory ve tvaru rohu a technologie Samsung Acoustic Beam pro úžasný prostorový zážitek
 • Vestavěný středový reproduktor pro křišťálově čisté dialogy
 • Technologie adaptivního zvuku, která optimalizuje nastavení podle konkrétního obsahu
 • Speciální hudební režim
 • Integrovaný hlasový asistent Alexa
 • Prémiový textilní design

Samsung Lifestylový soundbar HW-S61A
» výkon 200 W
» 5.0CH zvuk
» Prémiové textilní provedení
» Acoustic Beam Technology, Wide Range Tweeter
» Středový reproduktor
» Side firing reproduktory
» Wi-Fi
» Bluetooth 4.2
» Bluetooth Power On
» Optický audio vstup
» 1x HDMI výstup, eARC, HDMI CEC
» Dolby 5.1, DTS 5.1
» podporované formáty: AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC,ALAC, AIFF
» Smart Things app. podpora
» Tap sound
» Sound módy: Adaptive, Standard, Music
» ovládání TV a SB jedním ovladačem
» Vestavěný hlasový asistent (Alexa)
» držák na stěnu v balení

Obklopí vás zvukem Boční reproduktor tvaru rohu s technologií Acoustic Beam
Užijte si audio, ve kterém rozlišíte i nejjemnější nuance, ať už budete poslouchat hudbu, nebo zvuk z filmu. Dva boční reproduktory ve tvaru rohu, jež nabízí soundbar S60A, a technologie Samsung Acoustic Beam vám umožní zažít prostorový zvuk se širokým rozsahem.

Střední kanál zajistí čisté dialogy Vestavěný středový reproduktor
Zažijte křišťálově čistý dialog díky vyhrazenému středovému reproduktoru. Nabízí celkově vyvážený zvuk a krásně doplňuje váš požitek z domácí zábavy.

Zvuk, který vyplní prostor, v all-in-one designu All-in-one
Vše, co potřebujete pro ucelený zvuk, je jediný soundbar. All-in-one systém obsahuje 2 woofery a 5 výškových reproduktorů, jež jsou vestavěné v útlém rámu. Můžete ho tedy umístit kamkoli v místnosti a užít si čistý zvukový zážitek.

Úžasné řemeslné zpracování Prémiový design tkaniny
Tento zvukový systém je navržený tak, aby se stal součástí vašeho domova. Nadčasový vzhled soundbaru kombinuje přirozenost s rozměrností a odolností. Jeho textura a zakřivený design, spolu s nejmodernějšími technologiemi, odpovídají výjimečnému pocitu, který vyvolává zvuk, jenž vyplňuje prostor.

Zvuk optimalizovaný pro každou scénu Adaptivní zvuk
Soundbar od společnosti Samsung analyzuje zvukové signály, aby automaticky nabídnul optimalizovaný zvuk na základě každé scény. Technologie adaptivního zvuku (Adaptive Sound) vám umožní slyšet zřetelně hlasy i při nízké úrovni hlasitosti, takže slyšíte i tiché konverzace.

Hudba taková, jaká má být Hudební režim
Poslouchejte hudbu tak, jak si ji vysnili její autoři. Hudební režim vyvažuje inovace v oblasti audia a kreativní vstup od producentů a umělců. Umožňuje vám jednoduše připojit váš mobil k soundbaru a následně rozpozná a optimalizuje, co přehráváte, aby byla kvalita zachována a zábava nerušeně pokračovala.

Připraven vyslyšet vaše pokyny Vestavěný hlasový asistent (Dostupnost funkce se může lišit v závislosti na regionu. Ověřte před použitím.)
Snadno ovládejte přehrávání hudby, získávejte informace a organizujte svůj den – a to bez nutnosti se čehokoli dotknout. Nemůžete si vybavit název písničky? Požádejte Alexu, aby něco přehrála, a to jednoduše na základě několika řádků textu písně. Ať už máte náladu na jakoukoli hudbu či obsah, S60A je připravený vás vyslyšet.

Přehrávejte hudbu na svém soundbaru jednoduchým dotykem AirPlay 2
Svůj soundbar můžete bez problémů propojit i se svým zařízením Apple. AirPlay 2 vám umožňuje na soundbaru snadno přehrávat hudbu a podcasty z vašeho iPhonu, iPadu a Macu. Abyste přehrávali zvuk ze svého zařízení Apple, jednoduše klepněte nebo klikněte na ikonu AirPlay a zvolte soundbar.

HDMI
Chcete hrát na větší obrazovce? Díky portu na připojení HDMI kabelu získáte bohatý zvukový zážitek při propojení s vašimi oblíbenými zařízeními.

Bezdrátové připojení k TV
Synchronizujte svůj soundbar se svým televizorem bez jakýchkoli drátů nebo připojování. Vyberte si mezi Wi-Fi nebo Bluetooth a propojte zařízení v několika jednoduchých krocích, abyste si sledování TV ještě více užili díky špičkovému zvuku ze soundbaru.

Jednoduše klepněte a přehrávejte Hudba poklepáním
Pro chvíle, kdy si chcete užít svou hudbu na nové úrovni… Během poslechu svých oblíbených písní na svém telefonu jím jednoduše klepněte na soundbar. Soundbar zavibruje, když rozpozná zařízení, bezproblémově ho připojí a přehraje skladbu, kterou posloucháte – s úžasným zvukem soundbaru.

Streamujte hudbu bez omezení Streamování hudby přes Wi-Fi
Soundbar od společnosti Samsung využívá Wi-Fi k tomu, aby se snadno bezdrátově připojil k dalším zařízením. Užijte si hudbu ze svého telefonu v nejvyšší zvukové kvalitě, a to odkudkoli a bez drátů.

Začněte se vším potřebným Obsah balení
Uvnitř balení najdete vše, co potřebujete ke snadné instalaci, včetně praktické sady umožňující montáž na zeď.

Silné basy, kdykoli je potřebujete Kompatibilní s bezdrátovým subwooferem
Nedovolte drátům, aby překážely silným basům. Umístěte soundbar s bezdrátovým subwooferem kamkoli do prostoru a obklopte se bohatými, hlubšími basy.

Více zvuku i bez drátů Kompatibilní s bezdrátovým prostorovým zvukem
Sada Wireless Surround Kit* vám umožňuje snadno rozšířit váš soundbar na prostorový zvukový systém, a to bez nevzhledných drátů**. Spolu se svým soundbarem můžete vytvořit vícekanálový systém, abyste si vychutnali opravdu prostorový zvuk.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný

Záruka 24 měsíců
Technické specifikace
Celkový výkon RMS
Celkový výkon RMS - Tato veličina popisuje dlouhodobý hudební (také označován jako nominální, sinusový) výkon, tj. výkon který ani při dlouhodobém hraní reproduktor nepoškodí. V praxi bývá reproduktor testován růžovým šumem po dobu 2 hodin při tomto hudebním výkonu.
Jednoduše řečeno: je to je největší výkon, který do reproduktoru můžete dlouhodobě "pustit" aniž byste jej zničili - Celkový výkon RMS
200 W
Konfigurace reprosoustavy
Definuje strukturu repro soustavy, první číslice udává počet širkopásmových reproduktorů, druhá číslice je počet hlubokotónových (basových) reproduktorů - Konfigurace reprosoustavy
5.0
Subwoofer Bez subwooferu
Bezdrátové připojení
Umožňuje bezdrátové připojení zařízení ke zdroji zvuku (telefon, tablet, notebook atd.) Různé druhy přenosů umožňují různou variabilitu a vdálenost zařízení.
Některé režimy umožňují i propárovat více reproduktorů mezi sebou ve více místnostech, nebo podpořit produkci na vaší zahradě.
Bezdrátové připojení
AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi
Tuner
Máme 2 základní typy tuneru. Televizní může být například DVB-T,S,C pro příjem televizního signálu. Rádiový tuner - dekóduje z rádiového signálu signál jedné stanice (modulovaný nejčastěji AM nebo FM) a ten převádí na nízkofrekvenční elektrický signál v akustickém pásmu">Tuner
Bez tuneru
Přehrávané formáty WMA, AAC, FLAC, MP3, WAV, ALAC, OGG, AIFF
Typ připojení Digitální optické
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ne
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě">LAN (Ethernet)
Ne
Dálkové ovládání v balení
Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál.
Dálkové ovládání v balení
Ano
Rozměr (cm) 76 cm
Specifické funkce Lifestylový design, Acoustic Beam, Tap sound, Smart Things app
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek Výrobce. Aplikace poskytuje všechny potřebné funkce pro ovládání osvětlení, rolet a spotřebičů, nastavení teplot a časů pro vytápění včetně vzdáleného dohledu nad domem nebo bytem. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Vlastní systém
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 76.4 cm
Výška výrobku 6.8 cm
Hloubka výrobku 12.5 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 101.8 cm
Výška balení 13.5 cm
Hloubka balení 21.7 cm
Hmotnost balení 5.4 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 68 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

LG 43UP81003LT televize...
Chytrý náramek Xiaomi Mi6...
zahradní traktor sekačka yard man RE 7125 transmatic...
Dobrý večer, touto cestou sa Vám chcem poďakovať za Vašu maximalnu pomoc a ochotu mi vyhovieť.A tak Vás chcem poprosím o úplný IBAN k posl...
Prosím o návod k použití pro automatickou pračku Indesit Innex BWSA61253. Děkuji....

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Jedno sluchátko nejde zapnout
Autor: Martina
Sluchátka Niceboy HIVE Pods 2 černá
Dobrý den, cca po týdnu používání sluchátek přestalo jedno úplně fungovat. Nejde pustit, neblika ani se nenabíjí. Budu ráda pokud mi poradíte co udělat nebo jestli mám poslat na reklamaci. Děkuji ...
dotaz-problém s připojováním a zvukem
Autor: Magda
Reproduktory Fenda F&D A111X černý
Dobrý den, reproduktory dosud perfektně fungovaly, nicméně už několik dnů se automaticky nepřipojí k počítači, musím je odpojit ze zařízení a znovu zapojit, zvuk se automaticky nastaví na 100% i když dám třeba 30%. Dnes už mi nehrají reproduktory. I když se...
s62 pro
Autor: Jiří Souček
Mobilní telefon Caterpillar S62 PRO černý
no to je krypl telefon, to v te americe asi zaspali dobu. telefon se sam vypina a nejde zapnout,teda jde ale musi se vzdy strcit do nabijecky a tu ne vzdy mate po ruce,psani zprav nefunguje jak ma obcas si pise co chce a to jsou teda hovadiny..no suma sumarum vyhozenych 15tis kc...
num10629342tetcher
Autor: num10629342tetcher
Žehlička Tefal FV4950E0
mes10629342ngkyt 9OF4sT2 qPcZ ua0jP5o...
jak rozeběhnout exter.disk
Autor: Luděk Dvořák
Externí pevný disk 2,5" Lacie Rugged
Dobrý den, děkuji Vám za informace o exter.disku Lacie Rugged USB-C 1T. Bohužel tam není postup, jak ho na mém notebooku HP 250 G4 rozeběhnout. Vím, že muj notebook nemá USB-C konektor. Mohu použít redukci, případně jakou, aby byla vhodná a pro přenos dat. M...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Mobilní telefon Samsung Galaxy A52 256
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-samsung-galaxy-a52-256-gb-modry-65813-cesky-navod.pdf
Detail - Notebook HP 255 G7 stříbrný
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ notebook-hp-255-g7-stribrny-48563-cesky-navod.pdf
Detail - Digitální fotoaparát Fujifilm X-E3 XF18-55 mm
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ digitalni-fotoaparat-fujifilm-x-e3-xf18-55-mm-stribrny-62953-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Nokia G20 modrý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-nokia-g20-modry-71383-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Mobvoi TicWatch Pro 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-mobvoi-ticwatch-pro-3-ultra-gps-cerne-79249-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2022