NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Obsah českého návodu Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný
 • Zařazení produktu: Soundbar Samsung
 • Značka: Samsung
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Samsung Soundbar

Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný
Návod k obsluze Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Samsung a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Samsung návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Samsung výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Samsung HW-S61A, stříbrná


Představte si přístroj, který by u vás doma zastřešil vše, co se točí kolem poslechu hudby, a k tomu ještě posunul o třídu výš zvuk vycházející z vaší televize. Tak to vše umí chytrý soundbar Samsung HW-S61A – zařízení, v jehož kompaktním podlouhlém těle se skrývá celkem 7 reproduktorů (2 woofery a 5 výškových reproduktorů), takže se s ním dočkáte skutečně impozantní zvukové kvality. Těšit se můžete na jedinečné 5.0kanálové audio s prostorovým efektem, které vás dočista pohltí.
Na soundbaru vás navíc zaručeně nadchne jeho prémiový textilní design, díky němuž se tento přístroj stane i výraznou ozdobou vašeho domova.

Jeho tóny vás obklopí


Díky dvěma bočním reproduktorům ve tvaru rohu a technologii Samsung Acoustic Beam vám tento soundbar naservíruje úžasný prostorový zvuk s širokým rozsahem. Vestavěný středový reproduktor se přitom postará o křišťálově čisté dialogy, a tak bude váš audio zážitek skutečně plnohodnotný.

Zvuk, který se přizpůsobí obsahu


Technologie adaptivního zvuku (Adaptive Sound) dokáže přesně přizpůsobit reprodukovaný zvuk obsahu, který právě sledujete nebo posloucháte. U filmu s tichými dialogy je tak vše dokonale zřetelné, takže vám neunikne ani slovíčko. Koncert vaší oblíbené kapely se zase ponese v duchu perfektního zvuku všech nástrojů. A živý přenos hokejového zápasu si užijete i s výrazným skandováním fanoušků, jako byste byli na stadionu.

To pravé pro milovníky muziky


Tento přístroj vám poslouží nejen jako pomůcka pro vylepšení zvuku vaší televize, ale také jako špičkové zařízení pro poslech hudby. Do soundbaru totiž můžete bezdrátově streamovat zvuk ze svého chytrého telefonu, přičemž jistě oceníte i speciální hudební režim, který optimalizuje audio nastavení podle právě poslouchaného žánru. Hudba k vám tedy doputuje v takové podobě, jakou si vysnili její autoři.

Pohodlné ovládání hlasem


V soundbaru Samsung HW-S61A je zabudován hlasový asistent Alexa. Přístroj tak můžete jednoduše ovládat prostřednictvím hlasových pokynů, které vám poslouží k pohodlnějšímu přehrávání hudby, získávání praktických informací i organizování všedního dne.


 

Klíčové vlastnosti:


 • 5.0kanálový soundbar se sedmi reproduktory (2 woofery a 5 výškových reproduktorů)
 • 2 boční reproduktory ve tvaru rohu a technologie Samsung Acoustic Beam pro úžasný prostorový zážitek
 • Vestavěný středový reproduktor pro křišťálově čisté dialogy
 • Technologie adaptivního zvuku, která optimalizuje nastavení podle konkrétního obsahu
 • Speciální hudební režim
 • Integrovaný hlasový asistent Alexa
 • Prémiový textilní design

Samsung Lifestylový soundbar HW-S61A
» výkon 200 W
» 5.0CH zvuk
» Prémiové textilní provedení
» Acoustic Beam Technology, Wide Range Tweeter
» Středový reproduktor
» Side firing reproduktory
» Wi-Fi
» Bluetooth 4.2
» Bluetooth Power On
» Optický audio vstup
» 1x HDMI výstup, eARC, HDMI CEC
» Dolby 5.1, DTS 5.1
» podporované formáty: AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC,ALAC, AIFF
» Smart Things app. podpora
» Tap sound
» Sound módy: Adaptive, Standard, Music
» ovládání TV a SB jedním ovladačem
» Vestavěný hlasový asistent (Alexa)
» držák na stěnu v balení

Obklopí vás zvukem Boční reproduktor tvaru rohu s technologií Acoustic Beam
Užijte si audio, ve kterém rozlišíte i nejjemnější nuance, ať už budete poslouchat hudbu, nebo zvuk z filmu. Dva boční reproduktory ve tvaru rohu, jež nabízí soundbar S60A, a technologie Samsung Acoustic Beam vám umožní zažít prostorový zvuk se širokým rozsahem.

Střední kanál zajistí čisté dialogy Vestavěný středový reproduktor
Zažijte křišťálově čistý dialog díky vyhrazenému středovému reproduktoru. Nabízí celkově vyvážený zvuk a krásně doplňuje váš požitek z domácí zábavy.

Zvuk, který vyplní prostor, v all-in-one designu All-in-one
Vše, co potřebujete pro ucelený zvuk, je jediný soundbar. All-in-one systém obsahuje 2 woofery a 5 výškových reproduktorů, jež jsou vestavěné v útlém rámu. Můžete ho tedy umístit kamkoli v místnosti a užít si čistý zvukový zážitek.

Úžasné řemeslné zpracování Prémiový design tkaniny
Tento zvukový systém je navržený tak, aby se stal součástí vašeho domova. Nadčasový vzhled soundbaru kombinuje přirozenost s rozměrností a odolností. Jeho textura a zakřivený design, spolu s nejmodernějšími technologiemi, odpovídají výjimečnému pocitu, který vyvolává zvuk, jenž vyplňuje prostor.

Zvuk optimalizovaný pro každou scénu Adaptivní zvuk
Soundbar od společnosti Samsung analyzuje zvukové signály, aby automaticky nabídnul optimalizovaný zvuk na základě každé scény. Technologie adaptivního zvuku (Adaptive Sound) vám umožní slyšet zřetelně hlasy i při nízké úrovni hlasitosti, takže slyšíte i tiché konverzace.

Hudba taková, jaká má být Hudební režim
Poslouchejte hudbu tak, jak si ji vysnili její autoři. Hudební režim vyvažuje inovace v oblasti audia a kreativní vstup od producentů a umělců. Umožňuje vám jednoduše připojit váš mobil k soundbaru a následně rozpozná a optimalizuje, co přehráváte, aby byla kvalita zachována a zábava nerušeně pokračovala.

Připraven vyslyšet vaše pokyny Vestavěný hlasový asistent (Dostupnost funkce se může lišit v závislosti na regionu. Ověřte před použitím.)
Snadno ovládejte přehrávání hudby, získávejte informace a organizujte svůj den – a to bez nutnosti se čehokoli dotknout. Nemůžete si vybavit název písničky? Požádejte Alexu, aby něco přehrála, a to jednoduše na základě několika řádků textu písně. Ať už máte náladu na jakoukoli hudbu či obsah, S60A je připravený vás vyslyšet.

Přehrávejte hudbu na svém soundbaru jednoduchým dotykem AirPlay 2
Svůj soundbar můžete bez problémů propojit i se svým zařízením Apple. AirPlay 2 vám umožňuje na soundbaru snadno přehrávat hudbu a podcasty z vašeho iPhonu, iPadu a Macu. Abyste přehrávali zvuk ze svého zařízení Apple, jednoduše klepněte nebo klikněte na ikonu AirPlay a zvolte soundbar.

HDMI
Chcete hrát na větší obrazovce? Díky portu na připojení HDMI kabelu získáte bohatý zvukový zážitek při propojení s vašimi oblíbenými zařízeními.

Bezdrátové připojení k TV
Synchronizujte svůj soundbar se svým televizorem bez jakýchkoli drátů nebo připojování. Vyberte si mezi Wi-Fi nebo Bluetooth a propojte zařízení v několika jednoduchých krocích, abyste si sledování TV ještě více užili díky špičkovému zvuku ze soundbaru.

Jednoduše klepněte a přehrávejte Hudba poklepáním
Pro chvíle, kdy si chcete užít svou hudbu na nové úrovni… Během poslechu svých oblíbených písní na svém telefonu jím jednoduše klepněte na soundbar. Soundbar zavibruje, když rozpozná zařízení, bezproblémově ho připojí a přehraje skladbu, kterou posloucháte – s úžasným zvukem soundbaru.

Streamujte hudbu bez omezení Streamování hudby přes Wi-Fi
Soundbar od společnosti Samsung využívá Wi-Fi k tomu, aby se snadno bezdrátově připojil k dalším zařízením. Užijte si hudbu ze svého telefonu v nejvyšší zvukové kvalitě, a to odkudkoli a bez drátů.

Začněte se vším potřebným Obsah balení
Uvnitř balení najdete vše, co potřebujete ke snadné instalaci, včetně praktické sady umožňující montáž na zeď.

Silné basy, kdykoli je potřebujete Kompatibilní s bezdrátovým subwooferem
Nedovolte drátům, aby překážely silným basům. Umístěte soundbar s bezdrátovým subwooferem kamkoli do prostoru a obklopte se bohatými, hlubšími basy.

Více zvuku i bez drátů Kompatibilní s bezdrátovým prostorovým zvukem
Sada Wireless Surround Kit* vám umožňuje snadno rozšířit váš soundbar na prostorový zvukový systém, a to bez nevzhledných drátů**. Spolu se svým soundbarem můžete vytvořit vícekanálový systém, abyste si vychutnali opravdu prostorový zvuk.


Návod k obsluze Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný

Stažení PDF návodu k obsluze pro Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný

Záruka 24 měsíců
Technické specifikace
Celkový výkon RMS
Celkový výkon RMS - Tato veličina popisuje dlouhodobý hudební (také označován jako nominální, sinusový) výkon, tj. výkon který ani při dlouhodobém hraní reproduktor nepoškodí. V praxi bývá reproduktor testován růžovým šumem po dobu 2 hodin při tomto hudebním výkonu.
Jednoduše řečeno: je to je největší výkon, který do reproduktoru můžete dlouhodobě "pustit" aniž byste jej zničili - Celkový výkon RMS
200 W
Konfigurace reprosoustavy
Definuje strukturu repro soustavy, první číslice udává počet širkopásmových reproduktorů, druhá číslice je počet hlubokotónových (basových) reproduktorů - Konfigurace reprosoustavy
5.0
Subwoofer Bez subwooferu
Bezdrátové připojení
Umožňuje bezdrátové připojení zařízení ke zdroji zvuku (telefon, tablet, notebook atd.) Různé druhy přenosů umožňují různou variabilitu a vdálenost zařízení.
Některé režimy umožňují i propárovat více reproduktorů mezi sebou ve více místnostech, nebo podpořit produkci na vaší zahradě.
Bezdrátové připojení
AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi
Tuner
Máme 2 základní typy tuneru. Televizní může být například DVB-T,S,C pro příjem televizního signálu. Rádiový tuner - dekóduje z rádiového signálu signál jedné stanice (modulovaný nejčastěji AM nebo FM) a ten převádí na nízkofrekvenční elektrický signál v akustickém pásmu">Tuner
Bez tuneru
Přehrávané formáty WMA, AAC, FLAC, MP3, WAV, ALAC, OGG, AIFF
Typ připojení Digitální optické
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ne
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě">LAN (Ethernet)
Ne
Dálkové ovládání v balení
Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál.
Dálkové ovládání v balení
Ano
Rozměr (cm) 76 cm
Specifické funkce Lifestylový design, Acoustic Beam, Tap sound, Smart Things app
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek Výrobce. Aplikace poskytuje všechny potřebné funkce pro ovládání osvětlení, rolet a spotřebičů, nastavení teplot a časů pro vytápění včetně vzdáleného dohledu nad domem nebo bytem. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Vlastní systém
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 76.4 cm
Výška výrobku 6.8 cm
Hloubka výrobku 12.5 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 101.8 cm
Výška balení 13.5 cm
Hloubka balení 21.7 cm
Hmotnost balení 5.4 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 68 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Soundbar Samsung HW-S61A stříbrný

Předmět: re zprava
Datum: 25.01.2023 16:32:38Autor: neznámý
dobry den neni cesky navod k produktu,je to hanba ze neco prodavate,a clovek nevi co stim soundbar hw s61A
Odpovědět

Předmět: Samsung HW-S61A sountbar jak jej nastavit do továrního nastavení,děkuji
Datum: 30.08.2022 13:28:14Autor: Jiří
Samsung HW-S61A sountbar jak jej nastavit do továrního nastavení děkuji
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Střešní nosič,příčníky Octavia 3 hatchback originál ŠKODA. Děkuji....
Pouliční osvětlení shark light ly3...
Poloprofesionální meteostanice viking 02047...
Samsung Galaxy A13 3GB/32GB...
Šicí stroj TOYOTA SLR4D...
Dobrý den, hledám návod na parní čistič SharkSC630SL. Děkuji, Haváčková...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: neznámý
Televize Sony XR-55A83J černá
Dobrý den. Mám dotaz ohledně připojení TV k domácímu kinu. Rád bych využil TV jako centrální reproduktor. Na TV mám zdířku S-CENTER SPEAKER IN, nicméně na domácím kinu též od Sony mi chybí zdířka S-CENTER SPEAKER OUT. Můžete pomoci jak TV připojit jak...
Vypnuti kamery
Autor: neznámý
IP kamera Reolink RLC-842A
Dobry dwn. Jak mohu kamwru vypnout napriklad na vikend. Dekuji Iva S....
Dotaz
Autor: Markéta
Meteorologická stanice Hyundai WS 2331 stříbrná
Dobrý den objednala jsem si tuto meteostanici, protože se mi líbila u našich,ale vůbec nevím jestli v rohu musí být stále k vidění signál nebo občas zmizí.,nebo není delší dobu vidět.Venkovni i vnitřní teplota tam je ale jen ten signál, jestli je to v pořád...
Microwear Watch 7
Autor: neznámý
Chytré hodinky SMART WATCH series 7
Prosím,prečo nemám v ponuke slovenský jazyk? Ďakujem za odpoveď ...
televizor sony xr-65x93j
Autor: neznámý
Televize Sony XR-65X93J černá
kostickuje vice na na hd.pripojen na kabel vodafone.na hd kanaly se neda divat.zarizeni je v zaruce.hezky den a dekuji.petr ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou