NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Spínač Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3680 W

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Spínač Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3680 W

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Spínač Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3680 W Obsah českého návodu Spínač Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3680 W
 • Zařazení produktu: Ovládání a řídící jednotky Nedis
 • Značka: Nedis
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Nedis Ovládání a řídící jednotky

Spínač Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3680 W Spínač Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3680 W Spínač Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3680 W Spínač Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3680 W Spínač Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3680 W Spínač Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3680 W
Návod k obsluze Spínač Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3680 W obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Nedis a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Nedis návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Nedis výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3 680 W (WIFIWMS10WT)


Přeměňte svá tradiční světla na chytrá s pomocí Wi-Fi přepínacího modulu od Nedis SmartLife. S tímto chytrým spínačem budete mít možnost dálkového ovládání, programování a hlasového ovládání, které můžete snadno integrovat s asistenty Google Assistant nebo Amazon Alexa. Tento Wi-Fi přepínač od Nedis SmartLife je kompatibilní s aplikací Nedis SmartLife, kterou si můžete snadno stáhnout pro zařízení s operačními systémy Android™ a iOS. Podporuje bezdrátovou technologii Wi-Fi a pracuje v rozsahu frekvencí 2 412–2 472 MHz. Prostřednictvím aplikace jej lze kombinovat s řadou dalších chytrých produktů a vytvářet tak různé scény a automatizace. Například můžete nastavit, aby se světla zapnula při detekci pohybu nebo se žaluzie stáhly, když večer rozsvítíte světlo.

Programování světel a malý rozměr


S tímto chytrým přepínačem můžete přeměnit svá stávající světla na chytrá bez nutnosti deaktivace tradičního vypínače. Ovládat je lze vzdáleně pomocí smartphonu, ať jste kdekoli. Stačí si je naprogramovat podle svých představ nebo tak, aby napodobovala obývání prostoru během vaší nepřítomnosti. Můžete je nastavit tak, aby se zapnula, když jste v místnosti, při západu slunce nebo přesně ve stanovený čas. Malý rozměr (41 × 41 × 20 mm) umožňuje snadnou montáž zařízení jak do stávajícího rozvaděče, tak za jakoukoli skříň nebo nad libovolný stropní podhled. Nezbytným prvkem pro napájení přepínacího modulu je však neutrální vodič.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Umožňuje vzdálené přepínání, programování i hlasové ovládání
 • Lze jej kombinovat s dalšími chytrými produkty
 • Je kompatibilní s aplikací Nedis SmartLife
 • Světla budete moci zapínat a vypínat stavajícím vypínačem jako dříve
 • Umožňuje plánovat zapínání a vypínání světel podle potřeby
 • Malý rozměr umožňuje snadnou montáž téměř kamkoliv

 
Spínač SmartLife promění vaše stávající světla na chytrá bez deaktivace tradičního vypínače. Výhodou je vzdálené ovládání odkudkoliv pomocí smartphonu.
 

Propůjčte chytrou funkci vašim světlům


Wi-Fi přepínací modul Nedis SmartLife vám umožní přidat chytrou funkcionalitu ke svým stávajícím světlům. Tento modul přináší vzdálené přepínání, programování a hlasové ovládání, a to v kombinaci s asistenty Google Assistant nebo Amazon Alexa. Vaše domácí osvětlení se tak může proměnit v chytré a vy budete moci svítidla zapínat a vypínat stejným způsobem jako dříve, pomocí stávajícího vypínače. 

Kombinujte jej s jinými produkty


Tento chytrý přepínač je navíc plně kompatibilní s dalšími produkty v aplikaci Nedis SmartLife, což vám umožní vytvářet různé scény a automatizace. Můžete naprogramovat zapnutí a vypnutí světel podle svých potřeb - ať už jste právě v místnosti, nebo v přesně v daný čas. Tímto způsobem si nejenom usnadníte život, ale také napodobíte stav, jako byste byli doma, i když ve skutečnosti nejste. 

Intuitivní a jednoduché ovládání


Pro používání modulu potřebujete stáhnout aplikaci pro Android nebo iOS, která je snadno dostupná. Vše je velmi intuitivní a jednoduché. Modul komunikuje pomocí bezdrátové technologie Wi-Fi a je také kompatibilní s asistentem Amazon Alexa, Google Home a dalšími vlastními systémy.
Přidejte chytrou funkci, jako je vzdálené přepínání, programování a hlasové ovládání (v kombinaci s asistenty Google Assistant nebo Amazon Alexa) ke svým stávajícím světlům – stačí nainstalovat tento chytrý Wi-Fi přepínací modul. Připojte jej k bezplatné aplikaci Nedis SmartLife – stačí k tomu jen Vaše domácí síť Wi-Fi a přeměníte své tradiční osvětlení na chytré, a přitom budete moci svítidla zapínat a vypínat stávajícím vypínačem stejně jako dříve.

Malé rozměry (41x41x20 mm) umožňují namontovat modul do stávajícího rozvaděče, za jakoukoli skříň nebo nad libovolný stropní podhled.
Poznámka: Vždy je nutný neutrální vodič pro napájení přepínacího modulu.

Tento přepínač můžete zkombinovat s dalšími chytrými produkty v aplikaci Nedis SmartLife a vytvořit scény nebo automatizaci, jako je zapínání světla při detekci pohybu nebo zatažení žaluzií, když večer rozsvítíte světlo.

Stačí jednoduše naplánovat zapnutí a vypnutí světel, když jste právě v místnosti, při západu slunce nebo v přesně daný čas: to vám nejen usnadní život, ale také napodobí stav, jako byste byli právě doma, i když jste ve skutečnosti úplně jinde.

 • Proměňte svá stávající světla na chytrá bez nutnosti deaktivace tradičního vypínače
 • Ovládejte stávající světla vzdáleně pomocí smartphonu, ať jste kdekoli
 • Naprogramujte si světla podle svých představ nebo tak, aby napodobovala obývání prostoru během Vaší nepřítomnosti
 • Zkombinujte je s dalšími chytrými produkty v aplikaci Nedis® SmartLife a vytvářejte scény nebo automatizace
 • Malé rozměry umožňují namontovat modul téměř kamkoli, včetně prostoru za stávajícím přepínačem (závisí na přesných podmínkách)

Šířka:40 mm
Výška:20 mm
Hloubka:40 mm
Hmotnost:35 g
Barva:Bílá
Materiál:Plast
Kompatibilní s:Nedis® SmartLife
Výstupní výkon:3680 W
Vstupní proud:16 A
Maximální vysílací výkon:18 dBm
Maximální zisk antény:1 dBi
Aplikace ke stažení proAndroid™, IOS
Vysílací frekvenční rozsah:2412 - 2472 MHz
Vstupní napětí:100 - 240 V AC 50/60 Hz
Maximální spotřeba energie:3680 W
Výstupní proud:16 A
Podporovaná bezdrátová technologie:Wi-Fi
Rozsah provozních teplot:-20 - 50 °C
Počet produktů v balení:1 kusů
Vstupní napájecí konektor(y):Připojení terminálu
Výstupní napájecí konektor(y):Připojení terminálu


Návod k obsluze Spínač Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3680 W

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 6 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.08 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Spínač Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3680 W

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Spínač Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3680 W

Technické parametry

Spínač Nedis SmartLife, Wi-Fi, 3680 W

Záruka 24 měsíců
Partnumber WIFIWMS10WT
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Tuya
SMART systém pro chytrou domácnost, díky němuž můžete ovládat spotřebiče a zařízení ve vašem domově - Tuya
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Další parametry
Komunikační technologie Wi-Fi
Typ zařízení spínací prvek
Funkce (Typ) chytrý spínač
Základní sada Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.0 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hloubka výrobku 4.0 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 6.9 cm
Výška balení 3.0 cm
Hloubka balení 15.7 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 81 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Hisense RS650N4AC2 ...
HOOVER H-FREE 100HF122RH-011-39400928...
HOOVER H-FREE 100 HF122RH-011-39400928...
Náhlavní souprava bluetooth 5.0 vipfan be 03.děkuji ...
HLedám prosím návod k obsluze televize LG 55UR81003LJ. Děkuji....
ASOME Max Studio...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

oprava čelovky
Autor: jiří
Čelovka LEDLENSER MH7 černá
upadla mi čelovka a přestala svítit. ozn. ledlersen a nic dalšího na ní nemohu najít. asi vadná dioda. lze to opravit. je na 3 AAA, na týle hlavy v krabičce se štelováním intenzity svícení. děkuji střeleček...
spuštění čištění podavače
Autor: neznámý
Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF752Cdw bílá
Pokoušela jsem se na tiskárně Canon MF752Cdw spustit čištění podavače, ale když zmáčknu začátek, tak se nezahájí. Můžete mi poradit, prosím? Papíry vložím, tak jak je napsáno...
Fotopast EVOLVEO StrongVision 4GA, 4G LTE/fotopast s aplikací,
Autor: Pavel
Fotopast Evolveo StrongVision LTE, 4G
Dobrý den, mám 2 tyto fotopasti a jsou těsně po záruce. U obou přestala fungovat možnost zaslání fotografie na příkaz. Nefunguje nastaveni času. Fotopast posula i v době kdy by mela byt necinna. Místo českého textu se začaly objevovat při příkazech čínské z...
modul CAM 803
Autor: Vít
Modul Neotion CAM 803 Nagra s
Dobrý den, mám problám s nainstalováním. Píše: probíhá autorizace mezi TV a dekódovacím modulem, čekejte. Potom píše: chyba autorizace- ověření mezi TV přijímačem a modulem se se nezdařilo:17...
Úhlová bruska
Autor: neznámý
Úhlová bruska POWERPLUS POWXB20050
Nereaguje na vypínač, neroztočí se. Po někojika desítkách pokusech naskočí a to i opakovaně. O nějakou chvíli znovu odmítá sloužit....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou