NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
SSD externí ADATA SE800 1TB černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze SSD externí ADATA SE800 1TB černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
SSD externí ADATA SE800 1TB černý Obsah českého návodu SSD externí ADATA SE800 1TB černý
 • Zařazení produktu: SSD ADATA
 • Značka: ADATA
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis ADATA SSD

Návod k obsluze SSD externí ADATA SE800 1TB černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku ADATA a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální ADATA návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku ADATA výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

ADATA SE800, 1 TB, černá


Pokud sháníte externí disk, na nějž byste se mohli plně spolehnout při zálohování i přenosu dat, podívejte se na přenosné SSD ADATA SE800. Toto moderní úložiště vás překvapí svou kompaktností, díky níž jej můžete mít neustále u sebe, ale také vysokou kapacitou a v neposlední řadě i úžasnou rychlostí. Ta je až 12,5krát vyšší, než je zvykem u běžných externích disků, takže na čtení ani zápis dat nikdy dlouho nečekáte.
Rozměry této externí diskové jednotky činí 72,7 × 44 × 12,2 mm. Jde tedy o zařízení, které se vám bez problému vejde třeba i do kapsy. Kromě toho vás pak potěší i svým hezky zpracovaným designem, na němž vyniká zejména leštěná povrchová úprava.
Seznamte se s nenápadným přenosným diskem, který nabízí vysokou kapacitu a nadpozemskou rychlost.
 

Uložte si 1 000 GB dat


Výraznou předností této externí SSD jednotky je její vysoká kapacita. Jedná se totiž o objemné úložiště, které zvládne pojmout 1 TB (1 000 GB) vašich virtuálních dat. Na tento disk si tak uložíte i několik konzolových her, kompletní rodinný fotoarchiv nebo třeba bohatou sbírku hudebních alb. 

Poslouží s PC, tabletem i herní konzolí


K připojení disku ADATA SE800 ke kompatibilnímu zařízení slouží rozhraní USB-C (ve verzi 3.2 Gen2, s oboustranným konektorem). Toto přenosné SSD tak funguje s širokým spektrem elektronických přístrojů, včetně počítačů, notebooků, smartphonů či herních konzolí. Jeho univerzálnost ostatně zaručuje kompatibilita s operačními systémy Windows (8, 8.1, 10), Mac OS (X 10.6 nebo novější), Android (5.0 nebo novější) i Linux (Kernel 2.6 nebo novější). Zařízení s OS Android musí podporovat funkci OTG (On-The-Go). 

Nadchne vás svou rychlostí


Moderní rozhraní USB 3.2 Gen 2 zajišťuje externímu SSD ADATA SE800 skutečně nadstandardní rychlost. Datový přenos (čtení i zápis souborů) zde běží až rychlostí 1 000 MB/s, tedy až 12,5krát rychleji než u běžných externích disků. Film v úžasném 4K rozlišení (velikost cca 50 GB) tak např. přenesete už za pouhých 50 sekund. Po spojení disku s herní konzolí pak zase výrazně zrychlíte načítání videoher. 

Váží jen 40 g


Protože je hmotnost tohoto externího SSD pouhých 40 g, můžete jej nosit neustále u sebe – v kapse, batohu či kabelce o něm téměř nebudete vědět. 

Odolá i hrubšímu zacházení


Na svých cestách jistě oceníte i skvělou odolnost tohoto disku, kterou zaručuje oficiální certifikace o stupni krytí IP68. Ta udává, že je celé zařízení kompletně odolné proti prachu, a dokonce zvládne fungovat i po 30 minutách ve vodě v hloubce 1,5 m. Navíc plní i vojenský standard MIL-STD-810G 516.6, který zase zaručuje jeho odolnost vůči nárazům a pádům (z výšky až 122 cm).
Evoluce na poli rychlosti

Kompaktní a lehký formát je zárukou maximální mobility SE800 externí SSD jednotky. Díky své jemně leštěné povrchové úpravě navíc také skvěle vypadá. Podstatnější je ale její výkon a odolnost, zejména proti vodě, prachu nárazu, a také úžasné rychlosti čtení/zápisu až 1 000 MB/s.

Rychlejší čtení/zápis
Díky rozhraní USB 3.2 Gen 2 dokáže SE800 dosahovat rychlosti čtení/zápisu až 1 000 MB/s – díky tomu je přenášení dat rychlé a zběsilé.

Zkraťte si čekání
Zkraťte si čekání s jednotkou SE800. Dokáže přenášet soubory až 12,5krát rychleji, než externí pevný disk. To je obrovský skok ve výkonu! Film 4K o velikosti 50 GB lze přenést za pouhých 50 sekund!

USB-C - vždy ta správná cesta
Naštěstí je jednotka SE800 vybavena konektorem USB-C (typ C), který je oboustranný. Žádné otravné rozdělení na odchozí nebo příchozí jako u běžného rozhraní USB. Již žádné hádání – připojte se na první dobrou. Pokaždé!

Sdílení a kombinování různých platforem
Technologie Plug n play operačního systému Windows, Mac OS a Android* znamená, že můžete bez omezení přemísťovat obsah mezi zařízeními. Jednotka SE800 vás vyzbrojuje jednoduchým připojením pro práci i zábavu.

Rychlejší načítání her
Zkraťte dobu načítání ve své herní konzole a začněte hrát rychleji!

Odolný drobek
Můžeme směle prohlásit, že jednotka SE800 vyhovuje přísným standardům IEC IP68. Znamená to úplnou odolnost proti prachu a normální provoz i po 30 minutách ve vodě v hloubce 1,5 m. Takže bez obav kupředu - vaše data jsou v bezpečí. Kromě odolnosti proti prachu a postříkání jednotka SE800 rovněž splňuje standardu nárazuvzdornosti MIL-STD-810G 516.6, takže dokáže snadno přežít náhodné pády a nárazy.

Přenosná a elegantní
Na rozdíl o jiných jednotek SSD je elegantní kovová povrchová úprava jednotky SE800 pastvou pro oči. Díky svému malému formátu a nízké hmotnosti 40 gramů snadno vklouzne do vaší kapsy.

Technické specifikace:

 • Kapacita: 1 TB
 • Rozměry (D x Š x V): 72,7 x 44 x 12,2 mm
 • Hmotnost: 40 g / 1,4 oz
 • Rozhraní: USB 3.2 Gen2 typ C
 • Provozní teplota: 0°C až 35°C
 • Provozní napětí: 5 V=, 900 mA

Požadavky na operační systém:
Windows 8 / 8.1 / 10
Mac OS X 10.6 nebo novější
Linux Kernel 2.6 nebo novější
Android 5.0 nebo novější

Příslušenství
USB 3.2 Typ-C pro kabel C, USB 3.2 Typ-C pro kabel A, Návod pro rychlé spuštění
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro SSD externí ADATA SE800 1TB černý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

SSD externí ADATA SE800 1TB černý

Záruka 36 měsíců
Partnumber ASE800-1TU32G2-CBK
Provedení
Provedení jednotky externí
Provedení disku
Provedení pevného disku přímo souvisí s fyzickou velikostí samotného disku. 2,5" pevné disky jsou rozšířeny díky své kompaktní velikosti v noteboocích a také jako přenosné externí pevné disky. Jsou optimalizovány na nízkou spotřebu elektrické energie, a proto jsou 2,5" externí pevné disky napájeny z USB portu. Pevné disky velikosti 3,5" jsou využívány v PC, serverech a také jako externí pevné disky s vyšší kapacitou ( >2TB ), vyžadují napájení z elektrické sítě - Provedení disku
2,5 "
Typ pevného disku SSD
Parametry
Kapacita disku
Kapacita disku určuje maximální velikost prostoru pro uložení dat na disk. Např. hodinový film ve standardní kvalitě má velikost cca 1,5 GB, to znamená, že na disk o velikost 1 TB lze uložit přes 600 takových filmů. Až 200.000 fotografií o velikosti 5 MB, nebo přes 300.000 písniček o velikosti 3 MB - Kapacita disku
1TB
Rychlost čtení 1000 MB/s
Rychlost zápis 1000 MB/s
Rozhraní
Rozhraní
Použité rohraní určuje rychlost s jakou dokáže disk komunikovat s jiným zařízením při čtení a zapisování dat. USB 3.0 je cca 10x rychlejší než USB 2.0. Rozhraním USB 3.0 musí být vybavena obě propojaná zařízení, aby bylo možné dosahovat maximálních přenosových rychlostí. USB 3.0 je zpětně kompatibilní s USB 2.0, tzn. je možné zařízení podporující standard USB 3.0 připojit i do zařízení s rozhraním USB 2.0.
U interních pevných disků Rozhraní definuje způsob propojení disku s dalšími částmi počítače/notebooku, nejčastěji sběrnicí či základní deskou - Rozhraní
USB-C, USB 3.2
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 16.4 cm
Výška balení 3.0 cm
Hloubka balení 12.8 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 54 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k SSD externí ADATA SE800 1TB černý

Předmět: Nemám odpovídající velikost.
Datum: 26.01.2021 12:27:36Autor: Radim Žmolík
Dobrý den, koupil jsem jsi Externí pevný disk 2,5" ADATA HV300 2TB, ale po zapojení má velikost jen 31 Gb. Na internetu bylo že jsi tam mám něco stáhnou, ale nejsem technický typ a vůbec se mi to nedaří. Můžu poprosit o pomoct nejlépe návod v ČJ. Děkuji.
Odpovědět

Předmět: Nemám odpovídající velikost.
Datum: 26.01.2021 12:27:31Autor: Radim Žmolík
Dobrý den, koupil jsem jsi Externí pevný disk 2,5" ADATA HV300 2TB, ale po zapojení má velikost jen 31 Gb. Na internetu bylo že jsi tam mám něco stáhnou, ale nejsem technický typ a vůbec se mi to nedaří. Můžu poprosit o pomoct nejlépe návod v ČJ. Děkuji.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Compex 8.0...
Complex 8.0...
dobrý den,sháním návod v češtině na BD-SP807.je to sice starší model,ale jinak velká spokojenost,hedám některé funkce a mám návod pouze...
Kuchynská váha Elektrolux GKS-1136-BT...
Güde Aku teleskopický odvetvovač AST 18-201-05...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

výměna fotoválce
Autor: Marcela
Tiskárna multifunkční Brother DCP-1623WE
Dobrý den. Mám tiskárnu DCP 1623 WE a nedaří se mi vyměnit fotoválec dle pokynu. Teda válec vyměním, ale nedaří se mi vynulovat číselník. Můžete mě, prosím, navést? Děkuji...
připojení k internetu o2
Autor: Jan kučera
Mobilní telefon Nokia 2.4 šedý
mohl by mi někdo poradit jak se připojit telefonem Nikia4.2 k internetu O2.telefon 8 měsíců fungoval spolehlvě,tedˇpíše že není připojen k internetu...
kuchyňská váha BAMBI
Autor: Martina
Kuchyňská váha ETA Bambi 9778 90000
Dobrý den, v prosinci jsem zakoupila kuchyňskou váhu Bambi, bohužel se mi nedaří ji vynulovat ani vypnout tlačítkem on/ off, jen se vypne když se déle počká. Nějaká rada prosím... ?? Mám nyní možnost zboží reklamovat? Kupovala jsem v Karviné v OC v prodejně E...
Reklamace
Autor: Renata Spilková
Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra
Dobrý den, máme tuto spršku rok a 3 měsíce a přestala stříkat.. vypouští pouze vzduch, ale tekutinu ne. Možná se ucpala? Prosím, v této době je složitá reklamace. Můžete mi poradit, kde nejblíže reklamovat? Jsem z Nového Města nad Metují Děkuji...
Dotaz
Autor: Karel Sláma
Pračka AEG ProSense™ L6FBG48SC bílá
Dobrý den, na pračce AEG ProSense™ L6FBG48SC bílá se mi rozbliká celý display. Pomůže zmáčknutí On/ Off ale pračka si toto po 2 dnech zopakuje znovu. Můžete mi s tímto poradit o co nebo jakou závadu se jedná? Dále bych se chtěl zeptat, jak lze nebo jakou komb...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Chladnička s mrazničkou Hotpoint-Ariston ENBGH 19423
ARIENBGH19423FW_návod_CZ_SK
Detail - MP3 přehrávač Hyundai MP 312 GB4
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mp3-prehravac-hyundai-mp-312-gb4-by-cerny-zluty-291-cesky-navod.pdf
Detail - Gril ROHNSON R-250
https://rohnson.cz/ wp-content/ uploads/ 2018/ 03/ R-250-CZ-MANUAL.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční Samsung SL-C480
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-multifunkcni-samsung-sl-c480-19491-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Aligator VS 900 Senior
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-aligator-vs-900-senior-dual-sim-cerny-stribrny-3873-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021