NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 Obsah českého návodu Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2
 • Zařazení produktu: Selfie tyče a stabilizátory Zhiyun
 • Značka: Zhiyun
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Zhiyun Selfie tyče a stabilizátory

Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2
Návod k obsluze Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Zhiyun a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Zhiyun návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Zhiyun výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Zhiyun Smooth Q2


Společnost Zhiyun se už dlouhou dobu zabývá tím, jak vylepšit videa z mobilních telefonů. A právě kompaktní stabilizátor Smooth Q2 je velkým pokrokem. V neuvěřitelně kompaktním balení totiž umožní pořizovat perfektně stabilizovaná videa jako z rukou hollywoodských profesionálů pomocí vašeho mobilního telefonu.Klíčové vlastnosti:


 • perfektní stabilizace videí, která se díky tomu posunou o několik úrovní výše
 • neuvěřitelně kompaktní provedení ideální na cesty
 • celá řada režimů a přitom intuitivní obsluha
 • kompatibilita s Androidem a iOS
 • 17hodinová výdrž na nabití
Jak ještě zlepšit kvalitu vašich videí? Kompaktní gimbal Zhiyun Smooth Q2 je jasnou volbou.

Malý, ale silný


Tento gimbal na rozdíl od konkurence není nutné skládat, aby byl kompaktní. Je totiž sám o sobě skladný – měří pouze 204 mm a je velký asi jako pouzdro na brýle. Přitom má ale tělo vyrobené z hliníku pro dlouhou životnost a špičkovou pevnost. Pro pohodlné držení pak má rukojeť potaženou silikonovým materiálem.Intuitivní a tak působivý


Přepínání meži různými režimy je řešeno jediným tlačítkem. Kromě Pan Follow Mode tak můžete využít například Follow Mode, Lock Mode nebo Vortex Mode.Podpora Androidu i iOS


Zhiyun Smooth Q2 podporuje přímé ovládání kamer telefonů pro systémy Android a iOS, aby bylo vše tak jednoduché, jak jen je to možné.Neuvěřitelně rychlá obsluha


Stabilizátor je navržený tak, aby byl nejen kompaktní, ale také byla manipulace s telefonem co nejrychlejší a nejsnadnější. Unese zařízení o hmotnosti až 260 gramů a manipulace s ním je otázkou jen pár vteřin díky rychloupínání.Snadnější Live stream


Výrobce tento stabilizátor navrhl s ohledem na požadavky dnešní doby. Proto nabízí například režim speciálně navržený pro co nejsnadnější živé vysílání.Působivá výdrž na nabití


Bateriový systém tohoto modelu je zárukou, že na nabití dokáže pracovat až 17 hodin! A kdyby vám přeci jen energie docházela a potřebovali jste i tak natáčet, můžete k němu přes micro USB připojit powerbanku a máte hotovo.Objevte v sobě filmaře


Gimbal nabízí spoustu funkcí, které vám umožní probudit v sobě umělce. Využijete k tomu různé filmové funkce, mezi něž patří timelapse, sledování objektů i panorama a další.
Zhiyun Smooth Q2

Malý, ale výkonný - nový motorizovaný stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 obsahuje spoustu inteligentních funkcí, které mobilní filmovou tvorbu posunou na zcela novou úroveň. Díky kompaktnímu designu bez nutnosti vyvažovaní a až 17 hodinám výdrže baterie je toto příslušenství ideálním doplňkem pro vloggery, YouTubery a každého kdo chce pořizovat videa smartphonem v té nejvyšší kvalitě.

Nový Zhiyun Smooth Q2, motorizovaný tříosý stabilizátor pro chytré telefony, umožňuje nejen stabilnější videozáznamy s plynulejším a profesionálnějším vzhledem. K tvorbě filmu také přidává spoustu kreativních možností, a to díky speciálním efektům, jako je třeba režim Vortex, Dolly Zoom, timelapse a sledování objektů. Nejlepší ze všeho - super kompaktní design znamená, že tento gimbal se vleze do kapsy a můžete jej mít vždy s sebou!Nejmenší rozměry
Na rozdíl od jiných stabilizátorů na trhu nemusíte Smooth Q2 skládat, aby byl malý. S délkou pouhých 20.4 cm je téměř stejně velký jako pouzdro na sluneční brýle nebo plechovka Pepsi, které můžete vložit do kapsy. Umí také stát bez použití nožiček stativu.

Maximální výkon !
Motory jsou napájeny až 4500mAh baterií a konstrukce byla kompletně přepracována tak, aby se stabilizátor stal malým, aniž by byl obětován výkon.

Smooth Q2 je vhodný i pro ty největší smartphony prémiových značek na trhu, včetně modelů Plus, a to včetně pouzdra.
Smooth Q2 je na rozdíl od produktů jiných značek vyrobený ze slitiny hliníku, která nabízí vyšší pevnost a stabilitu. Rukojeť je potažena měkkým silikonem pro větší pohodlí a menší velikost stabilizátoru nabízí pohodlné uchopení, pokud ho potřebujete držet delší dobu. Maximální nosnost stabilizátoru je 260 gramů.

Přímé ovládání nativních aplikací fotoaparátu
Na mobilních telefonech se systémem Android a iOS pomocí Bluetooth můžete přímo použít a ovládat aplikaci telefonu pro pořizování fotografií a natáčení videí bez nutnosti použití speciální aplikace.

Jednoduchost se potkává s funkčností
Smooth Q2 zjednodušil všechny ovládací prvky na jeden LED indikátor, dvě tlačítka a jeden 5cestný joystick, který je intuitivní a snadno použitelný. Běžný závitový šroub 1/4" zajišťuje, že je tento stabilizátor kompatibilní s většinou doplňků na trhu.

Pokročilé filmové režimy
Jedním tlačítkem můžete přepínat mezi 6 režimy. Kromě režimu Pan Following, Following pro sledování vybraného objektu nebo akce je k dispozici také režim Lock pro uzamknutí gimbalu ve směru natáčení. Dolly zoom nabízí přiblížení nebo oddálení s dramatickým filmovým efektem. Unikátní pro tuto kategorii gimbalů je režim Vortex, který dává tvůrcům videa svobodu při tvorbě 360° záběrů ve všech směrech kolem vlastní osy. Nově integrovaný režim POV s plným rozsahem umožňuje 360° synchronní pohyb na třech osách, čímž poskytuje videím působivý efekt. Prozkoumejte snadno použitelné filmové funkce jako je časosběr (timelapse), motion lapse, nebo panoramatické záběry. Nová funkce vertikálního fotografování je všestranná a výhodná pro vlog a živé vysílání.

Revoluční západka rychlého uvolnění telefonu pro okamžité nasazení smartphonu bez vyvažovaní
Každý detail byl precizně navržen tak, aby byl stabilizátor co nejvíc kompaktní a co je důležitější, snadno použitelný. Díky inovativnímu designu se západkou rychlého nasazení uvolníte a nasadíte smartphone během vteřiny bez nutnosti vyvažovaní! Nastavení držáku je možné od 65mm do 85mm.

Nový design
Nový vylepšený design umožňuje snadný přechod mezi pohotovostním a spouštěcím režimem pomocí sklopení a roztažení horizontálního ramene stabilizátoru. Už vás nebaví tradiční portréty? Algoritmus nové generace vám umožní vstoupit do nového režimu na výšku způsobem, který šetří vaše úsilí.

Celodenní výdrž baterie
Výkonný bateriový systém nabízí výdrž dobíjecí baterie až 17 hodin nepřetržitého provozu za normálních podmínek natáčení. Kromě toho je stabilizátor Smooth Q2 vybaven portem Micro USB, díky kterému může fungovat také jako power banka pro nabíjení vašeho mobilního telefonu. Baterie je dokonce vyměnitelná.

Více zábavy s aplikacemi ZY Play a Lightcollector
Pokročilejší funkce lze snadno využít pomocí aplikace ZY Play. Naleznete zde návody, videa, dovednosti a tipy. Aplikace ZY Play nabízí celou řadu funkcí, jako je intuitivní funkce úprav a různá ruční nastavení, jako je ISO a rychlost závěrky. S tak výkonným a kreativním nástrojem můžete pomocí telefonu dosahovat stejně kvalitních snímků jako pomocí digitálních fotoaparátů. Získejte nové přátele v aplikaci Lightcollector.Klíčové vlastnosti

 • Nejkompaktnější a nejvýkonnější gimbal pro chytré telefony
 • 3-osá motorizovaná stabilizace s kovovým tělem
 • Videa v horizontálním i vertikálním formátu (na výšku) pro videa na Instagramu
 • Pro většinu telefonů iPhone a Android, včetně modelů Plus
 • Rychlé uvolnění pro snadnou montáž na telefon – bez nutnosti vyvažovaní
 • Ergonomický joystick pro ovládání
 • Speciální funkce pro skvělé filmové efekty a profesionální záběry
 • Aplikace ZY Play (iOS a Android) poskytuje sledování objektů, timelapse, panoramatické režimy a mnoho dalšího
 • Až 17 hodin výdrže baterie
 • Funguje jako powerbanka – telefon nabijete z 4500 mAh baterie stabilizátoru

Technické specifikace:

 • Rozměry: 204 x 102 x 41,5 mm
 • Skládací konstrukce: ne
 • Vstup do standby režimu samostatně: ano
 • Kapacita baterie: 4500 mAh
 • Výdrž baterie: až 17 h
 • Rychloupínací klip: ano
 • 360° neomezený Vortex: ano
 • 360° režim POV na 3 osách: ano
 • Time/Motion Lapse: ano
 • Sledování objektu: ano
 • Přímé ovládání fotoaparátu: ano
 • Tělo z hliníkové slitiny

Obsah balení:
Stabilizátor, držák smartphonu, poutko, USB-C kabel, baterie
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ stabilizator-zhiyun-smooth-q2-38475-cesky-navod.pdf
(PDF file, 2.8 MB)


Technické parametry

Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2

Záruka 24 měsíců
Partnumber C030017E
Další parametry
Použití mobil
Počet os stabilizace 3
Způsob stabilizace elektronická
Doba provozu 17 hod.
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 26.0 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 12.5 cm
Hmotnost balení 0.7 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 75 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

mobil Samsung Galaxy A 41 64GB...
návod k obsluze Tyčový vysavač Xiaomi Roidmi F8E bílý...
Dobrý den mám zájem o český návod pro hifi hudební přehrávač Fiio M 7. ...
Myčka Elektrolux Typ 91102163A2 Real Life XXL Energy Saver ...
Huawei P30 lite...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

ko mám odomknuť mobilalcatel 2053 ?
Autor: Tobiaš
Mobilní telefon ALCATEL 2053D Dual SIM
Návod na obsluhu a popis ovladania orikúpe som nedstal. Ako mám správne ovlídať mobil ? Neviem odmknuť mobil. Poradte mi....
Dotaz
Autor: Richard Daniel
Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter
Dobrý den. Mám Xiaomi mi El Scooter 2. Mám píchlé přední kolo a nevím jak ho sundat abych nic nepoškodil. Dík za odpověď...
Hlasitosť
Autor: Tomas Tomasko
Party reproduktor JBL PARTYBOX 300 černý
Dobrý deň, ak mám partybox spárovaný s TV tak nedá sa pridať hlasitosť cez diaľkový ovládač od TV. Ubrať hlasitosť sa dá. Má s tým niekto nejake skúsenosti?...
set top box zircon air
Autor: Věra Čaňková
Set-top box Zircon AIR T2 s
Dobrý den Po naladění stanic nejdou poskládat požadované pořadí programů dle přiloženého návodu. Můžete mi také poradit jaký adaptér musím přikoupit a mohla používat červené tlačítko. Potřebuji bez drátové připojení. Děkuji: Čaňková ...
Dotaz
Autor: petra Svobodová
Elektrická koloběžka Ninebot by Segway Kickscooter
Dobrý den zakoupili jsme koloběžku SEGWAY Ninebot by Segway Kickscooter ES1 a po zapnutí neustále pípa i při jízdě.Můžete nám poradit s tímto problémem?Děkuji Svobodová...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 9
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-note-9-pro-128-gb-bily-50089-cesky-navod.pdf
Detail - Set-top box Mascom MC720T2 HD černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ set-top-box-mascom-mc720t2-hd-cerny-37946-cesky-navod.pdf
Detail - IP kamera TP-Link Tapo C200 bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ip-kamera-tp-link-tapo-c200-bila-38466-cesky-navod.pdf
Detail - Zubní kartáček Xiaomi Mi Smart Electric
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ zubni-kartacek-xiaomi-mi-smart-electric-toothbrush-t500-bily-47514-cesky-navod.pdf
Detail - Lapač hmyzu Cattara Table Indoor
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ lapac-hmyzu-cattara-table-indoor-42087-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020