|
Český návod k obsluze Stolní mixér Bosch VitaMaxx MMBV620M Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Stolní mixér Bosch VitaMaxx MMBV620M
- Zařazení produktu: Stolní mixéry - smoothie Bosch
- Značka: Bosch
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Bosch Stolní mixéry - smoothie
|
Návod k obsluze Stolní mixér Bosch VitaMaxx MMBV620M obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Bosch a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Bosch návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Bosch výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuBosch MMBV620M Zdravý životní styl je v této době téma číslo jedna. Stolní mixér Bosch MMBV620M vám připraví lahodné a čerstvé smoothie připravené ve vakuu. Suroviny mixované bez kyslíku si zachovají až 5× více vitamínu C a jejich lahodná chuť vám zpříjemní každý den. Velká mixovací nádoba s objemem 1,5 l je vyrobena z bezpečného a odolného tritanu, který je lehký a mimořádně odolný. Pro usnadnění jsou zde 4 automatické programy, které zajistí perfektní výsledek mixování. Kvalitní nůž má 6 čepelí O dokonalé rozmixovaní surovin se postará nůž z kvalitní nerezové oceli. Ovoce, zelenina nebo led, se vším si mixér hravě poradí. Čištění je snadné díky automatickému čisticímu programu nebo možnosti mýt části mixéru v myčce nádobí. Mixér s vakuovací hadičkou využijte k vakuovaní v dózách, sáčcích a láhvi 2Go, které si můžete dokoupit jako příslušenství.
Klíčové vlastnosti: - Mixování ve vakuu uchová až 5× více vitamínu C v porovnání s mixováním bez použití vakua
- Vysoký výkon díky 1 000W motoru a 37 000 otáček za minutu
- Smoothie má intenzivní chuť, jemnou konzistenci a přirozenou barvu
- Jednoduché čištění díky automatickému programu nebo možnosti mýt v myčce
- Pro snadnější práci jsou zde 4 automatické programy
Vakuový mixér připraví lahodný pohár plný zdraví a vitamínu C s delší čerstvostí. Stoprocentní chuť plná vitamínů Díky mixování ve vakuu bude smoothie hedvábně hladké, bez bublinek a s intenzivní chutí a barvou. Pokud mixujete suroviny bez kyslíku, zachovají si až 5× více vitamínu C a zůstanou déle čerstvé. I po 24 hodinách je smoothie stále výborné, jako byste ho právě připravili.
Perfektní výsledky s kvalitní čepelí Všechny ingredience bez problému nasekají nože z nerezové oceli. Ať už je to vláknitý špenát, ovoce nebo tvrdé ingredience jako led a ořechy. Vše bude mít dokonalou konzistenci. Pomáhá tomu i výkonný 1 000W motor, který dosáhne až 37 000 otáček za minutu. Praktické automatické programy Využijte 4 praktické navolené funkce a stisknutím jediného tlačítka spustíte mixování smoothie ve vakuu, drcení ledu, vakuování nebo čisticí program. Rychlost si můžete navolit i ručně díky plynulé regulaci a pro rychlé a krátké rozmixování je zde pulzní funkce.
Snadné a rychlé čištění Nemusíte se bát, že vás údržba bude stát spoustu času. Právě naopak. Tento mixér vám čištění usnadní díky automatickému programu, se kterým nádobu vyčistíte pouhým stisknutím tlačítka. Jednotlivé díly lze také mýt v myčce nádobí nebo opláchnout pod tekoucí vodou.
Lehká tritanová nádoba Mixovací nádoba s objemem 1,5 l je vyrobena z lehkého a odolného tritanu. Materiál je kvalitní, vypadá jako sklo i po delším užívání a lze jej mýt v myčce nádobí. Zdraví na prvním místě Všechny plasty, které přicházejí do kontaktu s jídlem, jsou bez obsahu BPA. Příprava jídla je vždy zdravá, bezpečná a pohodlná.
Vakuový mixér VitaMaxx Barva: broušený hliník - stříbrná / černá Skvělé výsledky - Výkonný 1 000W motor a až 37 000 otáček za minutu.
- Odolná mixovací nádoba o objemu 1,5 l je vyrobená z tritanu - materiálu odolného proti rozbití.
- Vysoce kvalitní nůž z nerezové oceli má 6 čepelí. Nůž lze vyjmout a snadno vyčistit.Komfort a hygiena
- Automatické programy: mixování ve vakuu, vakuování, drcení ledu a čisticí program.
- Bezstupňové nastavení rychlosti a pulsní funkce.
- Snadné čištění díky dílům, které lze mýt v myčce nádobí (mixovací nádoba, odnímatelný nůž, víko, příslušenství).Materiál / Design
- Prémiové opláštění z vysoce kvalitního hliníku.
- 1,5 l tritanová nádoba: odolná proti rozbití, chuťově i pachově neutrální.
- Všechny plastové části, které přicházejí do kontaktu s potravinami jsou bez BPAPříslušenství
- Vakuovací hadička pro odsátí vzduchu z příslušenství, které se prodává samostatně (lahev 2Go, vakuové úložné dózy a sáčky).
|
Návod k obsluze Stolní mixér Bosch VitaMaxx MMBV620M
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 44 stránek, formát PDF, velikost souboru 5.43 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Stolní mixér Bosch VitaMaxx MMBV620MPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Stolní mixér Bosch VitaMaxx MMBV620M
Technické parametry Stolní mixér Bosch VitaMaxx MMBV620MZáruka | 24 měsíců | Další parametry | Příkon mixéru | 1000 W | Objem hlavní nádoby | 1.5 l | Plynulá regulace | Ano | Pulzní spínač Přístroj pracuje pouze při stisknutém tlačítku pulzního spínače. Lze využít, pokud např. potřebujete, aby přístroj pracoval pouze po velmi krátkou dobu na plný výkon - Pulzní spínač | Ano | Materiál nádoby | Tritan | Funkce, příslušenství | drcení ledu, mixování, vakuování | Rozměry výrobku | Šířka výrobku | 19.1 cm | Výška výrobku | 43.8 cm | Hloubka výrobku | 19.5 cm | Hmotnost výrobku | 6.2 kg | Rozměry balení | Šířka balení | 23.1 cm | Výška balení | 37.7 cm | Hloubka balení | 51.9 cm | Hmotnost balení | 6.7 kg |
Hodnocení50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 80 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
MUZ 4 FV 1... Bosch Gal 18V-16A... Premium General univerzalní ovladač... Autoradio Ford 5S7T-18B988-AB... Bosch SilencePlus SPV50E00EU/20... bezdrátová meteostanice IAN 466444 2404...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Mince zapadla pod buben, vrchní plnění? Autor: Ivana Pračka Philco PLDI 147 B KING Mince zapadla pod buben pračky s vrchním plněním, jak vyndat plast na dně bubnu? ... dotaz Autor: Jana Vysavač víceúčelový ETA Poseidon 7865 90030 dobrý den, z vysavače do hadičky na vodu mi nejde voda. Prosím o radu.dekuji... Susicka nesusi Autor: neznámý Pračka se sušičkou ETA 055590000 bílá Dobrý den
Mám kombinovanou pračku se sušičkou.Chci se zeptat je nějaký filtr nebo nádoba, kde se usazuje prach ze sušeni,který by se měl pravidelně čistit?pračka je napojena na odpad.Dekuji za odpověď... Rozměry výrobku????? Autor: neznámý Pánev Tefal Duetto G7320634 Jako již tradičně na internetu jsou tísíce prodejců i výrobců diletantů,kteří chtějí prodávat,ale jejich nízká inteligence jim nedovolí přemýšlet!!!! Protože každý výrobek při prodeji na internetu musí mít bezpodmínečně svůj prostorový vjem..To zna... Televize lg Autor: neznámý Televize LG 65UR73003LA Nemohu se přihlásit a naladit obraz v obraze... |
|