|
Český návod k obsluze Sušička ovoce Sencor SFD 7000BK Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Sušička ovoce Sencor SFD 7000BK
- Zařazení produktu: Sušičky na ovoce Sencor
- Značka: Sencor
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Sencor Sušičky na ovoce
|
Návod k obsluze Sušička ovoce Sencor SFD 7000BK obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Sencor a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Sencor návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sencor výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuSencor SFD 7000BK Sušené ovoce z obchodu mnohdy obsahuje spoustu barviv, konzervačních látek, umělých sladidel či cukru. Se sušičkou ovoce Sencor SFD 7000BK si vlastnoručně připravíte sušené pochoutky, u kterých budete mít absolutní jistotu, že neobsahují nic z chemických látek. Domácí sušení navíc zachovává maximální možný podíl vitamínů, minerálů a dalších výživných prvků. Chuť usušených potravin je tak mnohem autentičtější a výraznější. Vhodná i pro sušení většího množství surovin Sušička ovoce Sencor SFD 7000BK disponuje sušící plochou 1,11 m2. To je o 60 % větší plocha, než jakou nabízejí běžné sušičky s průměrem 32 cm. Díky tomu do útrob přístroje pohodlně vložíte až 10 nerezových plat. Vzduch je rozváděn po celém vnitřku sušičky díky speciálnímu horizontálnímu proudění vzduchu Horizontal Air Flow. Je tak zajištěno dokonale rovnoměrné sušení. Zapomeňte na nutnost prohazovat plata. Sušičku stačí zapnout, nastavit dobu sušení s režimem rychlého nastavení a pak už to celé můžete nechat na ní. Pohodlné používání i vysoká bezpečnost Rádi byste nastavili čas, po kterém se má sušička ovoce vypnout? Stačí využít elektronický časovač. Model Sencor SFD 7000BK s příkonem 800 W vás potěší i svým bezhlučným chodem. Díky pojistce proti přehřátí je spolehlivě postaráno také o bezpečnost. Teplotu je možné navolit v rozmezí 35 až 75 °C v závislosti na vložených surovinách. Co vše můžete se sušičkou ovoce Sencor SFD 7000BK sušit? - ovoce a lesní plody
- zeleninu
- houby
- maso
- semínka a ořechy
- bylinky a květiny
- sušenky
- RAW potraviny
Se sušičkou ovoce Sencor SFD 7000BK si doma připravíte sušené pochoutky té nejvyšší kvality! Snadné ovládání Obsluha sušičky Sencor SFD 7000BK je maximálně jednoduchá! Pomocí ovládacího panelu si nastavíte teplotu sušení, pomocí LED displeje pak dobu sušení. Nejste si úplně jisti tím, jakou teplotu byste měli zvolit? Žádný problém, nechte se vést ikonami na ovládacím panelu.
Praktický design Tělo spotřebiče je vyrobeno z kvalitní plastu a můžete do něj vložit až 10 plat. Ta jsou vyhotovená z odolného nerezu. Díky průhledným dvířkům pak můžete do útrob sušičky kdykoliv nahlédnout bez toho, aniž byste ji museli pokaždé otevírat. Neustále tak budete mít dokonalý přehled o stavu sušení.
Vyrobte si domácí RAW dobroty Máte rádi RAW stravu? Pokud si RAW výrobky kupujete v obchodě, přijde vás to na nemalé finance. Výborné RAW potraviny si přitom snadno můžete připravit doma. Sušička Sencor SFD 7000BK disponuje speciálním plným platem, které je vhodné nejen pro přípravu RAW pokrmů, ale také drcených potravin a těst. Velkokapacitní sušička ovoce - Sušička s celkovou sušící plochou 1,11 m2 (o 60 % větší než běžná sušička s průměrem 32 cm)
- Regulace teploty pomocí otočného regulátoru pro intuitivní ovládání
- Nastavení času po desetiminutových krocích s režimem rychlého nastavení
- 10 nerezových plat pro maximální hygienickou čistotu
- 1 plato pro přípravu RAW potravin
Technologie horizontálního proudění vzduchu Horizontal Air Flow - Zaručuje rovnoměrnou distribuci tepla
- Odstraňuje nutnost prohazovat plata během sušení
- Podsvětlený LED displej
- Regulace teploty 35-75 °C umožňuje zachovat maximální množství přírodních látek
- Elektronický časovač pro automatické vypnutí
- Design mřížky sušících podnosů zabraňuje vzniku plísní a optimalizuje proudění vzduchu
Sušička potravin vhodná k přípravě například: - sušeného ovoce (křížal, švestek, meruněk, banánů atp.)
- rozinek
- sušené zeleniny do polévek
- sušených rajčat
- sušených bylinek
- bylinkových čajů (máta, lipový květ, heřmánek atp.)
- sušených hub do polévek a pokrmů
- sušených pomerančů na dekorace
- sušených dýňových semínek
- sušených okvětních lístků na vonné směsi
- sušeného masa
- sušených ryb
- Rozměr sušícího podnosu: 370 × 300 mm
- Užitná výška patra: 3 cm
- Integrovaný ventilátor s průměrem 17 cm zaručuje rovnoměrnému sušení na všech patrech
- Průhledná dvířka a podnosy umožňují okamžitou vizuální kontrolu nad stavem sušení
- Tepelná pojistka proti přehřátí
- Příkon: 800 W
- Délka přívodního kabelu: 1,10 m
- Rozměry (šířka × hloubka × výška): 350 × 390 × 510 mm
- Hmotnost: 9 kg
- Napětí a kmitočet: 220-240 V, 50 Hz
|
Návod k obsluze Sušička ovoce Sencor SFD 7000BK
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 9 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.5 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Sušička ovoce Sencor SFD 7000BKPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Sušička ovoce Sencor SFD 7000BK
Technické parametry Sušička ovoce Sencor SFD 7000BK| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Otáčející se sušící pláty | Ne | | Počet sušících plátů | 10 | | Příkon sušičky ovoce | 800 W | | Regulace teploty | Ano | | Timer/Časovač | Ano | | Rozměry výrobku | | Hmotnost výrobku | 8.8 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 53.8 cm | | Výška balení | 42.5 cm | | Hloubka balení | 42.5 cm | | Hmotnost balení | 10.0 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 14 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Svářečka fólií ETA electronic 0760
Dobrý den, dostal jsem darem uvedenou svářečku fólií, ale bez návodu. Požádal jsem firmu ETA o jeho ... sluchátka JBL 520BT... Návod k použití Osobní váha CONCEPT VO-2870 ... Bosch classicxx5... mycí stroj Bohman iC Evo Lion... Prosím Vás o manuál k tv JVC Lt-49vu83L
Za odpoveď vopred ďakujem
Ivan...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Hlášení chyby Autor: Ludmila Objektiv Nikon 200-500 mm f 5.6G Dobrý den, prosím o radu. Mám objektiv nikkor af-s 200-500 5.6 ED používám ho na fotoaparátu Nikon z8 , dále mám adaptér ftzII a poslední dobou mi při focení hlásí chybu "Stiskněte tlačítko spouště pro resetování. Nejvíce to zlobí v režimu M,A když mám ... chybějící návod v češtině Autor: Blanka Indukční vařič KRAFT DELE KD4168 Vážení považuji za drzost nedodat návod v češtině a tady požadovat peníze za plnou verzi. Mohu Vás ubezpečit, že budu šířit Vaše "dobré jméno" dál. Očekávám plnou verzi do svého e-mailu. Možná byste rádi kontrolu svého podnikání že? Vaněčková... cistenie skla Autor: milan Trouba Mora VTS 546 DX Dobry den,potrebovali by sme vycistit sklo na dvierkach rury mora vt 546 dx. Mohli by ste nam ,prosim,poradit,ako sa da vytiahnut sklo z dvierok rury ?
Dakujem milan belas... dotaz Autor: Gabriela Radiopřijímač s DAB GoGEN DAB 300 dobrý den, jde vyměnit někde baterie do rádia? Prosím.... Dotaz prosim Autor: Jiří Meteorologická stanice EMOS E8466 černá stříbrná Dobrý den, mám již několik let meteor stanici Emos 8466 je to asi tři dny co se mi sami od sebe začali na displeji měnit barvy, i když jsem to restartoval a načetlo znova tak se to objevuje pořád do kola co prosím tím. Děkuji za Vaši odpověď
S pozdravem J. H. ... |
|