Svítilna Philips SFL4002T 10 černá
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Svítilna Philips SFL4002T 10 černá
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Svítilna Philips SFL4002T 10 černá Obsah českého návodu Svítilna Philips SFL4002T 10 černá
  • Zařazení produktu: Svítilny / Baterky Philips
  • Značka: Philips
  • Autorizovaný servis Philips Svítilny / Baterky
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Philips výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Philips SFL4002T/10, černá
Klíčové vlastnosti:
  • Ruční LED svítilna
  • Certifikace IPX4 zaručuje voděodolnost
  • Nerozbitná dioda má životnost až 50 000 hodin
  • Světelný výstup 110 lumenů dosvítí až do 100 metrů
  • Přepínatelné režimy svícení
  • V úsporném režimu baterka svítí i 5 hodin
  • Napájení na 2 AA baterie (součástí balení)
Prosvětlete svůj život!
Univerzální svítilna je určená k použití v domě a kolem domu.
  • Univerzální LED
  • 2 x baterie AA součástí balení
  • Voděodolné, IPX4
Technické specifikace:
  • Dioda LED s vysokým výkonem
  • Nerozbitná dioda LED s životností až 50 000 h
  • Světelný výstup 110 lumenů
  • Vzdálenost paprsku 100 m
  • Doba provozu 2,5 / 5 pracovních hodin (režim vysoký / nízký)
  • IPX4 voděodolný
  • Baterie dodávány s přístrojem: ANO
  • Počet baterií: 2
  • Typ baterie: AA / LR6 alkalická
Návod k obsluze Svítilna Philips SFL4002T 10 černá
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Partnumber SFL4002T/10
Další parametry
Voděodolnost Ano
Zdroj energie baterie AA
Výkon v lumenech
Světelný tok vyjadřuje množství světelné energie, kterou přenese zdroj vyzáří za časovou jednotku s přihlédnutím k citlivosti průměrného lidského oka na různé vlnové délky světla. Jednotkou je lumen. Pro zjednodušení větší hodnota znamená více světla, vyšší výkon. Moderní LED technologie přínášejí stejný světelný tok s násobně nižší spotřebou ve srovnání s klasickou žárovkou, např. LED žárovka 10 W dodá stejný světelný tok jako klasická žárovka 60 W.
Výkon v lumenech
110 lumenů
Maximální dosvit 100 m
Počet režimů svícení 2
Stupeň krytí
IP x1Chráněno proti kapající vodě 1+0,5 mm za minutu.
IP x2Chráněno proti kapající vodě 3+0,5 mm za minutu.
IP x3Chráněno proti vodní tříšti.
IP x4Chráněno proti stříkající vodě.
IP x5Chráněno proti tryskající vodě.
IP x6Chráněno proti intenzivně tryskající vodě.
IP x7Chráněno proti ponoření do vody na 30 minut do hloubky 1 metr.
IP x8Chráněno proti potopení do vody.
IP x9Chráněno proti tryskající vysokotlaké teplé vodě.
Stupeň krytí
IPX4
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 9.0 cm
Výška výrobku 21.0 cm
Hloubka výrobku 2.8 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 21.3 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 8.2 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Hodnocení
100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 55 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W