Switch Tenda TEF1126P-24-250W
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Switch Tenda TEF1126P-24-250W
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Switch Tenda TEF1126P-24-250W Obsah českého návodu Switch Tenda TEF1126P-24-250W
  • Zařazení produktu: Switche Tenda
  • Značka: Tenda
  • Autorizovaný servis Tenda Switche
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Tenda výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Tenda TEF1126P-24-250W je 26ti portový PoE switch s napájením PoE af/at a SFP. 24 portů 10/100 Mb/s s PoE 802.3af/at (celkem 225 W) + 1x RJ45 10/100/1000 Mb/s + 1x SFP 100/1000 Mb/s pro Uplink. Rackmount, velikost switche 13". Ochrana proti přepětí 6 kV. Podpora VLAN.
Tenda TEF1126P-24-250W přepíná data pomocí 26ti portů RJ45/SFP, 24 portů 10/100 Mb/s podporuje PoE802.3af/at + 1x RJ45 10/100/1000 Mb/s + 1x SFP 100/1000 Mb/s pro Uplink. Switch má ochranu proti přepětí 6kV. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward a Cut-throught. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure.
  • TEF1126P-24-250W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do domácností.
Přepínač CCTV / Standart / VLAN / Extend mode
  • CCTV mode: Port1 až Port8 podporují QoS, je doporučeno do těchto portů připojit IP kamery.
Možnosti napájení PoE - Power over Ethernet Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 225 Wattů na 24 PoE portů, využití pro venkovní i vnitřní IP kamery, Access Pointy/Routery, IP telefony, apod.
Vždy celkem max. 225 W
Technické parametry
  • Standarty&protokoly: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at
  • Celková propustnost: 8,8Gbps
  • Velikost tabulky MAC adresace: 4K
  • Mód přepínání: Store-And-Forward, Cut-Throught, Wire-speed forwarding
  • PoE napájení: Port 1 to Port 24 support standard IEEE802.3at/af power (maximum power for each port is 30W) PoE power type is end-span(1245+, 3678- line pair), totally 225 Watt for PoE
  • Napájení: 110 až 240 V, AC
  • Spotřeba: 25 W (bez PoE napájení), 250 W (s připojenými PoE zařízeními max. 225W)
  • Rozměry: 294mm x 215mm x 44mm(L*W*H)
  • Celkem max. napájení PoE: 225W
  • Ochrana proti přepětí: 6 000 V
  • MTBF: 100 000 hodin+
  • Vlhkost: 10% - 90%RH nekondenzující
  • Certifikace: FCC/CE/RoHS
Obsah balení
  • 1x Tenda TEF1126P-24-250W
  • 1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN)
  • 1x Napájecí kabel 230V
Návod k obsluze Switch Tenda TEF1126P-24-250W
Technické parametry
Switch Tenda TEF1126P-24-250W
Záruka 24 měsíců
Partnumber TEF1126P-24-250W
Další parametry
Počet LAN portů
Množství zásuvek pro připojení dalších zařízení prostřednictvím síťového kabelu s konektorem RJ-45.
Počet LAN portů
25
Počet LAN portů 100 Mbit/s 24
Počet LAN portů 1000 Mbit/s 1
Rychlost LAN
100 Mbit
Počet portů PoE 25
PoE
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 30.0 cm
Výška výrobku 4.4 cm
Hloubka výrobku 22.0 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.0 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 53.0 cm
Hmotnost balení 3.6 kg
Hodnocení
100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 84 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W