Switch Tenda TEG1110PF-8-102W šedá
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Switch Tenda TEG1110PF-8-102W šedá
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Switch Tenda TEG1110PF-8-102W šedá Obsah českého návodu Switch Tenda TEG1110PF-8-102W šedá
  • Zařazení produktu: Switche Tenda
  • Značka: Tenda
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Tenda Switche
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Tenda výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Tenda TEG1110PF-8-102W PoE AT Gigabit Switch 92W
Tenda TEG1110PF-8-102W je 9ti portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at a SFP portem. 8 portů 10/100/1000 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 92 W), pro Uplink 1x RJ45 10/100/1000 Mb/s + 1x SFP port 100/1000 Mb/s. Ochrana proti přepětí 6 kV. Přepínání VLAN, Extend, Standart. Kovový obal. Fanless, bez ventilátorů.
Technické parametry
Standarty&protokoly: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at
Porty: 8x 10/100/1000 Mbps porty RJ45 auto-negace a s podporou PoE IEEE802.3 at/af PoE standart
Porty pro Uplink: 1x RJ45 10/100/1000 Mb/s, 1x SFP 100/1000 Mb/s
Celková propustnost: 20 Gbps
Velikost tabulky MAC adresace: 16K
Mód přepínání: Store-And-Forward
Ventilátory: ne, fanless
LED Indikace: 10x Linka/Aktivita portu, 1x Napájení
PoE napájení: Port 1 to Port 8 support standard IEEE802.3at/af power (maximum power for each port is 30W), totally 92 Watt for PoE
Level přepěťové ochrany: - pro porty: 6kV, - pro napájení: 6kV, ESD: vzduch: ±10kV, kontakt: ±8kV
Buffer: 2M
Packet forwarding rate: 14,9 Mpps
Napájení: vstup 100 až 240 V, AC 50/60 Hz pro napájecí adaptér, 51V DC 2A
Spotřeba: 10 W (bez PoE napájení), 102 W (s připojenými PoE zařízeními max. 92W)
Rozměry: 177,5mm x 104mm x 26mm(L*W*H)
Celkem max. napájení PoE: 92W
Ochrana proti přepětí: 6 000 V
Umístění: na stěnu, desktop
Pracovní teplota: 0°C ~ 45°C
Vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující)
Certifikace: FCC/CE/RoHS
Tenda TEG1110PF-8-102W přepíná data pomocí 9 portů RJ45 a optického SFP slotu. 8 portů 10/100/1000 Mb/s podporuje napájení PoE802.3af/at, další 1 port RJ45 10/100/1000 Mb/s a SFP slot s rychlostí 100/1000 Mb/s jsou určeny pro Uplink. SFP moduly doporučujeme značky Signamax. Switch má ochranu proti přepětí 6kV. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure.
Tenda TEG1110PF-8-102W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do větších domácností.
Přepínač Standart / Priority / Extend / VLAN mode
Tenda TEG1110PF-8-102W obsahuje přepínač pro výběr ze tří režimů: Standart / VLAN / Extend mode.
Možnosti napájení PoE - Power over Ethernet
Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 92 Wattů na 8 PoE portů, využití pro venkovní i vnitřní IP kamery, Access Pointy/Routery, IP telefony, apod.
Vždy celkem max. 92 W
Obsah balení
1x Tenda TEG1110PF-8-102W
1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN)
1x Napájecí adaptér 51V DC 2A
  • PoE_Switch_basic_20221129 (Návod k použití CZ, 462.64 KB)
Návod k obsluze Switch Tenda TEG1110PF-8-102W šedá
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 8 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.47 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Switch Tenda TEG1110PF-8-102W šedá
Technické parametry
Záruka 36 měsíců
Partnumber TEG1110PF-8-102W
Další parametry
Počet LAN portů 8
Počet LAN portů 1000 Mbit/s 8
Rychlost LAN
1 Gbit
Počet portů PoE 8
PoE
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 10.0 cm
Výška výrobku 18.0 cm
Hloubka výrobku 2.6 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 24.0 cm
Výška balení 30.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 1.5 kg
Hodnocení
70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 91 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W