NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Televize Hisense 50A6K

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Televize Hisense 50A6K

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Televize Hisense 50A6K Obsah českého návodu Televize Hisense 50A6K
 • Zařazení produktu: Televize Hisense
 • Značka: Hisense
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Hisense Televize

Televize Hisense 50A6K Televize Hisense 50A6K Televize Hisense 50A6K Televize Hisense 50A6K Televize Hisense 50A6K Televize Hisense 50A6K Televize Hisense 50A6K Televize Hisense 50A6K Televize Hisense 50A6K
Návod k obsluze Televize Hisense 50A6K obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Hisense a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Hisense návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Hisense výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Hisense 50A6K, černá


Sledujte perfektní obraz v jasných barvách s důrazem na detail. 4K Smart televize Hisense 50A6K má 50" úhlopříčku (126 cm) a přenáší mimořádně reálný obraz. Disponuje rozlišením 3840 × 2160 px. Je vybavena integrovanou Wi-Fi a LAN připojením. Sledujte videa z oblíbených streamovacích kanálů, včetně Netflixu a YouTube. Zvuk je obklopující a příjemný díky Dolby Digital s výkonem 16 W. LED displej má Direct LED podsvícení. VA panel má frekvenci 50/60 Hz. Televize je vybavena tunerem DVB-T2 (H.265)DVB-S2DVB-C a DVB-T.
Vyzkoušejte pohodlné hlasové ovládání nebo chytrý ovladač. Oceníte červené tlačítko HbbTVPVR záznam na USB, přehrávání multimédií z USB a Fast scan pro automatické ladění Skylink. K dispozici je herní režim, herní TV pro PS4 / Xbox One, ALLM a VRR. Televize má operační systém Vidaa U. VESA uchycení má rozměr 400 × 200 mm. Televize je vybavena konektory: 3× HDMIHDMI ARCCI slot a 2× USB. Samozřejmostí je výstup pro sluchátka a optický výstup. Spotřebič je zařazen do energetické třídy G a v běžném režimu má spotřebu 85 kWh / 1 000 hod. Vyzkoušejte umělou inteligenciteletexthotelový a rodičovský režim.Klíčové vlastnosti:


 • 50" 4K Smart televize
 • Rozlišení 3840 × 2160 px
 • LED displej 4K Ultra HD
 • Wi-FiLANHDMI a USB
 • Má chytrý ovladač a červené tlačítko

 
Skvělé video s obklopujícím zvukem pro vaši zábavu.

 


Benefity operačního systému VIDAA


Užijte si maximální pohodlí s chytrým operačním systémem VIDAA, který si ihned oblíbíte. Mezi hlavní benefity tohoto operčního systému patří plynulé a intuitivnímu ovládání, komfortní ovládání přes mobilní aplikaci, spouštění aplikací přímo v telefonu a mnoho dalších. Systém je zcela bezpečný. Ochranu osobních údajů zajistí uzavřený systém.


Instalace aplikace


Instalace aplikace a její používání je velice snadné. Nejdřív si v seznamu aplikací vyhledejte browser, otevřete ho a vyhledejte službu. Poté si otevřete stránku vybrané služby a v horní liště klikněte na hvězdičku. Tímto si přidáte službu k záložkám. Následně službu přidejte na úvod. Ta se po přidání zobrazí v horní části obrazovky. A máte hotovo. Stejným postupem přidáte i další služby.


Direct Full Array


Pociťte kvalitní zážitek při sledování akčního seriálu, fantasy filmu nebo pohodové komedie. Absolutně černý obraz rozděluje světlo rovnoměrně po celé ploše a přenáší stabilní černou barvu. 


Pixel Tunning


Dynamické vylepšení snímku s funkcí Pixel Tuning. Sledujte různé žánry v originální kvalitě s bohatou vrstvou tmavých i světlých odstínů. 

Dolby Vision


Dekódování HDR 10+ a HLG přenáší lepší detaily v jasných světlech a hlubokých stínech. 

AI Adaptive Depth


Absolutně dramatický dojem uvidíte jasně definované vrstvy obrazu. Scéna odpovídá reálnému obrazu. 

DTS Virtual:X


Skutečně příjemný zvukový zážitek uslyšíte z celého okolního prostoru i bez dalších reproduktorů. Díky stereu jsou basy bohaté a dialogy jasné. Zvuk vás okouzlí během sledování filmu i poslechu hudebního alba. 


Vidaa


Rychlý, spolehlivý a bezplatný systém, to je Vidaa. Užijte si přístup do více, než 150 televizních stanic. Výběr a přepínání mezi kanály bude rychlé a plynulé. Kabelový, satelitní, DTV a streamovací obsah budete mít na jednom místě - Netflix, YouTube, Prime Video, Disney Plus, Facebook, Lepší.TV,  Rakuten TV, Sledovani.tv, Red Bull, Antik TV, Telly a Voyo. 


Herní režim


Vyberte si svou oblíbenou hru, aktivujte herní režim a bavte se. Skvěle načasovaný pohyb oceníte i během náročného hraní. 60Hz technologie VRR a ALLM vám přinese ty nejlepší výsledky.
 


 


AI Sport Mode


Speciální sportovní režim přináší maximální kvalitu obrazu a vy zažijete atmosféru jako na stadionu. Obklopující zvuk a vysoká kvalita obrazu vám poskytne unikátní zážitek. 

Hladký obraz


Televizor automaticky analyzuje vstupní signál, frekvence se rychle obnovuje a spolehlivě odstraňuje šum. Obraz se tak automaticky upravuje k dokonalosti. 

Ovládání hlasem


 Vyzkoušejte rychlé ovládání s hlasovými virtuálními asistenty. Pomocí komunikace můžete procházet různé obsahy videa a upravovat nastavení. 


Sdílené video


Praktické sdílení obrazu z vašeho mobilního zařízení můžete snadno propojit s televizní obrazovkou.
 

Získejte výjimečně detailní kvalitu 4K pro veškerý svůj oblíbený obsah


Užívejte si svou oblíbenou sérii non-stop, ponořte se do nejnovějších filmů nebo prožijte každý okamžik těch nejzajímavějších her. Dopřejte si 4K televizor Hisense, který vás dostane přímo do středu dění.

Úplně černý obraz od okraje k okraji


Na rozdíl od běžnějších LED displejů s okrajovým osvětlením šíří Direct Full Array světlo rovnoměrně po obrazovce pro konzistentní a stabilní černou.

Vrstvy definují příběh


Užijte si působivější vizuální zážitek s větším smyslem pro hloubku. Díky technologii adaptivní hloubky AI nyní můžete ocenit klikatou cestu vedoucí k zasněžené hoře s jasně definovanými hřebeny a vrcholy.

Jemné doladění každého pixelu


Pixel Tuning dynamicky vylepšuje snímky tak, aby poskytovaly ostřejší detaily a bohatší vrstvy v tmavých i světlých oblastech.

Podívejte se na svět v širší paletě barev


Využití sofistikované optiky a technologií pro vylepšení barev v televizorech ULED oživuje širší paletu barev živými způsoby.

Prohlédněte si obsah v úžasných detailech


Hisense TV podporuje dekódování HDR10+. Ať už chcete dohnat nejnovější obsah nebo si jen užít nějaký čas se svými oblíbenými pohlcujícími hrami, tento televizor poskytuje originální obsah s vylepšenými detaily stínů a jasnějšími světly.

Nejpůsobivější zážitky ze zábavy si zaslouží pohlcující televizní zvuk


Technologie DTS® Virtual:XTM pro televizní reproduktory oživuje zábavu tím, že přináší vylepšený zvuk a pohlcující zážitek z domácího kina. Výsledek? Zdá se, že zvuk přichází odevšad, aniž byste potřebovali sadu více reproduktorů. Poznáte bohatší basy, všimnete si jasnějších dialogů a budete překvapeni, jak to promění váš zážitek při sledování filmů, poslechu hudby a hraní videoher. Vše pouze z vaší televize.

Ultra plynulá hra, úžasná odezva


Hrajte na své nejlepší úrovni s pomocí Game Mode PLUS, kolekce technologií spojených tak, aby vám poskytly plynulý herní zážitek bez stresu. 60Hz panel, proměnná obnovovací frekvence (VRR) a automatický režim nízké latence (ALLM) se spojí, aby zajistily, že vaše grafická karta a displej fungují jednotně. Ukažte své dovednosti bez problémů s latencí pro hladkou cestu k úspěchu.


Návod k obsluze Televize Hisense 50A6K

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 20 stránek, formát PDF, velikost souboru 7.4 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Televize Hisense 50A6K

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Televize Hisense 50A6K

Technické parametry

Televize Hisense 50A6K

Záruka 24 měsíců
Obrazovka
Technologie displeje
Technologie displeje dělíme na LED, OLED, micro LED a LASER TV. Všechny další technologie jako např. QLED, NanoCell, ULED, miniLED, Neo QLED, Triluminos nebo QNED jsou „pouze“ vylepšením těchto základních.LED – LCD displej podsvícený klasickými, nebo miniLED diodami
OLED – technologie organických samosvíticích bodů
micro LED – jsou stejně jako OLED TV podsvícené jednotlivě, jedná se však o podsvícení externím zdrojem">Technologie displeje
LED
Úhlopříčka obrazovky
Výrobci televizorů udávají velikost obrazovky v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr obrazovky se měří úhlopříčně. Doporučená maximální pozorovací vzdálenost od televizoru by měla být cca 2x velikost úhlopříčky.

Upozorňujeme, že viditelná velikost obrazu se může mírně lišit (o 1-3cm) od udávaného fyzického rozměru obrazovky, díky okrajům panelu - Úhlopříčka obrazovky
126 cm (50")
Rozlišení displeje
Rozlišení displeje u TV značí počet pixelů, který může být zobrazen na obrazovce (počet sloupců × počet řádků). Obecně platí, že čím větší je toto číslo, tím je lepší kvalita obrazu. Dle velikosti úhlopříčky rozlišujeme formát HD Ready (nejnižší dostupné rozlišení), Full HD, Ultra HD (UHD/4K) a 8K - Rozlišení displeje
4K Ultra HD
Technologie zobrazení

Technologie zobrazení displeje vylepšují klasický displej barvami a vlnovými délkami barev.
K nejčastěji využívaným technologiím patří QLED, NanoCell, NEO QLED, Triluminos, QNED, ...
Technologie zobrazení

LED
Frekvence panelu
Frekvence panelu značí počet snímků/vteřinu, jež zvládne displej TV zobrazit. Obnovovací frekvence jsou pouze 60 a 120 Hz (v Evropě dle starých standardů 50 a 100 Hz – proto u této kategorie najdete dvojí označení) - Frekvence panelu
50/60 Hz
Index zpracování obrazu
Index zpracování obrazu je obnovovací frekvence navýšená o dopočítané snímky, které zvyšují ostrost v dynamických scénách. Označení takto navýšené frekvence se liší podle výrobců, můžete se setkat se zkratkami AMR, CMR, MCI, PMR nebo MotionFlow - Index zpracování obrazu
Neuvádí se
HDR (vysoce dynamický rozsah)
Televize, které mají podporu HDR technologie, umí zobrazit pestrou škálu zářivých realistických barev, takže odhalí mnohem více detailů v tmavých i světlých částech scény - HDR (vysoce dynamický rozsah)
HDR, HDR10, HDR Dolby Vision, HDR10+
Typ podsvícení
Typ podsvícení určuje, jakým způsobem jsou jednotlivé body obrazu promítané. Jedná se třeba o mini LED technologii, která nabízí rovnoměrnou intenzitu jasu, vyšší kontrast a ostrost. Dual LED podsvícení se zase přizpůsobuje potřebám sledovaného obsahu. U typu Edge LED svítí diody z krajů displeje do středu a následně se odráží směrem k divákovi, rovnoměrnost podsvícení je proto horší. OLED televize žádné podsvícení nepotřebují, každý bod svítí sám o sobě - Typ podsvícení
Direct LED
Lokální řízení jasu (Micro Dimming)
Lokální řízení jasu (Micro Dimming) umožňuje upravovat intenzitu podsvícení nejen pro celý displej najednou, ale také pro jeho části. Zvyšuje tak dynamický kontrastní poměr a tedy i množství odstínů barev - Lokální řízení jasu (Micro Dimming)
Ne
Obraz v obraze (PIP)
Vlastnost televize, kde díky dvěma stejným tunerům lze sledovat dva pořady z televizního vysílání zároveň - Obraz v obraze (PIP)
Ne
Multiview
Funkce televize, kdy je možné rozdělit obrazovku a sledovat tak aplikaci a televizní vysílání zároveň - Multiview
Ne
Technologie TV
Ambilight
Ambilight označuje unikátní televizní technologii. Ambilight TV vydávají po svém obvodu barevnou záři, která se promítá na okolní stěny. Obrazovka díky tomu vypadá opticky větší a váš zážitek z jejího sledování je mnohem intenzivnější - Ambilight
Ne
Smart TV
SMART TV (chytrý telelevizor) – při připojení k internetu umožňuje používání různych webových služeb a internetových aplikací ve vaší TV (internetový prohlížeč, YouTube, Facebook, HbbTV, ...). Zároveň mají tyto televizory dokonalejší a intuitivnější uživatelské rozhraní - Smart TV
ano
HbbTV (červené tlačítko)
HbbTV (zkratka z anglického Hybrid broadcast broadband) kombinuje klasické televizní vysílání s obsahem získaným přes internet. Informace o tom, zda je pořad vysílán hybridně, poznáte podle červeného tlačítka v obraze. To signalizuje dostupnost dalších služeb a informací, které vyvoláte červeným tlačítkem na svém ovladači - HbbTV (červené tlačítko)
ano
Typ panelu
IPS (In-Plane Switching) panely
• je možné sledovat z extrémních úhlů s přesnou reprodukci barev
• jsou známé pro svou relativně dobrou reprodukci černé, avšak nedosahují vynikajících kontrastních poměrů, které najdete na VA panelůVA (vertikální zarovnání) panely
• mají výrazně lepší kontrast než IPS i TN panely a také věrné zobrazení barev včetně černé
• mají horší pozorovací uhly než IPS panelyOLED panely
• nevyžaduje podsvícení (backlight), organický materiál vyzařuje sám světlo. Dosahuje i extrémního kontrastu a absolutní černé – materiál dokáže nevydávat žádné světlo.
• široké pozorovací úhly, ostré zobrazení barev, nízká spotřeba energie, rychlá odezva">Typ panelu
VA
Tuner
Televizní tuner umožňuje příjímat a zpracovat televizní signál - Tuner
DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-T, DVB-S2
Twin Tuner
Twin Tuner označuje schopnost televize pracovat se signálem ze dvou tunerů najednou - třeba jeden kanál sledovat a druhý nahrávat. Neunikne vám proto ani seriál, ani současně vysílané sportovní utkání - Twin Tuner
Ne
Operační systém
Operační systém umožňuje uživateli ovládat televizor. Jedná se o uživatelské rozhraní (menu televizoru), které nejenom ovládá základní funkce, jako je přepínání programů, ovládání hlasitosti, ale s různými pokročilými technologiemi vás intuitivně provede řadou zábavných a praktických funkcí - Operační systém
VIDAA U
Wi-Fi
Umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
integrovaná
Internetový prohlížeč
Internetový prohlížeč vám umožní surfovat po stránkách na webu na vaší televizi podobně jako na vašem počítači.

Je třeba být pozorný při výběru televizoru, protože každý výrobce přistupuje k řešení jinak a můžete se setkat s televizory s přístupem na internet, které zvládají zobrazení statických stránek HTML (noviny, portály atd.) a vše je obsluhováno dálkovým ovladačem.

Na druhém konci jsou prohlížeče podporující všechny multimediální standardy (flash, quicktime atd.) tedy video či animace na stránce atd.

Nejvyšší modely umožňují obsluhu pomocí klávesnice (nejlépe bezdrátové) což značně zpříjemňuje práci.

Parametr "Internetový prohlížeč" udává, že lze přímo volně zadat webovou stránku, na rozdíl od parametru "Internetové aplikace" což je televizor s přístupem na internet, který je však vybavený předinstalovanými aplikacemi (lze přehrávat video, foto apod. ale nelze zadat libovolnou webovou stránku) - Internetový prohlížeč
Ano
Webové aplikace
Webové aplikace fungují stejně jako aplikace na telefonu a je možné je stáhnout v obchodě daného operačního systému. Spousta z nich nahrazuje např. set top boxy a zprostředkují IPTV přímo z TV (O2 TV, Telly, SledovaniTV), jiné přináší novou porci zábavy třeba ve formě her. K nejvyužívanějším aplikacím patří Netflix, YouTube, Spotify a další - Webové aplikace
Prime Video, YouTube, Rakuten TV, Voyo, Sledovani.tv, Antik TV, Disney Plus, Lepší.TV, Telly, Red Bull, Facebook, Netflix
DLNA
DLNA slouží ke sdílení multimédií v domácí síti. Můžete tak přehrávat film uložený v počítači na televizi, aniž byste ho museli kopírovat - DLNA
Ne
TimeShift
Funkce umožňující nahrávání a přehrávání obrazu najednou. Díky tomu můžete od TV během pořadu kdykoli odejít a zbytek si pustit později ze záznamu - TimeShift
Ne
PVR (záznam na USB / HDD)
Televize s PVR umožňují nahrávat vysílání na připojený flashdisk nebo externí harddisk, abyste si mohli pustit záznam později. Mimo televizi si však nahrávku nepustíte - PVR (záznam na USB / HDD)
ano
Přehrávání multimédií z USB / HDD
Pokud do televize zasunete flashdisk s nahranými obrázky, videem nebo hudbou, televize je dokáže přehrát - Přehrávání multimédií z USB / HDD
Ano
Fast scan – automatické ladění Skylink
FastScan je funkce zjednodušující ladění nabídky programů Skylinku. Automaticky vyhledá všechny kanály a udržuje jejich seznam aktuální - Fast scan – automatické ladění Skylink
Ano
Integrovaný DVD přehrávač
DVD přehrávač je součást televizoru. Bez propojovacích kabelů si můžete pustit svůj oblíbený film na DVD přímo v televizoru - Integrovaný DVD přehrávač
Ne
Ovládání hlasem
Pomocí hlasového ovládání stačí vyslovit požadovaný úkon a televizor sám změní televizní kanál, nastaví hlasitost či vyhledá, co mu zadáte - Ovládání hlasem
ano
Chytrý ovladač
Chytré ovladače umožní pokročilý způsob ovládání televizorů. Pomocí jednoduchých pohybů a gest lze přetahovat, přetáčet a vybírat zvolené položky v nabídce menu televizoru. Pro dokonalé ovládání můžete použít hlasové pokyny přes vestavěný mikrofon ovladače - Chytrý ovladač
ano (v balení)
Smart funkce
Umožňuje komunikaci a ovládání zařízení přes chytrý telefon či tablet - Smart funkce
Ano
Bezdrátové připojení zrcadlení obrazu, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, AirPlay, Easy Mirroring, Chromecast
Herní TV
Herní TV je optimalizována pro požadavky hráčů. Mezi klíčové vlastnosti herních televizí patří např. nízká odezva, vysoká obnovovací frekvence či technologie HDR - Herní TV
pro Xbox One, pro PlayStation 4
ALLM
Zkratka ALLM značí Auto Low Latency Mode, což je funkce pro lepší herní zážitek. Automaticky detekuje např. vaši konzoli a během hraní her přepne váš televizor do režimu nízké latence pro minimální zpoždění. ALLM je spojeno především s PS5, Xbox Series, ale i s jinými zařízeními jako PC a TV - ALLM
Ano
VRR
Variable Refresh Rate, zkráceně VRR umožňuje televizi synchronizovat obnovovací frekvenci v reálném čase tak, aby odpovídala zdroji, např. PC nebo herní konzoli. Výsledkem je plynulejší pohyb bez trhání a s nižším vstupním zpožděním. Tato technologie je spojená především se vstupem HDMI 2.1 a také obnovovací frekvencí televize 100/120 Hz - VRR
Ano
Herní režim
Při herním režimu se vypnou všechny chytré funkce. Tím se uvolní operační paměť a výkon procesoru se použije ve prospěch minimálního zpoždění mezi vstupem a zobrazením na obrazovce. Díky tomu můžete hned reagovat na vývoj událostí ve hře - Herní režim
Ano
Zvuk
Zvuk DTS Virtual:X, Dolby Digital, Surround, stereo
Hudební výkon
Hudební výkon značí maximální výkon, který je schopen poskytnout zesilovač (či dané zařízení) 1 sekundu po připojení signálu o kmitočtu 1 KHz - Hudební výkon
16 W
Prémiové ozvučení
Zařízení disponuje kvalitním ozvučením např. ONKYO, JBL, Mark Levinson, Bowers & Wilkins, Harman/Kardon, Technics apod - Prémiové ozvučení
Ne
Vstupy
Komponentní Ne
HDMI 2.0
HDMI 2.0 je vylepšená verze rozhraní HDMI 1.4 umožňující digitální přenos 4K obrazu při obnovovací frekvenci 60 Hz. Podpora pro HDMI ARC, 3D i ethernet zůstala zachována - HDMI 2.0
3
HDMI ARC
Klasické HDMI přenáší po jednom kabelu zvuk i video. HDMI ARC umožňuje, aby se obraz dostal do televize, ale zvuk směřoval do domácího kina, které má lepší zvuk než reproduktory televize - HDMI ARC
Ano
Počet USB
Označuje počet USB konektorů u daného produktu, jež slouží k přenosu dat, nabíjení či připojení externích zařízení - Počet USB
2
USB 2.0
USB 2.0 je rozhraní pro připojení zařízení, jako jsou flashdisky, externí harddisky, čtečky paměťových karet nebo chytré elektroniky. Verze 2.0 umožňuje přenášet data rychlostí až 60 MB/s - USB 2.0
2
CI slot
CI (Common Interface) je slot pro vložení CI modulu a dekódovací karty potřebné pro kabelové nebo satelitní vysílání - CI slot
Ano
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě - LAN (Ethernet)
Ano
Scart
SCART je 21pólový konektor pro připojení audio/video zařízení (videa a televize), používaný zejména v Evropě. Největší obliby dosahoval v 90. letech 20. století, s přechodem na technologii HDTV se od něj upouští. SCART kabel je stíněn (pól 21) a umožňuje přenášet více druhů signálu RGB, S-Video a kompozitní video. Nástupcem tohoto rozhraní se stalo HDMI - Scart
Ne
PC vstup (VGA)
Popisuje vstupy (tedy konektory), kterými je možno satelitní přijímač propojit s počítačem - PC vstup (VGA)
Ne
Výstupy
Sluchátkový výstup
Výstup pro připojení drátových sluchátek k vašemu zařízení (např. tablet, smartphone, TV) - Sluchátkový výstup
Ano
Optický výstup
Digitální optický výstup slouží k přenosu zvuku ve vysoké kvalitě, třeba do domácího kina nebo soundbaru - Optický výstup
Ano
Provozní informace
Energetická třída 2021
Slouží pro zjištění energetických vlastností výrobku. Značí se písmeny A–G, nejúspornější je třída A - Energetická třída 2021
G
Spotřeba v běžném režimu
Spotřeba v běžném režimu představuje odběr energie měřený ve chvíli, kdy je obrazovka zapnutá a sledujete třeba televizní vysílání. Spotřeba je uváděna v kWh za 1 000 hodin - Spotřeba v běžném režimu
85 kWh/1000 h
Spotřeba v pohotovostním režimu
Spotřeba v pohotovostním režimu představuje odběr energie televize přepnuté do režimu Standby, ve kterém je obrazovka vypnutá, ale zařízení je stále napájené, aby mohlo reagovat na dálkový ovladač - Spotřeba v pohotovostním režimu
0.5 W
Úsporný spotřebič Ne
Napájení 12 / 24 V
Možnost napájet zařízení z baterie nebo auta - Napájení 12 / 24 V
Ne
Doporučená minimální sledovací vzdálenost
Doporučená minimální vzdálenost diváka od televize odvíjející se od její velikosti a rozlišení, ve které si sledování maximálně užijete - Doporučená minimální sledovací vzdálenost
1 m
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, zvládne např. dohledat informace na internetu, nastavit budík nebo založit schůzku, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je platforma pro chytrý domov od společnosti Apple, která integruje různá zařízení do jedné aplikace pro snazší ovládání domácnosti, zpravidla skrze aplikaci Domácnost na iOS zařízeních. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Obecné informace
Modelový rok
Rok uvedení modelu na trh - Modelový rok
2023
Barva TV (rámečku) černá
Barva zadní strany TV černá
Barva stojanu TV černá
Umělá inteligence
Označuje zařízení, které nějakým způsobem komunikuje s hlasovým asistentem (např. Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Home nebo vlastní systém značky) - Umělá inteligence
Ano
Hotelový mód
Hotelový mód umožňuje na přístroji omezit některé funkce tak, aby uživatel mohl přístroj obsluhovat, ale nedošlo ke změně základního nastavení (například rozladění TV, změny programů, nastavení hlasitosti nad povolenou mez atd.).
Hotelový mód
Ano
Rodičovský mód
Režim televize, který omezuje přístup k některým funkcím a kanálům s věkovou hranicí. Jejich sledování je podmíněno zadáním hesla - Rodičovský mód
Ano
Teletext
Tímto pojmem označujeme schopnost TV přepnout zobrazení dané stanice z obrazového módu na příjem teletextu (pokud ho stanice nabízí). Teletextem je myšlen komunikační kanál, který poskytuje informace v textové podobě a v rozličných tématech (zpravodajství, sport, počasí, zábavná témata) - Teletext
Ano
Počet jader procesoru 4jádrový
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu. Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Země původu
Země, kde bylo zařízení vyrobeno - Země původu
Jiná
Stojan boční nohy
Šířka stojanu / rozteč nožiček
Televize má buď středový stojan, nebo boční nožičky, které mohou mít i více pozic k nastavení např. pro umístění soundbaru před TV. V nabídce máme také TV bez stojanu, jež jsou už v balení vybaveny držákem na stěnu - Šířka stojanu / rozteč nožiček
89,3 cm
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
400 × 200 mm
Hmotnost bez podstavce
Udává hmotnost samotného televizoru, bez podstavce (nožiček). Je důležitá u televizí určených k instalaci na zeď - Hmotnost bez podstavce
9.5 kg
Výška bez podstavce 64.9 cm
Šířka bez podstavce 111.9 cm
Hloubka bez podstavce
Tento rozměr označuje hloubku samotné televize, bez podstavce (nožiček). Je důležitý pro instalaci televize na zeď - Hloubka bez podstavce
8 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 111.9 cm
Výška výrobku 70.2 cm
Hloubka výrobku 27.4 cm
Hmotnost výrobku 10.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 126.3 cm
Výška balení 79.9 cm
Hloubka balení 13.5 cm
Hmotnost balení 12.5 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 5 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Canon 7040g...
Redmi A2 3gb RAM 64GB ROM...
Návod k Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G...
Uhlíkový filtr Whirlpool AKR 750 G K...
Electrolux Flex care 1000rpm...
kufříkový elektrický šicí stroj LADA, typ 132...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz k nadrzi pro praci prostredky
Autor: Marcela
Pračka Whirlpool TDLR 65230SS CS N
Dobry den, prosim o radu, jak zamezit vyteceni obsahu vsech nadrzek do bubnu pri zavirani dvirek. I pri minimalnim obsahu gelu na prani ci avivaze. Dekuji za radu. Škorcova....
HodinkyArmodd Sguarz9Pro
Autor: Jana
Chytré hodinky ARMODD Squarz 9 Pro
Nejdou mi odblokovat.Chce to kód který neznám....
Odvlhcovac
Autor: Lysak
Odvlhčovač Tesla Smart TSL-AC-VIRGO
Dobrý den ukazuje mi to na displeji h5 a nemůžu dohledat co je to za chybu. Dekuju lysak...
Dotaz
Autor: Jiří
Mobilní telefon Motorola Moto G52 6GB
Moto G 52 při zapnutém režimu nerušit telefon vyzvání Jde to nějak odstranit? Jirka...
Odvzdušněni
Autor: Jiří
Kávovar Melitta espresso Line
Dobrý den, máme kávovar Melitta espresso line a přestala téct káva a na displeji je napsáno odvzdušnění.Muzete prosím poradit jak na to? Děkuji s pozdravem Jiří ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou