NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Televize LG 55UP7700

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Televize LG 55UP7700 Obsah českého návodu
  • Zařazení produktu: Televize LG
  • Značka: LG
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis LG Televize

Návod k obsluze obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku LG a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální LG návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku LG výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

S 8 miliony pixelů a technologií Active HDR se tento televizor perfektně hodí pro ty, kteří si chtějí vychutnávat luxusní obraz i zvuk. Navíc přináší i geniální funkce systému webOS, vylepšený dálkový ovladač nebo třeba speciální filmový režim. Tento televizor je zkrátka od A až po Z navržen tak, abyste si naplno užili filmy, seriály, ale i sport nebo hraní.

Klíčové vlastnosti:
Neuvěřitelně detailní 4K rozlišení

Nádherné barvy zásluhou technologie Active HDR

Speciální filmový režim

Optimalizován i pro hraní

Vylepšený dálkový ovladač

8 milionů pixelů vás přesvědčí o tom, jak má vypadat kvalitní TV.

Společnost O2 uvedla na trh pro televizní službu přes internet O2 TV aplikaci i pro televizory značky LG. Majitelé televizorů LG najdou aplikaci v obchodu přímo ve svém televizoru. O2 nyní nabízí O2 TV pro všechny dostupné smart TV platformy.

4K rozlišení

4K rozlišení znamená 8 milionů pixelů a neuvěřitelně detailní obraz, který překonává vše, co jste doposavad zažili.

Technologie Active HDR

Zásluhou funkce Active HDR se můžete těšit na mimořádně přesné barvy a maximum detailů.


Režim HGiG

Tento režim inteligentně pozná výkon TV a vylepší podle toho kvalitu obrazu pro nejlepší zážitky ze hraní v HDR.

Oblíbený obsah na dosah

Díky snadnému přístupu ke službám Apple TV a Netflix máte na dosah obrovské množství špičkových filmů, seriálů i další tvorby.


Filmmaker mód

V tomto režimu dochází k vypnutí vyhlazování pohybu při zachování původního poměru stran, barev i frekvence snímků. Právě díky tomu pak budou filmy i další tvorba vypadat přesně tak, jak to zamýšlel režisér.

Game Optimizer

TV je vybavena i funkcí Game Optimizer, která inteligentně optimalizuje obraz, grafiku a jas pro co nejlepší zážitky z hraní.

Upozornění na sport

Jistě navíc oceníte praktickou funkci Sportovní upozornění, která vás informuje o všem podstatném, co se týká vašeho oblíbeného týmu.

Bluetooth Surround Ready

K TV lze snadno připojit bezdrátové reproduktory a užívat si filmy, hry nebo klidně hudbu ještě intenzivněji.

ThinQ AI

Protože tento televizor podporuje i inteligentní technologii LG AI ThinQ, může se stát středobodem vašeho domova. Prostřednictvím televize totiž můžete ovládat celou řadu chytrých zařízení pomocí rozpoznávání pokynů v přirozené řeči.

Magic Remote

LG vylepšilo dálkové ovládání Magic Remote. Nabízí lepší ergonomii pro snadnější držení i ovládání a usnadňuje rychlé vyhledávání pomocí ukazovátka a pohybu kolečkem. Intuitivní obsluze nahrává i umělá inteligence nebo dvě tlačítka vyhrazená pro hlavní poskytovatele obsahu. Novinkou je pak funkce Magic Tap pro snadné připojení telefonu k TV.

Procesor α5 4K AI

Nádherný obraz zajistí i procesor α5 4K AI, který efektivně eliminuje obrazový šum a zajišťuje dynamičtější barvy a kontrast.

Sofistikovaný design

Nádherně tenký design a celkově elegantní linie znamenají, že se televizor stane ozdobou interiéru.

4K Upscaling

TV dokáže přepočítat obsah 2K a vylepšit jeho kvalitu prostřednictvím upgradu detailů a barev pro tu nejlepší podívanou za každé situace.

AI kontrola jasu

Vysoké kvalitě obrazu výrazně napomáhá také speciální světelný senzor přizpůsobující parametry obrazu jasu v místnosti.


AI zvuk

Prostřednictvím analýzy více než 17 milionů zvukových datových bodů dokáže telefon rozpoznat hlasy, efekty a frekvence a podle toho optimalizovat zvuk pro pohlcující zážitek.

Specifikace
55'' LG UHD 4K TV, webOS Smart TV
- 4K rozlišení (ULTRA HD)
- Direct LED podsvícení
- Procesor Alpha5 4K
- webOS SMART TV + HbbTV
- Propojení s mobilem
- LG ThinQ

Real 4K UHD
Neuvěřitelný zážitek
LG UHD TV vždy překonají vaše očekávání. Vychutnejte si realistickou kvalitu obrazu a živé barvy ve čtyřikrát větším rozlišení než u Full HD.

Špičkový výkon zaručen
Přeneste si kino domů. FILMMAKER MODE™ a HDR vám nabídnou poutavější zážitek ze sledování TV. Připojte se ke svým oblíbeným streamovacím platformám a získejte přístup k oblíbenému obsahu.

Domov všech vašich oblíbených služeb
Získejte přístup k aplikaci Apple TV a službě Netflix. Všechny nejnovější televizní seriály, dokumenty a živé sportovní zápasy najdete na jednom místě.
* Streamovací služba Netflix/Apple TV vyžaduje předplatné. Podporované služby se mohou v jednotlivých zemích lišit.

FILMMAKER MODE™
Vize režiséra probuzená k životu.
Režim FILMMAKER MODE™ vypne vyhlazování pohybu, ale zároveň zachovává původní poměr stran, barvy i frekvenci snímků. Díky tomu přesně vystihuje vizi režiséra, takže si film užijete tak, jak byl zamýšlen.

Active HDR
Až do nejmenších detailů
LG UHD TV nabízí díky funkci Active HDR zářivé barvy a přesné detaily. Užijte si své oblíbené filmy v originální kvalitě díky podporovaným formátům HDR včetně HDR10 a HLG.

Hrajte jako boss
Vrhněte se do akce. Díky funkci Game Optimizer, vyladěné grafice HDR a nízkému zpoždění na vstupu je hraní her rychlejší a poutavější.

Game Optimizer
Nastavení her snadno a rychle
Díky režimům optimalizovaným pro různé herní žánry (FPS, RPG a RTS) můžete všechna svá nastavení spravovat z jednoho místa. Ovládejte kontrast a stabilizaci černé a bílé a dosáhněte lepší viditelnosti.

HGiG
Ponořte se do hry
Režim HGiG rozpoznává výkon televizoru a kvalitu obrazu a vylaďuje grafiku pro maximální herní zážitek v HDR.

Nízké zpoždění na vstupu
Všechno pod kontrolou bez prodlevy
S televizory LG UHD mohou mít uživatelé úplnou a okamžitou kontrolu nad hrami bez prodlev.

Vzrušující sportovní zážitek
Budete se cítit jako na stadionu. Funkce Bluetooth Surround Ready vám vytvoří atmosféru zápasu, jako byste stáli na postranní čáře. A díky službě Upozornění na sport budete vždy vědět, kdy hrají vaše oblíbené týmy.

Upozornění na sport
Nikdy nezmeškáte zápas svého týmu
Funkce Upozornění na sport vás informuje před zápasem, během něj i po něm. Nemějte strach, že přijdete o důležité momenty ze zápasu svého oblíbeného týmu, i když sledujete něco jiného.

Bluetooth Surround Ready
Jasná výhoda domácího prostředí
Snadné připojení reproduktorů Bluetooth pro skutečně bezdrátový prostorový zvuk. Veškeré dění má bohatší a realističtější zvuk a přenáší do vašeho obývacího pokoje atmosféru velkého zápasu.
* Reproduktory jsou prodávány samostatně.

Vylepšete svůj interiér
Přidejte k výzdobě svého interiéru i UHD. Tenký panel a rámeček v kombinaci s estetickým designem vylepší každý interiér.

Procesor α5 4K AI
Všechno, co sledujete, bude vypadat lépe
Procesor odstraňuje šum videa a vytváří dynamičtější barvy a kontrast. Obraz v nízkém rozlišení je převeden do vyššího rozlišení a reprodukován co nejblíže kvalitě 4K. Procesor také ví, kdy, kde a jak vylepšit zvuk a vytvořit virtuální prostorový zvuk pro skvělý filmový zážitek.

4K Upscaling
Dívejte se na vše ve 4K.
Televizor LG UHD TV přepočítává obsah 2K na nejrealističtější obraz 4K vylepšením detailů, definice obrazu a barev. Užijte si mnohem jasnější text a obraz se sníženým šumem a vylepšenou ostrostí.

AI kontrola jasu
Skvělý nápad pro lepší televizi.
Světelný senzor měří intenzitu okolního světla, poté procesor jemně upraví mapování tónů pro optimální jas obrazovky. Inteligentní ovládání stmívání a algoritmus kompenzace pixelů zlepšují kontrast pro lepší tmavý obraz. A obsah HDR je vylepšen úpravami jasu, které transformují tmavší scény na scény s ohromujícím kontrastem, detaily a barevnou hloubkou.

AI Sound
Zvuk, který si každý pořad zaslouží.
Procesor, který se učí z více než 17 milionů zvukových datových bodů, identifikuje hlasy, efekty a frekvence, aby mohl poté optimalizovat výsledný zvuk podle žánru a vytvořit tak úžasně pohlcující zážitek.

ThinQ AI
Myslíte si, že znáte chytré TV?
Znovu se nad tím zamyslete.
LG ThinQ je tu, abyste si sledování televize mohli užít na maximum. Vyberte si svého oblíbeného hlasového asistenta a ovládejte svůj televizor hlasem pomocí zbrusu nové domácí obrazovky, která vám nabídne větší pohodlí a snazší ovládání.
* Funkčnost a podpora hlasových asistentů je závislá na podporovaném jazyku a místě užití.

Magic Remote
Spíše jako kouzelná hůlka
Přepracovaný ovladač Magic Remote se vyznačuje ergonomickým tvarem, který se dobře drží, a rychlejším vyhledáním díky funkci ukazovátka a pohybu kolečkem. Vestavěné AI poskytuje snadný přístup ke službám, zatímco tlačítka pro hlavní poskytovatele obsahu nabízí zkratky ke všem vašim oblíbeným položkám. Kromě toho teď máte k dispozici funkci Magic Tap – chytrý nový trik, který připojí váš telefon k televizoru.

Hlasové ovládání
Vaše centrum domácnosti
LG ThinQ nabízí jednoduché příkazy a ovládání domácího systému IoT pomocí rozpoznávání přirozeného hlasu*.
* Funkčnost a podpora hlasových asistentů je závislá na podporovaném jazyku a místě užití.

Ke stažení
Informační list - LG 55UP7700 šedá
Návod - LG 55UP7700 šedá
Prohlášení o shodě (CE) - LG 55UP7700 šedá
Návody pro Televize LG 55UP7700 šedá

Technické parametry
Obrazovka
Technologie displeje: Nápověda LED Úhlopříčka obrazovky: Nápověda 139 cm (55") Rozlišení displeje: Nápověda 4K Ultra HD Technologie zobrazení: Nápověda LED Frekvence panelu: Nápověda 50 / 60 Hz HDR (vysoce dynamický rozsah): Nápověda Ano Typ podsvícení: Nápověda Direct LED Lokální řízení jasu (Micro Dimming): Nápověda ne Obraz v obraze (PIP): Nápověda ne
Technologie TV
Smart TV: Nápověda Ano HbbTV (červené tlačítko): Nápověda Ano Tuner: Nápověda DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (H.265) Operační systém: Nápověda WebOS Wi-Fi: Nápověda Integrovaná Internetový prohlížeč: Nápověda ano Webové aplikace: Nápověda Netflix, Prime Video, Spotify, Kuki, YouTube, Telly, Disney Plus, Apple TV, Skylink Live TV, Rakuten TV, Voyo, Lepší.TV, O2 TV, HBO Max DLNA: Nápověda ano TimeShift: Nápověda ano PVR (záznam na USB/HDD): Nápověda Ano Přehrávání multimédií z USB/ HDD: Nápověda ano Fast scan - automatické ladění Skylink: Nápověda ano Integrovaný DVD přehrávač: Nápověda ne Ovládání hlasem: Nápověda Ano Chytrý ovladač: Nápověda Ano (v balení) Smart Funkce: Nápověda ano Bezdrátové připojení: Nápověda Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, AirPlay
Zvuk
Zvuk: Nápověda Ultra Surround Hudební výkon: Nápověda 20 W Prémiové ozvučení: Nápověda ne
Vstupy
Komponentní: Nápověda ne Počet HDMI: Nápověda 2 HDMI 2.0: Nápověda 2 HDMI ARC: Nápověda ano Počet USB: Nápověda 1 USB 2.0: Nápověda 1 CI slot: Nápověda ano LAN (Ethernet): Nápověda ano Scart: Nápověda ne PC vstup (VGA): Nápověda ne
Výstupy
Sluchátkový výstup: Nápověda Ne Optický výstup: Nápověda ano
Provozní informace
Energetická třída 2021: Nápověda G Spotřeba v pohotovostním režimu: Nápověda 0.5 W Napájení 12/24 V: Nápověda ne Doporučená minimální sledovací vzdálenost: Nápověda 1,1 m
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa: Nápověda ano Apple HomeKit: Nápověda ano Google Home: Nápověda ne Vlastní systém: Nápověda ano
Obecné informace
Modelový rok: Nápověda 2021 Barva: Nápověda šedá Umělá inteligence: Nápověda ano Hotelový mód: Nápověda ano Rodičovský mód: Nápověda ano Teletext: Nápověda ano Počet jader procesoru: 4jádrový Distribuce: Nápověda oficiální ČR Země původu: Nápověda PL Stojan: Nápověda Boční nohy Šířka stojanu/rozteč nožiček: 99,1 cm Rozměr pro uchycení (VESA): Nápověda 300x300 mm Hmotnost bez podstavce: 14 kg Výška bez podstavce: 71.5 cm Šířka bez podstavce: 123.5 cm Hloubka bez podstavce: 5.8 cm
Rozměry produktu
Šířka: 123.5 cm Výška: 77.6 cm Hloubka: 23.1 cm Hmotnost: 14.2 kg
Rozměry balíku
Šířka: 136 cm Výška: 81 cm Hloubka: 16.2 cm Hmotnost: 19 kg


Návod k obsluze Televize LG 55UP7700

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 143 stránek, formát PDF, velikost souboru 2.91 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Televize LG 55UP7700

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Televize LG 55UP7700


Hodnocení

0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení:  z 5

Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, prosím o návod k obsluze ZHU-340, Huawei Band 6. Děkuji D.Čeilová...
Dobrý den prosím pošlete mi návod na Samsung Galaxy XCOVER 5 děkuji ...
Dobrý den, mám zájem o návod k mobilnímu telefonu samsung-galaxy-m52-5g-6gb-128-gb-cerny Děkuji...
autdorova kamera osmo pocket dik...
Dobrý deň, prosím o návod na : Fritéza TRISTAR FR-6964 4 v 1 Ďakujem moc Ján Juríček...
sněhová fréza husgvarna ST 121 E kompletní návod (obsluha a servis )...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Porucha
Autor: Jana
Chladnička s mrazničkou Hotpoint-Ariston ENBGH 19423
Dobrý den, lednice Hotpoint Ariston začala na displeji ukazovat F 07. Co s tím?...
scanování QR kódu
Autor: Dagmar Meisnerová
IP kamera Tenda CP3 bílá
Dobrý den, nevím, jak nascanovat QR kód,(v telefonu)píše se :přiložit ke kameře přístroje, ale jak a tím přihlásit v časovém limitu. Děkuji Meisnerová...
Dotaz.
Autor: Jaroslav Kolář
Přenosný reproduktor Niceboy RAZE 3 Titan
Prosím o radu,zdali a pokud ano jak se dá vypínat a zapínat funkce maxx Bass???nikde jsem to nedohledal. Pokud to lze prosím o sdělení. Děkuji mnohokrát..... Jarda.....
Sencor scooter one 2020
Autor: Franta
Elektrická koloběžka Sencor SCOOTER ONE 2020
Pro jizdu je nutné pokaždé zapnout koloběžku tlačítkem a pak stisknout plyn na doraz a současně zmáčknout krátce brzdu. Po zaparkování se koloběžka po určitém čase sama vypne. A je znovu třeba celý proces zopakovat pokud chcete jet. Pokud plyn zmáčknete je...
Strunová sekačka Bosch ART 23-18 Li
Autor: Pavel Šatný
Strunová sekačka Bosch ART 23-18 Li
Dobrý den, prosím o zaslání návodu. Jde mi zejména o manipulaci s akumulátorem a dobíjení. Zajímá mě také výměna nože. Děkuji PŠ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou