Televize Philips 32PFL3404H/12
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Televize Philips 32PFL3404H/12
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Televize Philips 32PFL3404H/12 Obsah českého návodu Televize Philips 32PFL3404H/12
  • Zařazení produktu: Televize Philips
  • Značka: Philips
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Philips Televize
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Philips výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
32" (81 cm) LCD televizor 32PFL3404H/12 je přístroj, vybavený kvalitním, ostrým, věrným obrazem. Televizor přímo vybízí možností spojení s aparaturou domácího kina a nejen svými kvalitními integrovanými 2x 10 W reproduktory s technologií Incredible Surround slibuje zážitek, hodný lepšího skutečného kina ať už na klasické videokazetě.
Stereo reproduktory mají výkon 2x 10 W, aby dodávaly filmové scéně dostatečný dojem prostoru nejen na obrazovce, ale především okolo diváka. Vestavěn je digitální televizní tuner pro příjem digitálního pozemního televizního vysílání.
Televizor disponuje všemi potřebnými videovstupy pro připojení zařízení, jako jsou kamery, videorekordéry nebo DVD přehrávače. K dispozici se tedy nabízí SCART, digitální HDMI vstup a stereo audiovstup/výstup. Celkové rozměry televizoru jsou 800 x 534.8 x 81 mm bez podstavce. Spotřeba činí typicky 83 W (maximálně 105 W) za provozu a méně než 0.3 W v pohotovostním režimu.
Technické parametry
Úhlopříčka displeje ["]: 32
Nativní rozlišení: 1366 x 768 (HD)
Technologie TV: LCD
Typ tuneru: DVB-T
Specifikace výrobce
Vlastnosti obrazovky
Úhlopříčka displeje [cm]: 81
Úhlopříčka displeje ["]: 32
Technologie TV: LCD
Prohnutá obrazovka: Ne
Kontrast [:1]: 30 000
Rozhraní
HDMI: Ano
USB: Ano
RCA (Komponentní): Ano
SCART: Ano
VGA [D-Sub]: Ano
Tuner
Typ tuneru: DVB-T
Ostatní parametry
Montáž na zeď: Ano
Výkon reproduktorů [W]: 20
Rozměry a váha produktu
Šířka [mm]: 800
Výška [mm]: 591,9
Hloubka [mm]: 220
Hmotnost [kg]: 11,6
Další informace
Výrobce: Philips
Stránky výrobce: philips.com
V nabídce od: 10. 5. 2011
Záruka: 2 roky (u CZC.cz)
Spolehlivost: 100 %
Návod k obsluze Televize Philips 32PFL3404H/12
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 45 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.21 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Televize Philips 32PFL3404H/12
Hodnocení
0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení:  z 5
Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Novy klimatizacny system 4-V-1 bez vonkajsej jednotky /chladi a kuri /...
Recorder Thomson dar 2060 ...
televize LG OLED evo AI...
Český návod Automatická pračka GODDESS WFC815M7 bílá...
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...